Foorum
2009-08-03 12:39
Kas puuteka inimene on siin Iha.ees ka inimene. V6i ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-08 14:08
Sinu küsimus on natuke ebaselge... Kas tahad teada, kas puudega inimene on inimene?? või tõesti puuteka??
esimesele saaks vastata, aga teisele ei oskaks ka kõrgemahariduse puhul vastata....
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 08:38
Mulle aitab kui sa minu küsimusele vastad. Ära aja minkid jama. Siin on üks kongreetne küsimus mite 2 küsimust. Vabantan kirja vikade pärast. Minul on rasge näkemis puue.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 09:27
Inimest ei tee inimeseks see mitu kätt-jalga jne. tal on vaid see, milline on ta sisemus,möttemaailm. Tean tunnen mitmeid sarnase puudega inimesi kui Sina ja pean ütlema, et nemad on inimesed suure algustähega. Interneti keskkond on inimese loodud ja inimesele kasutamiseks. Loogiline et oled inimene. Edu Sulle.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 10:28
Hea küll, minu esimene vastus oli nn. lora... aga tegelikkus on ju see, et meie ühiskond ei olegi veel nii kaugele jõudnud, et silmaga nähtava puudega inimest inimesena kohelda. Jah, me suudame puudega inimestega juba suhelda, sõbrustadagi. Kuid kui paljud suudavad sellest mööda vaadata, kui jutt läheb intiimsuseni? Ja kui siin eelpool vastaja lohutuseks on tahtnud öelda, et ole rahulik, ikka oled ka sina inimene, siis vastupidist tõestust on tegelikkuses väga palju. Olen kindel, et ka sina oled kokku puutunud sulle järelevaatavate inimestega, või jõllitajatega. Sama tehakse siin ka, kuid siin sa seda ei tea, sest vaatajad on anonüümsed ja puudub vahetu silmside. Samuti naistega tutvumine... Usun, et väheseid naisi, kes tegelikkuses ka suudavad mööda vaadata mehe puudest, olgu siis milline see tahes, kuid fakt, et on puue on juba kahjuks määrav. Ja ärge nüüd naised hakake siin kohe rääkima, et mina küll ei vaata seda ja minule on sisemus määrav jne... kahjuks mina seda jura ei usu. sest olen noorena emaga töötanud reh. haiglas ja nägin liigagi sageli seda, kuidas naised ja mehed jätsid maha haigestunud abikaasasid, kuidas kirja teel tutvunud kohtudes puudega inimesega on esimesel kohtumisel juba öelnud, et puudega mehega/naisega nemad ei suudaks koos olla jne.
Seega arvan, et ega see iha.ee -s olevad inimesed pole teisemad, kui reaalses keskkonnas olijad, vahe vaid see, et vastuseid annab paremini lihvida, et üritada vähem tundeid riivata ja ei muud.
Vabanda, kui sind nüüd väga rivist välja lõi see vastus, kuid usun, et oled seda elus kogenud ja tead, et väga mööda ma ei räägi.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-10 22:11
Selge. Tänan Teid ni pikka ja p6hjaliku jutu eest.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-11 14:00
viva't handycap sex... sexteenus+käehoid (kui on mida hoida)
˅ näita rohkem ˅
2009-08-12 07:10
Milleks selline umbe jutt vajalik on?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-12 12:06
vt. 'kas sinull on sõber, sõbranna'
˅ näita rohkem ˅
2009-08-13 08:19
Noh on. Ja siis. Kas sinul ei ole? Rääki asjast, mite ära jahu s6prusest.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-13 18:18
MINA EI OLE SINULT KÜSINUD,KAS SUL SÕPRA ON. MINU EELMINE KOMM ALGAB TÄHTEDEGA VT,MIS TÄHENDAB VAATA ELIK VAATA TEEMAT 'KAS SINULL...',SEAL OLI KIRJAS,MIS MUL ÖELDA OLI... SELLE KOMMIGA SIIN LÕPETAN MA SINU AVALIKU PROMOMISE, OLED SITAKS PALJU TASUTA REKLAAMI SAANUD, KUI VEEL SOOVID,SIIS PRITSI PAPPI MEEEES... JA HÄÄD SEBIMIST
˅ näita rohkem ˅
2009-08-14 09:13
Siin kohal olen küll sombreeroga nõus! Promo on kõva olnud!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-18 08:14
Minul ei ole vaja minkid promo. Mind se ei uvita ültse. Mina esitasin küsimuse ja soovin ka vastust, oma küsimusele. Kui keegi ei oska sellest aru saada on se tema mite minu propleem.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 08:50
Teemast ehk pisut väljas aga, kui lugejas kond ei saa aru esitatd küsimusest (mis tõesti on väga laia mõisteilne) siis oleks ehk viisakas konkreti seerida küsimus ja teha see mõistetavaks. Sina soovid ju vastust ennst huvitavale probleemile.
Teemasse.
Inimene on alati ja kõikjal inimene kui ta oskab inimesena teisi näha. Inimene kes näeb vaid ennast inimesena loetakse vist ka veel tänapäeval egoistiks kuigi ka selles ei ole midagi taunitavat.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:42
Egoism on üks puude tüsistustest
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:53
Küsimus: mis on suurem puue, kas ego puudumine või egotsentrism?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 13:19
Ego puudumise pärast kannatab vaid inimesed ise(mõnikord ka lähedased),aga egotsentrik paneb kannatama kõik,kes temaga kokku puutuvad,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 14:14
Teemast väljas aga ok.
Ilma egota vabandust aga me ei saaks apsuluutselt elada. Egos e. mina. Proovi ilma endata hakkama saada.
Egoism e. mina jaatus . Proovi endasse mitte uskuda. Usu poolt tundigi ei saa hakkama.
Äärmuslikus ei tule arvesse. Iga sugune äärmuslikus on hälve e. puue.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 14:25
Paraku siin saigi just silmas peetud äärmusliku enesearmastust,enesekesksust,enese(üle)tähtsustamist,eneseupitamist.....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 20:08
Halloo! Ripakil tilliga kõõrdsilmne nägemispuudega mees küsis kas ta on ka mees!!! Ja mida on meil talle vastata? :
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 19:49
Apelsin....loodan, et Sa polnud kaine seda kirjutades!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 09:01
Eufooria! Olin küll kaine, sest kainena ma kontrollin ennast ja oma sõnavara! Oleksin täis olnud, siis oleks ikka hullemini öelnud! Sest just selline oli ta sellel pildil kui mulle postkasti kirjutas ja keppi küsis! Sõna kepp muutmata! Oli väga vastik ja kole pilt, ausalt! Praeguseks on ta oma selle pildi vist maha võtnud, aga kindel ma pole, sest pole uudistanud!
Sorry, kui leidsid ennast solvatuna minu postitusest siin foorumis!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:17
Ei tunne mina end solvatuna.
Lihtsalt eeldan vahel, et inimesed(eriti täiskasvanud) ei kujutaks endale ette justkui kontrollimatu eneseväljendus on sõnavabadus või otseütlejaks olemise eneseuhkus.
Teemat seletades; 1. mees küsis, "Kas puuteka inimene on siin Iha.ees ka inimene. V6i ei ole"?(mitte mees)
2. "Ripakil tilliga kõõrdsilmne nägemispuudega mees"!!! (füüsiline puue pole siiski inimese enda teha ja sedasi osutada on madal). Ripakil tilli esitluse mittemeeldimisest saab ehk aru, sest elukogenud naine eeldab siiski tala esitlust pakkumises. Samas on see siin lihtne kohakene, kus alastus on ok. ja riist on vahel loomulikus olekus(loe: puhkeasendis, kui soovid). Loogilist jada minnes peaks siis hakkama hädaldama ka mittemärgade vittude esitamise peale?
Lõpetuseks, see et Sinul on olnud temaga ebakõla ning Sinu sõnavõtt vististi sellest johtuvalt, siis pean mainima ära asjaloo, mida Sa peaksid olema juba kuulnud, et teised inimesed(eriti mehed) pole mõtetelugejad.
Selline seletamine siis minu poolt.

Igatahes soovin rõõmsat meelt, sallivust ja naudinguterohket vananaiste suve kõigile!

Lugupidamisega

Eufooria
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:25
Sõjakirves maha maetud! Kõik me oleme inimesed, oma heade ja veel paremate omadustega!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:36
Siit moraal: puudega inimene on ka iha.ees inimene,kui ta käitub nagu inimene.Täpselt sama moodi on puudega mölakas,ikka mölakas
˅ näita rohkem ˅
2009-09-07 11:44
puudega ja puudega (sõnast puu!)...
minul üks tuttav ratastooli noormees ütleb selle peale alati, :"Ei ole puudega, mul korter keskküttega!!!"

˅ näita rohkem ˅
2009-09-09 09:48
Ei vitsi siin teie jama rohkem kuulata. Oma küsimusele vastust siit küll ei sa. Se apelsini Jama on ika jama küll. Ma ei ole siin Kunagi mitagi selist kirjutanud. Ja piltida kirjatele amugi mitte. Se on täielik laim. Ma arvan et mind aedakse kelegika mind sekamini
˅ näita rohkem ˅
2009-09-09 12:06
Õige suhtumine! Selg sirgu ja ikka edasi!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-09 21:15
Aga ütle apelsin millal ma sinule mitagi sellist kirjutasin, naku sa siin väitad. Minu teada ma pole sinule mite ühteki kirja kirjutanud. Palun ole ainult aus.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-09 21:29
Siis mõtle sellele,et kas keegi teab sinu konto parooli
˅ näita rohkem ˅
2009-09-09 23:08
kuulge rahvas... asi kisub teemast välja...
ja pealegi, kas seda teemat peaks siin üldse edasi aretamagi... kisub hirmsasti nõmetsemiseks vahepeal....
Püüaks jääda siiski vähekenegi inimlikkuse piiridesse... mis?!?!
Päikest!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-11 12:23
Vot! Ja nüüd see puuteka mees on mind veel ära ka blokkinud!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-11 14:28
Apelsin Se oli minu poold täitsa 6ike teku. Ei kahetse
˅ näita rohkem ˅
2009-09-11 15:03
apelsin - kas sa siis tõesti ei tea, et ükski heategu ei jää karistuseta
˅ näita rohkem ˅
2009-09-13 19:27
Igal juhul ma loodan väga, et teema püstitanud inimene leiab oma õnne! Kas siis siit või mujalt!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 06:47
marko kindlasti leiad kuskilt oma õnne ja pole see puue sul nii lootusetu üldse ,kui siin saidil neid seks pilte näed nii et sa oled ikkagi inimene .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 16:24
Puutega inimene
Jajgpallis on ühepuutega sööt ehk seinasööt,kui mängija ei võta palli omaks,vaid annab sellele ühe puutega uue suuna.Pall nagu lendaks vastu seina.Pime kana leidis tera ja kirjaviga näitabki probleemi teist ja palju laiemat külge.Siin on ju lademes selliseid ühe puute kasutajaid,kellega tegeldakse vaid nii palju,kui on vaja nende eemale tõrjumiseks.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 06:21
Miks k6ik arutavad miline ma olen. minu kirja vikatesd. Ma arvan et ma tean seda ise k6ike paremini. Juba sünist saati miline ma olen. Ja k6ik minu probleemid on ka mulle entale teada. Olge parem nii ehad ja vastake minu küsimusele. Oleks tük maad litsam
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 08:52
va Marko,vabanda et julgesin sinu privaatteemat laiendada.Sul on täiesti õigus,et sinu nägemispuue on saanud juba liigaga palju tähelepanu.Sellepärast ma mõtlesingi hoopis seda puuet,mis ei võimalda inimestel lugeda ridade vahelt.Kirjutasin inimestest,kelle tõrjutus ei ole tingitud mitte ihuvigadest,vaid väärarengust kõrvade vahel.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 09:16
Marko! Ära põe oma puuet, Kui tead, et probleem on ja jääb, siis tuleb sellega elada ja elada nii, et jääd iseendaks. Teiste ilkumised ei peaks Sind segama. Võta asja rahulikult ja tunne elust rõõmu. Sa oled INIMENE, siin ja kõikjal......edu Sulle
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 11:29
Aikon62! Kuldsed sõnad! Kus sa enne olid? Me siin juba tükk aega heietame seda teemat!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:00
Hea küsimus kulla Apelsin! kus ma olin....? eks ma olin ikka siin aga iseendaga nii palju tegemist, et .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:17
aikon,ära tegele iseendaga liiga palju.Vanasti nimetati seda halvaks harjumuseks.Püüa ikka rohkem naistega.....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:24
jfjm huumorisoon on inimese üks parimaid omadusi tegelt ma mõtlesin ju seespidiselt aga naised need on toredad.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:40
Loomulikult seespidiselt.........naistega ma mõtlen
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 20:53
Paistab et on tulemas jälle üks uus jutu teema. Mis pole minu küsimuseka mite kuitagi seotud. Aga mina tänan aikon62 te meeltivade s6nate eest. Tänu sulle
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 20:57
võta heaks ja usu, et nii on õige,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 11:55
Vabandan otsekohesuse pärast, aga mul on tunne, et siin hoopis teine puue, nimelt liigne tähelepanu vajadus oma puudega. Selgituseks, et mul üks tuttav puudega, kes leiab, et kuna tal puue on, siis peavad kõik teda alati tingimusteta aitama. Ta sünnist kasvanud sedasi, et kõik talle ette taha ära tegid, sest tal ju puue
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 12:11
Aix64 nõus!
Äkki teeme siis kindlaks, mida me siin saidil puudeks loeme?!! Kui mehel ei ..... ja naisel ei .... .......???
Pooled meist ju niikuinii missi ja misteri võistlustest osa võtma ei kipu!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 12:20
Häda nende puuetega.Kui sa neid vaatad,oled ahistaja,kui neid tähele ei pane oled hoolimatu.
Inimene peab ise enda puudega leppima,sellest üle olema ja püüdma sellega koos rahus elada.Küll siis harjuvad sellega ka teised ja vajadusel aitavad teda.Kui aga igal pool ahistatakse teisi enda puude rõhutamisega,siis on loogiline,et keegi ei taha temaga tegemist teha
˅ näita rohkem ˅