Foorum
2009-02-04 20:24
Huvitav kui paljud naised siit on teise naisega kohtunud? Ning kuidas on läinud?
˅ näita rohkem ˅
2009-03-10 21:29
hästi ikka läinud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 20:40
pole veel kellegagi kohtund!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-03 03:35
väga-väga hästi on läinud, tahaks veel
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 15:41
olen kohtunud ja teen seda ka edaspidi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 18:22
siit ei ole veel, alles tutvun aga klubitutvusi ette tulnud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 14:23
Korduvalt kohtunud ja kõik on ilus olnud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 12:35
Sooviks ka kohtuda... ja olla pilvepiiril..
˅ näita rohkem ˅
2012-08-19 18:55
olen kohtunud ja nende kohtumistega ka kogenud mõnusaid ning meeldivalt ülevaid emotsioone,mida keha veel kaua meeles hoiab hiljem.. teise naise vastu ei saa mitte üks mees,võtke või jätke
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 17:23
teise naise vastu ei saa mitte ükski mees? aga sa oled märkinud seksuaalseks orientatsiooniks endal bi.
kuidas see mõte meestest sellega kokku läheb? kaldud pigem eelistama naisi meestele?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 18:58
jutt on naistest siin ju,meestega on hoopis teine teema
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 19:03
on, aga kui sa küsimusele vastaksid, siis milline oleks su vastus? oli mul õigus?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 19:20
kaks küsimust,kaks vastust...mina eelistan naisi jah, kui Sa tead mida sõna bi tähendab,siis ei tekiks küsimustki,kuidas see meestega kokku läheb
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 19:50
tean, mul tekkis ainult kahtlusi ja küsimus. rohkem neid ei ole
˅ näita rohkem ˅
2012-08-20 19:55
suurepärane
˅ näita rohkem ˅
2012-08-21 23:19
tegelikult on. kummast soost isikuga sa bi-na kooselu alustaksid ja perekonna looksid?
mehe endale elukaaslaseks valides jääksid alatiseks ihkama naist/naisi, mis teeb välja selle, et mehel oleks su elus etendada sekundaarne roll ja temalt nõutakse sellega leppimist, ning naisega elades....siis ihkaksid seksuaalsuhteid meestega? teised dilemmad.
kaks poolt - erinevad vajadused, mida peaksid endas pidevalt rahuldama ja leidma kompromisse.
lihtsalt tekkis küsimus, kuidas te bi-d selle probleemi enda jaoks lahendanud olete ja kas see üldsegi on probleemikoht. võib-olla ei olegi.
kui sa ei taha sellele vastata, siis ei pea
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 09:53
Utha, vaevalt et paljud bi-d endale probleeme tekitavad kellega kooselu,kellega seksuaalsel tasandil suhelda.
Määrav kindlasti kas kohustustevaba suhe või kindel püsisuhe.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 10:32
nii. ma langetasin otsuse. arvan, et see Sulamesi ei esine siin iseendana, vaid teeskleb.
ei oska ta siin a-d ega b-d sulle vastata, arutleda ega kirjutada, aga leiab, et ta peab midagi uurima ja sinust teada saama. loob endast pildi nagu oleks ta naistega suhetest huvitatud ja lesbiline ja siis loobu suhtlemisest, tuleb siia ja asub seletama midagi, et tema tegi ka.
kui ise temalt midagi teada tahta, annab ainult piiratud vastuseid ja vaikib. kardab avaldada midagi enda kohta? ja korraga aktiveerus. ei tundu kompetentne „naine“ olevat. ja need ei ole luulud
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 10:37
need probleemid, risto, tekivad ise. loomulikult peavad nad oma kahestunud loomuse puhul leidma endale mingi muu väljundi lisaks püsivale kooselule. selles idee seisneski.
küsimus oli selles, et kas see kooselu kasuks otsustamist raskeks ei tee ja samuti pere loomist. pidevalt laveerida mitme suhte vahet. saan aru, kui on tegu vabade inimestega, kes pole veel millegi kindla kasuks otsustanud, aga kui on pered.
bi-ga elab kokku vist kõige paremini teine bi, kes teda mõistab.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 10:45
Utha,nii karme otsuseid pole vaja langetada koheselt.
Muideks väga paljud bi-d on ülimalt diskreetsed ja nad ei eksponeeri enda seksuaalelu foorumites.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 10:57
miks peaks biseksuaal oma suguelust rääkides diskreetsem olema kui hetero või homoseksuaalne inimene? asi pole enda eksponeerimises, vaid arutlemisoskuses ja avatuses. mul on pigem olnud tunne, et bi-d on just need avameelsemad ja suhtlemisaldimad inimesed siin.
pealegi kui keegi on ise otsustanud suhtlema hakata, siis miks ta pole seda tehes avatud. tekib kahtlus.
mis siin karmi on? kahtlaste isikute puhul ma langetangi just selliseid otsuseid ja need kehtivad seni, kuni pole vastupidiseid andmeid.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-03 20:01
Utha,väga õige,Sinuga ei ole mul tõesti millestki rääkida,kuna see pole ka kohustus,siis otsi midagi muud mille kallal nokkida. samas meil on sõnavabadus..nii,et lase käia...tuult tiibadesse
˅ näita rohkem ˅
2012-09-03 20:44
vassija jutt
˅ näita rohkem ˅
2012-09-04 22:16
Muide olen samuti tähele pannud tõsiasja, et BId peavad ise end väga vabameelseteks aga reaalses arutelus sexuaalsetel teemadel on enamasti just BId need, kes muffigi asjast ei räägi!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-09-06 12:45
aga miks see nii on? mis seal salata on? mehed kardavad oma meestehuvi ja naised lesbihuvi?
võib-olla polegi küsmus üldse orientatsioonis, vaid mingites valikutes, mis isiklikul tasandil tegemata on - ollakse ebakindlad veel. ja võib-olla ei suhtu ka see seltskond, kus enamasti ennast näidatakse, nende praktikasse soosivalt ja salataksegi oma huvi teise sugupoole vastu maha või vaikitakse üldse.
biseksuaalsus pole vist ühiskonnas nii madalalt hinnatud kui seda on kalduvus homoseksuaalsusele.
˅ näita rohkem ˅