Foorum
2015-12-07 20:34
Miks on naistel probleemiks üksikisad?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-07 20:41
Naine kardab, et üksikisa teeb vahet oma ja naise laste vahel.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-07 20:49
See on tõesti vist nii, kahju kohe
˅ näita rohkem ˅
2015-12-07 22:01
Üksikemad on valijamad, kardavad uuesti samasse ämbrisse astuda, aga enamasti astuvad ikka, sest mõõdupuu jäi samaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-07 22:04
Sama kehtib ka üksikisade kohta. Ka nemad on korra juba näpud kõrvetanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 00:04
üksikuks võib jääda ka muul põhjusel peale lahkumineku totakad
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 19:47
No ega ei anna küll eelist
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 20:19
Tihti pole küsimus selles, kes sa oled aga missugune sa oled. Siin ühes teises teemas sai üritatud ühele noormehele seletada, et viga on tema enda suhtumises, aga poiss ei tahtnud kuidagi seda uskuda.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 14:20
mina pole veel täheldand, et üksikisadus naiste juures probleemiks oleks. pigem on see isegi boonuseks, kui soovitakse pikemaid suhteid aretada, et näe, mees kes tuleb lapsega ka üksi toime. beibede ja tibidega muidugi, nemad võtavad parem rotisuuruse koera, kui et hakkaks oma aega lastele kulutama
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 14:21
eh siis - ära ise omale probleeme välja mõtle, ela tasapisi oma elu ja küll need muud asjad kah ajapikku tulevad. paistad noor mees alles olevat. naised tulevad, naised lähevad, laps jääb. ehk siis, sellepärast, et bimbod sabas ei sörgi, ei tasu hakata last karistama.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:01
kuldsed sõnad
˅ näita rohkem ˅
2015-12-10 18:57
lapsed kasvatavad vanemaid
˅ näita rohkem ˅
2015-12-10 20:17
Ja kuidas veel. Naerda pole siin midagi.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-11 18:22
Foorumit lugedes on samamoodi probleemiks nn üksikemade rohkus. Et kui inimene on millalgi teinud mingid valikud ja nüüd siis üksik lapse või lastega..hm, siis kohe kindel, et lõdva kummga, rahaahne ja muidu siuke pooletoobine kodanik. Ok seda ma ei tolereeri, et lapsi ettekäändeks tuues rahasid välja rääkida. Igaüks kasvatagu oma lapsed ise.
Aga, viletsaid lapsevanemaid on nii meeste, kui naiste hulgas. Ja see, et inimene on üksivanem, so what
˅ näita rohkem ˅
2015-12-11 19:36
Aga kui näiteks kaks üksikvanemat tahavad kepikohtingut organiseerida, siis on väga raske mõlemale sobivat aega leida.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 15:14
emba kumba vanema vanim laps hoiab teisi niikaua kuni lapsevanemad järgmist õde-venda treivad
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 15:54
Tere, and1rus2. Millest sa järeldad, et üksikisad probleemi endast kujutavad?
Mis on sinu jaoks siis see probleem, millest sa räägid? Või mis on sinu arvates naistel probleemiks, kuna sa küsisid siin naiste kohta? Kuidas sina sellest probleemist aru saad, mind huvitab.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 08:51
No nii palju kui olen mina kokku saanud, siis vaadatakse nagu imelikku. Muidugi peale seda kui saab mainitud, et kasvatan üksi kahte last.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 11:11
Võibolla on küsimus selles, et naine tahaks kuulda, kui ilus ta on, aga sina räägid vaid, kui toredad lapsed sul on. Kõige hullem on, kui maalid veel nende emast värvika pildi.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 13:01
and1rus2, aga oled sa võtnud ja mõelnud selle üle, miks see sind tegelikult muretsema paneb, kuidas rumalad(sinu jaoks valed) naised sinust kui mehest ja eriti sinust kui isast/lastevanemast arvavad? Kas sa ei ole endas kindel?
Ma ei tea, kellega sa peamiselt kohtud ja ei hakka ma ka selle vastu huvi tundma, kuidas sa kokkusaamisi valid, küll aga ütlen seda, et nii kaua, kuni sa oma kahele lapsele, kellele nende isa on kõik, siit (loodan, et sa pole oma lootusi sellele pannud ja siin seda ei tee) ema otsimas ei ole ja ise ennast sellest segada ei lase, kui kellegagi suhtled ja uhkusega seda teed, mida sa teed, omavad teiste kohtumõistmised ja juurdlemine selle üle, kuidas sinu peale vaadatakse, selle kõrval, mida sina endale tahad, väga väikest tähtsust.
Kui sa õigete naistega kohtuma hakkad, hakatakse sind ka "õigesti" vaatama.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 13:02
Ei räägi ma midagi, kui toredad vaid ikka ju uuritakse kuidas eluke ja millega tegeled. No ja veel vähem ma räägin seda, kui tore ema neil on.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-20 12:19
Tean pere,kus mees lapsi kasvatab ja sai toreda naise ka muidugi naine algul kartis aga kui ta tihti külaskäis kùpsetas aitas koristada,remontida aeda korrda seada ja kui lilled aeda tõi siis lapsed sosistasid et miks meil sellist emme pole?
˅ näita rohkem ˅
2017-08-12 18:05
No vana teema, aga elusees ei mõtle nii nagu Vabakuulaja rääkis Mitte mingil juhul ei ole mehe laps boonuseks. Isad on täiesti out.
Peamine põhjus on ebardid eksnaised, kes arvavad, et võivad oma nina mehe uude suhtesse toppida, sest neil on laps koos. Lisaks muud manipulatsioonid eksnaise poolt. Kui ma laskun suhtesse, siis ikka ühe inimesega. Laps käiks veel, aga mingist eksnaise plärast ei ole absoluutselt huvitatud. Ei hakka mässimagi end sellesse idiootsesse jamasse.
Isegi, kui laps elab emaga, on sama teema. Veel hullem sel juhul. Nii et isad ei sobi absoluutselt. Mitte mingil juhul.

Teiseks, kuna mul veel endal lapsi pole, aga tulevikus tahaks, siis sooviks ikka, et mehel oleks ka esimene värin ja rõõm minu ja meie lapsega. Kui tal juba terve pesakond seljataga, siis ei ole huvitav ega rõõmutekitav. Ma tahaks ikkagi ses suhtes esimene olla. Ringi võib ta ikka tõmmata, süütut ei taha, aga kindlasti lasteta meest. Minu jaoks on lapsesaamine väga väga ävga suur ja tähtis, eriline asi ning mingi isaga seda kogeda ei taha ise esimest korda.
Vb kui eluteeke teeb nii, et endal laps(ed) ning uuel mehel ka, siis võib, aga esimene olgu ikka lasteta mehega.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-12 19:43
Siis Sweetd pead sa kiirustama. Kell tiksub halastamatult ja varsti lähevad loosi üle kolmekümnesed jobud ning sellejärel ka lastega mehed koos enda nõmedate eksidega.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-13 15:41
Ühel vanemal mehel jäi kell seisma ja võttis selle mis teistest üle jäi või keda teised ei tahtnud enam.
˅ näita rohkem ˅
2017-08-13 15:58
qwerty112

2017-08-13 15:41:28
Ühel vanemal mehel jäi kell seisma ja võttis selle mis teistest üle jäi või keda teised ei tahtnud enam.
-----
vaata kus vedas sindril, oli midagigi võtta. veltsile ei jagunud isegi ülejääke
˅ näita rohkem ˅
2017-08-14 17:23
Moned on jatkuvalt nii sinisilmsed pole vist elukogemust.
˅ näita rohkem ˅