Foorum
2010-01-12 22:56
Aasta aega suhtlen mehega, kellest räägitakse et ta on gey. oleme peaaegu et koos elanud temaga, kuid meie suhted on vaid kallistuste ja põsemuside tasemel. Enamasti me ka magame eraldi voodites, varem isegi eraldi tubades, kuid nüüd mil kolisime 1 toalisse korterisse, see võimalus puudub. Eraldi voodi on küll...kaissu pole ta mind ka siis võtnud, kui me magame ühes voodis. Samas jätab ta mulje, nagu oleks minust huvitatud, me käime käest kinni ja helistame lahus olles iga päev. Kuid täna sain ma üsna kindlalt teada, et ta otsib suhteid meestega. Kui talle sellest helistades ütlesin, hakkas ta kokutama. Ja ütles, et ei tea sellest kontost midagi. Tol päeval kui konto tehti, oli tal külas sõber, kes on avalik gey. Kuid omavahelisi suhteid nad eitavad...
Kuidas lõplikult teada saada, kas ta on hetero või mitte? Ei saa ju öelda, et ma nuhkisin ta järele( muidugi häbi-häbi mulle). Aga ise ta salgab kogu aeg ...ja on üldse väga salalik.
Võrgutada olen teda püüdnud. Vaiksele lähenemisele ei reageeri ta üldse, aktiivse võrgutamise peale vihastub või solvub.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 09:31
võibolla vaatad enne peeglisse?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 09:40
ma ikkagi väidaks et on gey, neid märke on nagu liiga kahtlaselt palju
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 14:00
Väga vabandan Raily, aga naeran nii, et silmameik jookseb ...
No mis Sa ise arvad?
Ja ega üks ei pea välistama veel teist .... mõnele meeldivad nii naised kui mehed.
Mis motiiv Sul endal on? Elad koos mehega ja ei seksi?
Mida see Sinu jaoks muudaks, kui saad teada et ta gey on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 18:47
me ei elanud päriselt koos varem. ja kui ma teada saan et ta on gei, siis loomulikult saadan pikalt
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:23
Raili,Aga miks te ikkagi elate(või siis ööbite) koos?Sina tunnistad,et oled temast huvitatud,aga miks teeb seda tema?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:36
ma ei tea...ja see teebki asja kahtlaseks. muidu ma võiksin ju kindlalt väita, et ta on gey
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:36
ma ei tea...ja see teebki asja kahtlaseks. muidu ma võiksin ju kindlalt väita, et ta on gey
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:42
Ja miks sa ei küsi?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:45
ta ei vasta, hakkab keerutama ja ajab jutu muudele teemadele. ta ei räägi sellitel teemadel üldse...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 19:52
Siis jääb vaid küsimus,et kes kelle allüürnikuks on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:02
tema minu, aga asi on selles, et ma ei suuda temast lahti öelda...ma ei taha üksi jääda ja pealegi...ma olen ükskord kogenud suurt armastust ja selle lõppemist...enam ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:03
tema minu, aga asi on selles, et ma ei suuda temast lahti öelda...ma ei taha üksi jääda ja pealegi...ma olen ükskord kogenud suurt armastust ja selle lõppemist...enam ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:11
tema minu, aga asi on selles, et ma ei suuda temast lahti öelda...ma ei taha üksi jääda ja pealegi...ma olen ükskord kogenud suurt armastust ja selle lõppemist...enam ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:11
tema minu, aga asi on selles, et ma ei suuda temast lahti öelda...ma ei taha üksi jääda ja pealegi...ma olen ükskord kogenud suurt armastust ja selle lõppemist...enam ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:37
Aga, Raily, sa võiks temalt otse seksi küsida. Kui ta ikka keeldub või solvub ilma mõjuva põhjuseta, siis peaks ju asi selge olema. Tõeline ja terve heteromees vaevalt niisama keeldub, kui ilusti küsitakse!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:52
ta vastas mulle lihtsalt et aega on...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 21:03
Ikkagi kummaline. Kui palju aega? Päev? Kuu? Aasta? Lõpmatuseni? Mina ei suudaks niimoodi ja ma ei saa sellisest mehest aru....Aga küsi ikka veel ja veel kord ja kui ikka keeldub, siis on sul kergem otsustada, mida teha!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 22:06
Raily, keegimees annab Sulle täiesti arvestatavat mehelikku nõu, tema vanuses juba kogemustepagas arvestatav
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 22:51
Kas tõesti siis gaymees kasutab naise klammerdumist (mitte-üksi-olla-tahtmist) allüürnikuks olemisena ära? Ainult see pole ju nagu piisav.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 00:04
tuleb nõustuda keegimehega, normaalsel heteromehel ei ole sellega aega, kui ta ära ütleb siis ei kavatsegi ta seda teha, mis motiividel, juurdlus tuleb alles läbi viia, kas ta on nii homo et naine kohe kuidagi ei kõlba, või põeb mõnda suguhaigust ja suuremeelselt ei taha sind nakatada, või on ümberriietatud naine või mõni muu põhjus, will see. anna teada kui ta millegiga vahele jääb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:33
Rayli: Siis pead kahepoolse dildo muretsema ja mure murtud. Või siis saate koos meestes käija. Suhtumise küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 12:08
Aga kui Raily ütleb, et ta ei suuda temast lahti öelda, siis pole ju ka vahet, kas on gey või mitte. Kõigepealt peaks ikkagi naine endale ise selgeks tegema, mida ta tahab ja kas üks tõrjuv mees on ikka väärt seda kannatamist. Suhted ei püsi ju ootamise najal, selleks on vaja kahepoolset tööd. Kui üks pool sellega ei tegele, siis ju pole kogu loost nagunii mitte midagi loota, olgu siis tegu heteroga või geyga. Mis suhet ja tulevikku saab olla sellise mehega kes salgab, tõrjub jne?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 12:48
Peaaegu aasta ilma seksita
˅ näita rohkem ˅
2010-01-17 10:17
Võiks veel mõista kui tegu oleks eemalt õhkamisega,aga nagu jutust selgub,on ka samas voodis magatud.
Huvitav oleks teada,mis Railyl siis seljas oli?Ega ometi mitte kandadeni ulatuv flanellist öösärk?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-17 15:05
Tahaks öelda, et väga alatu mees. Inetu ärakasutamise tunne jääb sellest keissist, milleks siis mängida inimeste lootustel, kes pole midagi halba teinud. Pean tunnistama, et see toidab ikkagi neid ajusopis pesitsevaid stereotüüpe, et sellise käitumise jaoks on vaja erilist pede aju, ehkki muidugi heterote hulgas leidub hullemaidki
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 01:52
parem kiire valus l6pp, kui pikk ilus vale
ole konkreetsem ja löö välja, mida kiiremini teed, seda kiiremini leiad , kes sind kaissu v6tab ja muudki teeb
see mees on mölakas, kui väidab vastupidist, mis ta tegelikult on ( ta pole ju enda vastugi aus ) ja kasutab sind naiivitari ( heas m6ttes kirjutan) ära
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:48
nimetagem ikka aju õigete nimedega-need on ikka pederastid...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:53
to om96
sul raudselt algharidus
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 11:06
aga kuidas nüüd edassi elada? pakkisin ühel järjekordsel päeval, kui olin temaga taas üritanud vestelda teemal "miks meil ei ole normaalne elu, miks sa mind kunagi ei kallista, miks sa mind tõrjud jne"- ma ei rääkinud etteheidete vormis,nagu ma siin kirjutasin ehk, ma olin rahulik ja ütlesin et tahan lõpuks ka vastust saada. muidugi ta ei vastanud...ja läks kouhugi välja. mina konsulteerisin vastava väljaõppe saanud nõustajaga ja see soovitas mul tema asjad pakkida. nii ma ka tegin...kui ta koju tuli oli ta muidugi shokeeritud, kuid suht külma suhtumisega .siis õnnestus mul lõpuks ka talle ultimaatum esitada- kas hakkame elama nagu mees ja naine, või sa lahkud. ma siiski lootsin...lootsin, kui ta vastas, et võtab mõtlemisaega paar päeva.
kuid kui eile töölt tulin, siis avastasin ,et osa tema asju oli juba kadunud. ja ometigi polnud veel ultimaatumist päevagi möödas...
nõustaja ,kellele ma helistasin ,on naiste varjupaiga töötaja, ja paadunud feminist. temalt objektiivset nõu saada on suht võimatu...ma ei vaja kinnitust ,et mul on üksi parem ja bla-bla-bla, ma vajan nõuannet ,mida üksindusega pihta hakata, mul on lausa hirm, et ma teen endale midagi halba... ja mul pole ka ühtegi sõpra ega tuttavat, kellega rääkida, või kasvõi kelle õla najal tühjaks nutta. ja raha kuskil väljas käimiseks ka pole... ja kuidas ma saaksin üle armastusest tema vastu, oma eelmist suhet (esimest armastust) põdesin järgi 6 aastat, ma ei taha seda enam uuesti üle elada.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 19:51
Ei usu, et on olemas mingi universaalne retsept, mida sa nüüd peaksid tegema. Ainult aeg aitab arutust saada. See peaks ju nüüd selge olema, et temal polnud sinust tegelikult sooja ega külma. Võib-olla see teadmine aitab.
Mul võttis lahutusest ülesaamine 3 aastat. Palju abi oli just aktiivsest suhtlemisest inimestega. Iseendasse kapselduda ei tohi, siis tulevadki igasugused lollid mõtted pähe. Otsi uusi sõpru ja tuttavaid!
Aga see pole ju sulle uus asi...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 09:17
Ma ei saagi aru, mis teil ühist on?
Siin saidil on nii palju huvitavaid mehi, et unusta see lõhnatu värvitu tundetu mees ära ja tõsta ta koos asjadega ukse taha!
Aeg läheb ja pole mõtet seda raisata õnnetuks olemisega! Isegi Jõuluvana käib tihemini, kui sina sellelt mehelt tähelepanu saad!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 10:09
Iga suhte aluseks on 2 põhiasja:
1. Usaldus
2. suhtlemine

kui üks pool ei täida kasvõi ühte nendest kriteeriumitest siis on suhte karile jooksmine vägagi tõenäoline.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 02:02
oooooot, kes ta siis ikka on. ma saan aru, et allüürnik kellest tahad meest teha omale.Äkki lihtsalt ta ei taha üürirahale lisaks seksiga maksta, et see tähendab lisaks veel aruandlust, prügiämbri väljaviimist ühiseid nädalalõppe ja muud sellist. Äkki ta tahab lihtsalt olla ainult ja ainult allüürnik.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 10:42
võtan oma vana teema taas üles. olen nüüdseks teada saanud kindlalt et gay ta pole, aga on biseksuaalne. jah, ma armastan teda endiselt, kuigi tema lahkumisest on möödas rohkem kui kolm kuud. Me pole vahepeal kohtunud, ma olen talle paar sõnumit saatnud ja ta on neis vastanud, et annab teada, kui tuleb siia linna, kuid pole ta midagi teada andnud, äkki polegi muidugi siinkandis käinud. helistada ma talle pole siiamaani suutnud, ma tean ,et tema häält kuuldes hakkan kohe nutma. jah, ma nutan viimasel ajal kogu aeg, ma tahaks üle kõige ilmas teda tagasi, ma andestaksin talle kõik , kui ta vaid tagasi tuleks.
küsimus suurele ringile- mida ma peaksin selleks tegema ,et tema usaldus( võttes arvesse eelnevalt kirjutatud postitusi) tagasi võita?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 11:17
proovi temaga ikka ühendust võtta. ta võib olla ka on nüüdseks asjale teistmoodi lähenema hakanud,kui ta sinust huvitatud oli siis äkki ta ootab esimest sammu sinu poolt.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 14:16
sa olid 35 a? vabandust, mulle tundus kuidagi, et kaheksateist .. vs kakskümmend millegagi
oled sa üksildane olnud? sul ei ole kunagi suhteid vm olnud? ei suhtle kellegagi?
sa ei ole kunagi lahendanud teisteta mingeid suheid vm? miks sa tuled seda teistelt uurima?
selline naine nagu sina peaks naisena midagigi teadma
vs kui sul ei ole midagi teha ja tahad suhelda, selleks on Naistekas, Buduaar jts. seal suhtutakse sinusse tundega ja lahendatakse see, mis sul lahendamata on
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 20:40
Vabandust, aga ma ei saa enam aru. Varem sa ei suutnud temaga olla ja viskasid ta välja. Vahepeal pole midagi muutunud ja nüüd ei suuda sa temata olla? Ei kujuta ette, mis nõu on siin võimalik anda, pead ikka ise selle probleemi lahendama
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 15:53
Kui ta just usklik pole, siis on kaks võimalust, et ta kas on väga häbelik või väga gey.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 20:36
Raily, mis seal ikka teha. Pead ootama lihtsalt. Vägisi ei saa kedagi sundida ja enamik inimesi ei talu kui neile survet avaldatakse. Kui ta teab, et sa teda ootad, siis jääbki vaid oodata või loobuda. Karm aga midagi muud teha pole.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 22:50
Mul sama lugu. Samas toas ja vahest samas voodis, aga eraldi tekkide all maganud ühe mehega, aga pole kordagi lähenemiskatset teinud. On vist gey?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 01:05
kas ühe tekiga, siis lähenemiskatse?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 10:35
See oleks esimene samm...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-14 23:55
Raily tegi teema ja kadus , selle järgi võib arvata - ta ise on lesbi ja see on ka mehel teada ....
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 18:36
Mida sina ellipsi niru tead suhetest ja muudest asjadest
mine istu vikerkaares oma pede teemadega.
sinu koht on paraskil potisiil perseaugus,saad aga puhastust pidevalt.
keegi võiks su idioodi ära kustutada,üle viskab su pedenutt ning perse kaudu ohkimine
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 23:53
Libestikati(Lubricate) - sinu hala igas teemas mujalt korjatud teemaga viskab tõesti ära
˅ näita rohkem ˅
2020-08-15 12:08
sa kibestunud tross vaata palju sa neid pede teemasid teinud oled
igal pool köhib oma sitta persest välja,pole vist keegi sulle urruaugu pesu teinud?
Sa oled ju madalalaubaline imbetsillist sitasöödik!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-15 23:49
Lubricate - loe siia üles need teemad , mis puudutavad minupoolt loodult ainult geiteemat .....

Siis ma saan su ajule hinde panna
˅ näita rohkem ˅
2020-08-16 03:41
mis sa kits plägised,mendirajakas selline
sul pidevalt sitaauk sügeleb,kas pesid oma anuse puhtaks?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-16 10:52
Sina Lubri ei pea hügieenist lugu.
˅ näita rohkem ˅