Foorum
1
2
2009-05-05 18:19
minul on mureks see ,et kui ma leian endale partneri siis tahan olla vaid temaga .ma ei suuda käia mitme poisiga korraga . mitu suhet on purunenud ,sest poiss väidab et ma ebanormaalne ja temal veel 5 naist kes teavad et ta suhtleb ka teistega. kuidas saada selliseks naiseks et sind ei häiri kui su partneril on veel 4 naist peale sinu ? naised kes elate sellist elu ,kuidas saite endale sellise psühholoogia ? kas on võimalik ka minul muutuda selliseks ?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-05 20:42
Ära kurvasta sa oled täiesti normaalne.Viga on sinu kutis,kes ilmselgelt ei vääri sind.Ta ju ei hooli sinust piisavalt.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-12 13:21
Sama siin carina noo ma ei saa mitmega korraga koos olla...ilma tunnete olemasoluta ei saa seksida ka mitte noo vahel ei saa ka teiste asjade tõttu aga jah...olen isegi hetkel ühes nii kinni et jube lausa jfjm on mulle korduvalt kui räägin kuidas asjad on öelnud et ega see kutt minustki siis ei hooli no vb tõesti kuid mina loll jooksen ikka tema järel seega kas mina olen ka ebanormaalne??ma arvan et ainuke ebanormaalsus minu juures on see et ma armun alati valedesse inimestesse ja need on millegi pärast ka minust hulga vanemad...seega mina olen rohkem ebanormaalne kui sina kallikene
˅ näita rohkem ˅
2009-05-14 19:29
ei maksa muretseda, kõik on korras, olete küll
˅ näita rohkem ˅
2009-05-14 22:14
aaa et nagu kõik on nagu jube OKEY...eksole?
aga me kõik oleme ebanormaalsed ainult et erinevatel valdkondadel
˅ näita rohkem ˅
2009-05-14 22:55
Igal inimesel on oma tõde ja teiste asi on sellega kas leppida või mitte.Muuta saab seda ainult inimene ise.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-15 18:29
noo alati ei saa ka inimene ise seda muuta
˅ näita rohkem ˅
2009-05-15 19:55
Alati pole seda vajagi
˅ näita rohkem ˅
2009-05-17 04:08
noo aga siis on teised kes suudavad sind muuta
˅ näita rohkem ˅
2009-05-17 11:31
Muudad sa ennast ikka ise,teised annavad vaid põhjuse
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 00:58
noo ega ikka ei anna külll mitte kogu aeg
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 16:13
selliseid RÄMPS
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 16:15
selliseid rämps mehi on nett täis kulla piigad need mehed ei wääri teid !!!! saatke nad pikalt ................................ alandate ennast kui sellistele järgi jooksete ....
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 16:24
onju jfjm mehed on sead .........
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 16:28
Ainult see osa neist,keda naised jahivad
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 17:35
diamond need mehed pole sead nad sakivad
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 19:51
tore!kes siis naised on ja miks te üldse, siis, meestega suhtlete...?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 04:53
meestega wõib suhelda aga sellex tuleb waadata et on ikka mees ,mitte just see siga
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 06:52
jah valede otsa sattumise oht sellises keskonnas on suht ma ei teagi ehk mingi 99prossa on neid lauda teemasid ja siis see terake 1 prossa on normaalsed aga millegi pärast vanad
aga diamond kust sa tead kui sa sea otsa sattunud oled
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 07:59
sellest on jh raske aru saada ,sest alguses ju on sel Seal ilus nägu ees pole üldse sea nägu . alles hiljem tuleb wälja tegelik nägu . aga on nippe wõimalik on kontrollida
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 10:17
Kõige populaarsem on ikka katseeksitus meetod
˅ näita rohkem ˅
2009-05-21 18:43
diamond ma peaks sinuga sel teemal rääkima sest noo ma vist olen sattunud ilusa näo,ilusa keha jne aga sea sisemuse pihta...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-21 23:36
Alati võid mõne sõbrantsiga konsulteerida! Sest enamus mehi moosib ikka mitut ühte tüüpi naist korraga! vahel ei vaevu tekstigi muutma, paneb copy pastega!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 00:25
Mina kirjutan küll igaühele personaalse teksti
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 11:20
Ja lisaks sellele võid seda ühte ja sama copy pastega kirja leida oma postkastist väikeste vaheaegade järel mitu korda
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 11:59
Aga mis siin imelikku?Mamma kirjutas pojakesele kiiruga paar kirja valmis,sest too ise ei mõista
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 15:56
nojah ja pojakesel mälu nii lühike, et ei mäletagi ise, et paar päeva tagasi juba saatis samale aadressile selle kirja
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 00:35
Sa mõtle palju siin naisi on,jõuad sa siis kõiki meeles pidada.Ja ega topelt ei kärise,põhiline,et keegi ilma ei jää
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 10:22
heh mul on sama olnud siis ikka nagu koputan maa peale öeldes et me oleme juba tuttavad
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 11:19
Sinu puuhul on arusaadav,nad usuvad,et eelmine kord oli unes.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 17:31
Küsin,järjekindlalt edasi kui mehed on Sead? kes, siis naised on?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 23:59
niva kallis kas sa ei tea siis Zooofiilid
˅ näita rohkem ˅
2009-05-24 00:53
röh röh röh ruiiiik
˅ näita rohkem ˅
2009-05-24 08:10
tubli,kiitos ! nüüd jääb,oodata, mis häält teevad:Zooofiilid... ja ongi olemas IHA loomaaed
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 11:28
See teema nüüd ei puutu enam kuidagi kokku sellega, millest alustati.
Ei saa ometi nimetada köiki mehi sigadeks ja naisi näiteks omakorda libudeks.
Kui sina teed enda jaoks midagi normaalset, siis teise jaoks on see vöibolla ebanormaalne ja sama on selle teise inimese normaalne tegu, mis on sinu jaoks ebanormaalne. See ei tähenda veel, et mölemad sel juhul ebanormaalsed oleme.
Fakt on aga see, et maailm on täis inimesi ja veel enam on inimestel arvamusi teiste kohta. Sinu enda valida on aga, kellega sa suhtled.
Teemaalgatajale aga - See poiss pole veel sarvi maha jooksnud ja sinu näol pole ta leidnud seda naist, kellele end 100% pühenduda. Aga kindlasti on selline mees olemas, kes sinu ootustega ühtib. Ja kui see mees sind ebanormaalseks peab, siis polegi sul temaga enam mingit pistmist, kuna ega söprust ju ka sellise inimesega enam head peale sellist ütlust ei saa.
Ela edasi, naudi suve ja ole positiivne edasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-30 16:06
kas ta vähemalt head keppi teeb?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-24 16:26
miks ka mitte.
Minull meeldiks kees oleks minu kõraval
aga ei ole .
Aga minu kõrval on ainult tühjus ja unik võlku.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-26 18:18
Mina olen ka selline,kes mitmel rindel korraga ei sõdi,,,Leidsin siit selle,kellega TÕESTI HEA,,,ja seni,kuni omavahel klapp hea-seni kindlasti mujalt enam ei taha,,,Nii et-ole tubli ja jätka samas vaimus,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 14:31
lugedes siin kõiki kirjutisi jäin mõttesse.ma pole eriline kõneleja,ei meeldi targutada,ega ka arvustada. tunnen,et pole ka ise ``pühak``iga naine ootab oma partnerilt seda,mida ta ise soovib talle samuti pakkuda. naine ootab meeletus koguses tähelepanu,mõistmist, hoolivust ja tunda,et ta on alati ihaldatav. aga kas me ka ise suudame seda kaaslasele,iga samm pakkuda?....
kõik me oleme nii erinevad,kuigi elame ühe ja sama taeva all see kui leiad inimese kellega tunned,et võiksid jagada kõike-on iseenesest tohutu õnn. kuna sellises eas meie iseloom enam nii naljalt ei muutu. kui oled kannatlik suudad ehk kaaslast painutada mingilgi määral,aga muuta,ei iialgi. nii jääbki vaid see lootus,et ehk otsides leiad selle,kes sinust jäägitult hoolib.kes vastab su kujutlusele,tõeliselt heast mehest.
aga aega otsida.....on vähe.kiirustades aga teeme valesid valikuid,see tasub end kätte.
see ongi reaalne elu. astud ämbrisse ja ämbrist välja ja rõõmudega kaasneb ka alati valu. see on nagu kirjutamata seadus siin elus. arvan,et elu on nagu buzle,kõigil ei õnnestugi see esimene kord. annaks keegi meile ainult kannatust,ennast mõista,kaaslast mõista. meil kõigil on ühesugused vajadused ja muredki. aga ma soovin teile kõigile seda mis mul ise puudu. KANNATUST- et kõik leiaksid selle,mida otsivad*
ja kui kaaslasest tõsiselt hoolid,siis ei lahmi mitmega korraga,ega jaga teda ke teistega!!
ehk tunned loetus ära iseenese
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 14:44
Algul peab ikka mitmel rindel olema, kust sa muidu selle ühe ja ainukese leiad!
Aga vahel lihtsalt kumbagil poolel oma arusaam! Üks peab suhet tõsiseks aga paariline mitte, ja nii saabki keegi haiget!
Ja kui oled juba mõned korrad kõrvetada saanud, siis juba ei usugi, et keegi võib suhet tõsiselt võtta!


˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 15:19
Muuseas venelastel on hea ütlemine: "me armastame neid, kes meid ei armasta ja hukutame neid kes armastavad meid". No tösi mis tösi.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 15:39
Kuule kadi inimene saab muuta ainult iseennast.Kui teine sulle algsel kujul ei kõlba siis tema muutmine(painutamine)on lootusetu üritus.Muutus võib toimuda vaid negatiivses suunas,sest esmamulje võis olla tingitud maskist,mida ta kandis.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 16:12
sul ongi ehk õigus. aga ma rääkisin vaid enda eest ja oma kogemustest. mina paindun küll,kui leidub inimene,kes oskab painutada olen muutunud samuti tohutult,sest tahan nii väga teda hoida.....
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 16:31
Sa püüadki ju ise ennast painutada selleks,et teisele meelejärgi olla.Aga vaata ette,igal asjal on piir.Liiga tugevale painutusele võib järgneda murdumine.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 17:35
ka see on õige*
kuid kui hoolid,oled sellekski valmis..........
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 17:47
ja nii need valed valikud sünnivadki
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 18:32
kõik me teeme vigu,kõik me oleme sõltlased.-kes millestki........
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 18:36
Tegelikult õige ta on,,et kui inimene ikka väga meeldib,,,siis võib ju mõned muudatused teha...näiteks suitsetamise mahajätmine,,,alkoholipruukimise lõpetamine,,,,Need on sellised tõsisemad näited,,mis on ju iseenesest head muudatused,,,No ja on muidugi palju kiikse,,,,mida võib enda juures muuta,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 18:51
Jah seda kõike võime me endaga teha.Aga kui meid häirivad need samad asjad teise juures,tuleb kaaluda kas sa suudad nende pahedega leppida või mitte.Sest nendega võidelda saab ainult teine inimene ise,kui ta üldse võidelda tahabki.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 20:11
see see on,et kui oskad mõistlikult painutada,siis ehk ka paindub.
elu ongi üks võitlus. sageli ka iseendaga.
ja valikuidki teeme vaid ise.
aga kas just seepärast ebanormaalne,et ei ole 4 partnerit korraga käsil..või et ei suuda sexsuhet ,kergelt võtta-ilma tunneteta.
arvan siiski,pigem normaalne
me pole ju ometi loomad,et enne kui üks voodi jõuab ära jahtuda,jookseme teise....aga kes väidab vastupidist,siis neil minuarust on üks ainuke aju ja seegi on sirge.
rohkem ma sõna ei võta,sory!
˅ näita rohkem ˅
1
2