Foorum
2010-04-01 01:06
teen siis otsa lahti: nimelt leidsin postkastist kirja sisuga:"tere,iludus, sinu sisse ma oma riista paneks. saaks kokku, helista pla-pla-pla" et siis mis ma õelda tahan on see et see ei ole täiskasvanulik eriti ja minu arvates nõme. selliseid kirju on tulnud palju ja natuke tüütab ära selline asi . ütleks asja juurde veel et kui mees tahab naist leida siis ei sobi selline käitumine ja kirjade saatmine kuhugi.

olge tublid ja jõudu ja jaksu!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 01:48
Lõik teema algataja profiilist: "olen lihtsalt siin. sooviks suhelda uute ja omamoodi inimestega "
Tingimused on ju olemas, et uued ja omamoodi inimesed! Milles siis häda?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 11:35
Ma oma postkasti revideerima ei hakka, võrreldes katrinile saadetud tekstiga ei anna mulle saadetavat võrreldagi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 13:19
tahtsin õelda et kui mees tahab ikka suhelda ja tutvuda siis selline lollus ei vii kuhugi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 13:20
Kas siin üldse tahetaksegi kedagi leida?Vist selline nõme suhtumine esimestes kirjades on üsna tavaline Ega naised sageli pole ka normaalkirjadest vaimustatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 14:48
kaastunne naistele ... ei teagi kohe öelda miks nii käitutaxe....
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 15:48
katrin 105 vist lihtsalt uus kasutaja!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 16:46
või liiga noor veel, et sellisesse ellu sukelduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-01 23:12
Mis ta siis niiväga valesti ütles?

Näed kena välja küll ja kuhu see riist ikka siis käib kui mitte sisse. Ja loomulikult tuleb enne ette helistada, kui seda tegema hakata.

Tubli poiss
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 01:05
ohh, teie mõistust ja maailma. asi käib nii siis: helistame ette ja kohtume pehmel ja soojas voodis nii lihtsalt ei käi küll.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 10:08
katrin sa oma ankeeti oled vaadanud? tutvumise all kirjas:ei soovi tutvuda ja all pool kirjas:soovin leida sponsorit. see mees kes otsekoheselt riista su sisse tahtis panna vast oletas et selle eest ka maksab? seda soovid ju?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 10:12
tavaliselt on ikka nii,et kes maksab,tellib ka muusika.sina tahad sponsorit,seega küsimusi ja soove esitab tellija,harju sellega või korrigeeri oma kontot.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 11:08
katrin105: Aga palun kirjelda siis, et mismoodi see sinu mõistuses siis käib. PAne ankeeti või siia kirja, et mis ja kuidas peaks tegutsema.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 12:04
Selle tütarlapse (19) ankeedis on midagi tõsiselt nihu. Ei soovi tutvuda aga vajab sponsorit. Huvitav kuidas mees selle lahendaks? Küsib kontonumbri ja summa ja kannab lambist vajatud miljoni üle?
Pagan selleist meest tahaks kohe oma silmaga näha aga ainult näha mitte midagi rohkemat. Mine tea mis piisknakust levitab.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 13:13
Ükskord ma proovisin ühele kontole niimoodi rahaülekannet teha aga millegipärast saadeti summa kohe tagasi Ei tea kas vähe oli?Tuju läks ära kui tulemusi polnud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 20:15
peax mainima ikka lolle leidub ...ei tea mida siin mõeldaxa et nii lihtne see raha saamine ongi ... vahepeal on küll tunne nagu olex kuskile müük.ee lehele sattunud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:02
Mis sa siis arvasid?
Tasuta lõunaid pole ju olemas. Me kõik oleme müüdavad ja ostetavad. Vahe on ainult hinnas.
Õnnelik võik olla see kel õnnestub see rahaga kinni taguda, tihti peab selle elukese eest oluliselt suuremid väärtuseid välja käima kui seda on need paberi tükikesed.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:23
Mõnele võib ju ostmine olla õnneks,aga õnne ei osta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 12:25
järjekordselt tegi teema naine kes ei tea mida ta lõppeks üldse tahab. tutvuda tahaks ja ei taha ka, raha soov vist on kõige primaarsem. seksi kohe kindlasti ei soovi. miks ma siia lehele tulin, miljoni küsimus.

memoturniir
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 12:39
kurat kus elu taandub pidevalt rahale

tänapäeval naisega seks on prostitutsioon. pole naistel enam tundeid ega armastust, ainult va kõlisev loeb
ah loomulikult pole elu nii must-valge kuid sellistel lehtedel olemine on parajalt demoraliseeriv küll.

nagu mees kes käib tihti lõbumajas pole vist kunagi enam võimeline naist armastusega võtma, pole ka naissponsoriotsijatega midagi peale hakata. tõesti ajudes tuhiseb tuul ja muidu eluga hakkama ei saa kui läbi jalgevahe?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 13:32
Tundub nii juba küll Samas pole kadunud ka need naised kellele justnimelt tunded ja armastus olulisem, sellistest portaalidest neid ( armastust ) otsida on aga ennatlik
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 13:56
Barb!...Ennatlik aga mitte võimatu
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 14:14
Pole see olukord nii hull midagi.Naisi kelle ankeedis seisab,et nad otsivad sponsorit,on vaid 450 ja neistki sada pole viimase kolme kuu jooksul lehte külastanud.Sponsorlust pakkuvaid mehi on kaks korda rohkem.
Kindlasti on ju ka igal prostituudil keegi,kellele antakse rõõmuga ja ilma rahata.Ülejäänu on töö ja hind kujuneb poolte kokkuleppel.
Mitte keegi ju ei käsi seda teenust osta.
Kas nad peaksid siin lehel olema?Sama võiks küsida ka ennast reklaamivatelt fotograafidelt ja potensiravimite pakkujatelt.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 14:34
Sai sõbrannaga kunagi naljaviluks siia nö varikas tehtud. Katsetasime kui paljud oleksid nõus tasu eest naist rentima. Taksiks panime 500.- Tagasiside oli meeletu, kõik kirjutanud olid summaga koheselt nõus, anna aga minna
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 15:42
Vanaema, ema ja tütar. Neil on hommikuks vaja kokku saada 1500 krooni. Midagi nad teha ei oska. Otsustavad siis et teenivad kehaga raha.
Tütar käib tundaega ära 500 tasuks. Ema on 2 tundi ära ja 500 taskus. Vanaema on hommikuni ära ja tagasi tulles on 500 ühe kroonist taskus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 16:21
antud teema on väga hea vastus küsimusele, miks meeste kirjad on nii "nõmedad" jne. tegelikult on see mall "ei tea ise ka, mida tahta- miski pole iial küllalt hea" vägagi tüüpiliselt naiselik. kui ikka järjest kohtad sellist suhtumist, on üha raskem kedagi tõsiselt võtta. miks peaksin nii väga püüdma n.ö. "täisväärtuslikku ja normaalset" suhet luua, kui ma juba 99% tõenäosusega tean selle lõpptulemust? vanemaks saades ehk ei tule see suhtumine enam nii selgelt kõnest/kirjast välja, aga naine jääb naiseks, olgu ta siis 20- või 80-aastane......
˅ näita rohkem ˅
2010-04-04 16:56
klemo, ega asi pole lootusetu. kui sul on kobe raam, kena sihver plaat, oled muidu laheda olemisega säga ja kirja puistad mõned nipikad luuleread mille lõppu postrkripumi märgid kutse õhtusöögile ja rõhutad väljategemist. loomulikult sa ei esita ühtegi küsimust ega nõudmist. nii saadki kohtumise kirja. kohtumisele ilmub naisolend kes pildiga väga kokku ei lähe, kes niheleb närvilised ja räägib jämeda häälega. pärast 5 minutit kestnud kohtingut imestad isegi mida sa lootsid...

˅ näita rohkem ˅