Foorum
2018-08-04 09:28
Siinseid meeshingi vaevab mure, kuidas naist sebida. Minu küsimus on aga, kui mitu meest näiteks 10st on võimelised sebitud naisele pühenduma ja vaevuma teda veidi sügavuti tundma õppida? No jaa, esmamulje on tähtis aga sageli on see ju petlik. No jaa esimene seks on erutav aga koos selles edasi areneda ja vo järgmisele levelilegi liikuda pole ju sugugi vähem põnev. Või ma eksin? Miks otsitakse siit kedagi, kellega minna swingerite üritusele? Et sebid siit naise keda tahaksid esimesel võimaluses välja vahetada?
˅ näita rohkem ˅
2018-08-04 11:06
On tehtud uuringuid ja on kindlaid andmeid, et selliseid mehi 10.-st on 2,83
˅ näita rohkem ˅
2018-08-04 15:50
No näed siis polegi päris lootusetu seis, vaesel ajal lepiksin ma isegi selle 0,83ga.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-04 19:11
Mina võin pühenduda kuni kella üheksani. Siis hakkab aktuaalne kaamera
˅ näita rohkem ˅
2018-08-05 00:42
Hmmm...kas see ongi siis see 0,83 või?
˅ näita rohkem ˅
2018-08-05 10:17
ei, see on 2,83. peale AK on spordiuudised ja ilm, siis tuleb iha.ee ja vot siis on 0,83
˅ näita rohkem ˅
2018-08-18 19:02
Mina pühendun.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-23 13:37
Simbake, oled vist ise asjadest valesti aru saanud. Mehed otsivad siit tutvuseid ja seksi, koostegemise põnevust. Vaevalt siin keegi otseselt otsib endale abikaasat, seda otsivad rohkem naised. Kuna interneti majandus on oma uudsuse paljude jaoks minetanud, ka minu jaoks, siis ma tõesti tunnistan, et ma ei viitsi neti naistele pühenduda. Neti tutvused on nagu tramm, koguaeg on uus peatus, uued inimesed tulevad peale ja vanad lähevad maha. On siis mõtet pühenduda?

Netis istuvate naiste meelt lahutada, neile huvitavaid kirjakesi kirjutada ma ka ei viitsi, sest mulle ei anna see peale ajaraiskamise mitte kui midagi. Lahe kui keegi su meelt lahutab, iha avades on postkast kirju täis, isegi mingil hetkel on see tüütav kui peab neid lugema. Mulle pole siin 3 aasta jooksul mitte üksi naine kirjutanud. Tähendab ma ei paku ühelegi naisele huvi, reaalset huvi ju ei paku. huvi püsib niikaua kuni mina seda üleval hoian, kui mina tüdin, on ka suhtlus läbi. Mingil hetkel saab ka lollim mees sellest aru. Edasi ma taidlengi niisama. Aga neti naisi ma tõsiselt ei võta enam päris ammu.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-23 16:34
hm, 27 aastat pühendutud ühele naisele. Sügavuste uuring aga jätkub järjepidevalt.
Ja 27 aasta jooksul on tõesti nii välimuse kui ka sisemuse erinevus esmamuljest päris suur. Seega nõustun - esmamulje on petlik
˅ näita rohkem ˅
2018-08-24 04:20
eesti naised vinguvad ju palju, kuidas saavad suhted üldse kesta...
˅ näita rohkem ˅
2018-08-24 14:24
Sebitud naisele pühendumine eeldab pikas plaanis, et naine pühendub ka sebijale. Ühesuunaliselt ei kesta asi kaua.
Aga üksteise sügavuti tundma õppimine on minu meelest pikema suhte eelduseks.
˅ näita rohkem ˅
2018-08-24 17:47
Suure näljaga ainult õgiks...vaevalt siis aega toiduvaliku lehel pühenduda on nii ka inimesega paned paned kuni tuleb päev tahaks vaheldust
˅ näita rohkem ˅