Foorum
2010-11-20 09:07
loevad profiile ? Hiljuti tegin ühes portaalis profiili ja kirjade tulv oli meeletu . AGA ainult kaks nendest olid viitsinud riigi nimegi vaadata
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 09:27
Arvan,et ikka loevad?
Mind huvitab see,kas meeste poolt saadetud kirjade tulv annab siis naisele mingi hinnangu endast.Kui oled alles uus ja profiili endast teinud siis see kirjade hulk on üsna loomulik.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 09:39
Elmar kui loevad miks siis umbes nii: mina Eestis kiri Brasiiliast ja umbes nii saame täna kokku
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 09:43
Kui ta pole eestlane siis brasiiliast teavad üsna vähesed,kus asub Eesti ja veel vähem,kas see üldse riik ongi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 09:52
kas siis Rootsist , Norrast , Venemaalt kah sama
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 10:03
Väikeste riikide rahvused on geograafias tugevamad kui seda suurriigid.
Kunagi oli Inglismaal miljonimängus peavõidu viimane küsimus,mis on Leedu pealinn?Vastaja seda ei teadnud ja jäi võidust ilma.
Meile tundub see vist kõigile lihtsamast lihtsam aga mõne teisele rahvusele mitte..
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 11:17
Riigid riikideks muud teksti ei loeta samuti
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 13:11
Nad EI loe, vähemalt enamus neist. Inimesel on elukoha linn kirjas, ikka küsitakse " kus elad? ". Teine asi on otsitav. Lisad oma soovid - mis vanuseni tutvud, kui pikaga jne. Ega seda tähele ei panda või siis loodetakse järeleandlikkusele. Aga sina ole karm! Tähelepandamatutele ära vasta. Pole mõtet kulutada oma aega meestele kes isegi niipalju ei viitsi et sinu soovidesse süüvida. Kui ta ei tee seda alguses, ei hakka tegema ka pärast.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 15:28
Ah,et miks ei loeta?Eks ikka sellepärast,et naised blufivad oma andmetega samuti.Kui inimene heatahtlikult üle küsib,kas andmed ikka vastavad tõele,mis selles halba siis.
Minu vanust palju kordi üle küsitud...mõeldakse vist,et sellises vanuses mees pole enam iha kõlbulik
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 20:48
Ega paljud ikka ei loe küll, seda näitab ka meie kogemus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 11:37
Olen täheldanud,et mitte naised ei valeta oma vanust...hoopis mehed teevad seda huvitav oleks teada põhjuseid....
Olen saanud mitmeid kirju,mis algavad nn.parameetrite ettelugemisega...ankeeti vaadates..andmed hoopis erinevad...väga imelik
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 12:41
Valetavad jah Noored lisavad ca 5 - 7 a juurde. Ju loodavad et lähevad naistele paremini peale.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:05
miks mehed siis ei või valetada?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:25
eks suhtluse käigus selgub hiljem,kes kui palju valetab?Väike vale peakski asja juurde käima ja kui hiljem kohtamisel niigi kõik üle räägitakse,pole selles mingit probleemi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:35
papi, aga miks nad seda teevad? Sinu puhul mäletan seda et vassisid oma pikkust. Miks sa seda tegid? On sul mingit kompleksid?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:36
Naiste vanuse siia - sinna valetamist veel mõistan, see on aegadest ja arust nii olnud. Aga mille pärast peab mees ennast valetama? Noorem vanemaks ja vanem nooremaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:56
mismõttes ma vassisin oma pikkust?
miks mees peab naisest erinema, valetatakse selleks et paremini sobida, paremat edumaad saada. kui naiste valetamine on normaalne, siis ei peaks naised ise valet kartma vaid olema juba harjunud sellega.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 15:59
Eks põhjused ole siin erinevad.Naistel vahel ju vale ettekujutus vanusest ja vahel lihtsalt 20-mnesel mehel vähem lööki naistega ning lisabki sinna 5-6 aastat otsa.Ju siis mõeldakse vanemast mehest samuti nii.Raske ju vanemal tõestada kirjateel oma võimekust,vist sellest ka tehakse end nooremaks...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 16:14
peaasi et suuri valesid pole. väiksed valed on isegi naljakad
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 17:35
valetamine, see pigem enda petmine?Olgu tegemist mehe või naisega.Ilmsiks tuleb suhtlemisel ikkagi ja edaspidi usaldust tunnetavad vähem.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 17:44
nu aga kui andeks antakse väike vale. teadlased arvavad et inimene peabki valetama, muidu liigse aususega ta jääb elu hammasrataste vahele. nii et teatud enesepettus on vajalik.

usaldus on keeruline jah, kui liigselt sellele rõhuda siis kindlasti pettud ja pettud ja pettud. parem mitte nii palju keskenduda usaldusele. kui võtad inimest sellisena nagu ta on, juhul kui suuremas osas sobib sulle, siis peaks elu norm olema. okei teoorias on see kõik lihtne ja hea
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 17:58
Täida see ankeet siin ausalt kui tahad,ega sellepärast veel keegi seda usu.Usaldus tekib alles aja jooksul..kui tekibki?
Liigne ausus nagu liigne otsekohesus pole sageli hea.Kõige rohkem enesepettust ongi vist suhtlusportaalides aga ega sellepärast veel tutvused loomata jää.. Riskid on ja jäävad ka siis kui ollakse juba kooselus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 20:04
Mehed valetavad end nooremaks ja vabadeks....
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 20:20
Olin ühes teises portaalis kunagi pildiga ja panin meelega,et olen abielus.Kogu kirjavahetuste jooksul vist ainult paar naist esitas küsimuse,kas ikka olen abielus.Hiljem muutsin ankeeti ja panin lahutatud..kirjasid tuli vähem
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 20:30
papi: No mäletan et sul oli ankeedis see välja toodud kuid hiljuti mainisid hoopis muud. Mida iganes.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 20:39
Sellisest valetamise maaniast aru ei saa. valetab ennast vabaks, kas endal mark pole et ainuld nii naisele ligi pääseb? Ja no vanuse teema. Mingi aeg panin tähele et kui mu ankeedis oli et tutvun alates 22a, siis enamus tutvuda soovijaid olid just sellest vanusest. Mingi mees isegi tunnistas, kui oli kirjas et tutvumine kuni 33a ja ta mul juba msnis oli et tglt on hoopis 38. Küsimusele et miks siis valega, vastas et no sa poleks ju muidu suhtlema hakanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 21:09
papi, kuidas selle valetamisega sul siis ikkagi on. lühike oled jah? naised ei huvitu sinust sellisena? või milleks peab ennast pikemaks valetama ma ei saa aru. kui siin tundud kellelegi pikem ja tegelikult ei ole, et siis see annab mingi eelise v? st et mehed, kes valetavad naistele, on eelistatud v? tundu, et sa peadki valetamist normaalseks. ma ei saa sellest aru.
valetama hakkab ikkagi see, kes ennast sellisene ei tunnusta ja tahab olla keegi teine kui ta on. miks endaks jääda ei saa?
ei ole vahet, miks seda tehakse. valetamine ise on tegevusene vale ja seda ei peaks olema midagi normaalset.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 21:15
ma olen 170 pikk ja see on mul jah olnud ankeedis. ma kuskil nimetasin end kämbuks, seda mõtlesid v?

nu on aga äkki see 38 aastane ongi see keda otsinud oled?

juuksur: mul kama kaks kas mõni naine mind tahab või mitte. mis kuradi pikemaks valetamine, mis sa sogad ometi. ma ei löö siin ühelegi naisele külge, milleks mul üldse vaja on valetada. ma räägin mis eelise annab kui keegi valetab, ma siis ei räägi endast.

juuksur, sul seda asjadest arusaamise nutti üldse pole? sinuga rääkimine on nagu seinaga rääkime, sa ei saa abs mitte millegist kunagi aru
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 21:17
barb: saatus pidi ju olemas olema. sa võid oma ankeedis kõik ära piiritleda ja kohata tänaval täiesti vastupidist inimest ja tema ongi see õige.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 15:17
Mäletan täpselt et ankeedis ( eelmisel kontol ) oli su pikkuseks 1.80cm. Ühes teemas mainisin et mulle lühikesed mehed peale ei lähe ( lihtsalt sp et olen ise pikka kasvu, see puhtalt minu eelistus ) ja sina küsisid et miks mulle nad ei meeldi? Mõtlesin et sa ise ju pikemat kasvu ja korraga selline küsimus. Hiljem aga mainisid et oled hoopis Nõia - Intsu pikkune. Ma ei saa ju valesti mäletada
Ei olnud ( too 38 - aastane ). Esiteks, mees valetas vanust, teiseks ilmnes pärast et oli hõivatud ja puhtalt seksi peale väljas. No ja välimus mind ka eriti ei tõmmanud kuigi polnud vigagi, minu jaoks toona lihtsalt liiga vana.
Võib ka nii olla et sead omale mingid piirid et vot nii ja naasugune, siis aga kohtad mingit lahedat tüüpi kes üldse sinu nägemustes ei eksisteerinud aga just tema see on
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 16:23
barb: sa ajad midagi julmalt segi. miks ma peaks ennast valetama 180 cm kui pildilt ei venita seda pikkust mitte kuidagi välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 16:27
Omastarust küll valeinformatsiooni ei edasta
Piltidelt polegi aru saada, no enamjaolt.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 16:32
ma osadega olen ju kohtunud siin, nii rämeda valega oleks ammu mulle juba vihjatud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 03:11
papi- mina ei tea ega taha ka taha teada sinu parameetreid.
ma tean seda, et enne vihjati mingitele teistsugustele andmetele. sinu vastus sellele vihjajale oligi see, mis minus kahtlast huvi tekitas. tegelikult ei ole sellel enam vahet. arvatavasti sain mina siis millestki valesti aru.
samas tundub, et Barb on vist natuke pettunud?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 10:55
Ei ole. Miks ma peaksin? See ei muuda ju midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 11:38
Oi, papi on oma pildi ära võtnud???
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 12:05
Ehk üllatab uuega?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 17:07
Barbi..kuna teie ankeet lünklik..siis oleks huvitav teada seda sinu pikemat kasvu..ehk kui mitu cm oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 17:36
Kui aus olla siis ma ei vaatagi pilte enne, kui profiililt miski huvitav / ligitõmbav / huvipakkuv välja paistab.
Minu puhul loebki AINULT profiili info. Kui ankeedil on vaid vanus ja asukoht siis ega ma nii naljalt inimesele ei kirjutakski.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 17:50
romaa: Minu ankeet jääbki lünklikuks
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 09:50
60% ei loe.
Ankeedi täiuslikus on sama subjektiivne kui pildiga esindatus. Tühi ankeet on tavaliselt abielus inimestel.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 10:39
No ja ongi vastus käes. Nüüd tean miks papi nii sõjakalt oma iluideaale taga ajab.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 16:50
see ankeet ei ütle mitte midagi inimese kohta. paljudel naistel on see mingit koledat sõimu täis. mida ilusam naine seda kõvem sõim. loed kuidas räpakus naist maha jahutab, loed kuidas tema magamistoast leiad tema enese ja viimasest suhtekogemusest õppis ta palju. tööl käib hobusega, alkoholi joob seltskonnas ja narkotsi vihkab.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 17:32
Paps sust päris kahju ju kui säärased naised siin. Oled sa mõelnud et, ehk viibid sa vales kohas. Korralikud naised ei olevat netis (see viimane tarkusetera minu postkastist) kes on netis need on n.n. mitte korralikud. Kuid millised need korralikud on??
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 19:03
Omal ajal olla USAs ju isegi valitsuse tasemel nõu antud,et millest üks korralik naine seksides mõtleb
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 22:16
ma olen rohkem jutukas ja foorumis, ma ankeete ja viimasel ajal ka pilte vaatan üliharva. kirju ma kirjutan veel harvem kui seda on üliharva. ma olengi ainult ihas veel, üheski teises suhtlusportaalis kontot enam ei oma.
˅ näita rohkem ˅