Foorum
2013-12-13 21:18
See on umbes sama kui, et haukumine on ara koera tunnuseks. Suurel ja julgel koeral pole vaja suurt kisa teha, vaid väiksed argpüksid peavad kuulutama, et ma olen väga kuri.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 21:25
Hea küll, Kilowatt, tabasid mu mõttes vea. Su sõnastus on muidugi täpsem ja ilusam, luba endale üks õlalepatsutus
Ma pidasin hetkel tõesti silmas ebakindlust kui taolise käitumise põhjust.
Vabandust, lähen nüüd ja loen midagi Rein Prankilt
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 21:30
Pähh, õlalepatsutus. Mina vähemaga kui küpsis ei lepi.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 21:33
Netu küpsist, netu... /topin ruuterisse porgandit, ehk ajab asja ära/
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 21:39
Sellisel juhul jätaksin õlalepatsutuse alles valikusse, porgand reede õhtusse ei mahu. Aga lähen teen ka midagi kasulikku, võileiva või õpin luuletuse pähe.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 22:43
kui midagi k2ib yle m6istuse siis asendage
see x-ga. 40 tomatit on rohkem kui yks aga
kurk ja tomat ei ole v6rreldavad.
v6ite kyll r22kida kellele meeldib kodumaine tomat ja kellele hispaania esimene klass. lisaks on veel praktiline ja teoreetiline kurk, n2iv-v6imsus ja aktiiv.
t6mbad 40 tonti l2bi on 6udus.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-02 21:56
Üle pika aja...
Ma ei usu, et mul oli päris õigus: ebakindlus, kui suurustab suhteliselt võõra naise või "sõprade" ees.
Aga on veel palju võimalusi: enesehävituslikkus, kui oma elukaaslase ees; lausrumalus, kui oma naistöökaaslaste või lapse õpetaja ees jne jne.
Sry, aga midagi heakskiitvat ühegi publiku ees sellise asjaga hooplemiseks ma ei leia.
Me oleme kõik suured poisid ja -tüdrukud. Kõik oleme ühtteist teinud ja -näinud. Kas mingi asjaga peaks kiitlema üleüldse? Ma ei leia ühtegi asja, kus see oleks maru tark tegu. Kõik on ju minevik nagunii. Loeb see, mis sa praegu, hetkel ette võtad.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-07 01:18
Kui kepp sama keeruline oleks nagu siin poiste jutt siis oleks lihtsam keppimata jätta
˅ näita rohkem ˅
2014-01-07 16:29
jmfm: "See ju vana ütlemine, et kõige
suurem jutumees on kõige väiksem
nikumees."

Õigus?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 00:50
reaalsus on paraku see, et kõige suurem jutumees on ka paraku kõige suurem nikumees...vähemalt eesti yhiskonnas kus möla õnge läheb enamus naisinimesi...kellest enamus väidab, et nad ei harrasta yheöösuhteid
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:02
nii on, turk.... tühja tünni kõmina pääle tulevad naised kui ööliblikad lambi peale...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:06
nojah vabakas, see siinne ila, et jutumehed ei saa midagi on rohkem nokude eneseõigustus, reaalsus on ikkagi paraku teine...reklaam loeb ka vituvilgutamises mitte ainult hambapasta valikul
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:08
no, kui vaadata,kes on "popimad poisid" ja millist hülgemöla nad välja ajavad,siis.... nimesi ei nimeta, näpuga ei näita, aga....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:09
käi perse vabakas...ei ole vaja mõnitama hakata
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:13
no anna andeks, aga ma tõesti ei pidand sind hetkel silmas sa suudad isegi adekvaatset juttu ajada, kuigi me seisukohad teatud teemades on ristivastupidised
˅ näita rohkem ˅
2014-01-08 01:13
no anna andeks, aga ma tõesti ei pidand sind hetkel silmas sa suudad isegi adekvaatset juttu ajada, kuigi me seisukohad teatud teemades on ristivastupidised
˅ näita rohkem ˅
2014-01-16 17:06
Vabakuulaja - õlbitsed hoopis minu kallal?

tegelikult olen turkiga nõus.
See on suht loll jutt, et need, kes rohkem seletavad pole ise tegelikult muhvigi saanud.

Muidugi hoopis teine teema on see, kui see rohkem jutustamine käib vaid oma naiste arvu kohta - selle kohta mul andmed puuduvad, kas sellised mehed saavad rohkem või mitte, kuna ise pole seda vajalikuks pidanud (tegelikult on häbi tunnistada, et ma lihtsalt ei tea seda arvu..... reklaamin nüüd ennast kah - ega mul võtaks ikka vist oma paar tundi, et kõiki naisi meelde tuletada)
˅ näita rohkem ˅
2014-01-16 19:56
oioi, mina olen ikka tuugalt palju naisi pand. ei jõua neid ülessegi lugeda. mõlemad jäid jummalast rahule. nii kõva mees olen.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 18:19
Tähtis pole see kui paljusid oled saanud, vaid kui paljud on sinuga rahule jäänud ja kes tahavad sind veel...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 01:54
mulle sobiks kenasti,kui keegi rohkem ei tahaks...aga hui
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 22:43
Naised vist kardavad, kui mehed neist räägivad. Õigemees ei kiitle, ei tee seda, ei tee toda, on üldse üks kurt-tumm nohik Huvitav kuidas ta üldse naise leidis?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 23:32
ja meestele ülimalt meeldiks, kui hakataks tema võimekust voodis suure ilma ees lahkama? vaevalt küll, kuna enamasti mehed naiste silmis ei pruugigi nii ülierilised olla
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 23:42
See naise leidmine on vana teema

" Kolm asja on mulle väga imelised,
jah, neli on, mida ma ei mõista:
kotka tee taeva all,
mao tee kalju peal,
laeva tee keset merd
ja mehe tee neitsi juurde."

Nii seisab piiblis
Aga ka ülejäänu seal, kust tsitaat pärineb, oli päris huvitav

http://piibel.net/sisukord.html?q=%C3%95p+30#q=%C3%95p%2030
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 09:10
vaba: Aga naised nagunii lahkavad sõbrannade vahel peensusteni kõike, mis on meestega seotud. Sellepärast naine meest kardabki vast, iseenda käitumise pealt.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 23:57
Liiga paljude seriaalide vaatamine mõjub raalsustajule laastavalt.
Elu ei ole ''Seks ja linn'', naised eelistavad oma intiimelu siiski enda teada hoida.
Või on mõnel teisel naisel teistsuguseid kogemusi?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-23 10:58
Mul läks peale seitsesadat rehnung sassi ja nüüd peab nullist alustama Kiirustage, saate praktiliselt süütu maapoisi
˅ näita rohkem ˅
2014-01-23 11:00
olehyva see lause tõmbas minu jaoks mõtted kokku. rahule jäämise võikski omale selleks teljeks võtta.
teisisõnu võiks selle mõtte ümber sõnastada umbes nii, et loetlege ja kiirustage vähem. hulga asemel keskenduge rohkem sellele, mida keegi konreetsesse suhtesse andnud on. keskpäraseid suhteid võib olla palju, aga väga häid üksainus. võib-olla ka rohkem kui üks. selle poole tasub nagu rohkem püüelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-23 12:22
Juuksur, aga kuidas sinu endaga on? Muide elu peaks olema lineaarne nähtus ja rahulolu on siiski seotud pigem inimese enda maailmatunnetusega. Suhe on pigem nähtus, selle osaline näeb seda täpselt selliselt nagu ta näha tahab. Kui elu on lineaarne, siis pole vahet millisel kiirusel liikuda, lõpp-punkti peaksid jõudma täpselt ühel hetkel. Ühe hea suhtekogemuse saamiseks tuleb elada palju keskpärastest suhetes, sest muidu ei teki võrdluspunkti.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-23 15:58
Tihti on nii, et asja tõelist väärtust tunnetad alles siis, kui oled ta kaotanud. Muide see kehtib ka negatiivse kohta.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-24 08:11
rocky, ma ei saanud sinu küsimusest aru. korda, palun.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-24 13:18
sa ei saanud täna enam oma kommentaarist aru? oh sind küll
˅ näita rohkem ˅
2014-01-24 14:03
sain küll, sinu küsimusest aga mitte. täna vist ei joppa kellelgi eriti
˅ näita rohkem ˅
2014-01-25 09:29
Utha , mõtled õieti, aga... kõik head vahekorrad pole suhted, vb nt üheööseks aga hea v väga hea, kahjuks pole võimalik rohkem selle inimesega kohtuda vms. ja minu arust keskpäraseid suhteid pole, lihtsalt seks ei kalpi kõigiga v nt kõik naised pole voodis kirglikud ja emotsionaalsed ja heade naiste puhul satuvad jama mehe otsa kes 3 liigutusega juba lõpetab jne, jne.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-25 11:22
minu viga. seadsin oma mõttekonstruktsioone üles kirjutades ise ootused liiga kõrgeks.
see, mida sina, olehyva, mu lausetes õigeks lugesid ja see, kuidas sa neid mõtteid enda jaoks tõlgendad, on arvatavasti siiski midagi muud kui see, mida mina mõtlesin, aga las see olla nii. ma olen sellega arvestanud.
põhjus, miks ma just rahulolu seksi tasandil ning rahule jäämise suhtega tervikuna ja üldse selleks üheks mõõdupuuks välja tõin, seineb nendes teistes seostes, mida ma siin näen. näiteks rahulolu-andmine. rahulolu saab mõjutada selle kaudu, kui palju sa ise välja jagad ja annad. ühe osapoole rahulolu ei pruugi tingimata võrduda sellega teise osapoole jaoks. „keskpärane“ on üksikisiku hinnang oma rahulolule, kas seda oli vähe, keskmiselt hea, piisav, palju jne. andmine ja saamine niisiis ikkagi. kui mõlemad näevad seda, et on võrdselt saanud ja võrdselt ka endast andnud, siis puudub ka keskpärasus. selle asemel nähakse näiteks erakordsust. rahulolu on palju suurem. keskmise tulemusega ei pruugi meeskonda üldse sissegi pääseda. st et juba enda rahulolu huvides on mõtet rohkem anda ja teha seda võimalikult üle keskmise tulemuse.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-25 14:14
On teada, et kuskil kahe aastaga seks ammendab ennast. võib küll esineda üksikuid sähvatusi, aga need juhtuvad siis kui neid ei oska oodata. Üldiselt taandub kõik keskpäraseks rutiiniks. Siis jääbki kolm võimalust.
1. Leppida keskpärase seksiga
2. otsida kõrvalt vaheldust
3. Lõpetada suhe ja alustada uut
See on juba igaühe enda otsustada, millise neist võimalustst ta valib.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-25 20:23
väga õige, selle pärast ongi iha.ee ja variant nr. 2 muidugi see on minu silmanurgast vaadatud
Utha, nii pikale jutule enam vastata ei jaksa
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 02:52
olehyva, sellepärast sa number 2 validki - sul pole "jaksu".
ei taha päris puupulkade pealt ennustama hakata, aga äkki sul pole ka seksis seda „jaksu“ ja pane tähele, et jaksu all ma ei pea silmas vastupidavust, suutlikkust jms.
valik nr 2 ja minu postituste vahel on päris otsene seos, kui aru saate, millele ma viitan.
seega me ikka näeme seda teemat erinevalt.
tegelikult on ka number 4 olemas. kahju, kui need valikud ainult kolmega piirduvad.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 07:39
Utha,räägi parem sellest,et mitut meest sina oled magatanud?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 08:32
Seks ei ammendu, Aita Kivi sõnadega umbes nõnda, et " Kirg on energia, mis muundub ühest liigist teise".
Inimene ise peab olema täis seksuaalenergiat ja siis leiab see kirg ka väljundi...
Elu on hetk. Rohkem peaks seda hetke nautima.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 09:05
Usun, et emmal-kummal partnereist võib küll tekkida tunne, et seks on kaotanud oma senise särtsu ja rõõmu.
Väikesed lapsed, kes hoiavad naise pidevas magamatuses, ränk töörügamine, mis lihtsalt kurnab mehe füüsilise ja vaimse poole banaanikooreks, kitsad elutingimused, kus privaatsust saavutada on võimatu - kord ei taha seksi üks, siis teine aj kui äkki mõlemad tahavad, siis pole see võimalik.
Siis valitaksegi väljapääsuks teine suhe, varastatakse kirge kusagil mujal, kellegi teisega., tuues vabanduseks "kooselus on seks end ammendanud".
Keegi ei valeta, öeldut usutakse täiesti siiralt, aga miks seks end ammendanud on - ei nähta. Või kui nähakse, ei osata midagi peale hakata.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 09:31
Nu vot, see "edasi-tagasi nühkimine" ammendub.
Seks on midagi enamat, seksuaalne inimene on loov...
Tuim inimesetükk läheb nühib kellegi teisega- ja ülla-ülla-taas ammendub, jne., jne...
Nii nagu tatraputru võib pakkuda paljude erinevate maitsvate lisanditega, on sama lugu seksiga. Kes ainult ootab seda "vinget elamust, ise loomata, see jääbki pettuma.
Tõsi, siin on teadjaid tantra-gurusid, mina pole selles eriti pädev ent elu ise on näidanud, et kõik on tajumises ja kulgemises ja tunnetamises kinni...
Ja kui ikka paar leiab, et on vürtsi vaja, siis tuleb see kilukarp ikka lahti teha, mis muud! Veelparem ,kilud kaasa ja naabriperre külla minna
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 09:41
Kui päris aus olla, siis kui palju ikka neid loova mõtlemisega inimesi on?
Kedagi ei saa sundida mõtlema "kastist välja", selline mõtlemisviis kas on või seda pole. Seega võib üsna kindlalt väita, et katkised suhted, mille tekkimise põhjuseks nimetatakse ennast ammendanud intiimelu jäävadki igaveseks olemas olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 09:42
Neljakümnesel, kel lapsed suured ja kogu aeg endale kulub, on seda hea rääkida
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 10:05
Ma ei saa üldse aru, kuidas viitsitakse ja tahetakse lausa iga päev seksi? Pole siis ime, et on neid veebikapakkujaid ja ka ostjaid Aga ju ma liigun teistsuguses maailmas... Kui ikka lausa iga päev peaks mehe jaoks valmis olema--siis muutubki seks vastikuks, rutiiniks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 10:31
No ja siis juhtubki- mees tahab täna, aga naine "ei ole valmis", homme tahab naine, aga mees "pole valmis". Oma armastatu jaoks võiks vähemalt "valmis" olla kogu aeg... iseasi, mida valmisolekuna tõlgendada.
Mis muidugi e välista, et on olemas erineva libiidoga inimesi ja kokku on mingi ebasobiva juhuse tõttu sattunud inimesed niiöelda "joonlaua eri otstest".
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 11:13
Vähe on selliseid, kelle kell käib samas taktis. Mida rohkem meie ümber on inimesi, seda raskem on õiget leida. Liiga palju segavaid helisid, et õiget tiksumist ärakuulda.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 11:59
Kauakestev kooselu on kompromiss. Kompromiss tähendab seda, et kord annab üks pisut järele, kord teine. Nii neid tiksumisi klapitataksegi.
Paraku tikutakse kompromissiks nimetama ka olukorda, kus järele annab kogu aeg üks kooselupartner.
Selline rütm ei tööta...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 15:13
Pole inimest, pole probleemi
Pole seksi, pole probleemi
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 17:05
Karvased ajasid nüüd kiluisu peale
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 17:11
Täna meil kilu ei ole, on spagetid
Aga...äkki homme?
˅ näita rohkem ˅