Foorum
2014-05-15 00:09
Aga nüüd on küll õige hetk avaldada oma järgmise nädala asukoht.
Nimelt teen ma järgmisel nädalal autoga Saksamaale ringi peale. Alustan esmaspäeval ja sisenen Dresdeni kohalt. Sealt liigun alla Bayerisse, edasi mööda lääneserva ülespoole ja enne Hannoverit võtan suuna Berlini poole tagasi.
.............seega iial ära ütle iial!!!..........
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:13
mäletad luu kui ma sulle kirjutasin? olles alles siia konto teinud. ma tegin konto ja sukeldusin kohe foorumisse - nii palju eestikeelset teksti ma ei ole delfis ka mitte näinud. ahne lugemise käigus sattusin huvitavale väitele saksa kartulisalati kohta mille oli kirja pannud keegi kasutaja luukera. kuna selle väitega olin enam kui 100% n6us siis pidasin seda vajalikuks ka autorile kommenteerida, siis ma sulle ütlesin, kuhu vene poodi käin, sinu mainitud kauplus jääb siit m6ne mäe taha
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:13
Ah ja ja läbin ka Frankfurt Maini
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:14
Selleks tulebki küsimärk asendada reaalsete piltidega, et suurem ehmatus ära jääks. Vähem purunenud illusioone.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:15
main on siit sadade kiltide kaugusel
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:16
Ma jäin Luukera esimese südaöise kommentaari peale mõtlema.. aga mis siis kui Mõmmikalli ja Derexx on üks ja sama isik?
Lihtsalt niisama tuli selline mõte.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:17
yli, ma ei usuks, et on, nad liiga erinevalt kirjutanud siin
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:17
No ma tean Saksat paremini kui Ida Virumaad.
........Muide neljapäeval olen Osterodes ja ööbin kas Bad Grundis või Taihüttest tiba lääne poole ühes külas, mida hetkel peast ei mäleta
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:19
Ma ka ei usu, aga proovi endale ette kujutada maailma, kus nad on üks ja sama isik Eriti Paksud ja Moonutavad Maskid
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:19
luu miks sa seda räägid? kas tahad seda vene poodi näha millest rääkisin?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:23
Vene poodi Osterodes ma tean ja sellest piisab. Räägin, sest ütlesid ei Brockeni nõiad ei anna Sulle oma luuda, et Eestisse lennata saaksid, eks mul tuleb siis ju endal tulla! Muide olen Brockenil kaks korda jala ära käinud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:25
ise olen seal rongiga käinud, rongiga pool mad tagasi ka saanud ja siis edasi vaid taksoga - muidu oleks alles hommikul 10 paiku alles koju saanud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:32
Vabandan, kuid räägin siia veel teemaväliselt ühe omamoodi loo.
Kord kui ühel Surnud Pühapäeval Brockeni otsa ronisin seisis mu auto terve päeva all tasulisel platsil. Kui jõudsin tagasi oli mu üllatus suur, kui avastasin auto küljest väikese kingi ja eestikeelse kirja, milles üks sealsamas lähedal elav eestlanna avaldas soovi minuga tutvuda, jättes kõik oma kontaktid!!!!!
.........näete nüüd. Sina otsid eesti keelt siit aga mina koperdan selle otsa ka keset Saksamaad!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:35
no mina käisin seal eestist kohaletulnud s6brannaga - temaga oli päris raske, pidin talle berlini vastu minema ja koheselt sai ta kultuurishoki, selle all kannatav inimene on raske kaaslane, ka mäel ei olnud ta kuigi adekvaatne, mine tea, äkki oli see tema, kes arvas, et teeb eestlasele üllatuse
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:37
Kui mõelda Derekxi jõulupostitusele, siis polegi see võimalus välistatud. Siis ta reetis, et maski taga on täiesti tavaline normaalne inimene. Tema eelistused hoiatuste rubriigis, jätavad lahti ka võimaluse, et tegu on naisega. Viimase kasuks räägib ka tema suhteliselt piiratud sõnavara.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:44
Viimasel ajal on härra Derekx kuidagi vaikne ja juba mure, et äkki on ta tervisega pahasti
varem, kui ta aktiivne oli, siis tema nime foorumiteema taga nähes avasin selle ikka koheselt suure õhinaga suures uudishimus, et milline daam siis seekord haiseb või kes härradest põlvega näkku saaks?!
.........kuulge aga kord oli ju tõesti nii, et ühes teemas pani Mõmmi täiega puusse(ehk arutles täiesti mitteMõmmilikult) ja ma juhtisin ka siis sellele tähelepanu õeldes, et Mõmmi unustas mis konto alt ta sõna võtab!!
Ja krapsti hetk hiljem oli Mõmmi ka minu kontol kolamas!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:46
küll on luul hea maitse äkki peaks duellile kutsuma nüüd?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:47
"Viimase kasuks räägib ka tema suhteliselt piiratud sõnavara."
Palun täpsusta.
Kas naistel on üleüldse kehv sõnavara või pidasid sa silmas spetsiifilist ropendamist?
(Kohe solvun, hakkan nutma ja blokin jfjm-i ära )
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:48
yli, vaata ja imetle http://www.iha.ee/users/Derekx
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:51
Nii Jott stoboi pizdets
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:53
Vot sellel kontol ma polnudki veel käinud Statemente lugenud siin foorimis olin küll, aga kontole sattusin esimest korda..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:54
vot yli, sellised on eesti noored mehed, umbes nagu kunagi oli saade rullnokkadest
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 00:58
Aga daamid lugege härra Derekxi postitusi, vot need on kullafond!
.......seal on selliseid shedöövreid, et mina neid siin kirjutada ei julge aga viisakalt väljendades on daamide suguorganeid võrreldud ka mõõtmetelt rebaseuruga, kuhu pesakond kährikuid on asunud sisse elama jne.............
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:00
Selge pilt, süütu maapoiss ja jahimees veel pealekauba. On lootust kasukas saada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:01
eks neid ole ka omajagu loetud, see foorum on siin nagu kullafond kust kooruvad välja inimeste salajased lood, n6metsemised, s6imud, nutud, uhkustavad seigad, kiitlevad ja ka arutlevad. nii v6ib iga agarama foorumlase profiili kokku panna soovi korral m6ni profiil on vähem, m6ni rohkem meeldiv, üks lausa
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:05
Ega sa seda üte väga ärahirmutanud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:07
ma kardan, et tal pole teemast aimugi...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:08
...........üks lausa
.......Viimaks tundub, et oleme läbi Derekxi tagasi ka selle algupärase juures, miks siia üldse selle teema ka tegid!!!! Ma olen kogu aeg rääkinud, et keegi pole täiesti kasutu, sest vähemalt niipalju kasu on igaühest, et teda kasvõi kõigehalvema näitena tuua!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:09
tort ja lausa kirssidega ma ise ei mäleta, et selle härraga üldse suhelnud oleks v6i suhtleks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:12
Noh aga kui to härra foorumites ei figureeri, siis võid ju ka avalikult meile tema nime sosistada. Eks püüame siis ka jõudumööda samaga vastata!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:14
muhahahahhaaaa
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:21
Midagi tuttavat viskas ette............ ............kuid ilmselt näen vaime
........muide ma mõneti ei mõista, miks anonüümsed tegelaskujud teiste anonüümsete vastu anonüümseks soovivad jääda?!?!?!? .......see on justkui oleks nagu midagi aga tegelikult ei ole ka.
Mina omal ajal julgesin küll tunnistada näiteks, et mul oli kunagi siiralt kahju Demi lahkumisest, samas soovin talle endiselt kõike kõigeparemat!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:22
luu kui sa nii väga tahad teada siis sa v6is seda küsida pea igalt teiselt kes on siin postitanud, kasv6i yli käest, jott käest... nad ei ole nii rumalad, teavad ilma, et ma ütleks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:27
Sel juhul oleks juba lihtsam Sinult endalt küsida, kuid selleks peaksin kasutama ebaausaid võtteid, sest Sulle ei saa ju niisama minusugune väikekodanlane kirju saata!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:28
olgu, ma annan sulle kirjaloa aga luba, et sa ei ropenda siis sinna
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 01:33
No ma ei tea, kas tasub riskida, ma ju selline vana rõvedik
.............ja kui lõpuni aus olla, siis ega minul ju polekski vaja miskit sinna kirjutada, ma saaks ka täiesti rahulikult kohe magama jääda, kui see õige vastus äkitselt hoopis minu postkasti kukuks!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 10:50
armumine apaati - kuidas selgitada pilti surnud jänesele
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 12:04
aga miks selgitada pilti surnud jänesele? eeldatavasti ei ole ta pildi sihtgrupp
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 12:51
ka surnud jänesel v6ivad esineda m6ningad refleksid mis aga ei tee pikkk6rvast kepsutajat
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 12:58
kes on "apaat", yandex?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:00
Apaatia on tundeelu tuimenemise kõige väljendunum aste.

Apaatia korral puudub igasugune emotsionaalne reaktsioon olendi välis- või sisesündmusele:

õnnetuse tõttu saab inimene tõsiselt vigastatud, kuid inimene ei reageeri vigasaamisele;
inimene saab oma lähedase surmateate, kuid inimene ei reageeri selle teatele.

Kuna apaatia korral ei teki emotsionaalset reaktsiooni sündmusele, siis ei toimu ka sündmuse tähtsusaste hindamist ja sündmusele ei järgne mingit tegevust.

Emotsionaalse reaktsiooni puudumine ei ole spetsiifiline inimesele, vaid võib esineda kõigil elusolendeil.

Apaatia võib esineda mitmete psüühiliste haiguste korral: dementsus, skisofreenia, vaimne alaareng

Kõnekeeles võib sageli kohata mõiste 'apaatia' väärkasutamist, eriti depressiivsete seisundite korral: "Oh, ma olen nii apaatne, et kohe mitte üks asi ei huvita ja miski ei paku rõõmu". Sellise väljenduse korral ei ole tegemist tunnete puudumisega, vaid võimetusega tunda rõõmu. Kui inimesel on apaatia, siis tema ei kurda ega kaeba millegi üle, vaid on kõigega rahul. Kui inimene kurdab, et tal on apaatia ja see häirib inimest, siis on tegemist anaesthesia dolorosa'ga.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:09
selleni ma välja jõuda tahtsingi - on olemas apaatia. aga kuidas armuda apaatsesse inimesse, kellel puuduvad vajalikud reaktsioond. ma eeldan, et armumine (kui on sellega tegu olnud) leidis aset enne isiku apaatseks muutumist
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:10
distantsilt on v6imalik ka peale apaatseks muutumist, utha
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:34
kurjam, küll sa kirjedad mind ikka hästi
a kas selline asi, nagu osaline apaatia on olemas muidu? ma veel päris apaatne ei ole, valu isegi tunnen ja vihastada oskan kah ja üleüldse surm on iga jänese inimõigus
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:37
irw, hakkasin endale ette kujutama, kuidas keegi kunstilembeline püüdlikult ammusurnud jänese (haisva) korjuse kõrval istub ja talle püüdlikult Mona Lisa naeratust selgitada püüab
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:38
hüpopaatia
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:41
ahah. teie lahkel loal ma siis omastaks selle...hüpopaatia. kõlab peaaegu nagu hüperaktiivne hmm....üks hüpik kõik - lapsena olin see aktiivne hüpik, vanamehena siis see passiivne hüpik
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:45
sama hea kui surnud jänesele porgandipilti näidata. mott
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 13:59
sadist. surnud jänesele ja porgandipilti. aga et elusale päris porgandit annaks, seda ei ole
˅ näita rohkem ˅
2014-05-25 14:01
see jänes pidavat jäärapäine sunnismaine olema
˅ näita rohkem ˅