Foorum
2010-10-15 13:43
Kallid kaaskannatajad ja mitte kannatajad. Minul on siin pisike arutelu plaanis, saada targemaks ja teada rohkem, nimelt selles teemas, et mis need mehed siis tahavad ja mida nad oma tahte saamiseks ka teevad. Olen siin iha lehel olnud seisukohal, et ma ei jaota tasuta seksiteenust ja ootan sponsorlust kuigi jah samas mainisin infos kenasti ära, et kui tasuta lõuna siis võtku aga oma vesi, oma rätik, oma kohvi ja asjad kaasa, sest nii oleks ju antud juhul õige. Muide ma olen jätnud ka võimaluse minuga tasuta kohtuda aga seda siis sedasi, et ma tutvun inimesega mõnes kenas kohas, suhtlen, õpin tundma jne. suurepärane minu arvates kui selline võimalus on ja seda ma ka kasutaks kui taolise härrasmehega kokku puutuksin...! kuid võta näpust, paistab, et need valikud ei sobi kohe kuidagi neile...pidevalt kirjad, et a-la jooks veini ja siis teeks seksi. Kas ma siis olngi mingit pudelit veini väärt või ja kusjuures eriti ei huvita alko joomine nii-sama heast peast. Pidevalt tuleb kirju ja teemas, et tutvume, no jumal küll tutvume aga mul on nägemus tutvumisest ja see ka kirja pandud ja see ka ei kõlba. Milles asi ? Tunnistan ausalt see mõnu tegemine tutvumise puhul on kõige väiksem tegur, kui juba tutvuda siis mina ootan ikkagi arusaamist inimesest ja tema maailmast aga kui ta lihtsalt keppi tahab no palun aga sel juhul peaks partner ka miskit hüve saama selle eest. Või ma ei tea...olen ma millestki valesti aru saanud ? Loomulikult olen 110% kindel, et intelligentseid Mehi on ja leidub aga ikkagi miks ka sellist labasust ja kerge saama peale tahtjaid sedasi on...Pidevalt kirjad, et oh ma tahan panna, tahan saada jne. Aegajalt läheb süda pahaks kui neid kirju näen. Jummel tänatud, et siin ka päiksekiiri aegaajalt kirjutab ja tänu neile mõnele mina siin veel tillerdan muidu oleks iha uksed ammu lukku löönud tagaselja. Mis teie arvate antud asjadest ?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 14:04
Sa pole ainuke kellel süda pahaks läheb Paari tunni jooksul tuli postkasti kolm pakkumist meestelt, kes tahavad, et nende onaneerimist web-ist pealt vaataks! Küsin siis, et miks sa seal kaamera ees tilli näpid? Vastus, et pole naist, juba tükk aega!!! Nutt tuleb tõesti peale ja olen kindel et sinna kaamera ette nad oma tilli näppima jäävadki
Või siis sellised möh-näh kirjad, kus jääb mulje, et igasugune eneseväljendusoskus jääbki enda väikse noksi näppimise tasandile

Aga ära heida meelt, siin on ka palju paremat kraami, st mehi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 15:09
no aga mehed ju reageerivad alasti (poolalasti jne.) piltidele tedagi kuidas...

Aga kuna 99% meestest on ikkagi teatud hetkedel sissemuses brutaalsed ahvinimesed kes tahavad ainult panna, keerata, liputada jne. siis pole midagi parata, te peate selle 1 % päikesekiirtest tulnud mehi hoidma

Edu teile igal juhul.
PS: naised on samuti vahest väga pealetükkivad
˅ näita rohkem ˅