Foorum
2010-07-18 04:00
Naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega...hmm.
Naiste osas on tõetera sees, sisimas ihkab iga naine ilusaid sõnu ja komplimente kuulda, iseasi muidugi, kas ta neid usub.
Siit tuleb nüüd välja, et sõnaosavamal mehel on eeldusi ja väljavaateid naiste seas vastupandamatu olla hulka enam, kui vaiksekestel.
Aga kuidas mehed silmadega armastavad?
Kas see on umbes nagu silmadega toidu söömine?
Ma väidaks, et mehed armastavad samamoodi kõrvadega. Kiitusi kuulata ..Ja kui palju kiita, siis lööb mehe ka pimedaks, mitte silmade vaid kõrvade läbi...või pole nii?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:23
Selle mehe kiitmisega on see asi et võib teine liiga õhku täis minna ( kui igat asja kiitusega üle valad ) ning tekib tunne et ta on kõikvõimas ( mis ei pruugi siiski tõene olla ), sestap ise tunnustan meest siis kui selleks tõesti põhjust on ( kasvõi siis voodioskusi silmaspidades ).
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:55
Pigem vast on kõik väga individuaalne ja sõltub inimesest. Kes millele lihtsalt rohkem rõhku paneb ja mida oluliseks peab.
Mul on üks tuttav mees, kes alati ütleb, et ilus naine naiseks ei kõlba. Tal terve teooria selle kohta miks see nii tema arvates on. Vastukaaluks naiste kõrvadele millegi pärast lähevad naiste silmad tihti hoopis SKL mersu ja firmariiete peale särama. Kui kõik oleks nii üheselt paigas, siis oleks meil üksikute armee, keda iial keegi ei taha.
Vaevalt keegi kiitusele ja komplimentidele kurt on. Vahet pole, kas siis mees või naine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:57
Miks selline suhtumine? See et mees armastab simadega on ikka ehk see et, ta näeb vaid endajaoks ilusaid naisi ja armastab neid. Visuaalselt. Mis on aga ilu? Eks see ole kahekõrva vahel olevast organist sõltuvuses. Ühele üks ja teise teine ja kus juures mõlemil on õigus.
Kiitust ja positiivsed suhtumist vajame me kõik. Sõltub aga sellest kui usutavalt seda esitada osatakse.
Minul isiklikult tuleb kiidulaulu peale alati see ütlus " Kiida lolli ja sööda siga mõlemad kosuvad"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:04
netboy, viska kasvõi siinsamas olevatele meeste kuulutustele pilk peale-tutvun kena,ilusa naisega stiilis ju.iseasi kuidas keegi seda ilu näeb...mis kellelegi ilus tundub...ilu seal vaataja silmades.kellele ema, kellele tütar, kellele paks, kellele peenike...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:05
...ja pole üldse vahet mida öeldakse vaid kuidas seda tehakse...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:56
Kaisukassike, ära usu neid profiile alati. Sealt leiab kogemata vale vanuse ja see mida nad otsivad tegelikult läheb profiilist üsna tihti täitsa lahku. Mind pikalt moosis üks kellel oli soovitud vanuseks 18-30 ja muud säärast mida minu profiilis kusagil ei kajastu. Nüüdseks on see profiil tal muudetud Samuti oli mul postkastis 3000 krooni pakkumine noormehelt kellel profiilis kirjas, et ei soovi olla sponsor.
Aga eks me ikka kõik silmadega asju vaata Miks muidu kohvikusse minnakse ja pilte küsitakse. Ikka seetõttu, et kas meeldib või ei meeldi. Pildi pealt ju midagi muud ei näe kui välimust.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:39
Mõni valibki ju vaid välimuse järgi. Küsimuse peale et miks just minuga tutvuda soovid, vastatakse et sa oled ilus, sp. Minule endale küll paljast välimusest ei piisa. Vaatad küll ei pildil on nägus noormees kuid hiljem suhtlema hakates tõded et kahe kõrva vahel ulub tuul.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 14:41
barb selle tuule näite võib tuua ka naiste kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:05
NSM,ei usu kunagi, ma juba selles eas,et ei usu enam meesterahva sõnu kas ma seda nüüd ka välja näitan, aga jah -õppetunnid on asja ette läinud...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 17:06
kaisukassike-hea kui õppetunnid asja ette läinud,,, inimene õpib kogu elu......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 17:26
No ankeedid on siin küll jah tõesti seinast seina. Seisab et 30 kui ma kirjale ei vasta muudab 35 lootes et, naine selline ajukääbik ja ei mäleta. Kord kirjutab ankeeti abielus ja elab koos, kirjas üritab muule selgeks teha et, see selleks et naised ei kirjutaks ta nii kuum kuju et, see seab piirid.
Ühe sõnaga soperdisi on siin küll jalaga segada. Kahju on aga sellest et, ka tõsised kirjutajad peavad palju vaeva nägema enne kui neid tõsislet võtma hakatakse. Vaeva aga milleks on ju palju lihtsamaid teid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 19:48
Jah, nii see paraku on. Üsna head tähelepanu, keskendumist jne on vaja, et neile, kes teavad mida tahavad, julgevad seda välja öelda ja üldse asjalikud on, mitte liiga teha oam ükskõiksusega. Ja neid siin ikka leiab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:19
siit leiab kõike isegi kaisukassike pöördus jumala poole müristamis sooviga,ning oligi pikne väljas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:23
risto,naised on nõiad, aga tee järgi kas sul kohe peab mõni naine hambus järada olema?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:33
kõike pole võimalik järgi teha ei pea olema naine ,vahel võib selleks olla ka mees egas sa siis solvund pole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:37
ei,aga su pärast pisut mures.vaata, ma juba sihkeses eas,liha kõva ja vintske.võib su hammastele pahasti mõjuda kuna sul ka pole mitte enam esimene noorus käsil ja hambad pole kuigi teravad.kui nad veel murduvad...mis hambaarsti teenus praegusel ajal maksab ja proteesid...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:42
pole hullu midagi,,, hambaarst tuttav ja teenus tuleb poole hinnaga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:48
anna siis tulla mul on siinsamas postkast ka olemas, saada kõik oma mõttevälgatused sinna.eks ma vasta.teised foorumi lugejad ei pea mitte meie omavahelise juramise pärast kannatama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 21:21
juramist pole midagi kõik karastunud inimesed
˅ näita rohkem ˅