Foorum
2018-07-13 12:17
Küsin siis teilt, naised. kas on olemas selline esteetiliselt või seksuaalselt meeldiva kõva peenise välimus? Näiteks mehed teavad une pealt, millised on ilusad rinnad! Kas on olemas ka selline mõiste naiste jaoks nagu "ilus peenis"?
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 13:56
Siin in penisepilte igale maitsele. Sa vaata kui palju on piltide all naiste komme ja siis vaata ka seda, mis naised need hindavad. Äkki leiad nii enda küsimusele vastuse.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-13 14:02
Noh, see ei pruugi vastust anda - kommenteeritakse või vaadatakse ka ebameeldivaid asju rohkesti. Lisaks ma väga ei taha eriti peenisepilte vaadata mehena. Ja ma tõesti ei küsi seda nö pervotsedes, vaid mul on siiras huvi.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-07 11:50
ex ilu peitub vaataja silmades. mulle tundub, et peenise puhul seondub see naistel pigem emotsiooniga, mida ta tekitas või loodetavalt tekitab. usun et pärast korralikku orgasmi on naise jaoks misiganes välimusega peenis ilus. veidi pärast üht meeldivat ühet pani naine tule põlema, krabas mu peenise pihku ja seda vaadates ütles: sa jeerum kui ilus suur riistapea sul on, seda ma tundsin et midagi on hoopis teistmoodi. ma ei tea, kas ta ka enne ühet oleks arvanud samamoodi
˅ näita rohkem ˅
2018-12-12 01:29
Äkki mul on
˅ näita rohkem ˅