Foorum
2008-03-23 18:53
kõik arvavad et on viimae peal voodis aga
˅ näita rohkem ˅
2008-03-25 23:56
lihtne ju

Sest naised, kes pole head meest saanudki, kiidavadki sittasid mehi, mille tõttu tõuseb nende ego.
˅ näita rohkem ˅
2008-03-28 22:10
aga kui oled korra head meest saanud ......ja rohkem enam ei saa...see pole ju ka ilus....
˅ näita rohkem ˅
2008-03-31 00:56
Siiani pole keegi kurtnud et miskit puudu jääks ja sellest kaldun arvama et saan hakkama küll Lepime siis ikka kokku et räägime tõtt ja siis ehk ei arvagi kõik mehed et nad on niiiiiiii head PS! See võib ka olla muidugi mõne isiku puhul selline eneseupitamine ja kindkustunde otsimine, mine saa aru neist kõigist
˅ näita rohkem ˅
2008-04-16 12:57
Ikka naistega ühel ja samal põhjusel
˅ näita rohkem ˅
2008-08-03 14:21
MEHI KES SUUDAVAD NAIST RAHULDADA ON VÄHE !!!! ENAMUS MEHI ON MÕTETUD JA NEIST POLE ÜLDSE ASJA SEXIS. KURB KUID TÕSI.
˅ näita rohkem ˅
2008-08-04 14:08
to carmelitake: eks see ole ikka sellepärast, et õigel mehel on vaja head väljanägemist, terveid hambaid ning suurt riista, kui neid ei ole, siis tuleb naist saada hea jutu, tarkuse ning rahaga, mis rahuldamisest siin juttu saab olla samas on enamus naisi voodis tummad kui kalad ja tuimad kui puunotid
˅ näita rohkem ˅
2008-08-06 11:37
on mõttetuid(mõtlemisvõimetuid) naisi, kes viskavad jalad harki ja ootavad et keegi nad ära rahuldaks. sellistel naistel oleks targem küll vibraator hankida et süüdi oleks tühjaks saanud patarei või kehv vibra Orgasm on vaimse ja füüsilise kogemuse sümbioos Seega on hea tahe alati teretulnud, kui seksiks läheb...... loll saab kirikus kah peksa, ütleb rahvatarkus. sama on voodis, et loll naine jääb rahuldamata
˅ näita rohkem ˅
2008-08-06 11:41
jah muidugi, unustasin, et lolli mehe kohta käib sama mis naise kohta ohtralt käsikiimluselt ümber häälestumine partneri rahuldamise lainele pole lihtne Eks oodatakse, et naine oleks oma käeks, kuid saate isegi aru, on mõned erinevused
˅ näita rohkem ˅
2008-09-13 18:21
no milline mees arvab,et ta halb on?Esiteks ma ei läheks ühegi mehega voodi kui ma arvaksin,et halb on! Ja kui selgub tõde, ehk annab parandada kui mees meeldib kui ei siis,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2008-10-01 10:45
No küll ikka kritiseeritakse neid mehi. Muidugi on häid ja halbu mehi. Eelkõigepeaks selgitama mõisted, mis on hea. Mõnejaoks on hea, kellel riist nagu salaamivorst ja kes on võimeline naist tampima tunde, teisele jälle need omadused ei ole tähtsad, vaid see, kuidas mees tähelepanu naisele pühendab. Üldiselt nagu on kehvasid mehi, on ka kehvasid naisi. Need kes palju kritiseerivad võiks eelkõige vaadata ka endapoole, et mis või kes on ta ise.
Nagu ikka, ei taha sellega viidata kellegile kasutajatest
˅ näita rohkem ˅
2008-10-01 12:23
eks loll saab ka kirikus peksa ja rumal naine ei oska rõõmu tunda ei näpust ega megavorstist Orgasm on rohkem vaimne kogemus ja sõltub arukesest, kas lihtne liitmistehe või maatriksi lahendamine, mis kellele pinget pakub Ja igaks variandiks on vaja sobivat partnerit. Kui kõik kõigiga sobiks, milleks siis paarid, elaks kõik ühes karjas
˅ näita rohkem ˅
2008-10-02 14:13
mhhh...ikka hirmus imelikke ilmas...miks peab üks täiskaswanud ja enda jutu järgi "elukogenud ja tark" mees postkastis taidlema ja seletama kui kõwa mees ta on jne... tähelepanu puudus w kuiwal olemine? ja siis imestatakse miks naised ei taha suhelda...
˅ näita rohkem ˅
2008-10-03 14:34
see on tõesti jube, isegi vaadata, liiatigi siis veel ise järgi teha Katsu sa, suur mees, postkasti ronida ja seal taielda. Noh laulu veel jorutaks, aga tantsida või seksida postkastis..... Sul tibike78, naissoost, on tuline õigus
˅ näita rohkem ˅
2008-10-10 23:09
mai saa aru mis te hädaldate naised,me võime sama teema teha,ja vaadake kus poste tuleb,
Minul viimane sex oli järve ääres kaldal ja naine jäi väga rahule ja sai kaks orgasmi ja sex kestis 45min ja naine teadis mis teeb.ja ma vastasin samaga ,sex oli ideaalne ,üks parimaid,üle jäänud vahekordadega võin teha sama teema ,
˅ näita rohkem ˅
2008-10-11 00:21
2 orgasmi ja 45 minutit? Tubli, rambo, et kogu aeg kella vaatasid ... Samas... kui ma ise olin 19 ... polnud ma veel vb niigi kõva tegija... Täna küll aega ei võta. Ja 2 orgasmi on tõsiselt nõrk pakkumine minu poolt kaaslasele. Õiget rahuldust ma sellest küll ei saa, kui mu kaaslane peab vaid 2. orgasmiga leppima ...
˅ näita rohkem ˅
2008-10-23 13:10
On kolme sorti mehi:ühed kes rahuldavad ennast,teised kes teevad seda pikalt ja kolmandad kes rahuldavad naisi
˅ näita rohkem ˅
2008-10-23 15:26
neljas sort mehi on kah - voodis head mehed...
˅ näita rohkem ˅
2008-10-24 13:39
ikka kisub jutt koguste peale, samas, milline on see neljas mees? Arvan, seda on ülikeeruline kirjeldada. Tean mitut naist, kes on käinud mingit aega vahva suguloomaga: ilus, tugev,vastupidav, varakas jne. ning abiellunud hoopis vaikse prillidega nohikuga, kes on intelligentne, rahulik, koduhoidlik, ei kaldu alkoholiga liialdama jne
˅ näita rohkem ˅
2008-10-24 15:27
oi, gunson, kullakene, sul on naiste keerulisest mõttemaailmast veel nii palju õppida! abiellutakse mehega, kellest saab lastele hea isa, s.t. turvalise, rahuliku ja koduhoidjaga. selline mees ei pruugi sugugi olla voodis hea... (aga tore on, kui on!)

aga tüüp nr 4 ehk siis voodis hea mees oskab mängida. jfjm mainitud tüüp nr 3 (mees, kes rahuldab naisi) kipub pahatihti olema selline, kes on kusagilt (näiteks siit foorumist) ära õppinud minutid, sentimeetrid, naisekeha koordinaadid, poosid ja asendid, mis naist ilmtingimata rahuldama peaks. selle asemel, et keskenduda spontaansusele, nagu seda teeb meestüüp nr 4.

professionaali iseloomustab see, et ta teab reegleid peast, aga teab ka, millal reegleid rikkuda!
˅ näita rohkem ˅
2008-10-25 23:23
parim mees on vaimselt arenenud ja raamidevaba Mitmekülgne mees võib ka umbes tegutseda, ikka leiab muu hulgas ka need õiged nupud
˅ näita rohkem ˅
2008-10-25 23:31
täpselt, palju sa ikka seksi ajal mõtled mingile tehnikale või jagad palju sulle, palju mulle....aga tulemused on ikka kõik autahvli ülemisse ritta Muuseas, proovige voodis oma kaitseinglit appi võtta. Lükkab energiad liikuma
˅ näita rohkem ˅
2008-10-27 16:45
Kallis rubenesque voodis on head need mehed kes ei norska.
Seks ei ole ühe mehe tükitöö.Seks on kahe inimese ühine looming,mida pole võimalik kopeerida.Iga kord tuleb uuesti otsast alata,sest päevad pole vennad.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-27 22:00
jfjm, seda ma ütlesingi ju täpselt?
˅ näita rohkem ˅
2008-10-27 23:10
Mees,kes ühele naisele on superhea,võib teise juures täielikult läbipõruda.Kas ta siis kuulub sellesse neljandasse gruppi või mitte?
˅ näita rohkem ˅
2008-10-28 11:15
ma olen kunagi oma arvamuse sellest teemast isegi kuhugi kirjutanud. aga see läheb nii padufilosoofiliseks kätte, et pole mõtet rohkem ajada. naine, kellele mängida ei meeldi, ei hinda ka tüüpi nr 4, vaid nr 3. ning mängija naine ja tüüp nr 3 omavahel voodisse ei sobi.

aga et tõeline nr 4 mängija naise juures saaks läbi põruda, see ei ole võimalik lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-28 11:32
Iga mees igale naisele lihtsalt ei sobi.Kui mehele piisab füüsilise rahuduse saamiseks sellest,et naine just lausa vastik pole,siis naise kõrvadevahel tuleb küllaltki keeruline pusle kokku panna.Ja mõne klotsi puudumisel on see võimatu.Aga seksi õnnestumine saab alguse just kõrvade vahelt.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-28 14:58
jfjm, miks sa vaidled, kui me ühel nõul oleme?
˅ näita rohkem ˅
2008-10-29 14:12
Suhtlemine muutub siis viljakaks, kui oma sisekõnel käsed vait olla ja siis tähelepanelikult kuulad, mida teine kostab Seksiga sama lugu, täpselt. Niikaua kui sinu Sina kobiseb, mis ja kuidas peaks, on teine juba viimasele trammile jõudnud lipata
˅ näita rohkem ˅
2008-10-29 15:33
jess, keegi sõnastas mu poindi ära. aitüma, kallis gunson
˅ näita rohkem ˅
2008-10-30 10:26
Võta heaks, rubiinike!
˅ näita rohkem ˅
2008-11-07 14:36
ju müni naine on nendega kaks korda sügavamalt ohanud ju.............
˅ näita rohkem ˅
2008-11-10 12:45
Küsimus on ilmselt maailmavaates, kas mina ja maailma või mina maailmas.Teise variandi mehed on tõesti head, kuna nad tulevad sind rahuldama ja seeläbi rahuldust saama. Need kes enda rahuldamiseks naist vajavad võiks samahästi ka homoks hakata või kummist Griselda osta
˅ näita rohkem ˅
2008-11-16 17:34
Haahaa alati saab paraja lõuatäie naerda kui sattub nende "a mees ju peab mind rahuldama" naiste otsa. Kullakesed, mis moodi te seda seksivärki siis ette kujutate? Et tuleb üks hiiglasliku riista ja kuldsete sõrmedega mees, kes teile mõnukanalitesse kõrgepinget laseb? Oh teid lillekesi küll... kui ise ei tee, siis ei tee keegi. Nagu tennis -- jooksma ja reketiga vehkima peab mõlemal pool võrku.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-25 18:58
emmkopp-õieti öeldud, ning kordan siin välja hõigutud asju-ühe jaoks oli mees ideaalne voodis, teise jaoks mannetu, oleneb ju miljonist pisiasjast kas seks õnnestub või ei, koht, naise välimus, lõhn, riietus, eelnev mõtteviis, rahalised probleemid, uue auto ost, kellaaeg, kas kõht täis või tühi, kas oma naine või ei, jne jne jne.
Aga olete kuulnud et mehed kiidavad naist-oh kui hästi kepib? Vahest harva kuskil seega naised peaks end käsile võtma pigem...aga mis siin uluda, päriselu on päriselu ja inimene kes halva seksi pärats uue otsib-no see oleks nii või naa läinud varem või hiljem, sest aasta kahe pärast saab ju ka kõige kõvemal mehel ideed/viitsimus otsa.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-27 16:23
mina ei tea ühtegi halba inimest, ma tean mõnda, kes endale ise vett peale tõmbamas käivad ja siis on ühed, kes oma vigu teiste küljest otsivad. Aa, veel on neid kah, kes end teistega võrdlevad, need on eriti lahedad.... kujutage ette kahte arvutit, üks müüdi eestis kontorirotile tööarvutiks ja teine identne ühele jaapani noorukile. Kõik riistvara ja tarkvara oli algselt üks. Ja siis tuli see kolmas inimsort ja asus neid arvuteid viie aasta pärast võrdlema.... oiomajoo..... võrdlevad tänaseni
˅ näita rohkem ˅
2009-03-30 11:13
See arvuti võrdlus oleks võinud pigem nii olla, et nooruk kiitis arvutit iga nurga peal kõikidest muudest paremaks, kõik on lasua ideaalne, super, ilus, tark, kiire, osav jne jne jne. Ning teine osapool kes ütleb-käib kah. Iga inimese jaoks on asjad erineva tähenduse ja headusega. Mõne jaoks on 10000krooni selline, et kohe poodi ja kingi jms ostma, teise jaoks on 10000 krooni täielik katastroof, pankrot.
Aga siin iha.ee võiks koledad naised ainult pilte panna, sest vahet pole, kas on naisel kaka püksis või niisama rõvedus -ikka on super kena, ilus ning kohe lakkumis kõlbulik. Ning siis saab silmade särades enda kontole kirjutada-mu postkast uputab, ma olen nii tahetud. Olge reaalsed, palun.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-31 14:48
mõtlesin ikka seda, et aastad ja kogemused muudavad sama väljalaske võrreldamatuteks!!!! Inimesi ei saa võrrelda, ei tohi, ei ole mõistlik. Noorte EM kuld veespordis näiteks hüppas kooli spordipäeval kõrgushüppes munepidi posti otsa, nii kehv oli see kapp teisel alal... Inimeste võrdlemine on mõttetu töö. Meie ühiskond saaks aega areneda, kui lõpeks see lõputu võidujooks ja võrdlus!
Meil on lihtsalt suur hulk inimesi, kes on nagu harakad Küll joostakse pikema m-i küll roosikimbu poole, lisaks autod majad ja paks lõualott, ei rahakott tahtsin öelda
˅ näita rohkem ˅
2009-08-18 21:52
aga kuidas öelda endast heal arvamusel olevale mehele, et ta oskused on nullilähedased? kas on mõtetki öelda? üx tigedik ja vaenlane juures?!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-18 22:29
Nii te naised neid endast heal arvamusel olevaid äpusid valmis vorbitegi ja pärast nutate,et mehed ei oska teid rahuldada.Milleks püüda enamat,kui kõik näivad sinuga niigi rahule jäävat?
Ja kes käsib sul mehele öelda,et ta ei oska.Võid ju öelda,et sulle meeldib teisiti rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-18 23:08
Vägagi nõus jfjm-ga, suu on ju ka rääkimiseks ja kui miskit ei sobi tuleb sellest delikaatselt rääkida, aga üldiselt on ikka nii küll, et hea, tõeliselt hea, saab seks olla ainult 2 inimese koostööna. Miks peaks sulle keegi midagi pakkuma kui sa ise vastu ei taha anda midagi. Ja see mis sobib ühele ei pruugi sobida teisele. Kuidas see laulurida oligi: teise mehe vana, on teise mehe uus...-
˅ näita rohkem ˅
2009-08-19 22:31
minu tingimused ja nõudmised ei puutu antud juhul asjasse...suhtlen ainult sellega, kes aktsepteerib neid ja kui ta siis pikalt kirjeldab, kuidas ta just seda soovib ja kui hea ta on...tegelikkuses aga osutub äpux...no ei näe ma endal süüd! kui mees oskab keelekat teha siis partneri(te) reaktsioonist või lausa kiidusõnadest peax ta sellest aru saama, et on OK...aga kui ei oska ÜLDSE aga ütleb, et on tegija...kamoon! no mulle ei meeldi kohe kedagi solvata...aga kuidas säästa ta järgmisi partnereid pettumusest ja märku anda, et võix naca asja kusagilt uurida!?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-26 10:31
sama hästi võiks küsida et miks öösel päike ei paista,vastust teavad paljud aga keegi ei suuda midagi ette võtta et päike öösel paistaks
˅ näita rohkem ˅
2009-08-26 14:42
Davy ära nüüd asja nii mustades toonides ka näita,mõnda meest peaks ikka saama hea tahtmise korral ringikasvatada
˅ näita rohkem ˅