Foorum
2018-09-16 02:25
Palun valgustage üht noormeest, kallid neiud.

Mida teile meeldib mehe juures enim silitada/hellitada/katsuda?
On selleks sõrmedega läbi juuste tõmbamine, kätega üle selja jooksmine, tihe krabamine paarilise tagumikust, käsi õrnalt põsel? Midagi hoopis muud?

Jään huviga vastuste ootele.
Yours truly,
NoEx.
˅ näita rohkem ˅
2018-09-16 02:36
mulle nagu ikka meeldiks masaasi käikus poisile sõrm pepusse pisda see tle peaks nagu ikke meeldima kohe väkaväkapalju vist!
˅ näita rohkem ˅
2018-09-20 15:19
kui ma oleks mees ,siis sellisest ma hoiaks küll eemale ,suure kaarega ,,,
˅ näita rohkem ˅
2018-09-22 02:46
sa peaks magama ,sest teema on teine ,aga hüljes ajab oma rida
˅ näita rohkem ˅
2018-09-22 17:06
Ühel asjalikul koolitusel räägiti, et mehe ninal ja riistal on otse ühendus ja minu arust peab paika
Aga kui käib just meeldimisest siis ikka juuksed ja käed...
˅ näita rohkem ˅
2018-09-23 22:36
Oma mehel patsutan möödaminnes peput
Pärast seksi meeldib mulle meeste juukseid sasida, rinnakarvu sasida. Sõrme otstega õlgu ja käsi silitada, ma tahaks nagu oma sõrmedega salvestada selle tunde ja selle mehe oma mällu.
Meeste juuste sasimine on mul täielik fetish
˅ näita rohkem ˅
2018-09-25 21:31
Ma väga tänan tagasiside eest. Ammutan kõike seda infot rõõmuga ja uudishimuga. ^_^
˅ näita rohkem ˅
2018-09-26 11:09
Täitsa hakkas huvitama, et milline see nina ja riista otseühendus siis on?!!?
On tarkpäid, kes peavad võrdkujuna silmas nina ja noku pikkust.
Kui nii, siis tuletan meelde jutte ülipikkadest neegrinokudest
Ja nüüd paneme need kaks asja kokku ja otsime tänavapildis neid pikaninalisi neegrinoormehi
.........nojahhhhh, hea kui on olemas selliseid asjalikke koolitusi
˅ näita rohkem ˅
2018-09-26 16:40
..." et milline see nina ja riista otseühendus siis on?!!?"...
Halva lõhna peale ei tõuse..
˅ näita rohkem ˅
2018-09-26 23:09
Teema pealkiri: mehe keha võlud NAISE puudutuse jaoks. Ma saan aru, et mõningad siin on veidi segaduses oma orientatsiooniga. Kõvematele peadele siis: kui hellitada ja silitada mehe nina siis see annab erutava impulssi lingamisse. Ja muuseas sama seos on naise huultel ja yonil. Nii et mehed õppige suudlema kui te veel ei oska...
˅ näita rohkem ˅
2018-09-26 23:18
Silita nina palju tahad aaaaaaaga impulssi njetu.
No minul vähemalt ei lähe küll kõvaks, kui kolle ninast kaevan ja peksa pihku nii, et käsi villis...........nohu ära ei lähe
.........ok, muidugi rõvetsesin üle võlli aga fakt tõsine, et ninasilitus ei tundu just väga erutav, pehmelt öeldes.
.........aga ju sellel mehel kes seda väärt koolitust tegi, asi enda peal toimis
˅ näita rohkem ˅
2018-09-26 23:24
Luukera, kas Sa muutud naiseks kui oma nina näpid?
˅ näita rohkem ˅
2018-09-30 15:24
Nät see on kui pole udupeent koolitust läbinud
Olen nädal aega nina silitanud ja ei mingit impulssi..küll aga on vahel pilkudest piisanud, et tekiks tunne "ma Å¡ööks su ää"..
˅ näita rohkem ˅
2018-09-30 19:12
Kus kohas see lingam muidu on
˅ näita rohkem ˅
2018-09-30 20:15
See on siuke peenem värk, et kui naine teeb sulle , siis on lingam. Kui tehakse või , siis on munn
˅ näita rohkem ˅
2018-10-01 21:01
No näed Sa...jälle paar "naist" kaagutas....
˅ näita rohkem ˅
2018-10-30 19:12
Otsmik, kukal, eriti sasin juuksekasvuala
˅ näita rohkem ˅
2018-11-01 03:38
Njaa. Mõistetavad kohad. Ma tänan.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-01 11:34
Mille eest sa mind tänad?
Sa võid ära õppida selle, mis teistele naistele meeldib, aga ehtne on ikkagi puudutus siis, kui sa omale leitud neiuga koos need etapid õppides ära teed ja saate ise teineteist puudutada nii, nagu te ise tahate.
Sa ei saa ette lõpuni meeldivaks ennast kellelegi teha ja proovimata millekski valmis olla.Ole julge proovima.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-02 00:49
Eks ikka aktiivse kaasa mõtlemise eest.

Aju on justkui ülemäära suur arhiiv, mida inimene kohe kindlasti eluea jooksul ääreni ei täida, nii et luban endal vahel ka anda ruumi puhtalt uudishimust küsitud infole. Otseselt selle küsimusega ma ei plaanigi valmistada end ette niivõrd praktikaks, vaid pigem näha kuidas teiste inimeste mõtlemine/aju töötab ning nautida uut infot.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-02 22:31
Terminaatori laulus "Juulikuu lumi" on sõnad:"iga naise puudutus ei saagi olla ühtemoodi hea" ja eks see on tõsi ka.
Aja jooksul suhtled erinevate naistega ja hoia oma meeled kogu aeg avatud. Kui ühe naisega on ühtemoodi hea, siis teine naine tuleb ja teeb midagi hoopis teistsugust ja on ikka hea või veel parem.
˅ näita rohkem ˅