Foorum
2011-03-04 20:14
Bi naised lastega!!!! Äkki lihtsalt valevorstid?????
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 20:25
Tuli mõte, et küsin arvamusi!!! Lugedes naiste ankeete, kes on määratlenud end bi-na, on näha et enamusel on lapsed?????? On nad siis ikka bi-d??? Kust kohast lapsed??? Kurg tõi???? Või on see mingi muu haigus???? ----Juhin tähelepanu, et pean silmas ikka neid, kes nii kuulutuste kui ankeedi põhjal ennast nn."vanas vääringus" üheselt lesbideks peavad???? ----mõistan kui lapsed on nö. "kõigesööjatel"
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 21:38
Luukera,ega bi tähenda veel lesbit.Bi on kõigesööja.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-06 23:11
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!!!!!!!! ----ju püüdsin seda enne täpsustada!!! No siin sellist määratlust nagu lesbi ju ei olegi!!!! Kõik need rubriigis naine otsib naist on bi-d!!!!!! ----Aga kuulutuse sisu ja ankeedi põhjal ikka ehtsad lesbid ju!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-06 23:27
Vaata orjentatsiooni valikutes on lesbi täitsa olemas ja tihti on neil bi-naistel mehed kodus olemas
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 00:43
Oh no on elu...........
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 00:49
bi ei tähenda veel kõikesööjaid?
huvitav mis peaks takistama bi-naistel lapsi omada?
luukera, elu on ilus. ka sinul jätkub seda avastamisrõõmu.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-07 01:45
Risto,aga mida siis bi tähendab?Minuteada tähendab see valmisolekut nii hetero,kui homo suhteks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-21 10:23
jfjm sa pead ikka puust ja punaselt tegema, et nad sinust aru siin saaksid, sest kui "BI" tähendus on selgusetu ega nad siis ei tea ka tähendust sõnadele "hetero" ja "homo"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-10 09:21
Inimese seksuaalne orientatsioon ei viita veel võimele elada koos oma- või vastassoo esindajaga.
Seksuaalne orientatsioon on puhtalt võime ja soov seksida mingi kindla(-te) soo esindaja(-te-)ga.
On olemas minu teada 3 erinevat orientatsiooni:
Homoseksuaalsus, ehk oma soo ihaldajad (gay-d, lesbid või mis iganes rahvakeelne nimetus neile veel külge poogitakse).
Biseksuaalsus, ehk mõlema soo ihaldajad (need on siis need kellele sobib / meeldib seksida nii naiste kui ka meestega).
Heteroseksuaalsus, ehk vastas soo ihaldajad (need peaks siis olema ühiskonna arvates enimlevinud ja ainuõige versioon inimese arengust, ehk siis nad peaks eelistama seksis ainult vastas sugu.

Minu arvates on sellistes portaalides see seksuaalsuse määratlemine natuke puudulik. Tegelikult võiks märkida mitte seksuaalset orientatsiooni vaid seksuaalseid eelistusi. Ning sinna hulka kuuluks näiteks ka "BI-huviline" ehk siis sinna kuuluks enamus neist naistest kellest see teema räägib. Ma sügavalt kahtlen et eestis on nii paljud naised reaalselt seksinud teise naisega. Pigem arvatakse end bi-ks juba siis, kui on tehtud näiteks kasvõi naisega suudlus, kuid see ei pruugi veel kaugeltki mitte viidata bi-seksuaalsusele - see on vaid bi-huvi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 11:33
Mina olen küll seksinud teise naisega ja ma küll olen bi.meeldivad nii naised kui mehed.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 16:58
Oi jahhh...miks peaks lastega bi või lesbi naine olema valevorst,egas seksuaalne eelistus naist viljatuks ei tee!
Lapsi võib saada ka vahekorras olemata või seda nautimata.
˅ näita rohkem ˅