Foorum
2013-02-03 00:42
Kuidas teie välja vabandate, kui teil armsamaga ühe teki all puuks tuleb? Mul on pidevalt peale romantilist ja mis seal salata, tugevat õhtusööki ja veini seedimisega mingi jama. Armatsemise ajal nimelt tuleb puuks. Jube piinlik on endal, ei oska kuidagi ennast välja ka vabandada.
Ükskord mokaotsast küll ütlesin, et mul on sinihallitusjuustu vastu allergia, aga kummalise krimpsus näoga jäi mul tüdruk ikka otsa vaatama?
Kas mingeid korke ei ole müügil, mida saaks siis õhtuks ette panna?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-03 02:22
äkki sul on laktoositalumatus?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-03 21:03
Anaaltap aitab alati

Lambi tibinaga tänavalt seksides ongi need hädad käes. Piinlikke momente vältides jõuadki sinnani, et oled nagu meritäht, hiirvaikselt.
Aga kui "armsamaga", siis tunnevad mõlemad ennast vabalt ja iga inimene peerutab ja see üks puuks ei tee kunagi häda.

Loo moraal. Kui käid tibinaga restos, siis seks jääb see õhtu ära
˅ näita rohkem ˅
2013-02-03 23:57
Kui veini ei saa juua siis tuleb viina visata Kui seda heas tempos teha siis jääb järgnevaga mure ära
˅ näita rohkem ˅
2013-02-12 12:21
Võtke seda huumoriga ja saage üle, ikka juhtub, inmene pole ju palstikust nagu Ken ja Barbi, sööv ja seediv olend
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 18:29
Oleksid võinud ära jahvatada oma puuksu
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:27
Puuks pole midagi. Kui aga tuleb räme pohmapask kogu täiega linade vahele, 6 nädalat pesemata linadega voodis, mis on vallutatud tolmulestade ja lutikate ja kirpude poolt, siis on keerulisem seda seletada. Voodi miklofloora saab häiritud ja osa lutikate kogukonnast võib väljaheidete happelise keskonna tõttu hävineda.

Aga on tõestatud, et leidlikumad inimesed saavad ka selle ära seletamisega ka hakkama ja naised on ilgelt sillas pärast.
˅ näita rohkem ˅