Foorum
2009-07-14 16:48
mis mõnu saawad inimesed kes panewad ülesse wõõra pildi ????? mida see neile annab ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-07-14 16:51
kas need naised naudiwad ilusaid kirju mis tulewad meestelt ,et ohh kui ilus sa oled ja kujutawad ette et kogu see info on mõeldud neile . ????? sest antud juhul kohtumist ju tulla ei saa sellise inimesega kuna partner minestab ära et fotol oli modell ja reaalsus on hoopis midagi muud ????
˅ näita rohkem ˅
2009-07-14 16:56
nagu täna pani surnud tüdruku pildi ülesse kasutaja anneliiss sa kindlasti mõtlesid et tema on surnud ja ei näe oma pilti siin saidil aga mis mõnu saad sina sellest ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-07-22 10:30
Ma arvan, et sa vastasid oma küsimusele juba. Sama kirg ajab ka teisi sõimama ja halvustama
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:39
no jh mina loll muidugi lootsin et keegi tuleb siia oma kontoga tegelikku tõde rääkima ja miks ta nii teeb üles tunnistama ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:45
Vales kohas küsisid.See ju homodenurgake ja tõelised mehed siin ei käi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 18:25
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 16:20
jessssssssssssssssssssssssssas ongi homode nurgake jälle wale sihitus minu poolt . mis teha ma olin nii rumal, et sain kolm päewa tagasi teada kes need vikerkaare inimesed on aga jfjm mida sina siin teed ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 16:36
vikerkaare inimesed on need, kes elavad vikerkaare sees aga mõned käivad vaatamas seda värvide maailma.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 16:45
Kõigega peab kursis olema! Ja vikerkaar paistab ju ühtemoodi meile kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 16:52
Aga diamond kallike ma tulin ju vaatama mida sina siin teed
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 16:55
daimond on ju ilmselt vikerkaare värve vaatamas. ikkagi ilus ju (Vikerkaar ja muidugi diamond kah)
˅ näita rohkem ˅
2009-09-27 22:45
aga see diamondi küsimus huvitaks mindki, ma küll ei kujuta ette kui palju neid on, kes võõraid pilte panevad, aga tahaks teada jah...aga ega nad vist ei tule siia oma motiividest rääkima
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 20:14
Virtuaalne reaalsus - teistmoodi reaalsus: siin saab kiita ja meelitusi füüsilste näitajate eest, mida tegelikkuses ei ole. Tunnustust on ju vaja, vahendeid valimata.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 13:34
neid fake pilttidega naisi on siin piisavalt.
Eile alles üks hüppas mulle msni ja esindas ennast teise prsoonina...tema kurvastusesks aga ma teatsin seda nimest keda ta mängis
ei taha midagi nüüd halvasti öelda...aga eks siin ongi rohkem selline allapoole keskmist seltskond enamjaolt.
Kes tavaprotaalis tähelepanu ei saa.... ja siis üritavad siin midagi enda jaoks luua.Millel mingit tulemust kokkuvõttes ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-16 19:49
kui oleks internetti pandud pildid surnust kui laibast, oleks saanud teha teistele süüdistuse nekrofiilias.
kui teistele uurimiseks pannakse surnu (kui suremine oli teada), on selline intsident tunnistuseks mingist latentsemast nekrofiilsusest, nagu nekrofiilia sensualiseerimne vms
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 18:01
Neil on ilmselt mingisugune tähelepanu puudus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 22:51
üks usinamaid võltskontode tegijaid on kasutaja RICHARDNOOR,ilge pede kes ei saa enam ka mitte raha eest,olgem ettevaatlikus
üks enamlevinum libakonto on tal aleksander23
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 22:59
Mille järgi te vahet teete, kumb on libakonto ja kumb on päris, kui ühel inimesel on kaks või rohkem kontot?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 23:04
kogemused on need, mis aitavad nendel vahet teha ja tähelepanelikkus

mis võõrate piltide üles riputamisse puutub, siis ma läksin siin ka ühega karvupidi kokku selle pärast. nende piltide tegelik omanik (neid on koguni mitu, üks nendest oli minu tuttav) teadis asjast, aga laiutas käsi ja ütles, et ta on püüdnud rääkida, aga ta naerdakse välja ja rohkem ta vist ei viitsinud asjaga tegeleda. andis alla st. ma ei hakanud ka adminnile teatama, kuigi oleks saanud seda teha.
saavutasin selle, et nüüd teab see isik minust eemale hoida
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 23:23
ma olen siin üksjagu libasid maha võtnud, väga palju ka foorumis. ma olen alati esimeste seas arusaanud kui keegi on uue konto teinud ja tahab seda varajata. ma ei tea kuidas see süsteem toimib, aga kui ma loen mõne liba kommentaari siis järsku ma lihtsalt tean kes ta oli. eks kindlasti aitab kaasa ka tähelepanu, detailid detailid detailid. igal inimesel on mingi suhtlemise muster, lauseehitus ja kui oskad neid märgata siis edasi on vägagi lihtne.

viimasel ajal muidugi ei ole enam iha ellu süüvinud, paistab et mu aeg siin on läbi saanud. eks see on nagu kehv abielu, mida rutem lõpetad seda rohkem võidad.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-01 00:02
eks vilumus tulebki ajaga mida kauem siin suhtled, seda rohkem sa tead
˅ näita rohkem ˅
2011-10-01 00:04
Üks asi on varikontod või lihtsalt uus tulemine, see on lehe sisemine probleem. Teema aga sai alguse võõraste piltide kasutamisest, sellel on juba kriminaalne maik juures. Seda saab käsitleda nii identiteedi-, kui loomingu vargusena. Kui piltide omanik viitsib hakata asja ajama, võib see patustajal üsna kurvalt lõppeda.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-01 07:48
mida võõra pildi kasutaja saavutab? ta teenib lihtsalt seda,et temaga ei soovita suhelda.inimene petab selle tegevusega ennast ja suhteliselt pikemat aega hoitakse temal tähelepanu.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-01 08:56
Ma ikkagi ei saa aru. Kui ma teeks nt. teise konto veel, miks te arvate, et see on vähem minu konto kui esimene? Või et miks teisena tehtud konto ei või olla peamine ja esimene nn. varikonto või mis iganes? Kõik on ühtemoodi minu kontod ju
˅ näita rohkem ˅
2020-01-12 17:38
eks võõraste sulgedega ehtimine on nii sõnades kui tegudes paljude inimeste loomuses
kui ennast ei kiida siis kes veel
˅ näita rohkem ˅