Foorum
2011-07-30 00:32
uskumatu ,et äna lasti töölt lahti minu paarimees sellepärast et abiellus oma elukaaslasega.Eelnevalt oli ta olnud aastaid meie nais meistri kepipoiss.Koguaeg mõtlesin miks ta saab minust kakskorda rohkem palka kuigi teeb sama tööd teises vahetuses.Täna tuli see ilmsiks,et oli aastaid meistrit kepitanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 17:01
nüüd siis tead, kuidas oma palk kahekordseks kasvatada
˅ näita rohkem ˅
2011-07-31 13:45
Vituviha on kõige hullem viha.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-31 17:46
See ju puhas ahistamisjuhtum..
˅ näita rohkem ˅
2011-07-31 18:12
Paarimees peaks nüüd sellele soolise võrdõiguslikuse volinikule kirjutama! Kujutan, et ta kaasa oleks väga rõõmus.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 01:04
algul nad ju meeldisid teineteisele,nüüd aga paarimees abiellus oma elukaaslasega ja enam ülemusega keppida ei tahtnud.Ülemus oli talle lausa öösiti helistanud kui paarimees oma naise kõrval kodus magas ,et tule mind kohe keppima või muidu kaotad töökoha.Ja nii läksi.Nüüd on viha vaenlased.Pidi ikka naisülemusel hull vajadus sexi järele olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 07:54
Äkki pakud ennast! Hakkad suuremat töötasu saama ja pole vaja seksisaamise pärast muretseda!
Ja ausalt öeldes ma ei usu, et nii lihtsalt saab kedagi lahti lasta, et lõpetas keppimise
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 08:53
nu ja kui enne ei seganud kooselu keppimist kuis ta siis peale registreerimist segama hakkas ju ikka miski muu põhjus, ja kül su ülemusel siis ikka võimu raha kasutada kui saab nii erinevalt seda jagada sama töö eest aga nu armukade naine om hull asi neh
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 10:36
poiss ju abiellus ja vanne antud. Lisaks sündisid veel kaksikud.Lihtsalt ei tahtnud oma naist enam petta.Lahti lasta saab tänapäeval ükskõik mille eest,põhjendama ei pea midagi.Pull ongi see ,et mina sain selle poisi koha nüüd endale.Mulle see naisülemus küll ei meeldi sile nagu pesulaud.Muidugi oleks see iga mehe unistus saada rohkem palka ja veel keppi ka.Kunagi kutsun selle poisi kõrtsi ja õlleklaasi taga uurin järgi kuidas nad täpselt tegid,huvitav oleks kuulata.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 20:51
sa uuri sellelt poisilt kõigepealt järele kui suur m..n tal on edasi võid arutada tehnilisi küsimusi....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-20 15:54
Said selle koha endale ehk oled nüd uus kepipoiss? Või läksid lihtsalt teise vahetusse üle? Ja kas palk läks kahekordseks? Ja ega sul elukaaslast ole?

Üldiselt on selline sigadus. Kuigi tekib väike küsimus, et mismoodi see ülemus oma ülemusele või firma omanikele selliseid palgavahesid seletab?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 23:26
Kas see kepinäljas naisbrigadir võib siin saidil kontot omada? Kui jah ning lugedes ka foorumit, siis mida ta võiks arvata oma alluvast kes siin nutab.
˅ näita rohkem ˅