Foorum
2009-12-17 13:08
Tere!Vabandan,et SELLISE teema üldse siia püstitan kuid kahjuks on mure tõsine ja samas olen lugenud-kuulnud,et selle murega on hädas nii mehed kui naised,siis küsin nõu,et kuidas olete ja kus,saanud oma probleemile lahenduse?
Nimelt on tegu hemorroididega ja üldse pärasoole ning selle valuliku ümbrusega,et äkki oskab keegi jagada hääd nõu,et kuidas see jama ära lahendada?
Kes vastavad...siis palun ärge ilkuge selle teema käsitlemisel,sest mure on tõsine(kes teab mis vaevus see on...see ei narri).
Tänud juba ette!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 14:46
Pöördu gastroenteroloogi poole (see arst tegeleb Sinu probleemiga) . Saatekirja saad perearstilt. Paremal juhul aitavad spets küünlad aga halvemal ....nuga.(kirurgi nuga muidugi)
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 15:12
Tänan vastamast.Aga arst,keda nimetad...no on pöördutud ja mind on ka lõigatud kuid probleem on tagasi ning kõik see protseduur,uuringud jne see kõik on õudselt valulik ja vastik protseduur.Et äkki on kedagi sellist siin,kes on sellest jamast nö lahti saanud,et kui...siis mis aitas ja kuidas?
Ka need küünlad on nn läbitud etapp...või pea iga kuune protseduur.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 19:07
mis imet siis foorumist loodad leida kui arst juba lõiganud on. eks pead uuesti arstile minema
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:31
ma pole kyll eriti kursis selle teemaga,aga tean,et mu 40ndates sugulane(mees) sai sellest lahti jooga harjutustega.
proovida ju võid... see joogaraamat pidi ka raamatupoodides saadaval olema.
edu!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:40
Minu isa rääkis kord,kuidas neile oli saksa sõjaväes õpetatud,et selle probleemi vältimiseks tuleb pärakas peale hädal käimist sisse tagasi lükata.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:43
Ei tohi kanda kitsaid ega muidu soonivaid ja umbseid riideid. Vene rahvatarkuse järgi ravis minu üks tuttav neid seapeki tükiga; kamara äärne rasv/pekk, sellest väike "küünal" ja tagumikku. Olla aidanud.
Vähem püstiseismist = vähem pinget.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 14:31
Aga ikkagi...arstiabi....ja kui see ei aita, siis...lepi olemasolevaga. Jama küll aga...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 14:53
Üks tuttav kirurg ütles:"kirurg pole arst,vaid patsientide ja arstide vigade parandaja"
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 14:55
Leevendust toob külm vesi või jäätükk. Samuti õige jfjm-i soovitus püüda neid kombukesi näpuga sissepoole suruda (aga krdi valus on...) Võib proovida ka teepuuõli... kas segada tavalise õliga ja määrida või tilgutada vette ja sellega pesta.
Aga muidugi parim soovitus on vaadata üle oma elustiil... rohkem liikuda, vähem istuda, ja süüa tervislikult, et kõht korras oleks... ja kui häda siis potile, mitte oodata ja kannatada
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 20:00
Mina soovitan hüüda Tule taevas appi! Ja kui ei aita, siis muuta elustiili tervislikuma poole, nagu siin soovitati. Seejärel proovida järgi pekitükid ja jääkuubikud. Kui siis ikka ei julge või ei taha arsti tülitada, ja otsid vastuseid foorumist...??, siis sobiks paremini arst.ee vms sarnane eriala foorum. Ja seejärel mine ikkagi jälle arsti juurde tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-11 19:42
Hemorroidide puhul pöördu proktoloogi poole, olenev seisundist, kas ravi või operatsioon. Mida kauem ootad, seda tõsisemaks probleem läheb.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-30 13:19
seda saab kindlaks teha arst, kuid---- alati ei pea need olema ka hemoroidid, kui valus istuda, kakada jne jne
viimasel ajal väga levinud nn. anaali tüükad ( piklikud naharibad kobaras ümber augu)
see on nakkav suguline haigus, seda võib saada ka , kui kasutad kuskil ühiskäimlat
hea asi on see, et allub ravile väga kiirest ja hästi
tänapäeval kasutatakse külmaerosooli,
SEDA TEEB VAID ARST !
˅ näita rohkem ˅
2012-11-02 23:40
tee vatt toidu õliga kokku ja määri sellega see koht kokku. läheb paari päevaga ära seepole midagi hullu.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-20 01:23
Kellele te seda enam postitate????? Ankeeti vaadates on teemaalgataja ilmselt juba oma hädadesse ammu surnud........
˅ näita rohkem ˅
2012-11-22 20:22
See hea ja kuulus küüslauk ka pidi aitama ..nii vähemasti kuulda olnud..võtad selle küüslauguküüse,teed väikse säksu sisse ,et need eeterlikud õlid sealt eralduma hakkaksid ja sellega tasa ja targu seda hädalist kohta siis tupsutada ..kes on kasutanud on üllatunud ja ka hädast vabaks saanud....aga võib ka olla ,et see suhteline,et kellele aitab ja kellele mitte ...
˅ näita rohkem ˅