Foorum
2009-05-07 20:18
et üldse ei jaga lahti mis naistel on suhtlemisega ... ise ei julge rääkima tulla aga tutvuda naq tahaxid ja siis kui midagi kirjutad siis ka mingi vaikus w selline vastus mis kohe lõpetab teema ...vb äkki asi ka minus et lihtsalt ei lähe peale aga minu arust võix ju ka neiud/naised ise huvi näidata
˅ näita rohkem ˅
2009-05-26 13:37
Kust Sa üldse võtad, et kõik naised Sinuga väga tutvuda soovivad?
Kust Sa tead, kui palju naised teiste meestega (st mitte Sinuga) suhtlevad?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-26 14:44
Nad näitavadki huvi kui käivad sinu ankeeti lugemas
˅ näita rohkem ˅
2009-05-27 18:04
ju siis ikka asi minus jh liz .. mis siis ikka teha kui pea teki alla peitu ja istuda siis seal...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-27 20:07
Naised suhtlevad väga meeleldi, kui pead lugu vähegi teisest poolest. Seda nii sisu, kui vormi poolel.
Pole kindel, et paljud mehed rõngasse viskuksid, kui naiselt saab kirja; "õu sul kobe kube saame kokku we. ma ple suur kirjutaja....ja sis kui miskit teada tahad küsi"
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 10:30
Eufooria`ga 127% ühel meelel! Kirjal ja kirjal on väga suur vahe! Olen isegi ühele vastanud, et kui su seks on samasugune nagu su kiri, siis ära palun mulle küll kirjuta!
Nii et kirjutage ikka!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 11:25
Tegin ühe katse. Kirjutasin kahele meessoo esindajale ühemõttelisele ja ühelauselise kirja lubadusega saata oma pilt meilile.Vaid üks kirjutas vastu kolmesõnalise lause.

Seega, mehed, te ju tahate ise ka, et teile saadetud kiri oleks sisukas. Kui hakkate kirjutama, mõelge millist kirja sooviksite ise saada.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 15:53
reeglina kasutatakse kirjutamiseks seda parimat pruuti ja rasske on korraga kahte tööd korralikult teha
˅ näita rohkem ˅
2009-06-19 00:41
Eks enamus on sellised kirjad:
* Tere, sa oled nii kena.
* Anna oma msn, seal parem suhelda
* Seksi soovid?
jne jne

No mida siin ikka nii väga vastata on. Sellised kirjad lähevad kohe kustutamisele ju.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-20 20:47
ei tea,ma ei käi siin tutvumas,ja ei üritagi mingeid ligi ajamise kirju saata,ma käin siin kommenteerimas ja nalja tegemas,ja ei oota et mõni naine minuga tutvuda tahaks,nagunii ma ei saa neti tuttavatega kunagi kokku
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 14:40
kas sa kahe mehega oled olnud?
Selline viimane kiri postkastis! No mida te sellele vastaksite?
Küsisingi siis, et kas teete statistilist küsitlust!
Ja siis veel selline kole pilt kahest paksust mehest!
Nutt tuleb peale!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 14:58
Ära nuta apelsin!
Piisab sellest,kui nemad nutavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 15:20
Tegelikult vist nii, et kui midagi tarka öelda ei ole siis on parem vaikida. Aga teisest küljest on vaikimine vahel könekam, kui pikk jutt.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 16:20
Vaikimine on kõnekas siis,kui keegi seda tähelepaneb
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 16:29
Tösi, tösi. Järelikult tuleb enne rääkida (ja möelda mida räägid). On vast nii...
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 17:10
Kõigepealt teha end nähtavaks.Muidu teised ei saa aru,et sina ka kuulad ja mõtled kaasa
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 02:27
Mina olen ise küll esimesena meesterahvale kirja saatnud kuid see oli paraku erand. Enamik kirju mis mulle postkasti saadetakse saavad ka vastuse. Vastused on saanud nii pildita kasutajad kui ka madalalaubalised, kelle kulul lihtsalt nalja viskan. Paraku on nii et vastused on jäänud napiks kasutajate suhtes kelle kohta on kohe näha et meie vahel ei tekiks mitte mingisugustki keemiat, no pole lihtsalt minu tüüp ja seda ei muuda.
˅ näita rohkem ˅