Foorum
2020-02-01 03:30
Ei tea, kas ma olen siin ainuke või tõsises vähemuses, aga mulle ei istu kohtumised puhtalt seksi pärast - jätab väga tühja ja vastiku tunde hinge peale laiali minekut. Vasta koos numbriga ning võid ka juurde kommenteerida.
Tekkis huvi uurida, kui paljud teist eelistavad kumba:

1. Kiire kohtumine - kohale minna, tere öelda ja otse voodisse rautama minna. Pärast viimast pauku kohe ka laiali minna
2. Midagi kvaliteetsemat - kokku saada, maha istuda, juttu ajada paari joogi taga, siis seks, siis veel jutuajamist ning siis laiali minna
3. Sama mis nr 2, kuid lisaks veel ka ööseks jääda ja mõni öine raund sinna juurde lisada.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-07 12:27
Lemmik on variant nr. 3.
Nr 2. on ka OK, kui see ei jää ühekordseks kohtumiseks.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-08 22:19
kõik saab alguse hetkeemotsioonidest

ja kõik kujuneb välja "kähkukatest", kui ikka kähkukas oli väga hea ja mõlemad seda tunnistasid teos ja sõnas, siis järgneb ju taas kokku saamine ja ehk siis alles kujuneb välja NR 2, mis võib v'älja viia veel kaugemale.....( suhted )

aga välismaal olles puhkusel.........loomulikult kähkukas
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 15:13
Kellele kuidas - ma olen eelkõneleja vastand ja ei astuks kähkuka nimel kodunt väljagi.
Ja kui juhtubki mingil moel see kähkukas, siis selle stsenaariumi puhul teist kohtumist ei järgneks, sest esimene oli juba ebameeldivalt lühike
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 18:45
Pededele sobib rohkem nr1
˅ näita rohkem ˅
2020-06-16 23:52
huvitav- 4,variant , seda polegi ? - et pikemaajaline tutvus ja puhtus , kindlus
˅ näita rohkem ˅