Foorum
2008-03-14 14:27
Kas olete voodis teinud midagi, mida meie ühiskond tavaliseks ei pea? On ju välja kujunenud igasugused mõttelised moraalinormid, millega "normaalset" seksuaalvahekorda piiritletakse. Kas olete neid piire kunagi ületanud ja teinud midagi, mida tavalise seksiga üldjuhul ei seostata ja võibolla koguni perverssuseks peetakse?
˅ näita rohkem ˅
2008-03-14 22:14
oleneb mis on kellegi jaoks perversne
enne peab seda teadma
˅ näita rohkem ˅
2008-03-14 22:24
jah...see oleneb sellest, mis vaatenurgast asju vaadatakse...See, mis ühele võib tunduda perverssusena...võib ju teise jaoks täiesti normaalne olla. Inimesi on igasuguseid...
˅ näita rohkem ˅
2008-05-08 08:56
Mul naabrinaise jaoks oli suusex ka täielik perverssus (alguses)
˅ näita rohkem ˅
2008-05-19 22:15
minu jaoks on perverssne kui tehakse kuldset vihma ja ma ei tea misiganes!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-23 14:54
Sellel hetkel lähed nii kaugele nagu partner aitab minna. Vahel mõtled takkajärgi, et oh sa poiss, jälk olen. Kui aga enne seksi mõelda, et saaks teha nii ja naa lõpuks ennast õnnest täis kusta, on juba perverssus. Kui sa lood ajus piirid ette, et kui ma piitsa ei saa, siis orgasmini ei jõua, oled pervo valmis. Siin ei saadagi aru, mis on vabadus. Kas vabadus on looming siin ja praegu või vabadus on see, kui sa nõuad, et minu puur olgu roosa võrega ja siis saadki
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 01:46
voodis ei eksisteeri s6na perverssus
kui kaks inimest...vahet pole palju, ikkagi tahavd midagi uut ja huvitavat proovida, siis see on ikkagi eksperiment, mis v6ib hiljem ka naudinguks muutuda.
seega tahan öelda, et kõike tuleb proovida iseasi kas hakkab meeldima jne.
...kui aga voodis tekib rutiin on selles süüdi mees mitte naine.....õpi kuulama oma naist ja kuulama l6puni, õpi ta kehakeelt tundma,pyya selgusele j6uda, mis on tema fantaasiad, loo selleks tingimused
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 02:01
....ei saa öelda, et "kuldne vihm" on perverssne.....aga igayhega seda ei teeks.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 12:52
Seks on suhe. Suhe ei ole näiteks autoavarii, kuuli tabamus märklauas, kiviga aknasse viskamine jne. Seega ei ole suhe ka mehe suguelundi naise mistahes auku torkamine. Suhe on mõistuslik, emotsionaalne kontakt ja kahepoolne pealegi. Järelikult ei saa suhe muutuda rutiiniks selle pärast, et mees ja naine nühivad aina ühe nurga all. Suhte muudab rutiinseks suhtluse puudumine vaimsel tasandil. Ühiste positiivsete emotsioonide puudumine jne. Jah, tõesti, mõne jaoks on suur elumuutus uus seksimise asend. Mõne jaoks tekitab kirge see, kui mees näitab naise suhtes üles erilist hoolitsust, täitsa lambist, tuli tuju ja kõik! Me pole robotid kelle ellu tooks põnevust saagimise asemel puurimise ette võtmine. Me vajame vaimset suhtlust! Eelmängu! Ärarääkimist! Miks tibid sätivad end baaripukile? Nad otsivad seda, kes ajaks mesijuttu ja suhtleks, mitte seda kes teataks ametlikult monotoonsel häälel: munn, 18cm pikk, 3,4cm läbimõõt, teen 4 tihi, kuldne vihm, strapon, oma...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 19:34
Kõik, mis ei toimu pimedas ja teki all on moraalinormide rikkumine. Kui keegi on midagi enamat teinud, siis häbenege nurgas ja unustage.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 20:09
Moraalinõudeid püstitavad kõrvalseisjad.Pole publikut,pole ka moraalitust.
Kui mõlemad tahavad on ok.Kui üks ei taha,on vägistamine.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 20:23
Aga,kui teine pool tahab,küll,aga ei julge... kas see on ka vägistamine?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 20:31
Kui tahad langevarjuhüpet teha,aga lennukist välja hüpata ei julge.Kas tohib sind siis lennukist välja visata?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 20:49
See,on teine olukord jutt puudutab,39-aastast naisterahvast,kes sai selkast lahti,ja avastab sexsi saladusi... aga julgust napib
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 21:57
Aga ega vägisi õpetada ikka ei tohi
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 13:58
Kui keegi tahab aga ei julge on see iseenda vägistamine! Suurim perverssus, mis olla saab.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 15:46
Siis on ju terve maailm vägistajaid täis.Nii kui tänavale lähed,kohe kukud vägistama
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 15:51
jfjm kirjutas: nii kui tänavale lähed, kohe kukud vägistama.

Kas Sa siis tahad näppida igat inimest, kes vastu tuleb?
Kas sa siis tahad kõike, mida näed?

˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 16:11
Kevad on käes ja tüdrukute seelikud lühikesed.Ikka vaatad hindava pilguga.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 19:53
Jaa,need,seelikud ongi just ,selle pärast lühikesed,et tähele-panu püüda... muideks väga KENA ka,et seelikud,mitte püksid...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-25 10:51
Tänapäeva noored neiud riietuvad tihti selliselt, et kümme aastat tagasi oleks iga teine meesterahvas mõttes öelnud: ilmselt litsid!
Mood on arenenud sellises suunas.... maailma tippnäitlejannadel volksab tiss pidukleidist välja jne. pole siis ime, et ka meeste hulgas paljud pervikuks muutuvad, see seksikas surve on lihtsalt suur. Tüdruk, kellel püksivärvel lõpeb kakaaugu kõrgusel ja häbeme raseeritus paista, ei teadvusta tihti millise häirekella annab see meessooliste alateadvusele... Kui riietuses pole piire, miks peaks need siis voodis olema.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-22 11:03
suht sama meelt mis eelpostitaja, aga vastates teemale, et jah, olen
˅ näita rohkem ˅
2009-07-22 12:44
Tegelikult ei olekski mingit üldist moraalikoodeksit vaja,sest seda kõike peaks reguleerima meie südametunnistus.Reeglid mõeldi välja sellepärast,et südametunnistusel on kalduvus ahvatulustele järele anda.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 13:00
kui rääkida moraalist, siis tuleks selgeks teha mis see moraal tegelikult ikka on. Ametlikult on moraal on ühiskonna poolt aktsepteeritud käitumisnormide, tavade ja seaduste kogum, väliselt nõutavad reeglid ja tavad. Moraal on seotud kultuuri ja eluviisiga.
Pange tähele väliselt nõutavad reeglid ja tavad, see on sotsiaalne norm. oma kodus, oma voodis või kus iganes ilma kaaskodanikke häirimata võib teha seda millega need kaks inimest nõus on (või siis ka rohkem), midagi amoraalset seal küll pole
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 14:25
Moraali reeglid on kahesugused: Individuaalsed reeglid,mis sõltuvad just selle isiku sisemisest kultuurist ja südametunnistusest ja ühiskondlikud reeglid,kus Kõiki püütakse suruda üldtunnustatud normidesse.Tegelikult kujutab see üksikisiku allutamist arvamusliidrite tahtele.See on demokraatia lõpu algus,sest igas arvamusliidris on peidus diktaator.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 14:35
ja arvamusliidreid kajastab ajakirjandus....mida rumalam on rahvas seda lihtsam tema pead pöörata on....aga eks see ole nii olnud aegade algusest....ikka tsirkust ja leiba.
kus ja millal see demokraatia on olnud....või mis see üldse tegelikult on...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 15:15
Demokraatia on see kui igaüks võib öelda mida tema asjast arvab.Aga ei tasu unustada,et peab olema väga võimas hääl sellest üldisest kisakoorist ülekarjumiseks.Seega jälle vana tuntud tõde: kõik on võrdsed,aga osad on veel võrdsemad.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 15:38
Ikka. Korduvalt.
Vähemalt kui meie foorumi vanema generatsiooni mõõdupuu järgi mõõta ...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 20:16
olen teinud jah. peale selle teen ma oma peas seda pidevalt
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 20:20
Jah, ka mina teen peas ... asju ...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 21:00
deMerteuil,Ära alahinda vanemaid inimesi.Ka nemad on noored olnud,ainult neile on õpetatud,et kõigest ei räägita
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 21:53
No ma loen vahel Elmari foorumipostitusi ja tema mõõdupuu järgi .... khmmm ...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 21:55
ei tea midagi. tegelikult on Elmar ulakas poiss
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 21:56
Ja mis ulakustega Elmar silma on jäänud kah?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 22:05
deMerteuil - on jäänud jah. ta on nendest rääkinud, kui uurida tema memuaare. metoodiline professionaal
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 21:44
kunagi igiammusel ajal peeti igasugust seksuaalvahekorda moraalipiiride rängaks ületamiseks.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 21:41
Ei, mitte iialgi. Moraali piir muudkui läheb eest ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 23:58
Kui see piir allapoole läheb siis on amoraalne. Aga kui ülessepoole läheb mis siis on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 19:54
moraali piirid panevad kaks inimest enda jaoks ise paika seda ei öelda teistele parma-sina oled nii korralik,et neid moraali piire ei riku
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 20:21
parma siis on lihtsalt oraalne
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 20:59
kui ülespoole siis on perversne

piirid on selleks et oleks mida ületada. Oleks midagi mis tekitaks pinget ja adrenaliini voolama paneks. Kui piire pole looduse poolt kaasa antud ja ühiskond nende kehtestamisel läbi kukkunud tuleb piire ise kunstlikult looma hakata et oleks midagi mida ületada.

Moraal...ma kardan et ma ei saa aru mis see on Keeruline on piiridesse mahtuda kui piire ei näe.

õhtused uitavad ja mitte väga seotud mõtted
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 00:11
inimese mõistus on ikkagi piiratud. On küll andekaid ja leidlikke aga mis sinujaoks on ülim piir võib olla teisejaoks jälle igav ja ammutehtud. Õigem oleks arutada, et kelle moraali piire ületatakse? Kas enda või ühiskonna omi, seal voodis.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-12 06:45
parma-inimese mõistus on piiranguteta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 19:12
Ei ole piiranguteta. Sellesmõttes, et lihtsalt ei suuda välja mõelda asju.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 20:05
mulle meeldib selline suhtumine nagu BDSMLesbil on - piirid on selleks, et oleks mida ületada. on inimesi, kes ainult selle nimel pingutavadki, et ennast milleski ületada. naudivad seda tunnet, mis tekib selleni püüdlemisel, seal olemisel ja üle saamisel. ja võib tekkida ka tunne, et tegelikult ei olegi veel midagi ületatud, see alles tuleb (kuna piir liigub pidevalt eest ära)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 20:45
Just. Tähtis pole ju ainuld sihini jõudmine, vaid ka see, mida tehakse teekonnal eesmärgini.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 09:27
kle barb kes siin paar päeva tagasi birises d,t valekasutuse pärast
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 09:46
Nu kui kasvõi seda iha foorumi põhilist seltskonda vaadata, siis ma olen totali paljudest perverssustest. Ise ei pea midagi imelikuks. Kui inimesed naudivad tegevust, siis mida siin ikka arutleda moraalne mittemoraalne. Mõne arvates on sexist mõtlemine ka amoraalne ja sexiteemaliste netilehekülgede külastamine perverssne. Nii, et ….
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 16:39
Ma ei ole päriselt nõus sellega, et piirid vaid ületamiseks ongi. Piirid on tajumiseks, ja nad liiguvad. Kõik sõltub kontekstist, kõik sõltub tajust.
Ma arvan, et alati tuleb teha seda, mis õige tundub ja mitte kaaluda, kuidas see moraalinormidega haakub.
˅ näita rohkem ˅