Foorum
2014-08-10 12:00
Ma ainult sedasorti tutvust harrastangi.
90% juhtudel ma ei vaata inimese pilte ennem, kui mulle tema ankeedi sisu või siis kirjavahetus temaga meeldima hakkab.
Loon inimesest pildi tema väljendusoskuse põhjal ning alles siis, kui huvi tekib, alles siis lajatan sellele isendile ka pildi juurde
Mulle tundub loogilisem, et kiindumine on ikka inimese maailmavaatesse, mitte tema välimusse. Välimus on 70% juhtudel petlik.
Nii imelik kui see ka ei tundu, kuid enamus kenadel tütarlastel ei väga kole hing ja maailmavaade, sest nad on läbi elu asju kergemini kätte saanud kui teised, ehk siis neil osaliselt puudubki see analüüsi võime, mida nad elus valesti teinud ning kuidas seda eneses parandada saaks - ja nad ei parandagi, kuna pole vajadust.
Tean hulgim neid vanatüdrukuid, kes nooruspõlves mehi jalaga eemale lükkasid, et tänaval kõndida saaks (piltlik väljend), kuid nüüd vanemaks saades ning oma endise ilu kaotades ei ole neil meestele muud pakkuda, kui seesama ellusuhtumine. Enese muutmiseks on aga juba liiga hilja.
Seepärast ma püüangi kiinduda alati esmalt inimese sisemaailma ning alles siis lisan sellele pildi ning heal juhul natuke hiljem ka reaalist terviku koos kehakeele ja muude asjadega.
Omades sidet vaimsel tasandil on kepp alati parem, kui vaid pakendit rahmeldades
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 12:16
nicedude
Ega mehedki paremad ei ole tegelikult - mida kenam mees, seda ülbem on ellusuhtumine või seda vähem mees teab, kuidas naistega suhelda, et neis äratada huvi ka sisemaailma vastu. Puhtalt kogemusest räägin.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-10 15:53
Torekutt tutvub naistega süsteemipõhiselt
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 01:24
mis te sarjate seda nicet? käisin nüüd uudishimust kontot kaemas ja sain lahmaka naerda. tsiteerin:

Keegi naine ütles siin portaalis: "Mehed võtke oma rahad ja minge L*tsimajja - sealt saate mida vaja" ... mina aga ütleks sama asja naiste kohta: "Naised kes otsivad sponsoreid, viige oma pikalt ette ulatuv käsi L*tsimajja - seal teile antakse kindlasti"
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 01:56
Mind lihtsalt ajab naerma, kui surmtõsiselt ta seda sueteotsimist võtab.
Õiget suhet otsides ei leia. See leiab sind ise, ole vaid valmis seda äratundma ja ülesnoppima. Paaniliselt otsides tormad sa sellest aga kindlasti mööda.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 02:14
Naljatilgad
kui te ankeeti lugesite, siis ma olen abielus (juba 10a ilma ühegi tülita - tehke järgi !!! ) ning lapski olemas
Ma ei otsi siit mingit armastust, vaid uusi tutvusi.
Ka naisel on siin konto olemas.

Ning mu enda jaoks loodud sõsteemid ja reeglid toimivad väga hästi. Pärast seda, kui ankeedi nii põhjalikuks tegin - kadusid igasugused lollused postkastist ära (mõni üksik ikka veel eksib ära, kes lugeda ei viitsi). Nüüd jõuavadki postkasti ainult nende kirjad, kes maailma minuga sarnaselt näevad ning suhtlemine on kohe esimestest kirjavahetustest alates õigel suunal
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 02:31
mis sa nice seletad mul hetkel katseeksitusmeetodil postkast lahi, äsja tegin, äbrivennad veel ei tea, seega psst. kui siin pilti oli ja postkast lahti siis v6is jaburdustesse ära uppuda, vahet pole olnud ka, mis profiilis kirjas, keegi ei viitsi lugeda välja arvatud m6ned üksikud isendid.
jott, siis peaksid sa ammu minu moraalinormide peale olema end ribadeks naernud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 02:32
ptüi, vaat mis tähendab kaua mitte käia eestikeelses lehes, ribadeks naerma ikka mitte ribadeks naernud
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 03:10
Eks naistel on veidi teisiti ja seda ajuvabadust on postkastis rohkem.
Mul oli kah algul ikka täielik ahastus peal - Mõni kirjutas postkasti "hei kena kutt, tutvume", kui vastadi tutvume, said 2-3 kirja kirjutada ning tüürisid jutuga reaalsuse poole, siis esitati juba 100€ arve kohtumise eest. Saad aru? TEMA tahab tutvuda MINUGA ... ja mina PEAN maksma
Ma siin foorumis kirjade pärli all vist olen paar pärlit kirja pannud kah, mida kõike postkasti tulnud on.
Siia maani vaieldamatult ainuke kiri, mis mul suutis suu kinni panna (ja ma pole üldsegi suu peale kukkunud vend) oli 18 a tütarlapse kiri, kus too küsis otse sellist asja "Kui ma sul omale p**se kusta lasen, kas sa mulle sulejope ostaksid?" .... ddohhhhh ? .. mida sa hing vastad selle peale - kust selline mõte tuleb üldse?

Kuid jah - just sellised kirjakesed sundisidki iga kord mõne lause lisama oma ankeedile ning lõpuks see veniski nii pikaks nagu see praegu on. Ankeedi pikkusega hakkas ka järjest vähem seda jaburust saabuma Seega ise olen rahul - hea rahulik postkast (mitte nii nagu varem, et päevas 20 meeste kirja ja 10 naiste oma).

Nüüd on aga täpselt nii nagu teema sisus on - inimestel tekib just loetud teksti tõttu kohe väike huvi, mis inimene see küll suhtlemises (või reaalis) on ja tekibki kohe asjalik kirjavahetus Mingit sorti kiindumus ikka - mis siis et kiindumus arvutiekraanilt loetud teksti
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 05:33
kuradi lõbusad pakkumised siis sul ja mulle ple yhtegi pakkumisepoegagi tuld
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 07:42
Muide, Nicedude, Sinu ja Paarbi meespoole parameetrid, vanus ja asukoht on identsed. Ega te sugulased ole?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 09:07
Hahhahaa
Brillamento, kas sul kõik sugulased on sinuga sama pikkused ja samas vanuses ning elavad samas kohas?
Suguvõsas käib siis nagu massiviisiline paljunemine korraga?
Paraku ei ole ei sugulased ei sõbrad. Neil on tiba ekstreemsed huvid mu jaoks. Grupiseks on muidugi igati teretulnud nähtus ka minu jaoks, kuid mul on kohti, mis on mõeldud ühesuunaliseks liikumiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 09:22
Mis te mehed kõik oma tagaukse pärast nii kardate? Võtke see plomm maha, on lihtsam elada
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 09:53
ei kavatsegi. piisavalt lihtne juba plommigagi. vabandust, aga vanakooli mehena on minu jaoks hetero justnimelt plommitud tagauksega mees.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 10:01
Ega ma imesta midagi. Foorumihaid kahtlustavad igal sammul, et keegi on kellegi varikonto. Ma olen jutukas ise sama paranoiline tegelikult - tõenäosusteooria ja kogemuste põhjal tean, et inimene, kes teeb 2 min tagasi konto, lihtsalt ei roni kohe jutukasse

Mulle on siin ihas igasugu nimesid ja lugusid külge poogitud ning isegi foorumiteemasid tehtud, et ma pidavat mehi armastama (ei mäletagi enam tolle kasutajanime). Ei mäleta seda, mis kiindumuse mu profiil temas tekitas, et nii ära armus kohe Ei mäleta seda kah et tolle isikuga suhelnud oleks ennem
Las rahvas klähvib - peaasi, et suhtlevad
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 10:33
Noh "Silverpoiss" pani sind Torekutt jah siin ärapanemise korras Papiga paari aga paraku sain mina palju veenvama vihje sinu hobi kohta just jutukainimestelt
˅ näita rohkem ˅
2014-08-11 11:05
Vihjeid
Ma ei tea küll mida sa mõtled, kuid ma ei ole oma naisega swingerluse huve kunagi varjanud - ei jutukas ega ka reaalis. Oleme koos ka swingerite pidudel käinud.
Samuti ma ei ole eiranud oma kontakte mehega grupikate käigus (detaile ei maini), kuid paarbi soovid on minu eelistustest ikka veel väljas Mu seksielus on ikka veel piisavalt põnevust - ainuüksi grupiseksis on tohutul hulgal asju mida veel proovida vaja
˅ näita rohkem ˅
2014-08-21 11:46
mis te seletate ja räustake, hankige endale second life, premium, siis on kohe näha kes v6ib kelle varikas olla ja kes kellega magab tavaliikmel neid eeliseid ei ole, mida nuhkimisloaks v6ib nimetada
˅ näita rohkem ˅
2014-08-23 21:49
Jah, tehke üks tibina konto ja siis näete, kui õelad naised üksteise vastu on. Inffi tuleb uksest ja aknast. Toodetakse ikka täie raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-24 07:28
kus õelad ollakse? seal teises virtuaalmaailmas?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-24 07:35
Utha,sina pole ju õel?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-24 07:53
ei, aga oma "teises elus" luban olla parem
˅ näita rohkem ˅