Foorum
1
2
2011-03-08 22:09
Kui sul on sõber , no isegi rohkem ,kui sõber ,mees keda armastad ja ta tuleb sellisel päeval nagu täna (naistepäeval) sulle külla ja ulatab sulle statoili kohvi ja paar kooki ei lilli ega midagi ja ütleb Et täna on ju NAISTEPÄEV ,sina ju ei ole mu naine,kuidas te reageeriks .Ma isiklikult ei usus siiani ,et see juhtus
˅ näita rohkem ˅
2011-03-08 22:57
Niipalju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Ja niipalju kui on erinevaid arvamusi on ka erinevaid soove.
Aga mina sinu asemel teeks siit järeldused, et see mees ei hooli sinust. Ma muidugi ei tea rohkemat, ega tagamaid, aga selle siia kirjapndud jutu põhjal teen mina sellise järleduse.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-08 23:09
Ta oli ehk liiga palju naiste terviseks klaasi tõstnud
˅ näita rohkem ˅
2011-03-09 06:09
Ma ei saa aru milles on Sinu probleem? Sulle öeldi "Sa ei ole mu naine." Tähendab on keegi kes on "Naine"
Huvitav kuidas saavad mõned naised nii juhmid olla. Sõna otseses mõttes saadetakse "Piiks" aga ikka ei taipa.

Loodetavasti ütlesid ikka Aitäh.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-09 08:54
See lause, et sa ei ole minu naine, oleks küll võinud ära jääda! Aga su kirjast loebki välja, et sina armastad teda. Ju siis tema ei tunne sinu vastu sama
Nii et laienda oma otsinguringi!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-09 09:19
mis siin arvata. loll mees, kui sellise arvamuse naiste juures olekul kuuldavale toob ja seda naistepäeval.
ega naistepäev ei tähenda seda, et lilli või tähelepanu peab olema oma naise jaoks. see on NAISTE päev ja kui ta on mees, kes tahab ka sellel päeval toonitada seda, et sa ei ole TEMA naine ja seega nagu ei saa tema sinuga naistepäeva tähistada või seda või teist sinuga teha, no siis.... miks sa suhtled temaga? tegemist on kokkuhoidliku ja enesekeskse kretiiniga. selline on minu arvamus.
ma paneks sellise järel oma ukse kinni ja enam ei avaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-10 08:19
kaunitar30,tegemist kahtlemata ühepoolse armastusega.?varem või hiljem sellest tuleb teha omad järeldused.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-10 13:09
Siis ta on ju ise ka ilma
˅ näita rohkem ˅
2011-03-10 14:20
kaunitar30, minule jätab kirjeldatu just tolle lause osas (.....sina ju ei ole mu naine..) mulje, et too meestegelane ei hooli endast, ega pea endast lugu.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-13 19:07
nagu alati-matsid jäävad matsideks
˅ näita rohkem ˅
2011-03-13 23:12
Aga millegipärast armutakse just neisse matsidesse.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-13 23:25
jfjm - ju siis pole sel ajal see nii tuntav - peiteaeg. või ei ole kuulmist või on midagi muud, mis segab
ja teine tarkus ka: oma tunneb enamasti oma ära
˅ näita rohkem ˅
2011-03-13 23:28
Tagantjärgitarkus on täppisteadus
˅ näita rohkem ˅
2011-03-13 23:55
jfjm, aga miks siis nendesse armutakse? on sul mingi hea arvamus selle kohta?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-14 00:08
Seda nimetatakse looduse kutseks.Looduses pääseb ju löögile kõige suurem ja tugevam.See.et me ei ela enam ürgajal,meenub naistele alles hiljem
˅ näita rohkem ˅
2011-03-14 19:12
Armutakse sellistesse sest elatakse fantaasiates, tegelik pilt on algul uskumatu, hiljem tagantjäreletarkus
˅ näita rohkem ˅
2011-03-15 10:26
jfjm- et siis mida suurem ja tugevam mats, seda paremad on tal shansid naiste juures? seal on ikka midagi muud, ma arvan
pigem midagi sellist nagu mariha arvas
˅ näita rohkem ˅
2011-03-15 12:10
Mõni mats on korralik libekeel ja naist ei huvita kuidas ta suhtub-käitub teistega.Põhiline,et tema vastu niiiiiiiii armas on.Aga kaua sa seda näitemängu ikka viitsid jätkata
˅ näita rohkem ˅
2011-03-15 13:17
jfjm - no seda sellist suhtumist saab omada ainult kogenematu ja noor naine. see on minu arvamus ma vaatan alati, kuidas mees käitub või on käitunud teistega. see on otsustav ja muidugi see, kuidas ta minusse suhtub jne.
internetis sa ei tea, millal teine on tema ise ja millal mitte, aga suheldes saab midagi ikkagi aru. isegi sellest saab, kui on näideldud
˅ näita rohkem ˅
2011-03-18 10:35
kaunitar, aga sa pole kirjeldanud, kuidas siis ise käitusid selles situatsioonis. mind küll huvitab, mida sa selle peale kostsid.

ja teiseks, järgmiseks aastaks telli Statoilist piparmündikakaod, see on parem kui sealne kohvi. lase natuke piima ka sisse kallata, siis on veel maitsvam.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-18 15:41
mul tekkis sellega seoses paar mõtet kohe.
"Statoli kohv ja rohkem sõnu polegi vaja" või see: "Statoili kohv ja juttu jätkub kauemaks". mis oleks veel parem? ja need raklaamid tuleb panna naistepäeval igale poole
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 07:54
kaunitar ,ära siis unusta homme siia kribada ,mis kohv oli
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 14:58
Kaunitar...Kas see oli lihtsalt kohvi või cappucino?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-16 22:55
mmm... statoili piparmündi kakao
arvan et see mees tegi lihtsalt vale valiku kohviautomaadi juures
oleks veel kebanossi ka toonud, see oleks ju eriti selge vihje potensirikkast libiidost
˅ näita rohkem ˅
2012-03-17 23:35
sisuliselt tehti katset teist sellega alavääristada, seda nii oma tegudes kui ka sõnades.
kellelgi oli kavas rõhutada oma üleolekut ja osutada sellele, et naine ei ole tema arvates keegi. et naist tõeliselt solvata, tõsteti esile keegi teine, kelleks oli mehe tegelik naine. arvamus „sa ei ole ju mu naine“ ainult kinnitab sellist soovi. et nagu oleksid keegi, aga mitte see, keda ma tahan ja kellega ma arvestan. mitte see, kellest hoolitakse. kasulik oled. sihiteadlikult lüüakse tasakaalust välja ja siis kasutatakse tema seisundit ära iseenda tugevdamiseks ära. teise nõrgestamine. tavaline käik. ja kuna naine oli selgelt mehesse rmunud, siis oli mehel temaga ka kergem manipuleerida. kahjuks. ärge suhelge selliste meestga. siis olete ise ka vaimselt tervemad.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 01:50
sisuliselt tehti katset sellega tahaväänata, seda nii oma tegudes kui ka sõnades.
kellelgi oli kavas rõhutada oma üleolekut ja osutada sellele, et naine on kepiks valmis. et naist tõeliselt keppida, tõsteti esile keegi teine, kelleks oli mehe tegelik naine. arvamus „sa ei ole ju mu naine“ ainult kinnitab sexi soovi. et nagu oleksid keegi, aga mitte see, keda ma panna tahan ja kellega ma arvestan. mitte see, kellest hoolitakse. kasulik oled. sihiteadlikult lüüakse voodist välja ja siis kasutatakse tema seisundit ära iseenda tugevdamiseks ära. teise nõrgestamine. tavaline käik. ja kuna naine oli selgelt mehelt suhu võtnud, siis oli mehel temaga ka kergem manipuleerida. kahjuks. ärge suhelge selliste naistega. siis olete ise ka vaimselt tervema
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 09:07
Utha ei kirjutanud seda arvamust siia soovist minna kellegiga isiklikuks. see oligi vaid teemaalgatajale teadmiseks. kui oskar loeb, siis ta saab aru, et see oli teemaga seotud, aga oskar vist ei taha asjadest aru saada ja tahtis Uthale veidi väänata?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 21:11
njaaa, jälle üks osavalt punutud tragöödia irwwwww
naine olla on ikka nõme, pole küll ühtegi meest netis kiunumas näinud kui isadepäeval meeles ei peeta vms.
naistel on see naistepäev igaaastane leinapäev, kõik foorumid on itku ja nuttu täis
issand mõni ootab südaööni oma lillekest....


jubbe
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 21:16
misha?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 21:19
jah
˅ näita rohkem ˅
2012-03-18 22:09
naistel ju iga kuu kord naistepäev
˅ näita rohkem ˅
2012-03-19 17:17
No selliseid mehi on ikka vähe, kes naisi naistepäeval meeles ei pea Ma oleks isegi Uthale andestanud tema lollused ja õnnitlenud, aga paraku polnud võimalust
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 00:24
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 09:35
Asja võib vaadata ka positiivsest küljest.
Vähemalt oli mehel meeles, et on naistepäev, vähemalt tõi kohvi ja kooki. Saajale oli seda ilmselgelt vähe, tahtis midagi rohkem... noh, vahel tuleb ikka rahul olla, sest kinkimise fakt on enamasti olulisem, kui kink sellel puhul.

Aga kas näiteks meestepäev oli üldse tal endal meeles?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 11:43
9 aastat vana teema paistab jätkuvalt aktuaalne olevat
autori jutust saab järeldada, et mehel oli olemas naine, kes sai nii lilli kui muudki siit loo moraal: pole mõtet keskenduda mehele, kes naist ei väärtusta (nii nagu naine seda sooviks). miks mitte suhelda näiteks mitme mehega, kes kõik lilli toovad ja mitte ainult naistepäeval?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 12:03
Äkki soodale sorts äädikat 🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 12:23
äkki kanale üks korralik kukehärra, kes mõttelagedatele refräänkaagutustele kuluva energia mujale suunaks? ah õigus, siin ju selliseid ei pidavat leiduma
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 12:38
😛 Ära erutu
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 13:29
Milleks pidada ühte meest kes harva lilli toob, parem mitu meest igapäev kes lilli toovad.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 13:39
no just. eriti kui see üks mees viib hoopis kellelegi teisele lilli
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 16:29
Väga osavalt üleskergitatud vana teema. Aga oleks võinud otsida paremini. On ka teisi sama teemaalgatajaga seotud teemasid, mille puhul oleks saanud öelda, et nagu "Vaprad ja ilusad". Näitlejad võivad ju muutuda, aga draama läheb edasi.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 20:19
Kuna ma teises teemas sinuga ei väitle😅 aga kuna oli jutt jfjm siis ole hea ära kaasa härrat
meie väitlustesse... Onju😛.. Katsu kuidagi ise hakkama saada.. Jfjm on täiskasvanud mees ja teab ise mida teeb ja räägib seega ära heegelda😅 teemas oled sina ja mina..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 20:23
teema oli justkui lillede kinkimisest naistepäevaks?
miks ei peaks sinna mehi kaasama? kui touch ei oska antud teemas miskit sisulist öelda, võiks ju kuulata, mida härradel öelda on ja sisutus kaagutamises puhkepausi teha
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 20:36
esiteks, ma pole kordagi maininud mingeid OMA memuaare. tõmbaks luulude seljas ratsutamisel hoogu maha vahelduseks? konkreetsete elusündmuste jagamine võiks küll pigem memuaarides kui kuskil foorumis toimuda, aga see ainult minu arvamus.
touchi arvamus, mida ta refräänina korrutab, seisneb kõigi massööride, eskortide jne. sildistamises lollideks, litsideks ja haigeteks prostituutideks. loomulikult peab seda kordama nagu rikkis cd, et ennast kellestki paremana tunda.
loomulikult sildistatakse ka keskmisest intelligentsem jfjm lolliks, kui touchi refräänidele sobivas toonis kaasa ei laula äärmine argumenteeritus
😂😂😂Palun ära puutu härrat oma haige peaga ja ära põimi teda meie juttu😅.. Sooda see on meie lugu😅
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 20:42
kuidas see suvalisest teemast väljatõmmatud tsitaat lillede kinkimisega seostuma peaks?
härra jfjm nimetasid just sina seal teemas lolliks ja nüüd jaurad Kepriku kallal, et ei tohiks sõna võtta teemades, "mida ei jaga".
no arusaadav, et ainult sina jagad kõiki teemasid spetsialisti tasemel, touch. aga see ei tähenda, et keegi tuleks sinult luba küsima, kus ja mis teemal sõna võtta.
pidurda nüüd hoogu natuke, muidu kukud õrrelt maha
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 21:13
Ma ei ole kedagi kuskil lolliks tembeldanud peale sinu🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 21:15
Kallid daamid, ärge nüüd minu pärast küll kaklema hakake. Mina vaid avaldan siin enda arvamust, mis ei kandideeri olema absoluutne tõde. Absoluutset tõde lihtsalt ei eksisteeri, igal ühel on oma tõde. Kui keegi leiab, et ma loll olen, siis see on tema arvamus ja meil on siiani veel arvamusvabadus.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 21:20
Exole😅 ilma sinuta ju ei saa kullake.. Anna siis andeks mulle😂, et sinu intellektile varju julgesin heita, tõesti palun vabandust😂 sooda sai nüüd Eluaegse trauma meie omavahelisest suhtlemisest
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 21:21
touch, katsu aru saada, et sa võid võõra inimese tembeldada lolliks ja haigeks ja kelleks iganes ning ennast seeläbi paremana ja targemana tunda. aga antud hetkel näitab see kõigile ainult sinu argumenteerimise võime puudumist, muud midagi.
mõtestatud vestlus või vaidlus ei seisne paraku väljaselgitamises, kes rohkem sõimusõnu genereerib
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 21:35
Tead äkki kullake kraabid endalt selle kasuka ja tuletad meelde muks me sinuga südantsoojendavaid komplimente vahetame.. Nali naljaks ja natuke lõbu aga teema olu sinu alatuses, ülbuses, mõnitamises ja alandamises, sinu retked nn. Suguõdede kontodel kus sa ise käisid uusi naisi alla tõmbamas jne. Ausalt kws viitsib see loeb..
Aga igasugu plaksutajad ja lihtsalt ( astusin korraks läbi) tehke endale selgeks millest jutt..
Ja Sooda isiklikult sulle🤗.. Hoia oma tervist
sellisel keerulisel ajal kuulud ju riskirühma.. Segu botoksist, silikoonist ja soodast..
˅ näita rohkem ˅
1
2