Foorum
2011-04-11 21:46
Mulle meeldiks väga selline olukord, noh paar päeva või nii.
Et olen naise võimu all ja pean naisele tegema keelekat niipalju kui ta käsib kasvõi päev otsa või siis nii kaua kui suudan ja kui vahepeal puhkan ja jälle suudan siis jälle.
naine mulle suuseksi vastu ei teeks, ta ei peaks mulle midagi tegema.
Mina peaksin aga naisele tegema küllaga keelekat ja poleks tähtis kui halb või mis iganes mul on, peamine oleks see, et naisel oleks mõnus, naine olks tähtsaim siis.

See oleks ju väga armas ja ilus tegu naise suhtes.
Otsin sellist naist ja poleks üldse paha, kui ta minust vanem oleks näiteks kasvõi 45 aastane ja välimuse suhtes ma kriitiline selleks asjaks ei ole, väga tahaksin selle unistuse teoks teha, nii et naised, kel huvi, siis kirjutage.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 22:01
Ära räägi mitmest päevast.Teisel päeval sa lihtsalt ei saa enam keelt enam suust välja.Mina soovitaksin enamuse ajast näputööd teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 08:24
Ja mõtle naise peale ka! Kes see jõuab sul päev otsa pikali ühe koha peal olla!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:00
Einoh, teen päev otsa või seni kuni suudan ja kaua naine käsib.
ja loomulikult teen ka näputööd, kui naine seda soovib ja ka muud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 21:35
tegin ka kunagi öö läbi ja pärast oli keel nii valus et tööjuures rääkidagi ei saanud.Üldiselt tekib tüdimus mõlemal,kui partnerit ei vaheta.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 21:43
legend100- kas on puudu partneritest?eks selle ülepingutusega ikka kaasnevad kõrvalnähud?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 22:03
mõtlesin kui ühele teha muutub igavaks.Võiks olla nagu arsti vastuvõtul et 8 tundi ja naisepeale 20 min. siis oleks huvi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 23:53
...ja kui veel erinevast vanusest memmesi võtta?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 01:21
Mis mees sa Legend küll oled,kui naine sinus ainult kahekümneks minutiks huvi tekitab
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:26
Kallid mehed, kui kaua teie arvates võtab aega, et naine keelekast orgasmi saaks??? Kui see muidugi on teie eesmärk! Kui seda teha pesemise asemel, siis võtab muidugi rohkem aega!
Aga terve päev, no anna abi!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:29
Apelsin seda aega ei ole võimalik ju määrata, see oleneb naisest mõni võibolla ei saagi paljast keelekast...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 10:10
tegelikult mulle selle mehe valmisolek meeldib. kui naine ka soovib, siis miks mitte seda teha.
oleks selliseid mehi rohkem.
eks ta teeb nii kaua kui saab. see polegi kogu asja juures nii oluline praegu

legend - mismoodi tekib teineteisest tüdimus? mida huvitavat siis partneri vahetamine pakub? teeksid talle teistmoodi? ehk on tehnika ühetaoline ja vajaks muutmist?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 13:34
Ma soovitan ka, et lugege mu postitused ikka korralikult läbi ja ärge võtke seda nii üheülbaliselt, laske loovusel ja fantaasial lennata.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:01
Võibolla on minul liiga lühike keel, aga omast kogemusest tean, et ei lähe tundigi selleks, kui keelealune vastu hambaid saab tulitama hõõrutud.Ja ka peale ööotsa kestnud pumbatööd, ei julge järgmisel päeval naistele mõeldagi. Küllap on naistel sama lugu, et peale maratoni vajavad taastumisaega. Võibolla mõnel tõsisel prohvessionaalil on juba limasnahad parknahaks muutunud, aga enamasti soovitakse vahet pidada.
Need on puht füüsilised põhjused, aga seda, et naine oleks igavaks muutunud, pole küll ette tulnud. Vaim on alati valmis jätkama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:36
Jfjm, rohkem loovust ja fantaasiat! Sina räägid kogemustest, teine unistab ja meie rikume seda oma realismiga!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 15:23
Unistused on ilusad asjad, ainult tihti jäävadki vaid unistusteks.Aga vahest on parem kui pilvedelt ka maad märgatakse ja aru saadakse, et kokkupõrge viimasega võib päris valus olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 21:19
tüdimus ikka tekib kui pead ööläbi tegema,sundasend,libedate näppudega pead laiali hoidma.Tavaliselt naised saavad 20 min.jooksul see on minu praktika.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 22:24
Oled ikka üks fantaasiavaene sell. Kes käsib seda ühes asendis teha?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 22:31
partner käsib
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 22:34
mul tahab partner ühes asendis ja ise ma ju auku ei näe kui olen keelega sees.Nii kui eemale lähed kohe ütleb tee edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 23:39
Siis tuleb partnerile pakkuda vahepala, millest ta ei suuda loobuda
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 16:31
üldjuhul on nii,et peale 2-3 järjestikust orgasmi on naise kliitor keeleka tegemisest nii hell,et ta ei lase sul enam jätkata
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 21:04
Ei mina keelekategemisest pole huvitatud. Sain mingid bakterid sealt ja pealegi tekitab mõni neist kõrivähki.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 22:45
Terve öö ... Tundigi ... 20 minuti jooksul ...

Kurat, kui naine kümne minutiga midagi saanud pole, siis on miski valesti. Ja mul hakkab kümne minutiga keel krampi tõmbuma. Pange stopper käima ja lakkuge midagi kümme-viisteist minutit järjest. Ja siis tulge uuesti oma tundidest ja päevadest rääkima.

Aga eks fantaasias ole muidugi kõik ilus.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-27 23:04
Teisest küljest on see muidugi suht tüütu ka, tundide kaupa ühes asendis lamada. Lamatised võivad tekkida
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 09:46
Keelekas on tore asi, kui inimene seda just mulle meeldival viisil teeb. Samas kui sex koosneb keelekast, siis olgu see või 10 minutit, on see jube igav.
Vahel viskan silmadega üle kuulutuste ridade. Olen vahel mõelnud nede peale, kes seal "keelekas, autos, kohe" pakuvad. Fantaasiad huvitavad aga reaalsus. Minu jaoks lõhnab sõle tänava tüdrukute käitumise järgi. Ainus vahe, et pakub seda mees ja 5 eurot (või mis iganes neil see töö maksab) ka ei küsi.
Kõige kummalisemad on need, kes veel lisavad juurde sõna "hea". Omadest kogemustest ütlen, et väga väike % mehi teeb seda nii, et mul peale lihtsalt meeldiva tunde veel midagi tekiks.

Kõigi oma imeliste fantaasiate juures unustame ära ühe olulise asja. Nimelt, inimesed on erinevad. Mis ühele mõjub kui nõiajook jätab teise üsna külmaks. Eks see teadmine tuleb aja ja kogemustega.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 09:52
irwwwwwwwwwwww mida eputrillat
˅ näita rohkem ˅
2011-12-09 22:12
to NSM! kuldsed sõnad.et tõesti on olemas selliseid naisi kes seda kaifivad ja on ka neid kes sellest midagi ei saa,kui siis lihtsalt mõnus tunne ja ei midagi rohkem
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 02:38
Teemaalgatajal ehk mingi väike sub-huvi. Ma usun, et ta mõtles asja nii, et mitte naist veriseks lakkuda. Vaid olla naisele iga hetk päeva jooksul saadaval kui naine ainult tahab. Ei pea ju ainult keelekat üldlevinud mõttes tegema. Mees peab olema valmis selleks, et naine talle suvalisel hetkel näkku istub jne. Ma usun, et ta sooviks naisele pakkuda päeva jooksul nii palju orgasme kui võimalik. Võimalik, et nt viienda või kuuenda korra ajal kui naine tal keele otsas kräunub, saab mees ise ka oma orgasmi.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 12:19
Normaalne mees ei saa olla naisele keeleka tegemiseks terve päeva valmis...normaalne mees teenib raha ja tegeleb millegi muuga...
Need on lontrused,kel päevade kaupa vaba aega naisele keeleka tegemiseks....

Kui mees valdab tehnikat,siis jõuab naine orgasmini minutitega...kui ta ei valda..pole mõtet üldse teha...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 13:00
caribian, aga sebi mees kes sulle teeb, siis äkki hakkab nii meeldima, et tahaks juba igapäev
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 02:18
ST1100 vastus oli siin üks arukamaid. jajamees ongi alateadlikult sub-huvidega mees, ta on mitmes teemas neid kirjeldanud. kui ta on tegelik sub, siis tema jaoks pole naisele allumine probleem ning selle teo kestvus ja koht pole ka siin eriti olulised. ja mis puutub sellesse, kui ebamugavalt ta ennast sel ajal tunneb, siis .. ta on sub! neile pakub enda karistamine ja teatav ebamugavustunne naudingut. teised, kes pole, ei saagi sellest aru.
oleneb sellest, mida ta ise tahab. ju ta ikka teab, mida sa endast kujutab
˅ näita rohkem ˅
2011-12-19 21:20
Caribian, kindlasti oled sa kuulnud töövõime taastootmisest. Vahet pole, kas labidamees või pankur, lõõgastumist vajab ikka ja paljudele lihtsalt ei piisa, kui saab paar korda nädalas meritähte karata, veerand tundi korraga.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 18:19
Tervest päevast või isegi kahest rääkimine on päris hull värk. Sellisel juhul peab tegevusel teistsugune alatoon olema. mina olen maksimaalselt umbes 3 tundi keelega kasutuses olnud ja juba sellest piisab, et keel mitu päeva kange oleks. Alatoon oli muidugi bdsm ja kaasnes ka muid tegevusi.
Kindlasti on kuskil olemas naishuvilisi, kuid jah, lisakontekst on vältimatu.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:33
Väga võimekad naised siis, kes kolmtundi orgasm orgasmi otsa väla kannatavad Minu kogemused on, et üle 10 minuti osavat keelemeistrit kannatada ei suuda. Kogu keha läheb lõpuks krampi ja tekib ülitundlikus, mis tõttu muutub see tegevus vastumeelseks. Orgasmide arvu öelda ei oska. Tõesti ei ole lugenud, aga neid ikka jagub.
Niisama limpsida, nos siis vist jah, vahet pole ... andku minna, kasvõi tunde.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:41
alles sa kommenteerisid siin vastupidist. sa oled vahepeal jälle tugevas mälleris olnud ja enam oma kommentaare ei mäleta
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 15:45
NSM, ega siis ainult "tippudes" ei kepseldud. Tempo muutus, avade vahetus jms. laseb Naisel pikalt pilve piiril hõljuda. See oligi Tema spontaanne kavatsus ja minu ülesanne...
˅ näita rohkem ˅