Foorum
2011-08-26 10:33
Kellel on ISIKLIKE kogemusi, jagage.. võimalik et selline teema on siin kusagil olemas, siis võib ka sellele viidata, aga ehk on kellegil midagi uut lisada. Aitäh
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 11:36
Mis sa selle kohta teada tahad saada? Et kas selline asi on olemas ja kas seda teha saab jne? Või pigem huvitab, kas mehed on seda kogenud?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 11:47
Teadmine võimalikuse võimalikkusest on olemas..sooviks detailseid isiklike kogemusi..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:02
Hmm. Mis siin ikka detailselt. Fakt on see, et mees, kes teab mis asi see on ja mis tunnet see tekitab, see ka oma hinges seda ootab, et keegi seda naudingut pakub. Kui sa pole varem kogenud, siis oti keegi, kes seda teha oskab. Kuigi selle tegemine pole mingi kunst, siis inimene, kes seda enne pole teinud võib su lihtsalt väga pikale lainele saata.
Proovi järgi ja usu mind, kui sa mingit anaalset tonti peas ei ole kodustanud, on asi tõeline nauding. Vähemalt seda väidavad kõik mehed, keda tean ja kes proovinud on

Detailset kirjeldust, kuidas seda teha leiad internetist hulgaliselt.
http://www.hariduskeskus.ee/opiobjektid/massaaz/images/suguelundid_2.jpg
Pildi pealt on kenasti näha, kus ta asub ja võimalused tema leidmiseks. Pean mainima, et osadel meestel nahapealse stimuleerimisega pole võimalik seda imede piirkonda tabada. Ju on tegemist taas inimeste füsioloogilise erinevusega. Anaalsel teel aga on leitav see igal jumala poolt loodud mehel
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:20
Aitäh, olen juba tuttav teoreetilise poolega..NSM kirjeladega iseenda kogemusi, kas see teisel osapoolel ka midagi juurde annab or..?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:26
Et kui ma mehel eesnääret stimuleerin, et kas siis minu saan orgasmi????
Teoreetiliselt saadakse jah hea harjutamise puhul palja mõtte jõuga orgasme. Ma pole veel nii kõrgele arendanud mõtte ja tunnetusliku poole ühtsust.
Mis see annab mulle. Vaata, sex on kahepoolne rahuldus. Sina mulle, mina sulle. Seda annabki.

Kui sind huvitab, kuidas ma seda kellegiga teen, siis vabanda. Aga väga inetu oleks minust hakata foorumis teise inimese intiimseid momente laterdama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:50
vaata otsi masaaÅ¡isalongidest või pakkujatelt seda teenust saad hea tulemi tõenäoliselt
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:59
ja kuidas on see leitav mitte jumala poolt loodud meestel?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 13:05
Mitte jumalate poolt leitavatele meestele on võimalik asju külge opereerida. Äkki väga suurte summade eest ka eesnääre. Agama ei oska öelda, et kas see ka siis toimib. Pole õrna aimu ka. Pole seda teemat kunagi uurinud süvitsi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 13:39
Hmm, NSM kirjutab nagu oleks minu nahas olnud mõnes olukorras
˅ näita rohkem ˅
2011-09-01 13:49
Foxy , ons sul ka hea nahk, tehke vahetust
˅ näita rohkem ˅
2011-09-01 17:16
Markxs, mul on väga hea nahk, sestap ei vaheta ma seda kellegiga
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 20:37
G-punkti massaaž on fisting, viib silmad pealaele kokku ja sealt enam naljalt tagasi ei tule nad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 12:11
G-punkti massaaž on fisting - Mis asja????
˅ näita rohkem ˅