Foorum
2008-02-28 20:07
Nii, naised - aeg on näidata teie õiget palet

Situatsioon järgmine - mees küsib, kas ta riist on teie arvates piisavalt suur (suurim, liiga pisike vms). Kas vastate väikese riista puhul talle ausalt või luiskate veidi? Või väikese riistaga mehega voodisse sattudes kiidate seda ikka taevani, et mees end kehvasti ei tunneks?





--------------------------------------------------------------------------------
PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!
Aitab ehk ässitamisest, läbustamisest ja tüli tekitamisest? Küsimused mulle privasse või meilile
˅ näita rohkem ˅
2008-03-03 19:56
Arvatavasti väikese riista puhul vastaksin, et mulle meeldib!
Aga mu mehel on norm.Aga ütlen et suur
Mehel vaja egot turgutada!!!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-23 10:38
Kunagi keegi küsis ühelt väga palju mehi jalgevahel hoidnud neiult: Mis on etem, suur või väike? Vastus oli: kas rohkem kõditab ninas tikk või sõrm? Tegelikult on naisel see asi ju lihastest koosnev ja on nii suur, kui vaja. Kui lihaseid treenida, on võimalik ka väikesest noksust suur rõõm välja pitsitada. Ise olen tundnud, et pigem ikka tihedamalt ümber olev asi. Suur märg ja pehme asi tekitab sellise veidra kõditunde mille tagajärjel kas vajub ära või läheb liiga ruttu lahti. Kuigi kasutan xxl mõõtu kondoome, on selliseid naisi küllaga, kuhu ära eksida. Nagu siinsetes pildiseeriates näha, meeldib mõnedele sinna käsi toppida jne. kuid siiski mõnus tihe roosinupp on üle kõige!
˅ näita rohkem ˅
2008-07-29 19:51
einoh.... IGA vähegi ilmas elanud naine teab, et ei ole olemas ei väikseid ega keskmisi riistasid. riistad eksisteerivad ainult suurustes 'suur', 'väga suur' ja 'ooooooooo!!!!!!'
illustreeriv materjal muidu üsna tobedast tüdrukutekomöödiast - http://www.youtube.com/watch?v=3d8VXGaGA6o

˅ näita rohkem ˅
2008-07-30 11:20
mulle ütles üks palju riistu näinud neiu, et kumb sind rohkem kõditab, tikk või näpp ninas?! Siis kõik naised ei vaja hobust
˅ näita rohkem ˅
2008-08-27 08:07
Olgu või ainult kaks cm pissimise nahka ja seegi sisse poole aga kui selle taga mees ise tasemel on,siis ei ole suurusel üldse tähtsust ja nii ma ühele väikese nokuga mehele kunagi ütlesingi.Tema oli see mees seal noku taga ja tunne oli tookord fantastiline!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 10:10
mida väiksem mõla seda rohkem peab aerutama
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 11:14
Vaat kus laiskvorst!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-27 22:25
kogemuste pöhjal vöin väita,et paljud naised erutuvad hoopis ködisti abil ja möla suurus ei oma tähtsust...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 14:04
olen alati vastanud, olgu suur või väike peaasi et sellega mees midagi teha oskab
˅ näita rohkem ˅
2009-05-19 21:40
ma pole kunagi aru saanud, miks mehed naistelt küsivad oma riista suuruse kohta. ise on nad oma riista ju oluliselt rohkem näinud ning enamasti teavad ka millimeetri pealt mõõtu
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 12:37
Naiste loogika:teesklevad orgasmi ning kiidavad alusetult meest ja tema varustust taevani,pärast aga virisevad,et ei saa rahuldust.
Kust peab mees teadma,et oodatakse enamat,kui naine näitab,et on õnne tipul?
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 11:38
Aus vastus on, et mehed on voodis suht laisad. Veel olen ma täheldanud, et suht ühekülgsed. Nagu muud poosi polekski kui naine peal ja mees all. Ok ok, mehed ka peal
Muidugi püüan ma alati proovida uusi asju, aga vahel ei aita ei ühest ega teisest suunamisest, sest lihtsalt mees pole suuteline seksima muud moodi kui misjonäris.
Suurusest - no aga ongi nii, et väikse riistaga mees vöib suuta teha seda, mida suure riistaga ei suuda. Lugege siis ise välja eelnevast tekstist tölge.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 20:22
jah chrissu5, paistab, et sul kas vähe mehi olnud (mis ei ole muidugi üldse paha) või oled tõesti AINULT laiskade meeste otsa komistanud. Mina isiklikult haaran alati igasugusest vihjest kinni, et asja huvitavamaks teha. Ning suuruse kohta jääb tõesti mulje, et naised pigem ikkagi valetavad, kui ütlevad, et väike. Siiski ma ei usu, et neid 20 cm mehi ikka väga palju on. Oma riist on mul selle-eest selline tavaline pikkuselt (vist, pole teiste meestega võrrelnud) aga suht suur ümbermõõdult!
˅ näita rohkem ˅
2009-06-06 22:01
Vot siin on küll Looja olnud ebaõiglane meeste suhtes!!!! Ühele annab rohkem ja teisele vähem! Loomulikult on mehele tema meheuhkuse üks osa, mõtlen väljaulatuvat riistvara, suurus tähtis! Ja kõik me tahama pärikarva silitamist! Nii et ikka kiidame meeeeste riist ja tarkvara!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 11:15
Hmm, minule on nii mõnigi kord öeldud, et "naabrimees" on parem, sest tal on väiksem - ei tegevat nii palju haiget.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 11:36
siis võiksid vahest ka ülemise peaga mõelda
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 11:01
suurus pole oluline, kui pole väga väike või väga suur! Tähtis on mõte, mitte tegu Tegutsejaid on kõik kohad täis, kaasamõtlejaid leiab harva. Miks noored tüdrukud noolivad vanu rockipeere ja hipikunstnikke? Kas selle pärast, et neil joomisest hästi ei seisa? Vaimne orgasm on see, mis riista pikkuse võrdlejatel puudu jääb...
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 16:21
Ka naiste hulgas leidub neid,kelle eesmärgiks on saada linnuke nime taha
˅ näita rohkem ˅
2009-07-26 19:06
Minu kogemus näitab, et mida suurem riist seda kehvem seks! On ka erandeid muidugi aga miks valetada...olulisem on ju sexi kvaliteet mitte riista suurus...vöi olen ma millestki valesti aru saanud?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 22:20
vaimne orgasm kestab esimese tõelise orgasmini, kui ikka sportlik lõppmäng jääb puudulikuks on ka sportlik huvi kadunud...me võime ju rääkida, et väiksust kompenseerib oskus aga tegelikkuses pole nüüd viie sendisega ka midagi teha...pole nagu isegi ,millegiga mängida...rääkimata topelt orgasmi kogemusest
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 23:25
Naise orgasmini viimiseks pole ju ilmtingimatta riista vaja...ja ilma vaimse orgasmita pole ka puhtalt füüsiline pikalt midagi väärt!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 13:51
ma eelistaks siiski vibraatorile naturaalset...ning topelt orgasmi all ma ei mõelnud mitte vaimset ja füüsilist, vaid siiski topelt füüsilist ja selleks on vaja siiski nii riista kui mõistus ning kui lisada veel vaimne on hoopis ok.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 18:26
Muska32,,,VÄIGA ÕIGE!Ma küll ei viitsiks näiteks suuseksi teha mingile 5cm-le,,,,,suht,,,õõvastav..
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 11:49
Vaene mees,siis peab ta täitsa ilma olema,sest õigesse auku 5cm-ne ju ei ulatugi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 01:35
Ehk on ka asi naistes mida suurem naine (suure p..ga) seda väiksem tundub nn mehe peenis...) sest 25 cm pekikihi vahele on tõesti 35 cm peenist vaja..?? Kui naine ajab igapäevaselt käsivarsi omale sisse, siis ei aita peenis ega midagi muud (auk väljaveninud jne) ...jne. Kui normaalne mees normaalse riistaga ja partner kehaliselt vormis, siis peaks ülejäänud olema sexikohalt juba hea fantaasia asi. Kindlasti saavad mõlemad osapooled ka oma rahulduse kätte...))

Nii et naised, kes te kiunute mehe riista üle...MINGE VAADAKE ENNAST PEEGLIST..)))
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 10:09
See riista surus tundubki olevat rohkem meestele endile probleemiks
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 06:34
Tähtis pole see kui suur ta on vaid see kes on omanik e. mida omanik sellega voodis teha oskab.
Vinguda? Inimese välimus ei ole tema enda teha üld juhul. Nõmede on need kes seda teevad. Kui aga inimene ise pole enesega rahul või ta ei meeldi endale on tegemist on "Pöönigu" e. mõttemaailmaga ja selle muutmine on küll 100% taas omaniku asi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 09:33
Tüüpiline jutt riista suurusest.Tõsi,mehed teevad sellest tõesti suurema probleemi kui naised Aga "Meelisplika"paneb küll mööda...väikest riista on suhu võtta kindlasti parem,nii räägivad proff suhuvõtjad.sorro123-jutuga nõustun täiega.On naisi küll kohanud,kes oma tupe lihastega teevad igasuuruse peenise parajaks.Muidugi see vajab eeltreeningut ja endaga tegelemist.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 10:00
Miks mehed põevad selle riista pärast ,aru ma ei saa Päris tikutopsi jah ka ei taha ,aga "piimapudelit" ei ole samuti hea.Muidugi naisi erinevaid ja ka tahtmised erinevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 11:02
Muska45 eks mehed põevad selle pärast täpselt samadel põhjustel miks põevad väikeste rindadega naised - ühiskonna pealesurutud stereotüüpide pärast.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 11:38
Mina kingiks küll enda omadest kellegile natuke ära aga mitte ka väga palju
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 18:41
Mis see põdemine aitab? Kasvavad siis rinnad suuremaks ja peenis pikemaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 20:23
Inimesed! Võtame ennast ja teisi just sellistena nagu oleme, rohkem dolerantsust. Uskuge, elu ilusam ja päikest rohkem. Kellegi sõimamine, halvustamine jm. on nende inimeste pärusmaa, kel endal kompleksid. Ei mõtle siinjuures teismelisi. Siin lehel kõik täiskasvanud ja käitugem vastavalt. Kõik ei pea kõigile meeldima ega kõigiga sobima,tuleb leida sobiv partner, lihtne!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 20:42
Mariha sul õigus ,kõigil valiku vabadus ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 04:46
paljud naised on voodis et ainult jalad harki ajada.aga mees lihtsalt surnut nikkuda ka ei viitsi,kui naine on voodis kehva siis palk olgu samamoodi kehva.naised on oma õnnetu seisused ise süüdi,et nad kardava olla mehega avameelsed ja probleeme sirgeks rullida.kui soovite paremat suhet jääge iseenda ja ka mehe suhtes alati ausaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 11:06
Musimees, vaatasid ikka teemat,, enne kui hakkasid naisi halvustama!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 11:41
midagi valesti musi.... naistest ei teatanudki. ta ei teatanud, et naised sellised on. ta tunnistas teile, mida teadis ja mingid naised peaksid tunnistama hakkama, et sellesse tuleks suhtuda laiemalt. tema suhtumine oli adekvaatne
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 11:49
2m mehel võib keskmise nokuga tiba naljakas tunne olla jah. aga lühemal mehel on optika paigas ja võib isegi suurena tunduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 11:56
mis puutub mingitesse suurustesse, mina tunnistan nagu on. sellega on nagu naistega, kes peavad uurima, kas nad on retuusides paksemad kui retuusideta.
mehed on teadnud selletagi, mis neil stringides on, nagu nende naisedki. milleks uurida midagi, mis on teisele teada. selline teadmine on peamiselt oluline neile, kes pinguldavaid ei paneks, kuna neid ei rahulda suurus vms
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 16:58
Minule on hakanud see suurus isegi lugema Oma elus suhelnud kahega kellel on ikka väga tõsine olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 18:00
ongi suurus oluline, kindlasti. kuid oleneb sellest naisestki, mida tema tahab. suhteline
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 20:44
Sry naised, et sõna võtan. Ma arvan, et pole tähtis riista suurus, vaid see mida mees naise heaks voodis teha oskab. Ka väikese riistaga võib naisele taevamõnu teha, ettevõtmise asi rohkem. Ise muidugi ei kurda oma suuruse üle , pigem segab vahest
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 20:52
Oli suhtlus pikemat kasvu noormehega kellel oli nu, ütleme et suurusest ikka tõsiselt puudu. Kuigi muud asjad sujusid, jäi mulle paraku väheks Sai see suuruse teema kunagi naiste seltskonnas jutuks võetud ning üks nendest vastas et newer ever ei suhtleks sellisega kel väike Å¡hwamps
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:18
Lihtsalt saamatu ja oskamatu naine,kes ei suuda mehe väikest riista enda jaoks parajaks teha.Tupe lihaseid võiks iga naine veidi treenida
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:50
Vahel valetatakse küll. Öeldakse et liiga väike! Ma usun et nad meelega valetavad nii
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 22:18
Miks nad peaksid seda tegema? Arusaadavalt on väike väike ja suur on suur, silmaga juba näha
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 07:16
Huvitav milla jõuab inimesteni see et, peenise suurus ei mängi mitte mingisugust rolli aruka naise puhul. Kui naine tunneb oma keha siis ta teab et, mees on vaid vahend orgasmi saavutamiseks. Naine ise saavutab oma kehaga liigutes orgasmi.
Ükski mees ei suuda meitähena lamavat naist orgasmiviia. Ta võib olla super hea meheelu omaja aga orgasmi ta ei suuda naist viia kui naine ei tegutse.
Ka jänkusabadega võib imet teha kui kokku satuvad arukad ja haritud inimesed kes teavad üht teist inimese anatoomiast.
Ühte võin küll oma kogemusest öelda mees kes palju räägib sexist ja sellega seonduvast on jutulinnud. Praktikas suht koht saamatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 08:42
Aike,Sul on aruka naise arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 09:43
Jutlinnud on taiplikud!
˅ näita rohkem ˅