Foorum
1
2
2012-06-09 00:53
poole noorem naine,ma 41 ta 23 mis ?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 02:25
klubis käimiseks ja teistele näitamiseks OK, suhtlus- ja sexpartnerina suht mõttetu
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 09:10
Voodis just võibki kõik ok olla aga seltskondlik elu hakkab viltu vedama.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 09:31
Just sex-ja suhtluspartneriks sobilik.Teistele näita ikka omaealisi.Meeste puhul pole üldse vanus oluline.See reegel kestis veel umbes 20 aastat tagasi
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 09:53
41-aastane mees peaks juba ise teadma, mida ta teeb ja kellega miks suhtleb.
kas kommuun peab aitama mehel osustada? no no. virele ise oma jamas.
parem küsi endalt, miks sul on vaja endast poole noorematega suhelda. mida sa loodad sellega kompenseerida
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 10:28
Täiesti normaalne, nii endale tarvitada, kui teistele näidata
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 11:40
Vanus ei oma suurt tähtsust.Teistele näitamiseks sobib ilus naine,23-aastane ei pruugi just tingimata ilus olla.Sa ei täpsustanud naise välimust.Kui juba liputamiseks läks,siis on sobilik pigem 30+ naine(20 ei vea välja ja 40 on tavaliselt languses).parimatel neist on jätkuvalt supermodelli välimus,valdavad erinevaid teemasid ja võõrkeeli.Parim liputamiseks.
Kasutamiseks sobib see,mida soovitakse näha.keda erutab prink keha(jällegi ei pea olema 20),keda erutab tsirkuseartisti painduvus,kes tahab perverssustega nõustuvat naist(desperaado)jne.
Üldine tõde on see,et mees võiks naisest ikka ~10 aastat vanem olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 11:59
choko,seekord täitsa peaegu nõus sinuga.Mida-keda vajatakse ja milleks.Välimust,haridust,huumorimeelt,voodioskusi?
Ainult,miks peaks mees naisest 10 aastat vanem olema,miks mitte vastupidi?Eriti,kui mõelda,et Eesti mees sureb naisest varem.Keskmiselt
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 13:05
Kes siis 23-selt veel mehe surma peale mõtleb See vanuse teema on loll ja igavene teema.Kuidas võtta,mulle üks 23-ne naine ütles sellepeale,et mehel seisab püksis surmani ja olgu selle mehe riistapikkus,milline tahes,kõik kõlbab Hea oli seda muidugi kena neiu käest kuulda,kuna meie vanusevahe oli ju ligi 40-aastat.Muide need vanusepiirangud on inimestel peas vahel kinni.Tänapäeval eriti sellele rõhku ei panda,sest raha teeb imet
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 15:48
2karvast....siin tuleb mängu mehe mat.võimekus.Naised tahavad mat.võimekaid mehi.Suhtes,kus naine on vanem tekib varem-hiljem olukord,kus naine peaks hakkama millegi eest maksma.Naistele see ei meeldi.Asi pole rahapuuduses,vaid suhtumises.Naine tahab olla naine,mitte kesksooline või võrdsooline.
Minu mehed on olnud minust vanemad 7-21 aastat.Noorem mees on nagu spaaprotseduur,mida hetkeks nautida.Ei miskit enamat.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 15:52
Teemasse...tutvusin hiljuti ühe 55-aastase mehega,kes on mu ühe sõbranna boyfriend.Sõbranna on 22.Suhtusin eelarvamusega..sel mehel on väga palju raha jne.
Kohtudes tabas mind üllatus.mees nägi välja minuvanune.Superheas vormis,päevitunud(elab Marbellas)ja atraktiivne.22-aastane ei tundunud tema kõrval noor.
Kõik sõltub inimese välimusest,number passis ei huvita kedagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 16:46
Kellele ema, kellele tütar ja kellele isa ning on siis veel see variant, et kellele kõik kolm korraga. Vanus pole üldse määrav. Kuigi sedakorda pean ma chocolatega nõustuma vanem mees tekitab kindluse tunde. On tähelepanelikum ja hellitab rohkem. Ma ei tea kuidas teistel, aga minul on küll nii. Mees on minust 5 aastat vanem ja nii nagu tema mind kätel kannab, pole ükski omavanune või noorem mees osanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 16:51
No see viis aastat seda vanusevahet ei märkagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:01
http://www.naine24.ee/870374/miks-noored-naised-eelistavad-vanemaid-mehi/
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:03
http://www.naine24.ee/851514/kui-palju-loeb-suhtes-20-aastane-vanusevahe/
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:05
PushUp,see on praegu nii.Omalajal oleks peksa saanud kui vanamees oleks noort neidu näppima läinud
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:05
http://www.naine24.ee/805976/mees-uha-nooremate-naiste-tagaajamine-viitab-alavaarsuskompleksile/
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:11
No,mis kompleks see siis on kui naised suurt riista otsivad
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:11
10 aastat vahet on ok, a kui keegi 20 aastat vanem hakkaks mu tütrele ligi ajama, hakkaksin nuga ihuma. Kohe ei lõikaks, a hoiaksin käepärast ...samas, tegelikult eelmine aasta oleks mind ennast 20 aastat noorema poolt peaaegu rajalt maha võetud, igatahes mitte raha pärast, ikka sele tapva charmi pärast ...aga no krt tundsin ennast jube isalikus positsioonis ja pipardasin. Võibolla olen jubedalt eelarvamuste küüsis, aga no ei tundunud see õige
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:20
mykhan,mis asi siis sind segas Magasid hea maha ja nüüd keegi teine sai ta ikka kätte
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:33
enda kogemustest ,kaheksa aastat oli vanuse vahe .seksiks ok ,laste saamiseks ok ,süüa võisin ka teha ,maailmaasju arutati enda vanustega ,tomati kasvatust küsiti ema käest ,telekast pidid ka õigeid saateid vaatama .lõppkokkuvõtteks katsusin kiiresti saada norm sissetuleku ja mehest vabaneda ,tegin ära .
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:38
Mis siin arusaamatuks jäi, ma ütlesin, et ei tundunud õige. 24 aastane tore tüdruk, ja mina 44 aastane, ok, et me poleks välja näinud nagu dirty old man ja noore lihaga, aga ikkagi, 20 faking aastat. Ja ok, mina võin ju noore tüdrukuga oma seltskonda minna, aga vastupidi, kui mind tassitakse näiteks kellegi 25ndale sünnipäevaprassingule kui boyfriend, see oleks nagu kellegi vanem on tulnud noorte pidu perse keerama. No thanks. Rääkimata sellest oled üldse mõelnud, mis tunne oleks äiast vanem olla.
Muidugi sai keegi ta kätte, tore sobivas eas poiss, oleks see 61 aastane mees olnud, oleks ehk selle noa peale mõelnud
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 17:47
Kõike saab organiseerida ja ka selle 24-aastasele seltskonda leida Muide noortega kümme korda kõik lihtsam kui seda omaealistega kui on lihtsalt tahtmist.Muidugi kui tahad hakata vanas eas lapsi tegema veel siis oled muidugi juba vana Lihtsalt pole sul noortega kogemusi või kardad neid
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 18:04
Ma enne ütlesin, 10 aastat on veel ok, noh ok, 15 pole ka veel hull, aga jutt oli poole nooremast. Kui sul on nii noortega kogemusi, siis oled sa friik ...et korrektselt kõlada, ma tegelikult mõtlen pervo ..aga ma ütlesin ka, et ilmselt olen ka eelarvamuste küüsis, et tee mis tahad, mu õnnistust sul selleks pole, aga hukka mõistma ka muidugi ei hakka. Kuni sa muidugi väimeheks ei ürita trügida
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 18:47
No eks igal asjal ole ka omad piirid.Noortega pole rohkem kogemusi kui seda on suhtluskogemused Väimeheks ka ei trügi ega oma sõprade noorte naistele ka ligi ei tiku
Mind paneb imestama ainult see,et mees vanuses 41-44 hakkab end vanaks pidama.See on ju selline iga,kus sobivad kõik naiste vanusegrupid alates 18 kuni.....Ma just hetk tagasi vaatasin aknast välja ja näen igapäevaseid jalutajaid õllepudelid näpus vanuses 41-44,kel pole enam naisi,sest naisi asendab ainult õlu Väikelinnas tunneb nad ära.Ja niimoodi elataksegi,kardetakse isegi omaealisi naisi,kardetakse tutvumisi jne.Eks vahel ostetakse vist ainult tasulisi naisi kui raha rohkem Vaevalt neil 60-mneselt enam tasulistessegi asja on?Minu arust mees ei tohiks iial endale öelda,et ta vana on ja peab selleks hakkama seltskonda valima
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 18:48
Minul on isiklik kogemus 2,5 aastat kooselu 18 aastat nooremaga ja üks põhjus miks viltu hakkas vedama oli just erineva vanusega tutvusringkonnad.
Noore tüdrukuga oleks ju päris tore veidi mürada ja kindlasti oskan mina nii mõndagi, mida tal omavanused pole veel avastanud, aga ometi hakkab võimaluse tekkimisel peas helisema häirekell. Mina tean, et pikas perspektiivis ei tasu eriti midagi loota, aga kas tüdruk arvab samuti? Olen liigagi lähedalt näinud kuidas noor ja armunud tüdruk hambad ristis üritab ning kui lõpuks paratamatusega lepib, on ta noorelt muutunud kibestunud vanainimeseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 19:04
Nojah, ma lugesin oma postid üle, tõepoolest seal on üks lause, mida saab mõista nii, et pean ennast vanaks, see on viga väljenduses.
Suure vanusevahe ebasobivaks pidamine ja enda vanaks pidamine ei ole seesama. Ei sobi kõik vanusegrupid, kuskil alates 30st hakkab looma. Muidugi ei saa neis piirides väga jäigaks minna ja never say never öeldakse ju ka. Nagu see sokolaadi 55 aastane nooruslik tüüp, mõni lihtsalt ei vanane, numbriline vanus ei kattu alati bioloogilisega, valikutes on ilmselt õigem lähtuda sellest.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 21:36
Kui ma noor olin, siis oli mul lausa kinnisidee, et mees peab kasvöi päev vanem olema..Nyyd ma nii ei arva.Ma suhtlen ikka endast noorematega ja ma liigun noorte seltskonnas palju. Laste söbrad käisid meil, suhtleme praegugi nendega, reisin koos oma noorte ja nende söpradega ja vöin ka hommikuni tantsida koos nendega.. Tegelikult oskavad ka nooremad pakkuda turvatunnet, kui ta on mees, kes on saanud kodust öige kasvatuse... aga kui ikka minust 2 aastat vanem mees hakkab nöudma, et ma pean öhtul kell 9 magama minema, et ma pean löunauinakuid tegema, sest et muidu ei jäksa tööd teha Selline isa mulle kyll ei meeldi..Pigem ängin noortega kuskil hommikuni ja tööle ka jöuan veel minna
˅ näita rohkem ˅
2012-06-09 21:46
Tutvusringkondadesse ei veeta, tean mida sõbrannadki mõtlevad.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-12 19:04
Miks kull Eesti inimesele nii neetult korda läheb kellegi arvamus? Elate ju endale,kuradile see vanus,kelle asi kui inimesed sobivad...elama peab nii et hiljem ei peaks kahetsema tegemata jäänud tegude pärast
˅ näita rohkem ˅
2012-06-12 19:20
Mayte! Väga öige ja ma isegi usun et paljud ei pööragi vanusevahele tähelepanu..Köik oleneb inimestest endist, kellega keegi sobib ja vanus ei mängi töesti rolli..Aga paljud mehed kardavad sugulaste arvamust,eriti kui naine vanem on..Mida kyll emmele-issile ytlema peaks, kui välja tuleb, et semmid endast vanema naisega, mida ytlevad öed-vennad
˅ näita rohkem ˅
2012-06-12 19:23
No comments ...
˅ näita rohkem ˅
2012-06-12 23:07
Vanem naine sureb kiiremini ära ka. Siis pead viiamsed kümme aastat üksi onama.
Kasulikum on ikka endast noorem võtta.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 04:44
Muidugi, sest süda ei pea vastu. On nad isegi parajad elunauijadki. Aga siiski mine ja paku Puumandust mõnele hea väljanägemisega naisele, ütleb, et sa oled mulle pojaks, mul ju samavanused.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 04:50
Oi, oi, mis meeste loogika Surm ei olene kyll ainult vanadusest, sureb ka nooremaid ...Meeste keskmine eluiga on ju väiksem. Aaron.. - aga no kui ikka 20-ne end pakub, see oleks ju mulle pojaks paras Miks ma siis nii öelda ei vöiks
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 05:00
Pojast on asi nii kaugel kui olla siis saab.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 16:07
Eks ta ole...minu mehel langes pool suguvõsa minestusse,kui meie vanusevahe välja tuli
37 on siin meie keskmine vanus,eks arvutage,kes viitsib.
Aga meie panime ketsid jalga ja läksime matkama
Õnneks pole madalalaubalisus nakkav
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 19:36
Eks ikka emad tea, kusjuures hämmastav viisakus ja julgus. Sugulastele öeldakse metsamees.
Aga asi on selles, et lihtsalt varem lahkuvad, mitte põmm ja süda.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:01
Vaga armas kui kellelgi sessinatses rahaahnes tehnomaailmas ka üldse veel süda olemas on ja omal kohal,paljudel ta ammu tehislik ja kui ongi olemas siis kibestunud ja kurjusest tulvil. Inimsuhetest on kadunud sügavus ütleb uks armas inimene sestap tuleb hoida neid kel ta veel puhas ja alles ja omal kohal--- ohhhh
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:06
Aga võibolla ongi see, mis pähe hakkas, aga ta ei olnud eestist.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:11
Pähe võib hakata rahvusest ja usutunnistusest olenemata,tunded seda ei küsi ja armunutele piisab hakatuseks ka pilkude ja kehakeelest
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:16
Ei tea kas ainult, mõttejooksutusest siiski. Moto tsiteerin, ma olen vestelnud huvitavate inimestega ja nüüd võin tööle minna.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:23
Sarnane sarnast ofkoors,marss tööle nüüd siis,öötoolised pidada topelt tasustatud olema räägivad mina öösel reinkarneerun,ei tea kas on ka tõsi mida pajatatakse
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:28
Ma ei uskund isegi kui olen tõsine minamina ja võtsin kui puhkust kui aega sai.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:35
Võtsid tööd kui puhkust. oled uhildanud seega meeldiva kasulikuga
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:38
mismis tõõd, aiah teema sai pööratud vastupidiseks ju
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:40
Vahet pole,peaasi et oled oma sisemise minaga rahujalal,kõigil kolmel eeldatavasti
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 20:44
ma ju nii kustund. Aga mine proovi külgeajada, algul ei saa puudutadagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 21:28
Tõmba tikku siis enne vala muidugi millegi kergeltsuttivaga üle oma mõttemaailm,põled heledalt kui särakuunal live Fast and die young
˅ näita rohkem ˅
2012-06-13 23:23
Nikku ikka tõmban ja tuleb visalt.
˅ näita rohkem ˅
1
2