Foorum
2008-02-02 23:14
Voodimängud, ideed ja kogemused.
˅ näita rohkem ˅
2008-02-03 00:01
Enda poolt üks soovitus.Võtke leht paberit(mida suurem seda parem) ja sinna joonistage enda figuur, märkige ära kõige tundlikumad piirkonnad( ja ka need mida ei tohiks üldse puutuda). Alates 1st 10ni see on enam vähem ka järjekord. Mehed võivad joonistada oma suguelundi ja märkida sellele tundlikud piirkonnad. Siis võite partnerile selgitada mis ja kuidas. Peale seda on üks pool passiivne ja tohib ainult õelda jajaja või mmmitte sealt ja teine pool püüab nõ. instruktsioone järgides partnerit rahuldada. Võin kinnitada te ei kahetse.
˅ näita rohkem ˅
2008-02-10 02:41
mõte seda paberit võtta kui sinna ainult munni joonistad
eks munn ise olegi üks suur tunne, polegi suurt oluline kuskohast täpselt mida tehakse
elu ei pea rutiin olema, kõike võib teistmoodi proovida
˅ näita rohkem ˅
2008-03-25 09:11
aaaa! Saan aru. See paberi peale pandu on siis omamoodi kasutusjuhend või manuaal, mille enne läbi loed kui asja kasutama hakkad. Arvan, et puhtad, saunatatud kehad rikastavad voodielu kõige rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 01:35
ma eelistan ikka suuliselt kokku leppida, mis mida ja kuhu ning voodis peaks olema ju ka kehakeel, kui miskit ikka ei meeldi saab ju partneri solvamata mujale suunata, mis erutab jne
aga k6ige t2htsam on rääkida "asjast" ja õigete nimedega sest voodisee pole m6tet minna pimesikku m2ngima vaid nautima teineteist
˅ näita rohkem ˅
2008-08-16 12:49
ja siis võtad veel ühe paberi ja teed partneriga suguühte eelse lepingu,et kui kogemata sumpsi paned....pead pärast
˅ näita rohkem ˅
2008-08-19 14:02
Kuidas Sa naisterahva sisemuse paberile paned? lõikad pea poolt lahti ja joonistad pinnalaotuse?
˅ näita rohkem ˅
2008-08-19 17:25
oh, gunson, kui sa tõesti arvad, et kõige olulisem osa on naise SISEMUS, siis on sul naistest veel oi kui palju õppida... edu sel keerulisel teel!

(ja tglt annab ka sisemust väga hästi paberile joonistada)
˅ näita rohkem ˅
2008-08-25 14:01
Suhtlemise eelduseks oma sisemuses oleva sisekõne vait keeramine ja küsimuse või lause eelarvamusteta ärakuulamine Kas preili Sofie luges kuskilt , et oluline on naise sisemuses ja mina sain nüüd selle eest kolki? Ise pole sõna oluline kasutanud
˅ näita rohkem ˅
2008-08-25 18:57
gunson-kallis, kuskohas ma kolki andsin sulle? ma niisama lõõpisin ju! *teeb musi nina otsa

(ja räägime nüüd lausete eelarvamusteta ärakuulamisest...)
˅ näita rohkem ˅
2008-08-27 14:15
ok, ega ma nii kergelt solvu, muuseas, väike lohutamisega lõppev nägelus võib kah kired üles kütta Ja kuidas veel! Emotsioonid on ju emotsioonid... vaja on vaid sisemist soovi, asi TÕELISELT positiivseks pöörata
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 16:27
mina kui naine selline mure siis: on olnud partnereid ja alati on hea vahekorras olla.Aga üks probleem on mul,pole kunagi tundnud orgasmi,vahel tunnen sellest puudust vahest mitte....vahel on selline tunne et seo mul käed ja jalad kinni ja anna minna,tee minuga mida tahad...kas pean ise selle nimel rohkem vaeva nägema või mainima seda mehele aegajalt,kuigi ta teab et pole saand :S?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 16:33
Kõigepealt tee endale selgeks,et kuidas sa orgasmini jõuad ja siis õpeta seda ka mehele
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 17:53
asi ongi selles et mul on koguaeg hea,ja kui liiga heaks läheb siis ma ei lase edasi teha...imelik olen vist:S ainuke asi vist on kinni sidumine,et vastu ei saaks puigelda aga seda on nõme mehele öelda nüüd kuku tegutsema,kui ise pole huvi tund.....igate pidi jama.Kuigi mõtlete mida ma virisen mul ju hea,aga iga naine tahaks seda tipp hetke eksju
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 18:05
Kui read mida äsja lugesin,oleks kirjutanud minu naine,siis proovigu ta veel vastupuigelda
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 18:22
mõtle,pole kunagi orgasmi saand ja korraga kui mees sind kliitorist hellitab,tunne on nii hea,et suuda sellega võidelda sippled nii mis õudne ja lihtsalt lõpetad selle...miks ma lõpetan ja edasi ei lähe:S?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 19:08
Siple mis sipled,mees võiks ju jätkata
˅ näita rohkem ˅
2010-02-07 18:17
No ei mõista mina neid manuale ja kokku leppimisi. Ma olen lasknud ikka asjadel omasoodu areneda ja kõik mis peab tulema, see tulebki ning miski mida ei taheta ei pääse läbi. Ma ei kujuta ette, et enne lepitakse stsenaarium kokku ja siis hakatakse tegutsema
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 14:22
Just kokku leppima peakski st naine peaks mehele manuaali ulatama. Kui lasta asjadel omasoodu areneda, võib naine paljust heast ilma jääda, sest tõrjuv liigutus on paljudel kerge tulema. Kui eelnev kokkulepe on paberil kirjas annab see mehele uued pidepunktid pihku.
Koostasin just iseenda manuaali .
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 19:45
mul manuaali ei ole olnud (suhtlemisega olen paika pandud, mida ma tahan), kuid kunagi sai paberile tehtud minimalistlik plaan, kuhu ma tekitasin markeriga punktid, mille puudutamist ma teiselt tahtsin. sinna said pandud ka mingid aistingud ja minu tahetud (ja tahtmatud) reaktsioonid sellele, kui mind sealt puudutada.
kuna ma teadsin midagi punktimassaazhist, tulingi ma sellise tehnika peale massaazhi manuaali uurides. mul oli plaanis suunata ka partner sinnani, et tema ka paneks minule mingid massaazhipunktid paberile, et meil oleks, mida massaazhitundidel praktiseerida, kuid sellest ei tulnud midagi. kui ta minu plaanidest teada sai, hakkas ta tundidest puuduma.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-13 11:03
Teete praegu?!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-13 11:06
mis see sinu asi on sinna nühi oma villis munni edasi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-13 12:07
Mul on ka enda fetishtie manuaal olemas. Toimib väga hästi, kuid tegemist on peaaegu raamatuga
˅ näita rohkem ˅
2020-09-29 20:14
sinu ainus manuaal on onanisti manuaal
˅ näita rohkem ˅
2020-10-10 19:15
jällegi üks jama teema- kõik need ihas olevad tatikad ei suuda isegi oma nuti telefonis vastata, rääkimata siis voodi - seal nühitakse oma telefoniga samamoodi , peavad enne 2 tundi muude mängude vahel vaatama vittu - siis ehk saavad munni kõvaks
˅ näita rohkem ˅
2020-11-06 08:08
Ellips arvab , et ta on Iha.ee super moderaator ja Ihajumal kes ainukesena valdab teavet mis kellelegi sobib, kes mida teha tohib voodis, kes on loll ja kelle postitus on veel lollim ja mõtetum ... #negatiivneNelli
˅ näita rohkem ˅
2020-11-06 23:31
Fekaal, mis sa käid arvamas , mida mina arvan ? Mul lihtsalt aega piisavalt , see sinu kirjutis ei lahenda selle 2008.a. teema paremaks muutumist, kui see on juba siis seisma jäänud.
Minu arvamus on, et üle 3 aasta pole mõtet teemasid pidada kui pole neid teemasid täiendatud vähemalt aasta jooksul igakuiselt ja mitte mõttetu tõstatamisega ja mingite topeltkontode omanike poolt
˅ näita rohkem ˅
2021-09-27 02:01
Kustuta teema
Olen Taavi, 43 aastat vana ja minu seksitung kasvab iga päevaga.. Isu ei saa enam täis, ei ole lõppu sugutungile... Kas kellegil on samasugune mure, naine on väga aktiivne voodis, aga see hakkab talle ka käima üle jõu.

Ootan Tagasidet!
˅ näita rohkem ˅