Foorum
2012-01-26 01:27
Kellega siinsetest kasutajatest läheksid nö. "luurele" ja miks?!?!?!??!
Kellega kindlasti seda ei teeks!!! (EI LÄHEKS)
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 09:11
Ma võtaks vist Aikoni luurele kaasa
Kellega ei läheks, see nimekiri tuleks nii pikk, et ei hakkaks siin ühekaupa üles tähendamagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 09:22
Ma ei läheks kellegagi siit luurele...

... sest pole ju sõjaaeg, mida ma sinna otsin (Aarne Üksküla mingist igivanast sketÅ¡ist)

˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 09:44
mriks, luurele minnakse selle inimesega, keda saab usaldada, olenemata sellest, kas on parajasti sõja aeg või mitte
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 10:09
Luurele minema, tankistiks olema, kas need ei olegi siis sõjaga seotud?

Ahah, nüüd olen siis targem.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 10:18
Võimalik, et mriks on kah täiesti luurekõlbulik aga kuna nii hästi ei tea ega tunne, siis kindlalt ei julge väita
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 10:23


Ehh, vaatasin just, et kasutajal on luurele minek suisa üks eesmärke

Seda ei saa ju tõesti välistada, et ma luurekõlbulik olen, aga enne luuret peaks tegema ühe kohvi, siis kunagi tantsu ja siis teadagi mis... luurele

See viimane oli jälle üks vana hea eesti film, kust see tsitaat.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 10:50
Päris luurest räägite?
Mis selle usaldusega seal luures peale hakkate? Kui on vahelejäämine, siis on nikuinii süstal ja räägite kõik ilusti ära mis teate
Luures on oluline oskused, et jõuaks teist füüsiliselt seljas kanda ja kõrge stressitaluvus.

Sünonüümina luurest? hm sellest ei oska rääkida. Sellesosas võib kõik võimalik olla ja midaiganes ka pähe ei tuleks.

Mina lähkes Utkaga luurele. Saaks põõsas vaielda millegi üle vähemalt
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 11:03
No kui juba põõsasse jõutud, siis põhiline vaidlusteema oleks ilmselt: --kas TEEME või JAH!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 12:13
A mul on teine küsimus hoopis. Milliseid isikuid te saadaks luurele? Mis peaks nende isikute omadused olema?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 12:22
Barutot ei saadaks. ---ta liiga suur ja torkab silma!!!
Päris nähtamatuid ei saadaks isegi siis, kui nad olemas oleksid, sest nähtamatu ei saa puht füüsiliselt ka ise näha (pime noh)ja sel juhul poleks temast kasu sittagi!!!
Kedagi peenikest.........Kaslase näiteks. Pealegi ta peaks hästi oskama luusida.........
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 12:44
Rebasetädi foxy on kaval luuraja
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 14:00
Oleneb keda või mida luuratakse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 15:42
parma, uthaga luurele minnes on oht, et ta pikk möla reedab teie asukoha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-26 17:02
Tühja sellest asukohast. See leitakse niikuinii ülesse. Vähemalt on lõbus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 14:26
Mina valiks luurele minekuks mõne seksiteenuse pakkuja Neil linna ümbuses maastik hästi tuttav,kus koos pikali heita,et keegi peale ei satu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 14:33
Petukatega on see häda, et nad ei pruugi kohale tulla ja saad üksi luurida
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 17:47
Keda või mida te luurate?kus?
Pushil ilmselt õigus.Mina valiks ka vist Misha.Haukuv koer ei hammusta
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 18:59
ebaaus teema minu arust, aga 4-5 isikut saaks siit kindlapeale kokku. pakiks endale ja neile kotid selga ja teeks minekut. astuks sinna, kuu jalad ulatuvad. rohkemaga praegu ei tea, ei riskiks. neist 2 isikuga on natuke ka juba „luuret“ tehtud ja nad on oma tegudes ja arvamustes kindlad ja usaldatavad inimesed. just sellised, kellega saab riskida (mina teeks seda). 1 neist, kellele ma panustaks, on muide naisterahvas ja 1 isik pole kunagi siin suhelnud. nimesid ma ei nimeta
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 21:07
Arvestades mis teemade ümber keerleva foorumiga on tegu, läheks mina luurele Parmaleikiniga. Et miks või? No mulle tundub, et tal on sõjaväeline taust ja järelikult siis vähemalt üks meist teaks mida ta teeb. Ma pean silmas luuramist. Teiseks, kuna me vist mõlemad oleme heterod, siis päris kindlasti ei tekiks mingit panovärki ja me ei jääks ohkimise pärast vaenlasele vahele. Ja kolmandaks, sõja värk selle luurega ikka ju, äkki ajaks noorema eest siis juba oma paarimehele ka naised ette, ei peaks ise väga pingutama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 21:30
mina valiksin ka parmaleikini,esiteks-tal on olemas kogemus,teiseks usun,et ta ei jäta oma kaaslast hätta boomibasticuga võiks ka minna..kuid kardan,et kui ta mõnda mundris naist juhtub nägema,siis unustab missiooni tunde
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 21:43
Mina ei läheks luurele, vaid kasutaksin kaasaegset tehnikat, elik luuresatelliite , mida seiraksin monitorist koos.... ...kasvõi Coyaga
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 21:48
ära meelita
˅ näita rohkem ˅
2012-01-27 21:53
Ma ei meelita, ma valin võitluskaaslasi juhuks, kui lahingülesannet asun täitma ja eelistan siiski kogenumaid, keda kullamägede ja Gucci kottidega osta ei saa
˅ näita rohkem ˅
2012-01-28 12:51
Aikon.Mitte kunagi ära alahinda Gucci kotte. Tead,viimastel mudelitel on juba minisuurtükid sees.Eriti tutrvaline.Pealegi..vahelejäämise korral on lootust vabaks pääseda.Mees on mees,olgu kasvõi sõjard.Kauni naise ja Gucci koti võludele ei suuda kaua vastu seista ja sina pääsed terve nahaga põgenema.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 11:34
siit ei saa kellegagi luurele minna. kõik passivad hommikust õhtuni iha foorumis ju
˅ näita rohkem ˅
2012-01-29 12:09
Demi, ära alahinda Aikoni kotte ja nendega on alati korralikult läikimanühitud haubits komplektis olnud Vähemalt naised saunas rääkisid nii
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 10:41
parma, mis sa nende luuraja omadustega enne peale tahtsid hakata?
tahad kedagi missioonile saata?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 11:15
Jep. Las lähevad põõsasse luurima ja uurivad, kuidas põõsastes seksitakse.

Aga rääkige parem, mida te selle usaldusega seal luures peale hakkate? Hakkate teineteisele südant puistama seal või?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 12:10
luuraku siis terviseks.

aga mis puutub usaldusse, siis kas seda ei lähe luures vaja?
kui koos tegutseda, siis peab ju olema paarimees, kelle peale saab kriitilises olukorras loota. usaldus ongi selle asja nimi. sa ju valiksid ka oma meeskonda need, kelle peale sa kindel oled ja kes asja ajada oskavad. see on nagu parooli tundmine.. osapooled saavad sellest samamoodi aru.
minu arust pole siin vahet, kas on luurele minek või tte avate koos kaupluse ja hakkate lihtsalt partneriteks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 12:16
Ja kuidas sa selles usalduses kindel oled? Äkki läheb seal põõsas peast segi? Mis siis saab?
Asja ajada oskamist nimetatakse oskusteks.
Vahel ei saa iseennastki usaldada Teed ju sinagi ka vahel selliseid otsuseid ja pärast imestad, miks sa küll nii tegid
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 13:41
teise nimega siis asjaajajad ju.

no miks ta peaks segi peast minema?
teades ennast, ma pole kunagi milleski sada protsenti kindel, aga ma vaataks siis teise silmapupille nt? sealsetes oludes, uuriks nende seisundit. enamasti ohu- või stressisituatsioonis need laienevad. see on kindel tunnus, et on mingi oht. on ka teisi tunnuseid, aga las need olla enda teada. mis ma siis teen....esmaabi annaks
oleneb olukorrast
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 13:54
Usaldust on ainult niipalju vaja, et paariline üldse kohale tuleks. Edasi juba tegevuses olles, pole seal midagi usaldada. Ta kas oskab või ei oska olla.

Miks segi peaks minema? Oled põõsas ja vaatad kuidas paarike kepib ja siis teinemees korraga avastab, et see on tema naine/mees seal hoopis.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 14:15
nii et sinu väide oleks, et luurajale usaldust pole vaja? aitab oskustestki?

kas luurele minnes juhtub seda sageli, et kuskil puu taga seksitakse ja keegi kolmas vaatab pealt? ma ei tea, kuidas need instruktsioonid siis näevad ette käituda, aga arvasin, et parem on ohtlikku olukorda enneteda kui pealtvaataja olla. või tuleb kauguses olev objekt (paarike) ohtutuks teha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 16:09
Oleneb mida luurata.
Usaldusega pole midagi mõistlikku jah luures peale hakata. Kogu see usalduse lugu on kergesti muutuv ja muudetav.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 23:55
kergesti muutuv mille pärast? sa räägid endiselt vahele jäämisest?
sa millegipärast tahad kogu aeg rääkida luure tehnilisest poolest. aga kuidas on inimliku poolega? ma ei usu ikkagi seda, et usaldus pole oluline. või teise usaldatavus. nt isikuomadusena. isegi luurele minnes.
linna vahel luurata on teine asi kui mingile kindlale operatsioonile minna, see on selge.
proovi natuke vabamalt sellesse suhtuda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-30 23:59
Kas on siin ka julgeid, kes minuga luurele tuleksid!!!!! ----peale ei maksa!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 00:08
kas selleks on julgust ka vaja? ma ei tea, millega sa teisi seni hirmutanud oled
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 00:11
No lihtsalt olen kole. Vanasti kõik noored emmed hirmutasid oma lapsi magama sõnadega :"kui sa kohe magama ei jää tuleb luukera"!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 00:22
huvitav, kas ilusaga luuret teha on parem kui inetuga? paistab paremini silma?
aga ongi hea... saategi välja selgitada need teised omadused, mis luurel olulised on.
parma tahtis teada ju. teada on, et usaldus ei loe. teine teema, mida arutada, oleks siis see, kui oluline on luurele mineva isiku välimus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 00:36
Tähtis on infiltreeruda. Kui vaja luurata prügimäel, siis koledaga. Klubis, teatris ikka ilusaga. Siin IHAs luuret tehes on seda nõmeda ja lolliga kõige parem teha!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 00:47
aga maskeering?
miks lolliga parem on? edasi räägime intellektist ka?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 09:55
Ühe saledama ja paindlikuma naise seoks ümber kaela kaasa täna, võib seda ka luureleminekuks kutsuda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 19:35
Utha. Tead miks lolliga hea on? Loll on loll ja ta lihtsalt ei tea midagi välja rääkida! Mida ei tea, seda ei tea ja polegi midagi karta. Peksa või süsti teda palju tahad, ei tule sealt midagi tarka
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 21:15
ahaa. nüüd ma siis tean, miks mind luulerele kaasa võtta taheti
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 22:07
Petka jookseb TÅ¡apai juurde "Belõje Anku jebut"
Tšapai on rahu ise "Anka naša bakterjologitseskaja oružija"
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 23:59
Utha. Tahad teada miks sina?
Kui vahele jääme, siis tunnen vaenalasele kaasa, kes su vangi võtab Sa analüüsid ja vatrad nad vigaseks rääkida. Varsti nad lasevad endale ise kuulid pähe, kordamööda
Aga kui vahel ei jää, siis ei ole vähemalt igav passida kuskil. Ei pea raadiot kaasa võtmagi
˅ näita rohkem ˅
2012-02-08 15:19
right

http://et.wikipedia.org/wiki/NSV_Liidu_Riikliku_Julgeoleku_Komitee_Esimene_peavalitsus - huvitavat infi Vikipeediast NSVL-i aegse välisluure tegevuse kohta.
ja tavaline def spiooni ja luuraja kohta - http://et.wikipedia.org/wiki/Spioon
˅ näita rohkem ˅
2012-02-10 11:27
Utha,aga edu luures
˅ näita rohkem ˅