Foorum
2013-05-05 23:26
Vanuses 18-19 võiks juba täiskasvanud olla aga ometi leidub neid kes oma profiili on lisanud lause umbes, et "kui vanuselt võiksid mulle isa eest olla, siis ära vaevu kirjutama"

Umbes, et kõik isad on pederastid neil tüdrukutel olnud ja emad on alati inglid.
Sooline diskrimineerimine ütlen mina.

Või siis tõesti on lesbid vähem valivad?

Või nad ei tea, et neitsid on paremad... AHAAA aga ise nad otsivad ju ka nooremaid, kui tõesti vanuse järgi vaatavad.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 03:48
Tundub, et keegi andis Sulle korvi.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-01 19:08
Ma ise arvan, et probleem, kui selline on olematu. Lihtsalt preilid selles vanuses tahavad ilmselt enam-vähem endaealist, kellega koos sarvi maha joosta. Vanem mees võib esmapilgul tunduda neile pisut sobimatu. Ja kokkuvõttes on see üldse väga subjektiivne küsimus
˅ näita rohkem ˅
2021-08-15 01:49
Kuidas sooline? Pigem vanuseline diskrimineerimine ju
˅ näita rohkem ˅
2021-08-16 07:47
Võiks, aga ei ole
Pubekas tähendabki täiskasvanu kehaga last. Lapsed armastavad ikka omaealistega mängida, mitte kommionudega.
Isegi 20aastased on veel lapse näo ja aruga, kuigi ametlikult on nad täiskasvanuks tunnistatud. Inglise keeles on teismeiga juba numbrite sisse integreeritud ja lõpeb 19-ga (nineTEEN), seega tekib küsimus, kuidas saab puberteedik olla täiskasvanud? Vanasti tunnistati täiskasvanuks alles 24a.
Selle teemaga meenus mulle üks hea ütlus:
vanasti olid lastel ninad tatised, kuid tänapäeval on tattidel lapsed.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-17 15:45
Ma ei ütleks et tahtmine või mitte tahtmine oma isa vanuse mehega olla kellegi enda täiskasvanulikkuse kohta midagi ütleb. Pigem need mehed, kes koguaeg suurt kisa teevad selle üle et noored naised neid ei taha on lapsikud ja ei oska aru saada mida "ei" tähendab. Pole vaja naisi gaslightida selle pärast et nad sinust huvitatud ei ole, otsi ehk enda vanuseid siis.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-17 23:42
Mõmmikalli oli selline tore tegelane, kellele meeldis rehasid foorumi murule poetada. Üks näe leiti alles kaheksa aastat hiljem üles
˅ näita rohkem ˅
2021-08-25 08:14
Abrukapiider tuhnibki vanades teemades ja vastab 10 a tagustele kommentaaridele. No mis teha, kui numbreid ei tunne...
˅ näita rohkem ˅
2021-09-13 12:01
Täisealine ei võrdu täiskasvanu!
˅ näita rohkem ˅
2021-09-16 21:54
wetdreamsi viimane rida ja MassageJoy lause, võtavad kogu selle teema ilusti kokku, millest olen samuti siin viidanud - olen lisanud veel sellegi, et saidile tullakse vale vanusega , seega alla 18(sõnakunst reedab tihti) ja see annab veel kolmanda tulemi ehk eelpool viidatute omad kokkupannes- terviku
˅ näita rohkem ˅
2021-10-07 10:14
Sina ellips ju vaatad noori 18-20 aastasi
˅ näita rohkem ˅
2021-10-11 23:25
ei, mina suhtlen siin vastavalt saidi reeglitele 18+ kõigiga. Samas on siin küllaga , kes tänasel päeval on kontode järgi näha , et olid 13...14 aastased kui kontod tegid või on nad tänaseks 60 ja rohkem ning on sisu siiani vale
Abrukapiider - sa oled leidnud tee äraarvamise mängule siin , tegelikkuses ei ole siin ristsõna lahenduse taoline koht ja soovi korral võid kirjutada endast , mitte teistest ja valearvamusi külvata.
Kunagi oli siin sinutaoline - dado, jmt.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-12 00:09
Ära dadoga mind võrdle. Dado on ilmselt hullumaja patsient.
˅ näita rohkem ˅