Foorum
2010-11-27 22:56
hmm njh ei oskagi miskit öelda barb ühed kiruvad et postkast umbes teised jälle et kirjutagu ise jne nokk kinni saba lahti selline teema aint sellega
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 23:50
Barb- mis selles imelikku on kui noortele ise teete pakkumisi. Kui ikka tekib tunne ja tahtmine ,siis ainult tuld.
Ega need noored ka pikalt ootele jää ja pärast olete kuival?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 21:56
vanemate naiste ja noorte meeste suhetes olete lollid nagu saapad,ja pole teiesugustel mõtet siin rohkem targutada
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 19:26
Köhh,köhh vabandage minu madala laubalisus ja juhmus lugupeetud aprikoos aga kust oleks võimalik saada seda kiidetud ja ülistatud tarkust?
Lugupidamisega
Üks saabastest ehk vasakpoolne.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 15:20
Mulle ka vanemad naised alati meeldinud. Elukogemusega kaasnev maailmavaade on mulle palju sümpaatsem tundunud kui noorte naiivitaride mõtetu vada. Kui olin 20+ siis meeldisid sellised 30..40 aastased. Praegu pean väiksema vanusevahega leppima.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 13:17
20ndates naised jälle kurdavad, et omaealistega pole millestki rääkida ja teevad poisikese tempe.
On ikka elu.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 14:17
Vürk ongi ju selles, et jutus on vaja vedavat poolt,kes oskab leida mõlemaid huvitava teema.Aga kui noored omavahel, siis tüdrukuid ei huvita autod ja poisse kleidimoed.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 14:43
ei tea kas mehed on oma arengus naistest siis natuke taga või? isegi vanemas eas ei tundu neile omavanused naised sobivat ja otsitakse, kas on olemas veel nooremaid
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 12:21
Mulle isiklikult meeldivad vanemad naised. Nad on intelligentsed ja teavad mis soovivad, ei keeruta ega susserda midagi, kui on soovi siis näitavad ka seda välja või annavad märku.

Ja ma ei ütleks, et nad ei kirjutaks ise. Mulle on üks daam kirjutanud

Kuigi jah ise arvan, et nooremas eas mehe hakatised vast on vähe arglikud kirjutama kuna ei tea või oska mis oleks see õige väljenduslaad, et mitte ennast näidata labasena kuna lihtsalt pole erilisi aastatega tulnud kogemusi.

Päikest teile
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 13:38
noortel veri vemmeldab.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 14:14
Ekraani taga peidus võibolla jah julged aga reaalselt arvan et pole nii julged.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 14:24
noored on voodis ka tegusad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 18:18
Täitsa võimalik ei vaidle vastu kuna ei tea mis tegelikkuses toimub. Aga eks naised teavad seda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 18:30
muideks, väga põhjaliku vastuse saaksid noormees Utha käest.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 19:17
See on tore et on julgeid ja aktiivseid. Huvi pärast küsin palju vastatakse siis noortele?
Ja kuidas meeldib, et lähenetakse. Kas konkreetselt asjast rääkides või läbi kergete meelituste?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-02 23:19
Mhh.... see viisaka vastuse teema on kuidas kunagi... enda arust pole kellelegi veel ebaviisakaid kirju saatnud, aga millegipärast jäävad enamus kirju vastuseta... eriti mõnele natukene vanemale naisele, ja kui ka vastatakse, siis enamasti öeldakse, et vanusevahe liiga suur ja noored liiga kogenematud .... Ega ei väidagi, et mingid suured kogemused oleksid või eriti osav oleks, aga kusagilt peavad ju need kogemused ja oskused ka tulema ja ma arvan, et noored õpivad palju kiiremini selgeks, mis naisele meeldib... vanale karule uusi trikke nii lihtsalt ei õpeta
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 11:19
Nu Blu3Sky, sa ei saa ette ometi heita inimesele, et tal on omad eelistused. See, kui naine ei taha nooremat, pole veel maailma lõpp.
Üldiselt soovitus kõigile. Jälgige mida inimesed oma ankeetides kirjutavad. Seal on kirjas, et mida nad eelistavad, keda otsivad jne. Need, kes ei viitsi kirjutada, siis nendele kirjade kirjutamine on omal vastutusel ja pole vaja toriseda, et näe ei vasta või saatis pikalt.
Mina kirjutan üliharva ise kellelegi. Kindlasti ei lähe kiri postkasti kui seal on kirjas midagi sellist, mis mulle kas ei sobi või ma juba eos näen, et ma ei mahu sinna soovitud inimeste hulka.

Aga nii nagu on naisi, kes eelistavad vaid vanemaid mehi, on ka neid kellel just nooremad meeldivad. Igale ühele oma.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 09:47
Naudin minagi endast vanemate naiste seltskonda igal tasandil. Alates flirdist ja lõpetades kõige kirglikuma asjaga, mida suudad ette kujutada - kõike oskab ülimeeldivaks teha just vanem naine
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 20:59
Mind hämmastab noorte meeste nahaalsus ja lugupidamatus. Mul on ankeedis kirjas, milline vanus mind huvitab. Ka suhtlemisel. Ikka nad kirjutavad ja üritavad selgitada kui head, vastupidavad ja tublid nad on. Lisaks panevad kirja juurde, et meeldivad "vanemad naised..."
Selles suhtes Tenticles sul on õigus, kui noor ja toores liha kasutab sellist väljendit, siis see näitab tugevat arenguruumi. Ma pole veel sellises vanuses, et noorte poisikeste vastu huvi tunda.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 21:21
Ja kunagi saavad neist poistest vanamehed, kes noori plikasid nillivad
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 22:03
Jah, Jfjm... ja kindlasti on neil siis õllekõht ja tselluliit ning nad peavad end ikka tõeliseks kingituseks naistele
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 10:05
need noored (al 18-28 - tegin suhtelise valiku), lutipudeliga ringijooksjad ei oma minu arvates siin piiritunnetust. mul on omad selged eelistused ja mulle ei meeldi, kui alles kahel jalal kõndima õppinud oma arusaamades juba teadjatena esinevad ja midagi mulle selgeks tulevad tegema. igasuguste mähkmete järgi lõhnavate isikute (v.a laste) suhtes tunnen ainult vastumeelsust. jäävad MissStormy tunnetega samasse vahemikku.
ma ei tea, kuhu ma pean selle suurelt kirjutama, et mind endast nooremad ei huvita. huvitavad AINULT endaealised ja MEHED.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 12:26
ma olen seda juba kord öelnud, eks kordan veel. noored jahivad nn. milfe selle pärast et:
a) filmides väidetakse et milfid on meeleheitel koduperenaised, kes sind ise jalust mahajooksevad ja oimetusks seksivad
b) ei pea moosimisega vaeva nägema, kuud ja päikest kokku lubama
c) ei soovi kohe abielluda
d) filmide baasil on iga noor mees milfi silmis tegija ja saakloom
e) milf kes TEDA, küsijat, ei taha, on ilmselgelt kibestunud ja kliimaksis juba.
f) milfid teavad ja õpetavad igasuguseid trikke, mida siis hiljem tutvusringkonda kuuluvate naiskade peal rakendada ja "täku" kuulsus saavutada,

ehk siis: saaks vaid keppi! olgu või naissoost Quasimodo, vana kui Metuusala, peaasi et kiiremas korras ja kohe!
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 16:05
Ei ole kellegil õigust arvustada kui noorele mehele meeldib vanem naine.
Kui inimesed on teineteisega rahul ja õnnelikud. Mõnus ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 16:45
me ei arvusta, me mõtestame.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 18:58
Vaba maa ,vabad mõtted?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-04 00:44
Aga kui 70.aastane tädi kirjutaks 40.aastasele mehele, kuidas siis oleks, kas vastaksite kirjale
Mina siit kedagi juba ammu ei otsi ja seepärast ka ankeedis midagi hetkel kirjas pole, aga varasemast kogemusest kus kõik oli põhjalikult kirjas ajas see ikka vihale küll, kui kõigile copy pastega üks sama kiri saadetakse ja üldse nagu ei loeta, kellega tutvuda soovitakse. Ja kui mõni 18 aastane arvas et on ülikõva mees kui end paarkümmend aastat vanemaks valetab siis kirja lugedes sai sellest ikka kohe aru.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-16 05:48
Kurb aga moned noored "poisikesed" 22-28 a. vana on parem ja osavam sexis kui "suured" mehed. Vanus ei tahenda mitte midagi!!!
Asi pole ainult terveses ja noore riistas, aga palju noormehed oskavad ja tahavad kinkida naisele naudingut. Ja veel nendel on plussid - nad on avatud uuele kogemusele, on valmis midagi oppida, ei karda eksperimenteerida ja enamus nendest on valmis sexida kaua-kaua-kaua...
Muidugi kohtusin vaga head armukuseid vanuses 30+ ja 40+... aga neid on vahem kui vanusegruppis 22+ ( noorem kui 22 ei kohtunud)
˅ näita rohkem ˅
2014-09-16 12:11
Vana arm ei roostetab
Tegelt ma kjull a, la 30a endast vanemat naine ei pane
Maks 10a vanemat eite paneks küll kuigi mis seal salata, tupelihased 40+ enam ei mängi vanus teeb oma töö.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-24 21:29
Eee... julgen ülalöelduga mittenõustuda.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-30 08:34
Miks peaks keskealine naine toimetama voodis noorukiga, see on halenaljakas, seks oma pojaga
˅ näita rohkem ˅
2015-04-06 19:49
äkki nii mõnigi vanem naine on nii välimuselt kui mõtetelt noorema mehega samal tasemel . . . mida teha van.meestega,kel naiste suhtes kõrgendatud soovid,aga endast pole voodis mitte midagi asja . . . (
˅ näita rohkem ˅
2015-04-07 18:18
aprikoosiga teeks küll hea meelega tsirkit-tsirkit
˅ näita rohkem ˅
2015-04-07 18:47
˅ näita rohkem ˅
2015-04-09 12:12
Tegelikult peab vanem naine omavanuse mehega ikka ise ka vaeva nägema, et mehel üldse tahtmine tekiks. Meritähest ei piisa. Nooremad mehed aga kargavad kõike, mis veidigi naise moodi väljanäeb.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-09 15:49
Austatud jfjm, ma ei nõustuks siinkohal väga viimase sententsiga, vähemalt minu puhul see ei ole kunagi kehtinud ja usun, et taoliseid nooremapoolseid mehi on ka palju teisigi, kes minuga sama arvamust jagavad.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-09 17:38
Ära nüüd nii sõnasõnalt ka võta. Ma ei pidanud silmas seda, et noored ei vali, aga kui valik on tehtud, siis pole nende käimasaamisega probleeme. See mis tingis sellise valiku on juba iseküsimus ja harvad pole ka need juhud, kui: "parema puudumisel, käib kah"
˅ näita rohkem ˅
2015-04-10 19:03
no jah kui ma noor olin ma keppisin isegi tunguusi
˅ näita rohkem ˅
2015-04-21 10:07
Isegi minu esimene kepp oli peaaegu poole vanema naisega. Mõnus oli
˅ näita rohkem ˅
2015-04-21 10:47
Enamus neist noortest meestest, kes praegu vanemaid naisi nillivad, hakkavad tulevikus noori plikasid püüdma
˅ näita rohkem ˅
2015-04-21 13:30
Kusjuures tean üht tädi, kes plikana kurameeris(loe sexis) 30. aastaste "vanemate" meestega. Kui ise oli 30. tuuris, siis oli abielus omavanuse 30.-tes mehega ja nüüd juba lahus elavana ja ise üle neljakümne olevana, lahutab endiselt meelt 30. aastaste noormeestega!
.......seega ajas muutume me ise, kuid on inimesi, kelle eelistused seda teps mitte ei tee!
˅ näita rohkem ˅
2015-04-21 14:02
Luu, aga kas sa pole tähele pannud, et ka kolmekümpised naised lähevad kõige paremini peale, igas vanuses meestele.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-21 14:06
......ja muide "alla" sobivad nad ka ideaalselt!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-04-24 22:33
rookisin kord nii vana naist et mul oli piinlik küsida kui vana ta on
˅ näita rohkem ˅
2015-04-25 00:21
Kartsid teada saada, kas ta käib kuuendas b-s või kaheksandas a klassis?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-05 16:28
huvitav,kus siios need vanemad naised on,mulle meeldivad ka vanemad naised,ise 43,seksikas pesu ja mõnus naine voodis,no mina mängiks ja hellitaks heameelega,aga päris tõsist suhet on kuidagi raske leida
˅ näita rohkem ˅
2015-12-05 16:58
vanemad naised kõik lusika nurka visanud
˅ näita rohkem ˅
2016-01-09 06:26
"eakohastel meestel on latt kõrgemal ning ebakindlamad naised valivad nooremad ja madalama latiga mehed, sest nende latt on ületatavas kõrguses . . . " on jah neil vanuritel latt kõrge,aga endal püksis pole midagi ega oska ka naisega voodis midagi teha,et miski toimima hakkaks . . . sa ifim ei ole küll elukogenud-ainult kommenteerid siin nagu vana lammas(tegelt vist oinas) ja pidevalt teed mind maha . . . tahad enda arust tark olla,aga mingi debiilse vitulimpsijaga samal tasemel,kes ei kujutaks ettegi,mida tähendab suhe tunduvalt noorema mehega ja seda aastaid . . . enne koge elus midagi erilist,kui hakkad siin sõna võtma ja seda iga päev ja juba aastate viisi . . . väkk . . . !!!
˅ näita rohkem ˅
2016-01-09 06:30
maru 43-le : selleks ei ole külll mingit seksikat või mis iganes pesu tarvis-tekib omavahel keemia ja aitab sellestki . . . pervertide kari,kel ainult pesu ja pungil silikoonrindade peale tõuseb . . .
˅ näita rohkem ˅
2016-01-09 06:38
jott on elukogenud netikommentaator kel arvutis istumisest juba sellised sarved, et uksest sisenedes peab sügavalt kummardama
˅ näita rohkem ˅