Foorum
2018-08-31 00:43
Lihtsalt mõningase seltskonna silmaringi laiendamiseks...
Kui Sa oled 5a tagasi oma helgemal hetkel vorpinud valmis ühe kirja mida nüüd jälle ja jälle postitad copy-paste funktsiooni (geenius on muidugi see kes selle leiutas) kasutades siis ole nii nutikas, et kiika ennem kirja saaja profiilis olevale lingile "Sinu kirjavahetus selle kasutajaga" ja puhtalt huvi pärast vaata mitmendat korda Sa sama kirja postitad.
Sa ei saa samale kirjale juba teisel katsel vastust seega 3,4,5 jne katsed on täiesti mõttetud...
˅ näita rohkem ˅
2018-08-31 17:42
Vanad kirjad vist kustuvad mõne aja pärast? Aga mulle on ka kirjutanud kasutajad, kellega mitte just ürgajal sai suheldud omajagu ning nüüd alustavad kirjavahetust otsast peale "tere tutvume"-stiilis.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-31 17:47
ju on ring täis saanud siis järelikult
˅ näita rohkem ˅
2018-08-31 17:57
No ma ei viitsi neile päevaraamatu eest kah olla - hakka kõike üle seletama. Ise võiks kah midagi meeles pidada....
˅ näita rohkem ˅
2018-08-31 22:37
Selleks ongi tänapäeva kübermaailmas leiutatud abivahendid mälu toetamiseks, tuleb aint meeles pidada, mis nuppu peab vajutama
˅ näita rohkem ˅
2018-08-31 23:46
Ja mittekübermaailmas kehtib põhimõte, ükskord ta vastab niikuinii
˅ näita rohkem ˅
2018-09-01 04:20
kes tissi annab ja onu reemuse jutte loeb
˅ näita rohkem ˅
2018-12-06 09:47
Nagu elus ikka, on vorstil 2 otsa. Pole ainult nii, et on korduskirju saatvad mehed. On ka matslike kommetega naised, kes ei tea elementaarseid suhtlusreegleid. Üldiselt on viisakas saadud kirjale (eeldusel, et see on elementaarse viisakuse piirides ja mingit sisu omav) ka vastata. Nt kui isik ei sobi, siis on viisakas seda ka öelda. Mitte lihtsalt ignoreerida. See ignoreerimine on ka põhjus samasugusteks korduskirjadeks.

Siin on paraku kombeks kirju kollektsioneerida - st kirjale ei vastata (kuid kirja on loetud), profiili ei vaadata ja seda peetakse üldiselt matslikuks. Siin jääb muidugi suure osa naiste IQ alla seda taset taibata, et kirjade lugemine, profiili vaatamine jm tegevused on siin fikseeritavad.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-06 10:15
Tihti on aga naistel postkast umbes,ja ka uutel meestel kel polevat veel piltigi ja vastad ikka ülevalt alla esimesele kirjale kui aga see on kärme kirjutaja vajauvad esimese lehe alumised kirjad jube teisele lehele ja siis vaatad postkastis üle 35 lehe kirju lihtsalt ei jõuagi enam sirvida kellele vastanud kellele mitte ja teed postkasti tühjeduse… nii need kirjad kaovad
Nii on kus ei ole kõiki kirju tegelikult nähtudki..... aga no kui juba korra vastatud ja sama sisuga kiri uuesti tuleb ega ikka ei vasta enam küll
˅ näita rohkem ˅
2018-12-06 10:19
Tark naine teab, et vituvahe hargitamise piltide peale tuleb vaid kvantiteeti, mitte kvaliteeti.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-06 17:21
Vastuseks ejectile: siin ei ole võimalik kirja mitte lugeda, kuna kõik avanevad automaatselt Ja ka vastata kõigile ei ole mõtet, sest vähemalt pooled hakkaks püüdma "ära rääkida". Ja ma ei leia, et peaksin vastama kirjale, mis koosneb ühest või paarist tegevust tähistavast emotikonist, eriti, kui need tegevused mulle huvi ei paku. Profiile vaadatakse ikka info saamiseks ja kui see info ei kõneta, siis nii lihtsalt on, jällegi ma ei leia, et peaksin kellelegi enda tegevust või tegevusetust õigustama.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-06 18:12
Eject said valesti aru loe uuesti,mitte kirjad pole halvad aga just skmt ütleb üle ,kiirem üritab ära rääkida ja kirjad avanevad kõik korraga ,ilma et oleks neid tegelikult lugenudki.Normaalne inimene loeb aga ennem andkeeti kui kirjutama teisele hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-07 17:52
vastuseks skmt: ma rääkisin kirjadele vastamisest, millel on mingi elementaarne sisu (mitte emotikonid) ja viisakus. Pasale mittereageerimine on muidu täitsa viisakuse kohane. Mina väidan, et siin on täiesti sisukale ja viisakale kirjale vastuse saamise võimalus ehk 20%.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-07 19:14
See sisukus ja viisakus võib olla küll väga suhteline. Aga kui vastuste protsent jääb vaid kahekümne piiridesse, siis on kirjadel ilmselgelt vale sisu olnud. Omadest kogemustest võin öelda, et 90% on täiesti saavutatav ja seda isegi minusugusel koledal vanaätil.
˅ näita rohkem ˅