Foorum
2010-10-05 10:54
või igapäev jääte rahulikuks ja olete nunnu kodus edasi . Ja neelate alla teadmise ,et igapäev käib su mees teise naise juures aga kui koju jõuab siis olete teie viimane ,kes sexi saab. Kas lepite ja mida arvate naisest ,kes on leppinud sellega ,miks ta seda teeb
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 11:02
Ei ole sellises olukorras olnud st mul ainuld üks pikaajaline suhe seljataga. Kindlasti mitte ei lepiks! Võin saavutada vaikimisi leppimise ükskõik mille muu suhtes aga kui mees kellega kooselu jagaksin, käiks teistes naistes ja seda regulaarselt ning seejuures kannataks meie voodielu päris tõsiselt siis oleksin ma esimene kes sellisest suhtest lahkuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 11:06
teie voodielu ei kannataks ,kuna see naine ,kellest ma räägin pidi voodin nii halb olema aga nõusid pidi hästi pesema sellepärast mees on ikka kodus ja tegelikult on ju mugav ka et keegi kodus sokke triigib aga mees ise saab ringi lasta. Aga mis naine sellega lepib ja veel teab aga vaikib ma ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 11:09
Ikka ei jääks sellisesse suhtesse vinduma, teades et mees teistega kepib. Sry, nii sõltumatu pole ühestki mehest olnud et temasse kinni jääda. Olen pigem siis üksi ja oman juhututvusi kui sellisega kooselu jagada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 11:10
* nii sõltuvuses
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 11:39
Mõni naine nimetab seda kohusetundeks perekonna ees!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 11:17
kohusetunne...mhhh...kohusetundest ei peaks küll selliseid asju tegema...sexib ka kohustusest mehe ja ühise pere eest w
elu on liiga lühike, et raisata seda mõtetute inimeste peale...never ever mina sellise asjaga ei lepiks..
tänapäeval on naised nii palju iseseisvad, et saavad edukalt ka üksi kõigega hakkama, kui peab kuigi vahest on väga hea olla kaitsetu ja hoolt vajav abitu naine
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 12:27
metslilleke, olen sinuga nõus, aga tean, et selliseid naisi, kes teavad, et nende mehed petavad, lihtsalt kannatavad ja elavad edasi!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 12:35
Tean jh, et on, kuigi aru saada on raske...ilmselt väga nõrk enese hinnang ja aastate jooksul 2 kõrva vahele tambitud teadmine, et nagunii sa ise hakkama ei saa jne...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 12:41
Paljusid selliseid paare hoiab koos ka materiaalne baas, majad, autod...!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 13:09
vat see on asi millest ma aru ei saa...need on ju ainult asjad...selle pärast kannatada?? ei näe nagu üldse mõtet....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 14:29
Mõni naine ongi saamatum, talle on eluliselt tähtis et meesterahvas oleks olemas. Näitena võib võtta teise ringi naised, kel laps ühe mehega, kes nad juba maha on jätnud vs vastupidi. Leiab selline naine uue mehe ning teades et mees üleaisa lööb, pigistab silma kinni, kartuses et no kes teda juba lapsega naist ikka tahab, eriti kui välimus ka suurem asi pole. Kannatabki siis selline naine, üksinduse hirmus petmisi jm välja, vahest saavad tolle petja mehega veel lapsegi takka, lootes nii meest kinni hoida või talle mõistust pähe tuues. Vaevalt aga see kinnihoidmine pikemas perspektiivis edukaks osutub, selline tüpaaž mehi jäävadki petma, olgu neil kõrval või kaunitar.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 16:27
oehh...elu on niigi keeruline, milleks selliste asjadega oma elu veel keerulisemaks ajada?
petmised? valed? kannatused...enne üksi, kui kehvas suhtes, ei ole see üksindus selline koll, et seda kõike taluda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 16:45
ei ole nunnu. no kui teada saan, siis teatan rahulikult, millisele riiulile tema pluusid pandud on ja et hakakud pakkima. kui ma natuke vihasem olen, siis saab ka vastavalt tegutsetud, kuid peale seda ei oleks meil ka mingit suhet. ei kannata sedas st
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 14:12
küll teil on ikka raske elu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 14:24
tore, kui mõne elu on lust ja lillepidu kogu aeg
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 17:17
Eks elus on nii kui ei taha seksida siis keegi teine ikka tahab. Kõige parem on meest kodustada temaga seksides. Teades ise kooselu võlusid, siis kooselus naised kipuvad seda seksi mingi hetk üha enam ja enam tahaplaanile lükkama. Vahest muidugi teevad inimesed suhtes mingeid selliseid vigu kus enam teine teist ei ihaldata, aga siis pole kummivenituselgi enam mõtet... Igaüks võiks mõelda enda seisukohast mida ta siit elust tahab, tegutseda ja mitte loota millegi kätte toomist.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 19:51
Siit tekibki küsimus - mis on nendel naistel viga et ei soovita omaenese mehega seksida? On see kius, aja jooksul a - seksuaalseks muutumine või miski muu? Et kui mees ei tee seda mida mina tahan, ei käitu nii nagu mina õigeks pean siis karistan teda seksist loobumisega? Ja siis sellised naised undavad - näe, mees läks teistesse.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 22:09
Kes seda teab ja kas üldse peabki neid põhjuseid teadma.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 14:39
Ma arvan, et naisel kaob huvi seksi vastu siis, kui mees teda ei rahulda..või võtab seksimist temaga iseenesestmõistetavalt..ehk see mutub justkui koustuseks..Sel juhul naisel vast kama kõik kui mees mujal käib ja temal see kohustus kaelast ära..
Igal juhul selline olukord saab tekkida vaid siis kui inimesed yksteisest võõrdunud ja pole tõelist sidet omavahel..elagu siis nii, kui sobib või mingi lahku...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-10 22:31
kahtlemata parimaks oleks mõlemale lahku minna , kui koos elada teadmisega, et suhe on ammendunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 01:37
kas ikka on nii, et kui keegi kedagi nn "petab", siis teine läheb kohe minema... äkki ikkagi on see hoopis enesepettus, et "petmist" kui sellist ei tohiks üldse olemas olla... ma arvan, et see on mõlemale poolele kasulik, vaheldust pakkuv, peab olema turvaline ja lõpptulemus on see, et siiralt võid öelda oma kaasale - Sa oled parim
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 09:16
Me ilmselt ei ole kõige õigemad inimesed sel teemal kommenteerima, kuna meie silmis seks ei ole seotud armastusega. Ning meie suhtes seks teistega ei olegi petmine, ja see on sisuliselt mõlemale lubatud (teatud piirangutega mis oleme omavahel paika pannud).
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 10:26
Seksist ilma jätmisega kooselus karistada kedagi,oleks äärmine rumalus...vastupidi...pika kooselu puhul kui sex läheb rutiinseks ajajooksul omavahel,peaks välja mõtlema uusi ja huvitavaid variante,mis vastaspoolt erutab.
Seks uue partneriga võib näiliselt parem olla aga mõne ajapärast võib tekkida uuest samasugune tüdimus ning kooseluks ei pruugi see uus üldse kõlblik olla
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 12:06
Siin mõni räägib kuda oma naine vaid 3 xda nädalas tahab aga tema tahaks iga päev, mõnikord koguni mitu korda päevas. No ja otsibki siis sellise kes seda tühimikku täitma hakkaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 14:06
Pole siis imestada kui palgapäeva järgi meeste kuulutustes otsingute arv suurem
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:15
Milleks mulle selline mees kui ta teistes naistes käib?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-19 02:22
Desire: kas on vahet, kui mees reaalselt või mõttes "teistes" naistes käib? Kui mees kuuleb enda selja taga kontsaklõpse nägemata kes seal on... ja juba mõtted on millelgi...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 20:20
No nii naiivne ja rumal ma küll pole, et aru ei saa mis tunded mu boyfriendil on. Aga on muidugi igaühe enda asi kuidas ta laseb endaga käituda. Aga kui ennast ei hinda siis pole ime, et ka sind ei hinnata.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-21 02:17
Desire: hinnangud tulenevad millestki reaalsest-tehtust, mis aga toimub (usun et enamuste) meeste peas... ehk on hea kui seda kõike ei teata - ilmselt ka vastupidi samas oleks hea teada, mis partnerile väga meeldib, mis teda erutab... aga kui on mindagi, mis erutab ja isegi tagant järgi analüüsides ei oska seda põhjust sõnastada... kontsaklõps oli lihtsalt üks näide - mitte "iga" kontsaklõps ei toimi...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 08:30
õige ta on,et naisel kaob huvi sexi vastu,kui mees ei rahulda.aga oma naine võib ka olla vägagi sexi lembene ja mees ikka petab,kusjuures teistele naistele ajab siis mees kättesaamise nimel ikka sellist jura,et oma naine ei taha jne.kui üldse mainibki et on oma naine.sellised mehed on kütid ja neil ei saa kunagi küttimisest küllalt.enamasti on neil mingi kompleks,mida ei tunnistata ja varjatakse sujuvalt küttimise taha samas ei soovi oma naisest päriselt loobuda.kaua vaid naine vastu peab sellise mehega?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-16 09:36
Minu arust on ka asi mingis kompleksis. Midagi justnagu oleks vaja endale tõestada. Enesekindel mees ei lähe armukest otsima. Minu tähelepanekud lihtsalt. Mõni võib rõõmsalt vastu vaielda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 09:46
jälle. ma eeldan et sa kity434 rääkisid naise enda mehest ja sellest ,et tema mees teda enam ei rahulda? ma olen arvanud, et naisel hakkab seksi vastu huvi kaduma siis, kui tema muud vajadused rahuldamata on. see, kas mees teda rahuldab (kas sa räägid seksuaalsest rahuldusest?), on samuti naisele oluline, aga see ei too veel kaasa naise huvi kadumist seksi vastu. muutub vast ikka naise huvi mehe vastu
ja teine asi. sa väitsid, et kuigi naine on seksist huvitatud (ja vägagi), siis on mehi, kes sellisest naisest ei huvitu, vaid tegelevad enda huvides teiste naistega.. st hakkavad petma. ja seletasid sa seda sellega, et mehed on kütid.
mulle tundub, midagi on selles väites viltu. mingi teine väide on siit veel puudu.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 11:58
Sellised mehed ongi ekstremistid. Neile on koguaeg vajalik mingi särts, kohe on selline tüpaaž inimesi kes muidu ei saa. Milleks minna teistesse kui oma naine igati seksiga nõus. kity räägib õiget juttu. Mida teevad paljud abielumehed ööklubides? Endal naised kodus. No ei saa ju nii olla et iga jumala mees väidab sulle niiskete silmadega et näe, mu naine ei anna mulle. Ei usu seda pläma!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 13:28
no mis ma saan selle peale vastata.. enne, kui teisega elama hakata, tuleks endal kindlaks teha, kellega te suhtes olete ja milleks olete. peaks mehelt ka uurima, mida tema suhtest tahab ja kas teil on samad arusaamad selles jne. seda ikka selleks, et juba teisega suhtes olleks midagi kellelegi uudisena ei tuleks
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 13:49
Juuksur: Sul ju pikem suhe seljataga? Kas suhtesse jäädes talitasid siis samamoodi? Küsisid mehelt eelnevalt mis on tema nägemused, soovid jne? Või alustasite nö huupi koos olemist? Kui olite teineteise soovidest informeeritud ja ometi toimus lahkuminek siis milleks sellised uuringud? Mida see muudab?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 16:36
barb, kuidas milleks? minu meelest ei oleks teistmoodi võimalikki. kuidas ma saan alustada suhet inimesega, kelle arusaamadest mul aimugi ei ole. või see, et ma huvi ei tunne tema arvamuse vastu.
ega see, et sa teist arvad teadvat ja tundvat, ei taga veel seda, et lahkuminekut ei tule.
et mida see muudab? aga miks teisega suhtlema hakata, kui arvad, et see midagi ei muuda(et kunagi tuleb lahkumine jne)? vastus oleks et mulle meeldib teada, millega mul tegemist on. mul tuleb arvestada ju teisega ja tal minuga. kuidas siis teisiti?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 16:44
ja muidugi ma uurisin enne ka enda mehelt. samas temaga suhtes olles sain aru, et ega ma ei teagi teda tegelikult. mul oli enne olnud teine arvamus ja seega tuli mul seda natuke muutuma hakata. enamasti teisega suheldes sa ju seda teekdi -muudad arvamusi.
samas ma oleksin saanud seda ise paremini teha. oleksin pidanud enne huvi tundma, aga ei teindu seda. tegutsesin kiirustades. see oli viga.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 17:44
Ma püstitaks selle küsimuse teistpidi ... Mis vahet on kas saada seksi esimese või viimasena?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 14:51
juuksurile vaidleks vastu,et enne suhtesse astumist on enamasti kõik veidi pimestatud,sest siis räägitakse ja lubatakse ju armumise ja kire hoos tavaliselt just seda mida arvad et teine kuulda soovib ja kõik ongi ideaalne.kui juba argipäev suhtesse jõuab,siis hakkavad paistma ka sellised küljed mis võibolla nii väga ei meeldigi ja siis vaja juba kohandada ja kompromisse teha. aga sellel pole vist jah vahet kas saad esimese või viimasena.loeb see kes jäänuseid saab,kas oma naine või teised.
˅ näita rohkem ˅