Foorum
2010-08-18 09:43
Mille järgi ütled Sina et, Sinul endal või teistel on suhe? Ma mõtlen aja limiiti. Kuu? Kaks kuud? Pool aastat? Aasta?
Ja veel uudistaks kust algab see igalt poolt otsitud püsisuhe? Kas seda ültse otsida saab? Ehk on see võimeline arenema selleks aga otsida. Mina otsin ja Sina otsid ja iga üks otsib oma. Mina leitsin ja Sina leitsid, kes hooletu jääb ilma. Selline laulu jupike tuli pähe seoses otsimisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-18 22:34
Mõni ütleb juba kuuajalise käimise puhul et tegu on suhtega, mina nii varmas poleks. Ka niisama läbikäimist ei tunnistaks veel suhteks. No ütleme et kui ollakse juba pool aastat vaid teineteisele pühendatud, elatakse ka koos, siis oleks suhe.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-18 22:53
suhe hakkab hetkest kui kaks iskut kontakteeruvad. Ja kestab see kaa sama kaua kuni veel kontakt on olemas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 06:02
Parmaga igati nõus.suhe tähendab ju suhtlemist ja see hakkab esimesest kontaktist.Kui räägid(kirjutad) inimesega siis ju suhtled.Seksisuhe algab esimesest seksi korrast ja seda ikka reaalses mõttes,mitte weebika ees sügelemisest.Püsisuhet ei mõõdaks ma ajaga,vaid see sõltub ikka mõlema poole soovist jätkata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 09:20
Mina arvan samuti,et suhtlemine on juba suhe ja igapäevane kirjavahetus üks suhte vorme.Hilisem suhtevorm ,teise nimetuse all.
Naised võtavad asja veidi teisiti,kirjavahetus pole suhtes olemine vaid netitutvus,arvatakse.Ei tea,kas see siis annab suurema vabaduse paljudega kirjavahetuses olla korraga?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 10:17
Jah ma ise näen suhte olemuse all midagi muud kui netis kirjutamine ja korra seximine. See tutvus mingisugusel tasemel teise inimese teadmine aga suhe on midagi muud.
Ma kirjutan siin Sinuga aga see ei ole suhe see suhtlemine nagu iga tavaline suhtlus. Tööl, seltskonnas, väljas tutavatega lävimine. See ei ole see suhe mida pidasin silmas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 11:15
Ikkagi kui juba sexid siis oled suhtes...kui lausa vägistamisega tegu pole
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 11:28
Kas on tõesti? Kohtun sexi eesmärgil, naudin partnerit ja tema mind ja siis lahkume jäädavalt. Mitte kunagi ei kohtu samal teemal. On see suhe? Vabandust siin vist võib tuua sisse väljendi meeste mõtlemine ja arusaam, naiste mõtlemine ja arusaam.
Kuid jah vaatame ehk tuleb veel mingi arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 11:50
Sex prostiga ei ole suhe,sest see on rahaline teenus.Ülejäänud peaksid suhted olema juba eelnevalt kui sexini jõuad.Ei kohtu ju tänaval võõraga ja ütled talle,et lähme sexi nautima aga ei suhtle sõnagi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:21
elmar59: Sinu tekstist on hoomata põlgust neisse aga see ei ole ka teema. Protituudi on ühe eriala esindajad kes teenivad endale leiba ja et elada. Sama sugune eriala nagu kõik teised siin mailmas. Tööpakujale oma oskuste müümine. Sellest lähtuvalt on aga kõik töötavad inimesed prostituudid.
Sinu teise lausega aga lään ma 100% nõusse.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:26
elmar59-igasugune sex on suhe. on selleks sulle prost või kloostrist põgenenud nunn.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 13:34
Aike,olen sel teemal vaielnud,et kõik töötajad ja teenindajad on prostituudid aga vaatamata sellele nimetatakse sexiteenust ikka ainult prostitutsiooniks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 15:32
võib-olla seda tehakse selle pärast, et sellel väljendil on halb maik juures. kui kedagi juba prostituudiks nimetatakse, siis sellele üldiselt hästi ei vaadata
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 17:26
elmar59-jahuta veidi end mida enda viimases postituses öelda tahtsid naljatilk
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 17:45
Jätame need prostituudid nüüd oma tööd tegema ja jääksime ikka ehk teemasee.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 21:43
No kuulge tehke ikka suhtel ja suhtel vahet.See sõna on ikka väga üldise tähendusega ja märkige juurde millisest suhtest te räägite.Peale armu-,seks-.peresuhte on ju ka äri- ja töösuhe jne,
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 08:07
Hommik!

No ma siis võtan vaevaks ja täpsustan sulle va tähenärija Ma pean silmas ikka siin sellele keskonnale omaseid suhetvorme. Mees ja naine kohtuvad. Sobivus on hea ja tekib isegi see palju igatsetud keemia. Kohtutud on no näiteks kolm kriitilist kuud. Kas see on suhe? Või on see alles arenev ja mitte midagi ütlev aeg?
Ma loodan mu lemmik jfjm et, nüüd on ehk ka sulle selge mida silmas pidasin.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-20 20:23
Selleks et juhusuhe muutuks püsisuhteks peabki ta pidevalt arenema.Paigalseis on tagasiminek,sest rutiin tapab.Kui see on mõlema poole kindel soov ja pole segavaid asjaolusid,siis pole mingit tähtsust ajal
˅ näita rohkem ˅
2010-08-21 22:15
Kes jah täpselt seda nüüd öelda oskab kui pikka suhet võiks lugeda püsisuhteks..ajaliselt nädalast koosolemist vist veel ikka püsisuhteks lugeda ei saax aga eks on neidki kes sellele vastu vaidlevad ja jäävad kindlaks oma arvamusele ,et neil on just see niinimetatud püsisuhe..aga kui inimesed on otsustanud koos edasi minna sellest nädalast või kuust või juba lausa kahest ja sellest on aja möödudes saanud juba aastadki..siis on see ilmselgelt juba püsisuhe
˅ näita rohkem ˅
2010-08-21 23:07
Püsishutega on asi veel lihtsam. Kui see suhe on ja jääbki edasi kestma. Suhe on suhe. Vahet pole kellega/millega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-27 21:19
Juutidel ja natsidel oli kah omamoodi suhe. Ajas tagasi vaadates hakkab natsidest kahju.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 11:52
eks neid suhte liike ja vorme ole seinast seina ja veel natuke peale aga huvi pakus just mehe ja naise vaheline kooslus.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 20:13
offtopic, kuid ma ei saanud küsimata ka jätta. komytea - miks natsidest kahju?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 20:26
Kättemaks on magus,ja kui seda saab veel seaduslikult ja üldise heakskiidu saatel teostada,võidakse vint ülekeerata
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 08:11
SUHE ??? mis asi see on ???
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 11:36
Kas sul RedLight polegi siis seda kunagi olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 23:10
ma isegi ei imesta selle küsimuse peale. Täiesti võimalik et, pole olnud, sõltub sellest mida inimene suhteks peab. See huvitaks mindki aga näe vastused sellised laveerivad ja laiali valguvad. Samas ega seegi ju tugevalt subjektiivne. Minu jaoks on see aeg kus ma hakkan suhteks suhltemist nimetama alles 6 kuud. Mõni selle aja peale juba abielus või siis kümme uut läbi pannud. See on vist ikka hullult suhteline ja ega sedagi pahaks saa panna.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 20:49
kui tahad,et suhtest midagi väljatuleks,siis pead sellesse algusest peale tõsiselt suhtuma.Mitte,et pool aastat ootad enne kui otsusta Pole naeruväärsemat väidet,kui et ma võtan asja ettevaatlikult,sest kardan haiget saada.Võta kui ettevaatlikult tahes,haiget võid ikka saada ja vahet pole kas teeb teine sulle haiget või sina ise,sest pika ootamisega võid enda võimaluse mahamagada.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 20:57
Mul on üks dilemma. Kuidas defineerida sellist...noh olukorda, kui on keegi, kes enda jaoks on otsustanud, et tal on suhe, teine jälle ei soovigi sellega kaugemale areneda kui vahest koos midagi ette võtta jne. Ehk siis kohe kuidagi ei leia, et tal oleks suhe.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:04
kuna ikkagi jätkatakse suhtlemist, siis on suhe olemas, aga teatavate vastuoludega. üks tahab ühte, teine teist. ei teagi, kelle suhtumise järgi seda defineerima peaks hakkama. võib-olla "vastamata suhe"? nagu vastamata armastus jms
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:08
ifim: Inimesed on erinevad, nagu sa isegi väga hästi tead ei ole maailm must ja valge. Mina subjektiivselt ei tunneta suhet enne, mis teha. Haiget võid saada alti ja samas on väga hea lause ju see et, kõik mis ei tapa teeb tugevaks. Mis muidugi võib areneda tuimuseks, ükskõiksuseks. Igal juhul tormata poe kah ehk mõtet.
mikhan: Ühe poolselt ei saa seda otsustada s.t. saab aga see on ühe poolne ja seda suhteks pidada ei saa. Suhte moodustava minu mõistes kaks osapoolt. Üks arvab et, ei soovi seda siis ei saa ka suhe olemas olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:29
Tegelikult muidugi ei muuda olukorda, kas sellele on definitsioon leitud või ei, aga maailm pole must ja valge, nagu just mainisid. Kui üks keeldub olemast seotud, ja teine tunneb ennast seotuna hästi, teine jälle ei saa ka midagi lõpetada, kuna enda jaoks ei olegi midagi lõpetada, ka ei saa ju võtta vastutust selle eest mis toimub teise peas. Kindlasti on siin huvide konfliktja kindlasti sisaldab see veel palju dilemmasi...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:43
Aike,tahtsin öelda,et kui tahetakse püsisuhet tuleb alustada kohe püsisuhtena.Hiljem võib jah näha,kas sellest midagi ka välja tuli.Tean mitmeid paare,kes peale pikka proovimist,otsustasid abielluda,et siis poole aastapärast lahutada.Püsiv suhe hakkas lagunema kohe,kui see kuulutati püsisuhteks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 21:51
Kas püsisuhe tähendaks siis kohest kooselu, et leivad kappi ja kapiuks kinni?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 22:01
Kindlasti peab ikka areng mõnda aega kestma,aga mingit kindlat ajalimiiti küll ei tohiks püstitada.Kõik juhtub siis,kui juhtub ja see kui väidetakse,et on liiga vara võibki olla märk sellest,et ei tulegi midagi välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 09:35
Midagi ei saa proovida.Suhe areneb iseenesest või hääbub üsna kiiresti..nii ka püsisuhe või abielu.Korra seksida võib kokkuleppel
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 16:06
ma küsiks, et mis see suhe üldse on?? Suhteid võib olla väga palju ja väga erinevaid.... intiimsuhe, visiitsuhe, üheöösuhe, sexsuhe jne. Iga inimesega, kellega suhtled on mingisugune suhe, tööalane või mis iganes... No ja näe internetis on internetisuhe
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 16:38
Suhe võib olla ka iseendaga...kuidas seda nimetada? Monosuhe... või...?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 16:45
egoism? autoerotism? nimetagem seda kuidas tahate
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 16:13
Või onanism
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 16:47
nu see peaks ka ehk autoerotismi alla minema
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 07:12
Tere kõigile.
Olin,olen ja olin ka suhtes siin saidil kasutaja sandrake75-ga ja suhtlesime mittu nädalat,rääkisime igasugustest asjadest ja helistasin talle nagu tema minule ning suhtlesime ennem kokku saamist jne. kuni kooseluni välja põhjalikult,kuid ta andis enda sõbrannale enda konto avamiseks nii kasutaja tunnuse,kui ka parooli ja kui teda ise ei olnud arvutis ega siin saidil logis tema sõbranna siia sisse ja luges kõigepealt kirjad tema postkastis läbi mis olid sinna kirjutatud ja vastas enda kadedusega koheselt minule,kuna meil oli ilus ja tõsine suhe,tema vastused aga ajasid endast välja ning ma vastasin laupäeval uuesti tema kirjale,loomulikult saatsin ka sandrake75-le sms-i ning jäin arvutisse edasi,tema aga tuli laupäeva õhtul koju tagasi,kuna nad elavad kõrvuti ja luges need kirjad läbi,süüdlaseks jäin mina ja viha valas välja minu peale sandrake75 kuna ta arvab,et süüdlane on tähtsam isik ehk tema sõbranna kui mees kes teda armastama hakkas,eile aga plokeeris ta mind ära,eelnevalt läbi sõimates,kas on veel selliseid inimesi siin ilmas kellele usaldad terve enda elu lühikokkuvõteliselt ja siis süüdistatakse süütut inimest sellepärast,etteine inimene logib tema nime all sisse ja teeb mis tahab.Samuti see kus hoolid naisterahvast südamest ja ta pöördub tänu tegelikule süüdlasele sinu vastu,kuhu jääb elus õiglus,ma nimetan seda satanismuseks ennem kui õigluseks elus endas,miks siis on naisi keda mees maha jättab või on peksnud ja tulnud on lahutus,kui kellegil on veel siin saidil selline lugu juhtunud siis kirjuta blogisse enda lugu.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:04
See siin ei ole blogi vaid foorum. Kasutaja Noie on üritanud ka minuga kontakti luua. Paraku on tema suhtlemisstiil äärmiselt pealekäiv, esitab mulle kui täiesti võõrale inimesele põhjendamatuid nõudmisi. Ei saa mitte kuidagi aru lihtsast eestikeelsest lausest: "Ma ei ei ole sinuga suhtlemisest huvitatud". Olin sunnitud ta blokeerima. Isikliku kogemuse taustal tundub tema hala siis mitte just väga tõsiseltvõetav.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:21
aga kuidas foxyl suhetega lood on
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:35
laadenibin, tänud uudishimutsemast. foxyl on suhetega kõik OK. Ja kuidas härra laadenibinil suhetega lood on?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:46
Suhtlen vabalt
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 16:38
Kas sa üritad praegu kasutajaga foxy kontakti luua, laadenibin?
˅ näita rohkem ˅