Foorum
2010-05-24 11:49
Usun et, olen üks neist paljudest siinsetest naistest kes saavad aeg ajalt pakumisi olla kellelegi armuke. Teeks ühe avaliku arvamuste avalduse selles valdkonnas.
Küsiks nii naistelt kui meestelt, milleks sa vajad armukest? Millega võlud ta olema endale armuke?
Küsiks ka vastupidi, mis on see mis põhjendab Sinu armukeseks olemist? Mis on see miks oled või olid armuke?

Oma iskliku arvamuse avaldan pisut hiljem.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:06
Aike,kõigepealt defineeri mõiste armuke,
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:32
Armukese suhe on üks parimaid suhte vorme.Ilma kohusteta suhe,kus ei pea kella vaatama alati kui kokku saad.Saab vabalt suhelda kõigest asjadest.Kui tekib vastastikune meeldivus,eks see olegi võlumine ja see toimib igas vanuses.Muidugi võib ka raha eest armukese saada aga siis tekib probleem jälle selles,et ostetud suhe jätab hinge tühjuse
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:33
Kas oma mõistus ütles ülesse või?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:12
Mina mõistan armukest,kui abieluinimese pikaajalist kirepõhist kõrvalsuhet,mille eesmärgiks pole abielu lõhkumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:16
ifjm,nii arvan minagi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:18
...muide igaühest ei saa armukest,ka parima tahtmise juures
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:33
aga miks ei saa? Kui sa ikka väga tahad teda?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:43
ei meeldi eriti selline suhe. pidevalt pead mööda seinaääri käima ja end maha salgama. kui sa tahad siis pole teisel kunagi võimalust kohtuda jne. väga head tunnet siiski ei tekita ka kellegile kaudselt haiget tegemine, mingi hetk hakkab see närvidele käima. suhtevabad inimesed on minujaoks parim valik.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 14:14
Aike,sina võid ju teda väga tahta ja tema võib isegi sind tahta,aga kas ta on nõus olema teine number?

Uman,ega armuke ei pea alati olema salasuhe.Ja kui sa ei taha kellelegi haiget teha,siis koli üksi asustamata saarele.Siis kui sul armukest pole,võid sa veel hullemini haiget teha
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 14:32
mis see armuke siis muud on kui salasuhe. ma olen olnud ise armuke, aga ma ise armukest elus pidama ei hakka. ma enne lõpetan oma suhte kui hakkan mässima end valedesse. kui mõlemad on suhtes, siis pole armukeste värgil isegi viga. kui ise oled vaba ja teine kinni kaob suhtel väga kiiresti perspektiiv. armunud olles on kõik tore, aga ise tahaks oma elu kuidagi teisega ühildada. tavaliselt teinepool oma kooselu lõhkuma ei hakka ja oledki mingi tobu kes ootab ja loodab, ühesõnaga mingi viies ratas vankriall...

eks aegajalt tekib neid armukeseks olemise variante küll, ise olen kohe eos kõik tühistanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 15:16
Kordan,armukese omamine ei pea ilmtingimata olema salasuhe.Aga see kes võtab endale armukese,peab oskama ennast jagada ja ei tohi anda katteta lubadusi.Armuke aga peab leppima sellega,et on ja jääb teiseks numbriks.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 15:26
ifim: Ma küsisin seda elmari käest. Ma kordan enese arvamuse jätan ma hilisemaks. Respekt on umanile praegu.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 15:59
umanile paneme +. praegu sa miinust ei saa. olen ka tühistanud sellised suhted (kui tunnetad, kuhu sinuga suhtlemist tüürida tahetakse) ja ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 16:29
Ei ole ise olnud kellegi armuke ja pole ka armukest omanud,kuigi arvestades mu ametliku perekonnaseisu,võiks mu viimaseid suhteid selleks pidada.Aga armukese probleemidega olen piisavalt lähedalt kokku puutunud.
See teiseks numbriks olemine ei oleks probleemiks.Aga teistpidi võttes,pole ma üldse kindel,kas ma suudaks või tahaks ennast jagada.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 16:31
Aike,eks armuke olla kellegile vajab teistmoodi tähelepanu kui kooselu või püsisuhe.Parem on armuke olla siis kui mõlemad pooled on abielus.Enamus kooselusid muutuvad aja jooksul nii rutiinseks,et inimene vajab ellu vaheldust vastassugupoole näol.Mingil määral ta ongi salasuhe Kui abielus omada armukest ei tohi sellepärast veel enda omast lahku minna.Paljud ei suuda ja kardavad,et kõik tuleb ükskord välja ja teinepool saab teada.Lihtsam on ju viina ja õlut juua ja koju minna sellise vabandusega selle asemel,et kohtuda vahepeal hoopis meeldiva inimesega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 16:31
Jfjm!..Jagatud rõõm on topeltrõõm ja jagatud mure, pool muret
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 16:53
Huvitav aga mida armukesele pakud et, ta oleks seda neetud rolli taluma? Olla igavene teine.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:10
Aga kes ütles, et armuke peab olema igavene teine. Võib ju juhtuda, et see teine, saab hoopistükis esimeseks ja see, kes oli esimene lahkub mängust. Ka selline variant on võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:21
Kui palju on siin naiskasutajaid,kes soovivad leida püsisuhet,aga mitte kooselu?Armukeseks olemise välistavad nad aga just nimelt selle pärast,et nad ei taha olla teiseks numbriks,hoolimata sellest,et koos veedetud ajal on nemad ju see esimene number.Nii viisiitabielu,kui armukeseks olemine on täpselt ühesugused poolikud lahendused.Ühel juhul sa ainult tead,et peale sinu on veel keegi,teisel juhul sa kardad seda.Poolik lahendus ei saa olla ideaalne.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:23
Eks elus nagu spordiski peab vahel igavene teine olema nagu kunagine soome suusakuulsus Juha Mietua
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:40
Jah teooretiseerida te oskate aga praktilised kogemused puuduvad. Eks ta ole jutulinnud ole kah elu üks vajalikst osadest.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:49
Nüüd pani Aike meid paika ja ainus võimalus rehabiliteerida ennast on...soetada armuke
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 17:58
Ei tea millega ta paika pani.Neid praktilisi kogemusi,mis mul on võib mõni teine oma fantaasias ainult ette kujutada See kui mõni naine saab siin mitukümmend kirja päevas,pole mingi kogemus Reaalkogemuste arv tuleb ikka aastatega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:11
Tubli elmar. Just nimelt aastatega. Kuulaksin Sinu kogemusi s.t. loeksin.
Ära panna ei taha ma kellelegi olen ise veel piisavalt noor et, õpida ja areneda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:18
Vaevalt siin avalikus foorumis tahan kogemustest kirjutada saavad lugeda ka need,kellega kogemusi jaganud,mis ei pruugi alati meeldida.Ja,et uusi kogemusi juurde saada ei saa ka kõigest rääkida
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:54
ja, elmar. sa ei taha jah rääkida midagi, nagu tundub. ja ei peagi. sina ütlesid seda, mida ütelda tahtsid ja kui tahame, saame sellest teha järeldused. mina olen teinud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 20:22
Olen oma elu jooksul nii mõnedki korrad armukese rolliga kokku puutunud---kuid see on kooslus, mis pigem võtab energiat kui annab.....Igati hinge kosutavam on 1:1- le suhe, millises variandis, see juba vastavalt kokkuleppele ja partneri võimalustele. Igasugustes armukolmnurkades pole võitjaid---keegi lahkub mängust......
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 20:28
Miks sa armukeseks pidasid vajalikuks olla? Mis see andis sulle?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 20:50
Tagantjärgi kokkuvõttes---ei andnudki midagi....pigem võttis energiat. Aga miks----see roll selgus alles hiljem ja peale avastust ei kestnud enam kaua
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 21:02
Nii et see va armukeseks olemine üks jama värk. Huvitav aga miks selleks siis ollakse?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 21:07
Aga....seda võiks rääkida need, kes seda osa ja rolli siin pakuvad. Noorematele see roll ehk paljudele sobib----vanemas eas tahaks juba midagi kindlamat. Eks see sõltub ka inimese isiksusest---on inimesi, kes ei taha kunagi pikemat suhet.....Paljudele on armukeseroll ka sissetuleku allikas
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 22:23
miks ollakse? ühed armuvad, teised otsivad pääsu rutiinist. armunul on roosad prillid ees ja ei mõtle loogiliselt. alles hiljem jõuavad tõsiasjad kohale ja siis enam ei taheta sellega leppida. loodetakse, tülitsetakse...

armukese roll sobib hästi kui sul endal tundeid ei ole teise vastu. seksid oma seksimised või naudid tähelepanud ja hiljem lähevad mõlemad oma teed. nagu kaardimängus, seni kuni pea on selge on mäng huvitav, satud emotsioonitsema on asi vussis.
kui püsisuhet soovid, siis ei tasu armukeseks olemisse panustada.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 08:13
Uman-l tuline õigus Sama on ka otsingutel paralleelselt kahe suhtlemisega----lõpuks võib jääda mõlemast ilma. Enamik ei suuda end täiega jagada mitme vahel.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 08:59
kassxl,arvan,et siin paralleelselt ei suhelda kahe inimesega pane ikka null otsa
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 09:08
Väga võimalik----mõnele see vist siin hoopis elukutse
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 12:45
Vau! Armuke elukutseks. Ihii huvitav kas see ka tasuv eriala?
Tundetu armuke? Kah huvitav nähtus. Millesse mina küll ei usu, pahatihti ikka neil tundeid rohkem kui pidajal. Armukese pidajal.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 13:05
Kui oled abielus siis säilita see armukese pärast pole vaja lahku minna Siin ongi see konks mängus,kardetakse aga tahetakse samas armukest omada
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 13:15
Nii et, armuke on alam kaup mille pärast pole vaja tõmmelda? Ja ommeti ollakse sellega nõus ja ollakse. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 13:37
Armuke võib teinekord olla tähtsam kui oma kaasa.Kui vastastikune tõmme on suur siis pole ta mingi alamkaup
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 13:37
miks ta just alam on, selline lähenemine on natuke vale. aga jah, armukese võib igakell sinnapaika jätta.

naistel tasub armuke olla, raha ja hüvesid saab. mõni rikkam mees ostab armukesele reisi, auto, riideid jne. vb on see täiesti pooleks kes on hüvede pärast ja kes armastuse pärast.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 14:32
Armuke on hea olla, kui sul on hea armuke!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 14:51
Hea armukese saa leida ainult see,kes ise oskab olla hea armuke
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 14:59
Nakitseme siis edasi. Milline on see n.n. hea armuke?
Mis puutub aga sellesse rahasse ja reisimisse on jah küsitav. Kui näiteks küsida neilt kes endale armukest otsivad et, miks ma peaksin sellga nõustuma ja mis ta mulle selle eest pakub siis peale sexi, õrnuse,helluse ja sõpruse (huvitav mida ma nendega peale peaksin hakama?) pole küll muud pakutud. Tõsised egoistid on vist olnud siiani need.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 15:09
eks iga armuke peab oskama ise asju nii korraldada kuidas talle endale parem on. on egoiste, on mitte egoiste, kõike ei saa ühe latiga mõõta. aike, sa pole vist tõesti karbi kõige teravam kriit
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 15:14
Kindlasti mitte siin teemas vastupidine eesmärk, olla kõige nürim. Kas ei hammustanud lahti või?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 15:23
Kui inimene ei taha ega oska pakutut asja vastu võtta,mis mõte siis üldse sel teemal jahuda
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 15:28
Räägid ehk lahti oma väite elmar.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 15:51
no ei ole nendele küsimustele ühest tõest vastust olemas. nii palju kui on inimesi on ka erinevaid keerdkäike. ise peab ju teadma mis on sinu eesmärgid, soovid ja liikuma selles suunas. õnnelikumad on need kes oskavad suhteid painutada kuidas hetkel vaja on ja olla teistele vajalikud. mõned oskavad seda isegi nii teha et nad ise ei teegi selleks midagi.

kui sulle aike keegi raha ja reisi ei paku siis sa kas otsid valest kohast (kui need on sulle tähtsad) või sa lihtsalt pole see kellele neid pakutakse. pead leidma omale just sulle õige tee.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 16:25
Ma tänan Sind uman nõu ande eest. Kuidas ma küll siiani ise selle peale ei tulnud?
˅ näita rohkem ˅