Foorum
2010-09-04 17:09
Üks mõte tekkis, lugedes teemat "Mida teeksid,kui koju jõudes avastaksid oma abikaasa (elukaaslase) teisega voodist?"
Väidan, et truudusetust pole olemas...sest keegi ei oma kedagit ..koos ollakse vabatahtlikult..
Suhe rajaneb aususel ja austusel...kui üks pool ei suuda teise vajadusi rahuldada, siis pole tal õigust keelata teisel otsida seda mujalt...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 17:26
Eks igaüks tahab olla see ainus,aga enne kui teisele kraesse hüpata,tuleks järgimõelda,miks ta seda ei ole.Tihti peitubki viga just iseendas või siis loodetakse sellele,mida lihtsalt ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 17:40
eks ta nii ole...suhe on ikka kahepoolne asi...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 17:54
Armusuhe,pole orjasuhe ja kui üks pool tahabki olla teisele orjaks,pole tal mingit õigust teiselt sama suhtumist nõuda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 18:42
huvitav...kas vaid meie kaks mõtleme nii..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 18:48
On ikka teisi ka,nad pole lihtsalt veel seda teemat ülesleidnud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 18:51
ausus, austus, mõistmine. keegi pole kellegi omand.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 19:24
Mida teeksin sel puhul vastu pead annaks..esialgu mõtlen,et kumbale või mõlemile Kooselu pole küll omand aga,miks ma peaks sellega nõustuma,et elukaaslane kellegagi voodis oleks...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 19:41
elmar59-siis on see kindel märk sellest, et sa pole suuteline oma naist rahuldama.Vägivald tekitab vägivalda.
Pigem võta hetk aega ja naudi toimuvat.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 19:50
Rist13,ma tõin oma mõtted välja ..kui selline asi peaks toimuma.Seni pole vajadust olnud vägivalda kasutada.
Ma eriti ei usu ka,et mehed sellise asja puhul eriti sallivad on ja naudivad toimuvat
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 19:52
Risto18..tahtsin öelda.Mis teha kui juba videvik ja arvuti klaffe ei erista
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:10
elmar59...mõtle siis kõigepealt miks sinu nane teisega voodis on...igal käitumisel on oma põhjus...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:28
amal,ma ei oska sellele mõelda,sest pole ühtegi sellist kogemust Mina olen kõik sellised naised võtnud,kes ainult minuga voodis on olnud.Kui ise olen võõra naisega patustanud siis püüan ikka teda hommikupoole külastada,teadmisega ehk siis olen tal sel päeval esimene
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:30
elmar aga võibolla oled hoopis eelmise päeva viimane?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:42
Kui viimane siis jälle hea..ei pea kiirustama äraminekuga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 20:46
Mõelda ja unistada pole keegi keelanud aga ikka jääb mulle silma sõna "Oleks" see sõna annab tunda et, reaalsust ja praktilist olekut seal taga ei ole.
Kõigil selles teemas oli väga vaba suhtumine vähemalt nad kõik eeldasid et, jube normaalne oleks. Ma aga tahaks teada kas keegi on ka reaalselt selle läbi teinud.
Austus ja ausus? Luge naerda. Mis need on? Kas tõesti keegi usub et, ta on võimeline oma mehele ütlema et, tead kullake ma ei saa Sinult seda mida vajan ma lähen otsin endale kellegi. Homme tulen koju tagasi, ära mind siis enne oota.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 10:26
Mina rääkisin küll oma(ex)mehele, mis mind ei rahulda..aga temal jäi aususest puudu, et probleemi tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:27
Aike- mõõdukas naer on alati tervisele kasuks.
Partner peab olema partneri suhtes aus ja avameelne.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:36
Ja taas see tore sõna "Olema"
Miks siis ei olda?
Teine tore sõna on "Paeb"
Miks peab? Inimene ei pea olema, inimene võib olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:06
Inimene ei pea olema.......,samuti on vale väita ka,et inimene võib olla.......Inimene lihtsalt on selline ja see on juba teiste probleem,kuidas sellesse suhtuda.Valida tuleb sobiv partner,mitte hakata partnerit sobivaks muutma.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 13:48
Olla võimine ongi inimese vaba valik kas ta on või ei. Partnerit muutma hakkavad ma pakun vähesed indiviidi aga partner üritab olla teise meele järgi vähemalt alguses, vata seda on küll ja küll nähtud. Sellest tekivad vääriti aru saamad kuna välja saadetakse valesid signaale. Tulemuseks on küsimus "Miks ta selliseks muutus?" Tegelikult aga ta oli enne keegi teine aga siis inimene väsis olemast kellegi meele järgi ja hakkas olema tema ise. See aga tuli teisele kui külm duzz vastu armastuset kuumavat selga.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-14 11:01
Olen siinkohal jfjm-ga ja amal-ga täiesti nõus - mitte keegi ei oma mitte kedagi ning kui üks pool otsustabki et tahaks olla teise poole orjaks siis on see tema enda otsus ning siinkohal ei ole normaalne eeldada et ka teine pool sedasi arvab. Kuid aitab siinjuures vaid suhtlemine. Kui on kallim siis temaga peab rääkima kõigest (k.a. sellest et on soov proovida kedagi teist).
Ise tundsin peale oma esimest 3a suhet (kus oli truu), et see asi tegelikult ikka ei toimi - monogaamia on tegelikult minu arvates müüt.
Pärast seda olen suhelnud paljude paaridega kes on koos elanud 20+ aastat ning kui neil küsisin et kas nad tõesti pole teistega kordagi maganud oma suhte jooksul siis sain alati vastuseks alati "Jah, me truud olnud" , kuid niipea kui sain sama paari pooltega üksikult rääkida siis selgus et tegelikkuses on ikkagi mõlemal olnud ka teisi selle pika suhte ajal ja mõlemad on öelnud "Seksida ühe ja sama inimesega terve elu - ei ole normaalne... see on mingi vaimne hälve". Ning selliseid paare on olnud juba mu tutvusringkonnas palju kes teineteisele seda ei tunnista kuid taustal siiski tegutsevad.
Seega ma tegin omad järeldused - füüsiline truudus ei olegi võimalik ning miks ma peakski inimesele valetama et ma olen truu kui tegelikult ikkagi aeg-ajalt tekib huvi proovida ka teisi. Kuna ma ise ei ole absoluutselt armukade (pean seda väga madala enesehinnangu iseloomujooneks mitte armastust väljendavaks tundeks), siis ei hakka eal keelama kallimal midagi - peaasi et me sellest räägime.
Seega ma nõustun siin teemas täielikult jfjm ja amal arvamustega.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 07:58
Mis on tõde? Algul eitad,siis vihkad ja lõpuks lepid sellega Kui sa soovid oma armsamale parimat...soovid sa ka,et ta oleks rõõmus ja rahuldatud Multifunktsionaalseid inimesi on väga vähe ja seks ON VAJADUS,MITTE LUKSUS Iga paar elab just neile sobivate reeglite järgi,kõik ei peagi sarnaselt mõtlema
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 13:42
Ka mina olen veendunud,et kui üks partneritest astub rajalt kõrvale,siis pole süü alati ühepoolne.Tean seda oma kogemusest
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 22:35
austage või ärge austage, aga mina annan küll sellisele naisele kinga ja abs ma ei pea kukkuma ennast analüüsima kas viga äkki hoopis minus ole.

sama hea kui tuled koju ja varas tegutseb korteris. astud siis kõrvale ja jääd mõttesse...
hahaaa, võtad hoopis kaika ja lajatad nii et meelde jääb.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-26 12:06
Truu, truudusetusele.
Mitte kellegi truudusetus ei tee mind truudusetuks kui mina iseeneses olen enesele truu. Ma austan ennast selleks, et teised saaksid mind austada.

Need tarkuseterad ei tule ju mitte kellelegi uudisena.
˅ näita rohkem ˅