Foorum
1
2
2018-04-26 23:47
Tark naine näitab ennast sulle sellisena, nagu sa teda näha tahad. Seda milline ta tegelikult on, saad teada siis, kui on juba lootusetult hilja.
Ilmselt pole sa veel piisavalt tarka kohanud, või on tegemist olnud liiga tarkadega
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 00:22
Mine tea, filosoofiline teemaarendus.
Ma arvan,et oma tegelikku minapilti ei näita ükski inimene teistele.
Loen ka selle targa naise tunnuseks:
Üksinda olemine. Parem on olla üksi, kui kannatada "lammaste" seltskonda.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 00:53
Vaata...selle "tegeliku" minapildiga on nii, et me kõik paistame alati endile välja ikka ja alati parimatena. Meie otsused, väljaütlemised, tegemised jms. tunduvad meile ju alati selle ainsa ja õige käitumisviisina. Arusaam, et mina talitan õigesti, teised aga valesti, on ju tavaline. Asi on selles, et me näeme ennast alati subjektiivselt, ja kindlasti mitte objektiivselt. Seda teevad meie eest ikkagi teised. Muidugi on alati erandeid ja paljud ei pruugi meid ja meie otsuseid tihtipeale arukateks ja mõistlikeks pidada, aga kui kümme naist peaks nüüd mulle ütlema, et ma olen ikka ülim jobu ja idioot, siis järelikult peab seal mingisugunegi tõepõhi all olema, kuigi ma võin ise ennast jumalikuks printsiks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 11:57
Kelleks inimesed iseenast peavad on nende enda asi. Mõned inimesed kannatavad depresiooni vms all ja nemad ei pea küll enaast maailma parimateks inimesteks, pigem ikka mõttetu sitt ja soovivad oma elu lõpetada. Inimene kes peab iseendas väga lugu, ümbritsevad end teiste samasugustega. Härrasmees või proua tuleb inimeses välja, siis kui teised teda nii kohtlevad.
Kui seltskond on labane, siis see tõmbab labaseid inimesi. Või siis vanasõna: Kuidas küla kutsule, nii kutsu külale.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 13:47
Depressioon tekib siis, kui inimene tunneb ennast alaväärtustatuna. Kui jobu teab, et ta on jobu, siis võtab ta seda paratamatusena mis ei tekita nii suuri pingeid pingeid, kui see et keskkonna hinnang on tunduvalt madalam tema enda hinnangust.
Meeldiv on suhelda inimesega, kellest sa tunned, et oled natuke üle. Tatk teab seda ja hoiab ennast tagasi. Temale piisab teadmisest ja ta ei hakka seda tõestama.
Kui juba läks vanasõnade peale siis lisaks ka mõne.
Kaks kõva kivi ei jahvata head jahu.
Targem annab järele.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 15:39
Ma olen depressioonis olnud, seega neid tundeid ja mõtteid pole vaja mulle selgitada. Praeguseks suudangi nn pealevaadates arusaada, kas inimesel on deprekas või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 18:05
Arvad nii?
Inimene on nagu raamat.
On raamatuid, kus jutt on selge ja kõigile arusaadav.
On raamatud, mis eeldavad, et arusaamiseks pead olema mingi teise raamatu läbilugenud.
Mõnes raamatus tundub küll jutt olema väga loogiline ja arusaadav, aga tähelepanelik lugeja leiab ridade vahelt hoopis teise mõtte.
Mõnda raamatut ei lastagi sul endal uurida. Sulle loetakse sealt vaid mõned peatükid ette.
On ka selliseid raamatuid, mille lugemisest võid vaid unistada. Saad imetleda vaid kaanekujundust ning tutvuda kriitikute arvustustega.
No ja on ka selliseid, millest keegi midagi aru ei saa. Tõiesti mõttetu sõnamulin, mis tundub, et on kirjutatud ainult kirjutamise pärast.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-27 21:56
Jutt jumala õige!
Ma olen Sinuga nõus, mitte Sinu vastu. Minu esmasooviks siin lehel pole maha ja taha, pigem olen tutvumas ennem.
Kahjuks vestlusteemad teistest inimestest, riietest, asjadest, kollase meedia staaridest ei paelu mind. Mõned teised netisaidid pakuvad ka otsest naiseteenust, selle saamiseks pole vaja siia kasutajat teha. Sularaha näppu ja paar kõnet.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-28 14:28
No kui kuulutusi sirvida,siis eesti kõige targemad inimesed ongi ihas,endi arvates vähemalt
˅ näita rohkem ˅
2018-04-28 17:52
Mhmh
Palju soovivad ennem suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2019-06-30 22:08
Soovivad nad jeee.....
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 07:56
Jutud käivad, et litsi ongi raske rahuldada, kuna augud on nii ära hooratud
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 08:28
Hr perviito kommentasri põhjal võime öelda, et ihas ikka on arukaid inimesi
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 10:04
Hõõrdumisel kuluvad ju mõlemad osad ja kui nüüd arvestada, et sama keppi surutakse kolme auku, siis......
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 12:36
Valel teel oled, jott. Vaata, kui hiir jookseb läbi seinas oleva hiireaugu, siis auk kulub suuremaks, mitte hiir ei kulu väiksemaks
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 16:00
Aga miks võib hiireaugu juurest leida hiirekarvu, aga mitte saepuru
˅ näita rohkem ˅
2019-07-02 20:58
Vaat kus jott ütles, et keppides munn ja vitt kuluvad.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 15:29
Ma leidsin kunagi nõukaajal ühe tädi augu ümbert ka karvu
Tänapäeval pole enam selliseid karvandikke kohanud
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 16:32
Seletame siis qwertyle enda mõtte lahti, millest ta aru ei saanud.
Ära karda, ei kulu su munn midagi, ainult sa ise kulud.
Kui noor poiss pääseb vitu juurde, siis pole probleemi milline see on, kui läheb aeg edasi, siis hakatakse tahtma, et vitu ümber ka ilus naine oleks, siis tahetakse juba, et vitt oleks tihe ja et naine ka midagi teeks .... . Niimoodi järjest nõudmised kasvavad, aga sama kiiresti ka kõik uued vigurid muutuvad igavaks.
Aga mis põhiline - see juhtub vaid siis, kui naine on kindaks onaneeriva mehe käes.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 17:36
Sellised mõtted tekivad võib olla siis, kui seks muutub kohustuseks
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 18:08
Põhimõtteliselt on see sama. Seks muutub kohustuseks siis, kui naine enam meest piisavalt ei eruta.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 21:11
Hõõrdumisel kuluvad ju mõlemad osad ja kui nüüd arvestada

Kaks asja mis ei kulu, sea kärss ja naise vitt.

Sõbtranna jaoks oled sa jott ilmselt ära kulunud.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 21:28
Sa vist loodad, et vahetab sinuvastu välja
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 21:46
Hei tehnikud. Hõõrdumisel kulub ainult hülss. Fakt
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 21:48
Oled sa traktori lindipolti näinud?
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 21:57
Kas just minu kuid kellegi teise vastu vahetab sinu kindlasti. Miks mitte ei või see mina olla.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 22:08
Lootus sureb viimasena
˅ näita rohkem ˅
2019-07-03 23:26
Sina sured ennem kui lootus.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 05:47
Mina võin muidugi surra, aga sina tõmbasid öösel endale järjekordselt vee peale
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 07:40
Alati on kõik teised süüdi, aga mitte ise.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 07:44
Hea, et sa sellest arusaid
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 07:50
Kõik teised eksivad aga mitte sina.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 08:21
Oi, mina eksin ka ja kuidas veel, aga seda eksitust püüan vältida, et pean teisi endast lollimaks.
Igal inimesel on puudusi ja qwerty, kui sa oled mõne naisterahva vea üle irvitanud, siis võid kindel olla et seda ei unustata.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 19:19
suht savi. sa ikka leiad teiste vigu ja mööda tegemisi. Enda omasid ei märka sa üldse.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-04 19:31
Aga kust sa tead, et ei märka?
˅ näita rohkem ˅
2019-07-05 00:20
Nali teed vä?
˅ näita rohkem ˅
2019-07-05 08:04
Minu vead, qwerty, jäävad reaalsesse ellu ja iha lehte nad ei puuduta. Samuti ei käi ma siin enda reaali äpardusi teiste peale väljaelamas.
Iha on mulle puhtalt meelelahutuskekkond. Ma ei otsi siit midagi, ega kedagi, seega pole mul siin võimalik ka teha vigu, et millestki ilma jääda. Minu eksimised siin jäävad puhtalt arvamise tasemele ja ei mõjuta karvavõrdki minu elu.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-06 23:50
Ah mis sa plärad.
˅ näita rohkem ˅
2019-07-14 01:43
Esimene kord võib erutus nii suur olla, et ehk ei suudagi vastu panna pikemalt. Peab harjuma inimesega.
Oleneb seksi iseloomust ka. Kui rautada tugevalt tagant nagu Troonide Mängus, siis tulemuseks kiire laadung. Seksis peab olema mängulisust ja tunnetust ka naise poolt - kui mees hakkab tulema, tuurid maha võtta nt. Tuleb nautida.
˅ näita rohkem ˅
1
2