Foorum
1
2
2020-05-27 20:07
Et siin tekib pidevalt teemasid seksiteenuse pakkujatest, siis esitaks mõned küsimused naistele Seksuaalse naudingu saamise osas.
!.Kui palju on saidil mehi, kellega oleksite ilma igasuguste tingimusteta nõus üritama(kas õnnestus selgub ju hiljem) seksuaalset naudingut saama?
A- pole veel sellist kohanud
B- kuni 10
C- kuni50
D- kuni 100
E- kuni 1000
F- enamusega

2. Valikud jäävad samaks, aga küsin, et kui paljudega oleksite nõus teatud tingimustel seksuaalset naudingut üritama? Tingimuste hulka ei kuulu mitte ainult raha, vaid ka lõbusalt veedetud aeg, teater, kontsert, õhtusöök, reis ..... Ja ma ei mõtle lihtsalt seksi talumist, vaid et ikka üritate ka asja nautida.
3. Kui palju on siin selliseid mehi, kellega te kindlasti ei tahaks seksida?

Suur tänu, kui vastasite, ehk see aitab mõnel torisejal pilti selgemaks saada
˅ näita rohkem ˅
2020-05-27 22:08
Autor:
JeesusKass
Saaja:
jfjm
Saadeti: 2020-05-27 22:06:52
Loeti: lugemata
kustuta kiri
foorumis ma vastata ei saa, aga vbla kõlbab kasutada

vastuseks su teemaalgatusele:
1. C - 50 vbla mitte, aga üle 20 kindlasti
2. sama, nänn ei muuda mehe kvaliteeti
3. F
˅ näita rohkem ˅
2020-05-27 23:51
Kuna ma pole siia saidile tutvusi otsima tulnud ja selletõttu piirduvad kogemused foorumi ja veidi ka kuulutuste lugemisega, siis ma ei saa pädevalt vastata aga üleüldiselt foorumi põhjal on jäänud selline mulje, et
1.A
2.A
3.F

Kuulutuste põjal:
1.A
2.A
3.F
Selle põhjal, mis postkasti tuleb
1.A
2.A
3.F

Kuigi punkt 2. ka A variandi valimise puhul jääb selline mulje, et on siiski teoreetiline võimalus, et kohtan meest, kellega teatud tingimustel siiski olen nõus seksuaalset naudingut üritama. Pole veel sellist kohanud, ei välista võimalust, et kohtan.

Sama nagu vastus küsimusele, et kas oled hommikuse konjakijoomise maha jätnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-28 08:17
Lõpuks suutis teema alustada!! aga...

Kui sa väidad ennast hea naistetundja olevat, siis kuidas sa saad küsida üldse naiselt kasvõi hüpoteetiliselt mingi meeste kogumi kohta seksisoovi, kui on teada, et nad ei tunne teineteist eelnevalt?

Nagu aru saad, ei lähtu naised vaid pimedast seksisoovist vaid rohkem inimesest ja isiksusest. Tundmatule öeldakse pigem alati ei ja juba tuttavale on hoopis teised lähenemised.
Tasulisus on midagi muud.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-28 08:58
Slave, ma olen siin ennegi teemasid algatanud, varem tegin seda üsna tihti, aga, et mul pole kombeks mitu korda sama asja küsida, siis teemad lihtsalt on ammendunud.
Kas sa arvad siis tõesti, et naistel polegi unistusi? On küll ja vahest isegi palju pöörasemad, kui keskmisel mehel.
Ega ma mõtelnudki, et keegi siin anonüümses keskkonnas kohe pimesi voodisse tormab. Pidasin silmas ikka seda, et vaatab pildil ilus poiss, käitumine tundub ka korralik ja kui jutt sujub, siis miks mitte üritada. Teine küsimus oli, et näha kuipalju tasandab konarusi see, kui mees on valmis panustama meeleolu tõstmisse. Ka siin pidasin silmas vaid neid, kellele on esmatähtis seksuaalne nauding.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-28 09:13
Väldin läbu, vastan lühidalt: arvan küll, et naistel on unistusi. Olen kursis asjaga.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-28 16:40
1. C
2. A
3. F
˅ näita rohkem ˅
2020-05-29 19:14
Portaalis, nagu eluski:

1. A
2. A teoreetiline võimalus on olemas
3. F
˅ näita rohkem ˅
2020-05-29 19:35
miks sa seda küsitlus ei pane üles selle aja äraelanud jõuluvana jama asemele esilehel?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 06:55
Potensiaalikaid on.
Mõni musklimihkel on kena torsoga silma tegelikult ju jäänud ja ulakaid mõtteid tekitanud, aga minu tagasihoidlikuse juures ei ole mõeldav, et ma oma patumõtteid realiseerima hakkan.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 00:32
1. A
2. A
3. F
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 16:30
Viimane vastaja oli küll väga imelik naisterahvas
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 16:36
Huvitav naisterahvas Jefim selle teema naised-meestest kohas algatas.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 16:48
Noh, ma olen ju juba selles eas, et võin hakata naiste sauna saunameheks pretendeerima
Aga kus on ikkagi kirjas, et mees ei tohi naistele meeste kohta küsimusi esitada?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 17:47
jfjm, kui mees tunneb end naisena, miks ta ei võiks siis naistele esitatud küsimustikule vastata? ära diskrimineeri
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 17:53
Vot kurat, selle peale ei tulnudki, et äkki on härraS-i jünger
˅ näita rohkem ˅
2020-06-07 04:37
Paras niksi ei saa
˅ näita rohkem ˅
2020-06-07 10:29
virussa on köva nikkmeister ,ainult igal pool jääb ilma,sellest ka selline tarkus tema poolt.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-08 00:24
Palun korrata küsimust, ma ei saanud muffigi aru
Ja arvatavasti ei taha ka saada aru.
Üldsegi kas mitte kvaliteet ei kaalu üle kvantiteedi?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-08 22:06
ega siin ajatakse siukest soga, võimatu on päris selgelt aru saada...
˅ näita rohkem ˅
2020-06-09 00:26
Selge see et saadetud kirjade pòhjal pole ihas ainsatki meest kes mulle huvi pakuks.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-09 21:26
Kõik naiskade ilusad
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 01:52
Sirruke, kindel või?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 04:58
Sirruke on tubli ei niksi kõigiga
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 17:32
Välimuse järgi võttes võiks lausa 80% naistega ihas seksida, aga kui nüüd juttu arvestada, siis väga polegi kedagi kes kiima ajaks. Iha on liiga materiaalne selleks.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 20:09
Kas Sa SuurVanaPaksPerse ootad siit midagi intellektuaalselt aju paitavat?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 22:10
Ikka, IgaTillLoeb
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 23:03
Oijaa..kui nàeks meeste vàlimust ka kes kontode taga on Paljas tillipikkus on mòttetu.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 01:48
80%?? Väga valimatult võtad seljuhul.
Ja kui nüüd arvestada seda et paljudel pole oma pildid ja kui paljud neist naised on üldse? Siis see protsent kukub märkimisväärselt.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 08:00
mina niksin naistega raha eest nemad puhtad on ei haise nagu lonelyassi vit
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 12:26
2JZ: naine on naine ja kõigil naistel on naise välimus. Kellel see perfektne keha ikka on ja loomulikult üritavad kõik pildil olla ilusamad kui nad tegelikult on. Ma olen seda arvestanud ja seepärast ma seda 80% pakungi. Pigem naised on hästi vinguvad, virisevad, rahaahned, igavad, neil pole mingeid huvisid ja enamus on ka eneseimetlejad. Need tegurid on need mis vähendavad tänapäeval igasugust kiima naiste vastu.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 11:33
Mnjaa, naised on tagurlikud, intellektipuudega, mõni vahel eredamalt vilgatab aga tuhmub peagi eneseimetluse varju.
Aga mis teil mehed peale raha naisele pakkuda on? Siin, ihas? Ja kas mehi raha siis ei meelita? Üleüldiselt?
80% on tegelikult üsna kõrge protsent sellele järgnenud laglelaulu kohta.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 11:49
Olen põhjalikult seda foorumit lugenud aga pole ikka selgeks saanud, et millisel põhjusel veel, kui mitte raha, peaks naine suva võõra mehega seksima. Just et kuidas mehed seda põhjendaksid... a see on selleks vale teema, sry.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 12:33
eks imetlust ja häid sõnu vajavad kõik, nii naised kui mehed.
ning eneseimetlejatest naised imetlevad kindlasti heameelega ka mehi......kui on, mida imetleda. naissoo kallal vinguvaid, igavaid, pildituid mehi, kes end näidata ei julge, ilmselt eriti ei imetleta jah.

samuti pakuvad ka mehed siin kingituste ees oma seltskonda. aga pole märganud, et neid kuskil seepärast siunataks.
liivatutt, võib-olla polegi nii vale teema.....arvestades selle küsitluse konteksti ja eelnevat tulist diskussiooni.
mõned mehed on siin väljendanud, et võõra mehega võiks seksida mehe enda, mitte tema pakutavate lisaboonuste pärast.
ehk siis suure kire sunnil.
idee on ju ilus. aga iseasi, kui palju selliseid põlvist nõrgast võtvaid mehi üldse ette satub, kellega lihtsalt niisama tahaks voodisse hüpata.
eriti tihti ilmselt mitte.
kire stimuleerimist väikse kingitusega peab mõni mees siin surmapatuks.
ilmselt pole rahul sellega, et tema jaoks atraktiivne naine paljalt tema suurepärase persooni nägemisest ihast nõretama ei hakanud.
aga on selles siis naine süüdi?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 17:11
caprichosa, püüa nüüd sina ka sellest üle saada, see pühendumus ja viitsimus selle ühe teema ümber halada näitab, et sul ka ikkagi kuskilt sügeleb
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 17:31
arutlemine võrdub halamisega? vat kui huvitav. aprilljuuli halas siis kõik need kuud siin sel põhjusel, et miski sügeles? äkki tegemist mingi füsioloogilise probleemiga

ja hoolimata pikkadest arutlustest on ju tegelikult liivatuti viimases postituses esitatud küsimus oponentide poolt vastuseta jäänud
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 17:32
Capri oleks võimeline minuga seksi nautima, aga ta on selle oma ennetava blokeeringuga välistanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-18 22:53
Arutlemine. Ekstaole. Aga ma pole su peegelpilt, et kui sinul sügeleb, siis peab kohe minul ka sügelema.

Ja muideks, tussuliiva esitas küsimuse meestele.

Mina küsiks hoopis seda, et mis põhjusel peaks naine ÜLDSE SUVA võõra mehega seksima?

Te olete siin nii kinni selles, et oh kui vahva, keegi ostis reisi, oi kui tore, keegi ostsin ilusa mängu eest pesu jne jne
Aga proovige vähemalt kujutada ette, et teil endil on nii palju raha, et te saate osta endale misiganes.
Mis siis motiveeriks?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 00:01
Kui pole tegemist just ekstreemsusi harrastava naisega, siis ega peale raha muid põhjusi nagu ei mõtlegi välja. Enamus naisi siin üritab ikka enne mingitki ettekujutust mehest saada enne kui kohtama läheb ja ega siiski veel pruugi asi voodis lõppeda.
Mehed paraku kujutavad endale ette, et naiste mõtlemine ja tahtmised on täpselt samasugused, nagu neil endil.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 01:21
jfjm - sul täiesti vale arvamine, tean siit ämbreid , kes määrisid pähe ennast ühele Kalevipojale , et saaada pappi ja lõpuks üks slaavi-eestikeelne tõmbaski oma varem saadud lapsega ämbri pähe ja soovis et too lapsendaks ja siis lisas oma teadmata päevade raseduse ka ...., Nüüd on sel kalevipojal siin konto kustunud .... Aga õnne pole
Kas liigitad selle naiste ekstreemsuseks või 160 cm ämber oli lihtsalt putukas, et saada.... Ja milline võis olla sinu arvates- sa kõike tead, selliste naiste ettekujutus meestest?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 14:03
aprilljuuli, kas keegi on kuskil öelnud, et sa oled mu peegelpilt? aga kuna sa pikkadest diskussioonidest lõbu tundmise põhjuseks pead sügelust, siis ilmselgelt väljenduvad sul sarnase "sügelemise" tunnused. vähemalt viimaste kuude jooksul.

ja muideks, rubriik on siin "naised meestest".
no miks ei võiks võõra mehega seksida, kui tekib vastupandamatu füüsiline isu? üheöösuhteid ja seiklusi on kindlasti paljudel naistel ette tulnud. naised mõtlevad ja tahavad vahel täpselt samuti kui mehed.
iga mees muidugi seda ürgset himu sel määral ei suuda äratada. isegi kui täitsa sümpaatse härraga tegu.
kui tegemist pole naismiljardäriga, siis nutikamad mehed käivadki boonused välja, lisaks kõvastunud peenisele- ning materialistlikuma maailmanägemisega naised oskavad seda hinnata.

aga ega see rikkurnainegi igaühega seksisõprust hakkaks arendama. kuigi tema sissetulekud härrade galantsusest ei sõltu.
oletame, et nn iha keskmine teenindaja võidaks lotoga jackpoti........vaevalt et ta peale seda suvalistega seksima kukuks. ikka ju eelistaks pigem viisakat džentelmeni, kes naist daamina oskab kohelda.
kui ta ka teenusepakkumise lõpetaks, siis eraelu valikute kriteeriumid jääksid ilmselt samaks: intiimsed kõrghetked ikka armumise või suure füüsilise kire sunnil. selles suhtes ju vahet pole, mitmekohaline number pangaarvel.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 15:39
Jutt ei olnud pikkadest diskussioonidest üldiselt, vaid sellest, kuidas sa ei väsi pea igas postituses ühe ja sama konkreetse teema käsitlemisest.
Peeglepilt oli vihje selles suunas, et kui sinule midagi öeldakse, siis sul on kohe vaja samas asjas nö ütlejat süüdistada. Mõtle ise midagi välja, mitte ära pööra kogu aeg teiste sõnu tagasi

Ja muidugi ... ainult naisMILJARDÄRID on vabad rahalisestest ootustest. Naismiljonäridel on kindasti veel mõni miljon puudu ja neid ikka saab tasuta reiside või muu ninninänniga ahvatleda
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 01:35
Võtke tuba!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 09:51
Jürto, ära mölise, kirjuta parem palju on saidil mehi, kellega sa seksi naudiksid.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 10:37
Kui uskuda su ankeeti, siis sina võiksid ainus olla.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 10:54
Jyrto on monogaam?

aprilljuuli, kui sina oled sellest teemast väsinud, vbl peaks siis vastava sisuga postitused lugemata jätma, mitte neile reageerimisega õli tulle valama?
miljon pole tegelikult nii märkimisväärne summa, et seda omades kohe kõik materialistlikud kaalutlused prügikasti võiks visata- mu meelest.
miljard tundub juba suht ulmelisena....et siis juba vast nälgajäämist kartma ei peaks
kuigi, keskmisest jõukamate kodanikega suheldes saab selgeks neid kõiki ühendav joon: mida suurem varandus, seda suurem mure, et raha on liiga vähe.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 12:35
Mina otsin jah siit monogaamset suhet.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-20 15:20
No selleks pole ju vaja ihasse tulla. Piisab kui seisad peegliette, kui muidu partnerit üles ei leia
˅ näita rohkem ˅
2020-06-21 09:08
sina jott vast istudki seal peegliees ja otsid oma kaduneid mune. ehk võtad suurendusklaasi ja leiad paremini
˅ näita rohkem ˅
2020-06-21 10:05
"Olen põhjalikult seda foorumit lugenud aga pole ikka selgeks saanud, et millisel põhjusel veel, kui mitte raha, peaks naine suva võõra mehega seksima. Just et kuidas mehed seda põhjendaksid... a see on selleks vale teema, sry."

Vähe oled vist lugenud.
Seda sinu poolt mainitud "suva" annab mitmeti tõlgendada. Ega päris suvaga ei peakski. Aga kui naine tahab lihtsalt lustida ja mees äratab millegipärast kire? Kas ta on siis ka ikka edasi "suva"?

Kire stimuleerimine väikese kingitusega? See on siis erutumine raha või kasu saamisest otsesõnu. Veider ja võimalik, kuid tegelikkuses puhtal kujul haruldane. Selle teesklemine on minu jaoks ahnuse väljendus ja labane. Mõnele võibolla sobib päris lusti aseaineks.
˅ näita rohkem ˅
1
2