Foorum
2020-10-29 08:00
Paljud siin on nõus ja soovivad kohtuda ainult kirjelduse põhjal , ilma fotode eelneva vahetamiseta . Küsimus , kas teil on täiesti ükskõik kes teiselpool on ja kellega kokku saate ? Paks , karvane , pikk , lühike , musklis , anoreksik , pesemata , haige jne jne .
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 13:47
Ellips , üks sinu piltidest on kindlasti pool sajandit vana , analoog kaameraga tehtud . Ja see must string mis ripub su augu all on puhas munni pehmendaja
˅ näita rohkem ˅
2020-10-29 14:43
Kõik teised siin on sinu jaoks rotid , lollid , koledad - aga vaata peeglisse Su vingumine on võigastav , ning su must string ajab igal normaalsel mehel munni pehmeks , mitte kõvaks . Sa pole just kõige teravam nuga sahtlis - loodame , et sellest metafoorist saad sa aru vähemalt .. #supervingats2020
˅ näita rohkem ˅
2020-10-30 04:17
Sa vist purjus jälle , sest viimane kommentaar kaldub jälle kraavi poole . Nüri nuga oled
˅ näita rohkem ˅
2020-10-30 19:07
Minu pilt ei ole tähtis . Pilt on olemas Veel kord , kõik sinu postitused ja kommentaarid mis ma olen siin lugenud on ainult vingumine , negatiivne niuksumine ja teiste halvustamine . Moment kui keegi sind on blokkinud , kräunud sa nagu vana kass ja kuulutad koos nende nimega kui halvad , lollid ja sitapead need blokkijad on . Sul on ka probleem hetero meestega , kes teisi mehi otsivad . Ise aga ilatsed sa oma lemmik emoji kõigi atraktiivsete hetero meeste piltide all , lootuses et äkki näkksb . Silmakirjalik #supervingats2020
˅ näita rohkem ˅
2020-10-31 10:32
Ellips :
2020-10-25 13:19:05
mis jama sa ajad ? tahad topelt abielu või naisest lahutada ja siis hakkad teistpidi määgima? Teed ajakirjandusele uut lugu? Lapsed lapsendad siis oma mehele või teisele naisele ka? mida nemad ütlevad teie arvamuse peale? Kui nad midagi ei ütle , siis polegi siin seda teemat vaja - sinu intiimelu , võta või lehm või koer voodisse koos naisega
˅ näita rohkem ˅
2020-11-16 16:26
pedreastide diskusioon,ise küsin-ise vastan
˅ näita rohkem ˅