Foorum
2010-10-05 11:44
Naised, kui paljud teist oleksid nõus olema kooselus mehega kellel on kalduvus alkoholismile? Oletame et mees muidu korralik ja töökas, teisi naisi ei vaata, raha ka sisse toob, seksuaaleluga nuriseda ei saaks jne. Kõik oleks nagu veatu kuid aeg - ajalt langeb kaasa tsüklisse. Kas kannataksite sellised perjoodid ära, lootuses et küll uuesti ennast vormi ajab või saadaksite mehe siiski pikalt? On kellegil üldse kogemusi alkoholiga kuritarvitanud meestega st kooselu mõttes?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-06 12:55
Ega need tinutajad ei istu eriti aga kuramus sellise lillekesega kes ei kannata klaasikest viskitki ja ei oska panna kärtsu mürtus, sellega pole ka midagi teha. Mulle küll sobib , et kui ise õhtu kärtsu mürtsu veedan, siis minu kaaslane rokib ka minuga koos ja täiega...loomulikult tsyklisse minejaid ei taha näha ega kuulda ja ei meeldi need igapäevase õlle lürpijad, et täna pudelike kaks ja nii iga päev. Minu jaoks ideaal on täiskainus ja pidu kord kuus/kvartalis aga siis tõsise mürtsuga nii, et maa muust...seda ootaks ka oma kaaslaselt. Muidu kukub teine hädaldama
˅ näita rohkem ˅
2010-10-06 15:11
Kahjuks lähevad need tsüklid järjest pikemaks .
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 09:14
on kogemus olemas ja pikalt...mõjub kohutavalt laastavalt ja närvesöövalt.Nii majanduslikult kui ka närvesöövalt.Ja seda illusiooni,et "küll ma ümber kasvatan",ei maksa hellitada.Pidevalt elada selles hirmus,et sinu rivaaliks on alkohol...ei soovita vaenlaselegi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 10:43
Tegelikult tuleb ikkagi loobuda neil kui ei suuda...ma mäletan oma nooremaid aegu ja tekkis lausa hirm. Aga võtsin ennast käsile ja sain piiri peale. Nyyd kyll tarbin aga jah seda siis kord kvartalis või midagi analoogset aga samas ega karsklase elu ei oska elada. samas jah...kooselu see nyyd ei olnud aga koos veedetud aeg inimesega näitas mulle kyll kes või mis on lakohoolikud ja alkoholism...seepärast ei saanudki suhtest asja ja parem oligi. Oleksin vist elus jäänud paljustki ilma ja kahetsenud seda kunagi. Seega ... tarbida võib aga et piir oleks igal asjal...egasee on omamoodi kunsttykk aga kõik on võimalik kuion endas tahtejõud inimesel ja sõprade tugi...siis saab elus kõigega hakkama...üksi jäädes on aga lood kurvemad. Seega...hoolige oma sõpradest aidake neid kui neil raske ja nemad aitavad teid siis kui sinul raske. Üksi olles on au kerge tulema kus ootab alkohoiku elu ja kodutus. Nii lihtne see ongi. Hoia neid kes on sulle tähtsad ja nemad hoiavad sind ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-09 22:14
tegelikult tuleks eraldi vaadata joodikut ja alkohoolikut.Joodik mängib iseendaga peitust,aga alkohoolikul organism lihtsalt nõuab alkoholi,
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 11:16
Oman jah kogemust ja seega on minu puhul alkohoolikutega suhtlemine lõpetatud nimeta neis siis rahav keeles joodikuteks.
Pääsat saavad nad ise ainult ennast kui teadvustavad endale oma haiguse olemust. Teised aidata ei saa. Ainult ise.
Utopistlik on arvata et, on ainult alkoholism ja kõik muu toimib tasemel, ma pean silmas sexi, tööd ja n.n. truudust. Kõik on halvatud ja aina langeb. Mis aga kõige pealt kaob on vist subjektiivne.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-16 21:11
ega jah neid aidata ei saa*see m7jub laastavalt*nii talle endale kui teistele*
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 18:07
Just nii et see mõjub laastavalt aga enamasti rahakotile Mõne õlle jaoks lihtsalt leian (pean leidma) aega oma tihedas graafikus ja pikkadel päevadel, et saaks mõne tunnikese ka rahulikult magada.
Olen ma siis alkohoolik või joodik, vahet pole aga sellest hoolimata olen tubli ja toimetan tööd/kooli/jne teha ja vahest ka pidu panna
Vabandan kui postitus siia ei sobi. Siis andke julgesti teada.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 20:34
meile koolis õpeteti kui kaks korda nädalas inimene täis on,on ta alkohoolik.Joon ise iga päev peale tööd pudel viina ja arvan et olen karsklane.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 21:36
Optimist kui tarvis siis tuleb ikka võtta ja ehk isegi mönuga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 00:56
tahtsin Aike arvamusega ühineda. ma ei usu ka sellesse, et alkoholismi saaks muust elust-olust eraldada ja teha nii, et keegi teine peale alkohooliku enda selle all ei kannataks. ikka kannatab, need asjad on omavahel seotud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 07:56
Olen selliseid perekondi kõrvalt näinud ja vaene naine, kes sellise mehega peaks koos elama.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 19:27
naised ju panevadki mehed jooma,muidu ei läheks ükski tilk alla
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 19:36
Naised panevad jooma äpu, mitte mehe.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 20:01
tegelikult jooma paneb mehe ikkagi mees ise, mitte naine. kui endal erilist tahet pole, siis ega seda naiselt ka juurde ei tule
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 12:07
sina juuksur ajaks vist karsklase ka jooma
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 13:41
kiremorvar – no, ja hakkasid jooma siis või?

mulle hakkab tunduma, et sul on emotsionaalne areng mingi olulise koha peal peatunud. natuke meenutab teismelise aastaid.
proovi oma vihaga paremini toime tulla ja soovitan sul teha seda enne, kui sellest pidev frustratsioon areneb. või ongi sul see tekkinud.
huvitav, miks sa eranditult naistega siin konflikte otsid? purjus oled? ma ei tea, kes sulle mida tegi, aga minu arust on su praegune tegutsemine rumal ja enesekriitikat sa ei tundu ka eriti omavat. pole midagi vaadata ega arutada. sinu peale ei saa eriti vihastadagi.
hakka meheks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 21:33
aga sa tõesti ajad jooma. vaata kui lolli juttu sa jälle ajad. mõtle kui mees peab sinu kõrval sellist monoloogi kuulama igapäevaselt, brrrrrr

mis enesekriitikast sa jahud kui sa ei teagi misasi see on hakka sina inimeseks parem, paavian selline
vbl sulle peab banaani andma, siis vähemalt räägid vähem
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 09:56
sa vist meeldid endale
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 13:16
aga mis su eelmisest mehest sai, jõigi end segi?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 15:23
jajah
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 15:26
kahju temast
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 16:32
tühjagi sul on. mul on sinust rohkem kahju
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:05
temast on, sinust ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 01:32
....oi,oi teie vastastikused komplimendid?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 11:18
Puhsup, ega sina ometi tema seljagatune pole? kahju tegelikult, kui mehel peale naiste kellelegi "toetuda" ei ole. toetuks meestele, aga nende lugupidamist ka pole enam. onju kiremorvar?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 12:25
juuksurike, pole ma vajanud kunagi kellegi abi ega vaja ka edaspidi. pealegi pole minujaoks ihas olemine mingi olelusvõitlus, ma lihtsalt ajaviiteks mõnitan nõmedaid inimesi meelelahutus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:03
Sul tuleb iseenda mõnitamine pagana hästi välja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:04
jotttimeeeees sul on paganama õigus sa oled meil ju etalon, aga räägi kas teil coyaga on suured plaanid, pulmad tulevad?
˅ näita rohkem ˅