Foorum
2010-08-15 12:32
Siin olen palju märganud seda trendi, et mees on abielus, aga ei ela koos, mis abieluvorm see peaks olema?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 14:19
Arm3- proovi ära saad teada ja tunda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 15:40
nn visiitabielu? nt on teenimas mingis linnas vs riigis ja paariline (naine) on tal teises riigis vs linnas.
mõnedel võib-olla lahutusprotsess lõpule viimata. kas ei ole jõudnud vormistama vs ei taha üks osapooltest teisele lahutust anda.
või ei ole mingit lahutusprotsessi alustatudki ja lihtsalt on otsustatud teineteisest natuke lahus olla (mis võib ka olla lahkumineku algus) ja siis elavad üksinda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 16:57
Mina olen oma abielust10 viimast aastat elanud pool aastast abikaasaga koos ja pool eraldi. Abielus me ikka veel oleme ja ilmselt niikaua kuni surm meid lahutab...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 17:10
JUUKSUR ja Kaisukassike-siin olen ma mõlemaga nõus. On elus asju ja olukordi kus teisiti lihtsalt kaks inimest ei saa.Abielu ei tähenda alati ,et kaks inimest peavad olema kogu aeg koos päevast päeva ja teineteise ligi. Tean inimest,kelle mees asub ameerikas ja kohtuvad paari kolme aasta tagant. Tänapäeval pole selles midagi imelikku,sest suhtlemine on ju võimalik tänu tehnilistele võimalustele kogu aeg.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 17:54
Risto18 – vabandust, et uurin. kas see naine on suhtes ameeriklasega vs eestlasega?
kui on eestlane, kes USA-s peamiselt teenib, siis millalgi peab ta ju sealt ka Eestisse tulema (kui tuleb)? kui ameeriklane, siis tundub, et on nendel mingid teised probleemid
(kas naine ei saa USA-sse minna vs ei saa see ameeriklane sealt minema).
kas see naine on rahul nende interkatiivse suhtega muidu? huvitav oleks teada, kui kauaks tal seda abielu on. tundub, et see on väldanud neil kauem kui 2-3 a.

ma ei tea, ma ei tahaks sellist suhet ja abiellumine ei tuleks diskuteerimiselegi, kui ma teaksin, et sellest tuleb visiitsuhe/visiitabielu ja ei midagi muud. ei saa teisega suhelda muidu kui tel. ja internetis mingis chati kanalis, webcamis jms rezhiimil. mulle tunduks, et ma olen abielus tehnikaga, mitte reaalse indiviidiga. frustreeriv (olen olnud suhtes, millest sai visiitsuhe 6 aastaks, no way ma seda uuesti tahan).
sa ei saa ju minna millal tahes sinna lennukiga. kui oleks teises linnas, oleks kuidagi teisiti.
mh selline visiitabielu/suhe tekitab lisaks ka teisi visiitsuhted jne
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:32
juuksur- mõlemad eestlased,kuid mees töö tõttu ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:36
Neid on päris palju kes pole viitsinud või tahtnud lahutust ametlikult lõpule viia. Osad elavad lihtsalt erinevates linnades. Osad valetavad lihtsalt. Võimalusi on palju.
PS. Väike täpsustus, kui mees on abielus, siis tema naine on ka abielus
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:39
Mina olen enda 33st abieluaastast,13 viimast lahus elanud.Lihtsalt meie suhe ammendas ennast.Ametlikult jäi asi vormistamata sest meid kumbagi see fakt,et oleme abielus ei sega.Saame hästi läbi,usaldame teineteist,ainult seksi enam pole.Näiteks järgmised paar nädalat olen ma abikaasale allüürnikuks,tema Helsinki ühetoalises korteris.Kui hästi läheb ja tööd jagub,tuleb endale midagi otsida,sest ta tahab ikkagi oma elu elada,ja mina ka
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 10:47
Mis seal imaestada või arusaamatut?
Kunagi on abiellutud ja siis lahku mindud füüsiliselt. Kuna abielu lahutus võib olla täna päeval tõeline õuduste unenägu ja kulukas siis jätavad paljud selle etapi kungi sund olukorra tekimiseni tegemata. See on muidugi üks võimalikest varjantidest.
Enamus on ehk need nagu ifim kirjutas. Lihtsalt pole olnud vajadust aga on rautselt tulemas, kui on.
Kindlasti on olemas ka palju muid varjante aga jah abieluks seda vist küll ei nimetaks. Paber ei pane ju kedagi kokku ega vii ka lahku.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-22 19:49
jah on küll nii.ma ka abielus ametlikult aga koos ei ela.tal uus olemas.aga suhtleme normaalselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-22 22:13
Vot,kust tuleb ilmsiks,et siin nõnna palju abielus inimesi Miks küll naised väga otsivad täiesti vabu mehi?Neid ju peaaegu polegi?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 13:36
Kõik kaugsuhted käivad ilmselt sama kategooria alla.
Näiteks naised kel mees töötab soomes panevadki oma kontole et mehega koos ei ela.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 13:56
No minu abielu eksisteerib juba neljateistkümnendat aastat ainult paberil ja siiani pole see pisiasi meid kumbagi seganud edasielamast.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 14:54
Paberi majandust hakatakse kribinal krabinal korda ajama siis, kui elu sunnib, näiteks mingid vara jagamised jne..
Aga üldiselt ei sega paber koos ega lahus elamist..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 15:53
Mul on täna 20.pulmaaastapäev
Lilli ei tooda juba mitu aastat-de facto lahus
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 16:26
No mina olen nii paha inimene,et ikka tuletan prouale tema staatust meelde
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 16:43
kes neid lilli ikka sööb
Hoopis teine küsimus on kui ankeedil on märgitud et "abielus kuid ei ela koos" ning sealsamas on kirjas ka tutvumise eesmärgiks ainult seksialased punktid
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 18:30
Nicedude....Selline variant on täiesti olemas, kui inimesed elavad füüsiliselt koos...ühes ruumis aga samas ei puutu nad teineteisega kokku füüsiliselt ega ka vaimselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 18:43
Aikon, kuid siis nad ju ikkagi elavad koos .. see variant minu näite alla ei käi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 18:52
No jah....see kooselu vorm, millest mina näite tõin on üks halvimatest ja närvesöövamatest. Elades "koos" elatakse lahus
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 19:05
Aikon,see värk on järgiproovitud ja pole seal hullu midagi.Kui mõlemal mõistus peas,võib isegi ellu jääda
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 19:19
Jotteff...ellu võib jääda küll, sant kah elab aga mis elu see on
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 19:51
Arvan seda kui inimesel kodus ikka kõik korras ja kooselud toimivad siis ei tulda naljalt siia suhtlema võt tutvusi looma
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 20:45
elmar59,nõustun sinuga.Tean kahte inimest,kes siit saidilt paarilise leidsid ja kontod sulgesid-seega kokku neli õnnelikku inimest ehk kaks paari.
Iha on koht,kus midagi otsitakse,kasvõi iseennast
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 21:00
Elmar,aga mida need õnnelikud paarid siis siin teevad?Paljud on siin lihtsalt igavusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 21:20
Paarid ei tohiks igavust tunda.Üksikutel on seda suhtlust tõesti vaja.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 22:03
äkki see "abielus kuid ei ela koos" tähendab hoopis "abielus kuid koos ei seksi"
sellisel juhul oleks motiiv palju mõistetavam
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 10:48
Abielus, kuid ei ela koos, tähendab minu jaoks ikka seda, et peale laialiminekut on jäänud lahutuspaber tegemata.
Selle peale, et kui üks abielupooltest töötab kusagil kodust kaugemal, tähendab mittekooselu, pole tulnud. See on puhas kõrvalehüppe väljavabandamine või siis väljendikomistus, umbes nagu lahutatud lesk. Vene ajal oli viimane muide täiesti ametlikult dokumentatsioonis käibel.
˅ näita rohkem ˅