Foorum
2009-09-28 22:07
siin ei toimu praegu mingit häbistamist . waid juttu on petmisest ja suhte lõpust !!!! kõik muu pole pärast enam tähtis .... mis häbi kellelgi on wõi mis tunne on . ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:10
siin praegu sõna kõik naised ei wõta aga enamus on minuga ühel arwamusel ja käituksid samuti . millex teeselda ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:18
Autor: nime ei näita .....

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-09-28 22:15:25
Loeti: 2009-09-28 22:15:37
kustuta kiri


see on hea küsimus- see mees saaks hea peapesu ja hiljem tuleks naisega ka pikem jutuajamine- see eriti meeldiv poleks....


Siin üks mehe arwamus . jfjm kirjuta onlines olewatele inimestele ja sa saad wäga palju arwamusi....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:29
Mul omal olukord,mitte koju ei ole tulnud, aga olan arvutis suhelnud ja tema tunneb rohkem häbi juba sellest ,et mina nii rahulik olen ja et tema meile probleemi tekitas.Rohkem ei suhtle ka enam.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:46
Autor: ......... naine onlinest

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-09-28 22:44:09
Loeti: 2009-09-28 22:45:02
kustuta kiri


.....kõige pealt tõmbaksin mehele vastu larfi ja loodetavasti on võõras eit ime- kiirete liigutustega minekut teinud.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:48
Autor: mees

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-09-28 22:46:40
Loeti: 2009-09-28 22:46:54
kustuta kiri


eheh...siin poleks midagi mõelda ju
see oleks suhte lõpp
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:51
Autor: ....

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-09-28 22:33:35
Loeti: 2009-09-28 22:33:56
kustuta kiri


Kas küsimus esitatud mulle Annaksin sellele mehele pasunasse vist


Märgi kiri
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 22:53
Autor: ...

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-09-28 22:47:22
Loeti: 2009-09-28 22:47:31
kustuta kiri



Annaksin mehele aega 2 minutit kadumiseks, siis võtaks oma asjad ja läheks sõnagi lausumata minema ja ignoreeriks telefoni kõnesi mõne päeva.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 23:15
Eks igaühel on õigus oma arvamusele.Pole minu asi nende üle kohut mõista.Samuti ei pane teiste arvamus mind enda suhtumist muutma.
Kui mees lööb üle aisa,peaks naine kõigepealt peeglisse vaatama ja vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 23:33
Ma ei taha kellegile isiklikult vihjata, aga kui vaadata neid siin saidilolevaid inimesi, nii paare kui üksikuid mehi ja naisi, siis enamustel on teinepool kodus, tihti ei teagi, et nad siin on. Sellest siis minu tähelepanek vastuolulisusest, et kas nad on valel saidil või lihtsalt variserid. Kui vahele jäädakse, siis annaks peksa, viskaks välja jne. Ise aga nilliks siin teisi ja eesmärk enamusel ikka üks on.
Äkki peaks tegema uue teema juurda, et mida teeksite, kui jääksite võõras voodis voodiomaniku elukaaslasele vahele
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 23:36
Ahh, vist isegi on sarnane teema
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 02:15
jfjm meeste puhul on asjad nii ,et seal kodus wõib olla nii peegel ilus see naine kel pole üldse tarwis peeglisse waadata aga mehe instinktid on ikkagi pärit loodusest ja ürgsed . kui arwad et naine on nii kole et peab peeglisse waatama siis see wale ..... ja Aix siin saidil on igasuguseid inimesi koos ,kellel siin mehed ,kellel emmed jne ....... wahe on lihtsalt selles et on olemas weel normaalseid inimese kes arwawad et armastus on 2 inimese waheline asi ja sinna wahele lihtsalt kolmas ei mahu ...... ja muide see uus teema on juba olemas
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 08:55
Normaalselt toimivas peres ei ole kummalgi poolel sex portaalidesse asja eraldi ja salaja,ei pea ka kuskil koolitusel teises voodis käima.Kui hakkab tunduma,et midagi kiiva kisub, siis otsivad ja leiavad ühiselt lahendusi kriisist ja rutiinist väljatulekuks.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 12:34
hm...no mis stereotyyp see siis nyyd on@1paljudest ?

kui miul on mingi probleem, siis miks ma peaks sellesse pühendama seda inimest, kellest ma enim pean? miks ma peaks teda ka selle pärast muretsema panema? Kui minul on probleem, ja ma tean kuidas sellest vabaneda, siis ma vabanen sellest võimalikult vähemat hulka inimesi sellesse kaasates.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 12:57
Mis on armumine esimisest silmapilgust,see salapärane keemia?Füüsik seletaks seda nii,et inimesi ümbritsev energiaväli võngub samal sagedusel,ja kohtumisel tekkib resonants.Kui me kohtume kümne inimesega,siis ei pruugi sellist teist inimest leidudagi,saja inimese hulgast on juba suurem tõenäosus leida.Aga tuhande vastassoo esindaja hulgasvõib samal sagedusel olevaid inimesi leiduda mitu.Seega mida rohkem suhtleme seda suurem võimalus on uuesti armuda ja edasi oleneb kõik meie eetikast.
Selline oleks üks võimalik seletus asjale
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 13:32
iha said on show said rohkem seda ei saa nii tramaatiliseks saidiks pidada ....... pole siin paljud inimesed salaja wäga paljudel on paarilisedki teadlikud et siin nende kaasad wiibiwad .(nagu minul) pooled tuttawad ja õed wennad siin lobisemas ja nalja tegemas ,samuti ka töökaaslased ei käi kõik woodites ja sex koolitustel ka piisab täitsa kodus olewast partnerist ..... ja algne teema oli tegelikult ,Mis teete kui teie partner on teisega woodis teie kodus ,mitte kas ta leidis selle sex portaalist nii et ärgem kalduge teemast kõrwale
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 13:34
valdurv mis teeksid sina kui lähed koju ja su naine on teise mehega woodis ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 14:09
Diamond,mõned võtavad seda lehte ikka vägagi tõsiselt
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 14:57
Kui siin omade ja tuttavatega nalja tegemas käia,ei või kunagi teada kuna asi tõsiseks läheb,tavaliselt on ikka kõige paremad sõbrannad need kes kõikse paremad suhted peapeale keeravad ja hukutavad harmoonia.Ei tea kunagi seda arvata,kui sõbranna on enne sind su tuppa lastud,ja kui palju aega enne sind.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 15:05
Räägitakse jah,etparim armuke pidi olema naise sõbranna ja siis veel öeldakse,et sõpru ei kepita
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 16:49
ei tohi teisi süüdistada kui suhe hukka läheb ,juu siis on määratud nii et peab minema
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 17:13
Tavaliselt näd jah süüdlast peeglist
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 17:38
ei näe alati süüdlast peeglist ka ,äkki on teine osapool süüdi ja teda sa peeglist ei näe . huwitaw et sõbrannasid kardate kui suhte rikkujaid ,kuid et see wõõras naine (mees ) kodus teie woodis on ka suhte rikkuja seda te ei mõista ...... see naine seal woodis häwitas teie elu ja te weel mõistate hukka kui inimese elukaaslane läheb riwist wälja ja talle laraka paneb ..... mõistusega mees ei too üldse ltsi koju ,sest ta teab mis risk sellega kaasneb ja ta hoolib natukenegi oma suhtest ... kui ta on kuskil tiiwaripsu teinud wõi sarwekesi ta warjab seda paaniliselt . ta ei tee oma kodukanale haiget ...... ja ta teab et eksimuse puhul on wahest ilus wale parem kui walus tõde .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 18:02
Kui mees laseb teie kööki kerjuse ja kostitab teda teie eilsete õhtusöögiülejääkidega,kas kerjus on siis toiduvaras?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 18:06
toit ja sex on 2 erinewat asja . toiduta elada ei saa sexyta saax ikka . ja maailm täis wabu mehi , naisi . miks see kerjus just hõiwatud mehe walib ,wõi kui walib siis oma wiga kui wahele jäi . ja kui omal see toit on kodus siis söögu seal hoopis .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 18:43
Ükski naine ei pääse vägisi, ilma sinu mehe nõusolekuta teie koju,temaga teie voodisse.Süüdi on 100% mees ja sina ju ei tea millega mees ta sinna meelitas.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 18:49
tarka naist ei saa meelitada . ja arenenud ajuga naist ei meelita koju kus on näha et elab teine naine .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 18:59
Kõik naised pole ju niiiii targad.Samuti ei hiilga tarkusega just mees,kes võõra naise koju tirib
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:01
sorry jfjm ma enam ei jaxa ,sa ei saa muuta nende inimeste arwamusi siin ..... oma kaaslast ei näe ükski normaalne inimene teiste meeste wõi naistega . ükski mees ei lepi sellega et tema laste emaga sexywad teised küla mehed ja ta lubab seda ,sest armastab oma naist ja arwab et ta naine on siis õnnelik. sinu elus wõis olla nii, et su naisel oli armuke ja sa leppisid sellega . mina oma elus ei lepi sellega iialgi . see et su naisel oli teine, tähendas et ta ei armastand sind ...... ja nii need suhted lagunewadki , läksitegi lahku ... ....... tuli meelde üks juhtub ,mees koristas ja kraamis ,tegi kõik asjad naise eest ära ,kiitis et naist peab hoidma ja talle wabadust andma . minu maie peab kõik saama . ühel päewal oli mehel suu lukus ,naine kolis minema teise mehe juurde . ..... siin õppetund talle ........ andis liiga palju wabadust
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:11
Abielupaarid kohtuvad siin paaridega,üksikutega--nähakse pealt ja jagatakse kõikvõimalikku.Ja elavad edasi-kui hästi või halvasti see kohtumine kellelegi mõjus näitab aeg.Ajad on sellised ,et kas lööd siis kampa või näitad ust.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:18
jälle teemast kõrwale kaldumine . me ei räägi iha saidist . loe teemat 1paljudest ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:26
te ei suuda muuta neid inimesi kes peawad õigex moraali ,et nende partner ei sexy kodus terwe wallaga te ei suuda muuta nende psühholoogiat !!!! . ja nende paaride puhul siin on palju asju küsimärgiga .siin kurtnud mõned kirjutades ,et oi meil oli grupi sex ja läksime naisega riidu ,sest suudlesin teist naist .... naine kukkus kriiskama et seda lepingus polnud . teine paar kiitis kui head sexy nad teewad oma paarilisega aga paanika tekkis siis kui naise mees läks üksi teise naisega .siis naine kade ja loopis nõusid . lepiwad kui waid on nad koos ... wõi üldse ei lepi .... -siis jälle tõestus et omataxe ikka oma partnerit mingil määral isegi wabameelsete suhtes ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:29
See on sama enda kaasat pealt näha seximas kellegi teisega. Me arendame ja ennetame seda, mis võiks juhtuda kui...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:40
loodan et ei näe seda elus mitte kunagi ja kui juhtub siis karwad lendawad nii sel kaasal kui ka sel naisel . lõpp kõike head teile !!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 19:41
diamond: vada mina ei tea mis ma teeks sellisel juhul. me ei tegi, mi me teeks teatud eriskummalises situatsioonis mida me varem läbi pole elanud. aga kindlasti ei hakkaks ma kätega vehkima. kaine mõistuse olen ma seni ekstreemsetes olukordades ikka säilitanud.
kui ma naisest hoolin, siis hoolin ma ka tema valikutest. ja ju tal oli seda siis vaja. sedasi arvan ma praegu, kui ma seda situatsiooni ette ei tea.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 00:51
mina aga kipun arvama et ootaksin köögi kuni nad on oma asjad ära ajanud ja siis tegutseks.alguses võtaks armukese ette(kaldun arvama et ta vist ei lahkuks omal jalal) ja siis räägiks oma `kalli`kaasaga ning paluksin tal võta oma 10 asja lahkuda!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 03:45
Pooltest sõnavõttudest tuleneb, et kõik sellised moraalijüngrid on, mida kuradit te siis siin saidil teete. Kui leiate, et kaasa teisega voodis on petmine, seega siin teiste vahtimine ja enda näitamine virtuaalpetmine, et kui kõik korras on, siis ei tuleks sellist situatsiooni, et teine pool kellegiga voodis. Kui aga teine osapool siin enda vittu-munni maailmale näitab on ok Akki ta seal voodis ei teinud ka muud midagi kui näitas naabrile seda, kuna naabril pole netti ja ta sealt ei saa vaadata.
Asi nii, et niipalju kui on inimesi, niipalju on arusaamu ja on inimesi-paare keda erutab näha oma teistpoolt teisega.
Natuke segane jutt tuli, aga tõesti ei viitsi pikemalt lahti seletada. Nagu ikka ei taha seda pöörata kellegi vastu isiklikult, ega ei ole ajendatud kellegi personaalsest kommentaarist siin foorumis, et siis palun mitte solvuda, ega vihapidada ja kui keegi ennast puudutatuna tundis, siis siiras vabandus talle
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 13:13
tead aix inimesed kuuluwad 3 gruppi . ühed kes on korralikud ,teised kes wähem rikutud ja kolmandad ,kes päris rikutud ,esimene grupp need korralikud ja ontlikud ,teine rikutud kuid warjawad seda ja sebiwad wähesemal määral . kolmas grupp on see kus mehed -panewad mehi ja inimesed paarituwad kui konnad puntras see wiimane grupp ei saa enam mitte kunagi moraalist aru enam ja loomulikult nad ei mõista miks teised ka sellest aru ei saa nemad lihtsalt panewad kõiki ja kõike ..... 2 esimesel grupil on sinnani maa areneda ja jfjm sina olid esimene kes hoiskas et kõigil siin saidil õigus olla,see jututuba ,wabaaja weetmis koht jne .... kas oled meelt muutnud ???? . aix 90 protsenti saidil olewatest arwab nii et ikka ei sobi see wõõras naine(mees ) sinna koju woodisse .................. ja aix mis teed üksi siin saidil kui see 90 protsenti siit lahkub ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 13:18
Aga kõik need kommentaarid on ju vaid oletused, mida teeKSite (rõhutan et tingiv kõneviis). Kui ollakse konkreetses situatsioonis reaalsuses, siis vaevalt et kõik enam nii must-valge oleks. Ei tea me keegi ette, mismoodi siis reageerime või mida teeme, sest üks osapool on ikkagi meie oma armastatu.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 13:21
Nagu ütlesin, minu mõtteavaldus ei ole kellegi vastu suunatud ja ei aja ka kedagi siit minema. Olen seisukohal, kellele ei meeldi läheb ära ja seega kui mulle ei meeldi, siis lähen. Seni lahkuda ei kavatse ja nagu ütlesin, ei aja ka kedagi ära. Lihtsalt minu arvamine ja ei suru seda kellegile peale. Loomulikult sul on diamond õigus.
Mina olen küll viimane inimene, kes siin saidil kellegiga kaklema hakkaks, nii, et vabandust kui kellegile minu mõte ei meeldinud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 13:36
aix ,paljud inimesed ei saa kunagi nii tuimax ,et nende( mees wõi naine) sexyb ta nina all teistega ja nad ei liiguta närwigi ..... sellisex saada on raske ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-30 20:12
ma ei ole veel kohanud inimest kes sellist asja tuimalt võtaks.ja kui keegi peaks seda tuimalt võtma siis ta ei armasta ega hooli oma kaasast!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 02:05
Hoopis inimene kes jääb enda salaarmukesega,ei hooli enda kaasast ja kas ikka on mõtet neile pealesattudes ennast lolliks teha.Mõnikord on karistusest mõjusam karistamata jätmine.Vaikne rahulik kohvrite pakkimine on alati mõjusam,kui lärmakas stseen.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 04:43
tead ma wõin suu kinni kah talle karwust kinni minna aga wott ,tappa ta saab . isegi loomariigis on teritooriumite jaotatus ja wõõras aetaxe ära oma pesast . selge see et omanik kaitseb oma kodu .....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 07:14
kui ma nüüd selle jutu peale kujutan ette, et panen näiteks jfimi naist tema enda kodus, jään talle otse teolt vahele, ja ta hakkab mingit vägivallatut demonstratsiooni tegema, või isegi iroonitstema või mida iganes...ma ei oskakski mingit respekti ta vastu kuskilt leida, isegi kui üritaksin. Ma olen agressor, kutsumata võõras kodus tegelen otsese peremehe vastu suunatud tegevusega ja jään karistamata...no sorry, ma soovitaks seda sõpradelegi
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 08:29
nii tore oleks kui ma wedelen ja amelen abielumehega ta kodus ja selle naine tuleb woodi ette .oiiiiiiii kui armas naine ma armastan oma meest ja sellex lasengi tal sinuga sexyda . ta peab seda saama sest siis ta on õnnelik . tubli -tubli !!!! tule homme jälle !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 11:20
Mikhan,kui sina jääksid mulle mu omas kodus vahele,siis tõesti leian,et sa pole seda väärt,et sulle stseenide korraldamisega veel lisanaudingut pakkuda.See mis pärast minu ja naise vahel toimub,on juba meievaheline asi.Sinul paluksin lahkudes prügikoti ka välja viia.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 11:33
isegi kui sa teda ei löö ta teab seda ,et see sulle ei meeldinud . ta naudib seda ka ilma tseenita . naised on loodud ,sellised et neil on pohhh see ,et teise mehe kaaslane haiget sai . nad sülitawad selle peale . naised naudiwad kui topiwad end wahele teiste suhetesse ja tõelisi naudinguid saawad nad kui purustawad meeste peresid ja suhteid . ennast ette toppides
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 11:57
Eks igaüks mõtleb vastavalt enda rikutusele
˅ näita rohkem ˅
2009-10-01 12:30
need on faktid ..... sellised lehtsabad ei mõtle üldse ..... nii et jfjm wõta nüüd naine endale ja waatame mis nägu teed kui siit ihast mõned mehed sulle koju tulewad teda waatama
˅ näita rohkem ˅