Foorum
2013-06-08 23:18
riiete alt, et see ebamugavust ei tekitaks naises
ja samas tekitaks naisele positiivse hinnangu mehe suhtes?

Sedasi, et: "Oooo ma meeldin sellele mehele, kuidas teda voodisse saada"
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 18:54
Nt seni, kuni ta sulle käekotiga pikki pead tõmbab?
Aga ... Mõmmi ... paljudele naistele ei mõju see ... absoluutselt ... Sa võid vahtida, kuni sellel naisel siid seljas rebenema hakkab ... ja ei miskit.
Mis positiivse hinnangu?
Parem lehvita sajaseid, usu, selle peale märgub osadel palju paremini
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 19:05
Sa võid üsna kindel olla, et idioot nagu sina suudab naises äärmisel juhul imepisikese sümpaatia või kaastunde esile kutsuda ainult verest tänaval tühjaks joostes ja agoonias korisedes. Proovi seda ometi, võiks sulle kordki kaasa elada.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 22:09
Ütlen ausalt, et minule meeldib kui kuskil klubis pubis naine mind silmadega õgib.
Usun, et neid on ka naiste seas kes sellest meelitatud on.

Mulle tekitab kaastunne külmajudinaid, seda ma küll taga ei aja.
Enne jooksen metsa rahus surema kui kuskil avalikult riskin kaastunde ohvriks saada.

Mmmm nahk siidine, rinnad nii valged ja naeratus uje
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 23:24
Mõmmik, kust Sa valged rinnad ja siidise naha said?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 23:29
Mõmmi, mis me küll ilma Sinuta siin teeks!!!
Tead vahel on Sinu totrused isegi humoorikalt värskendavad. Loomulikult pole see siin Sinu ainus konto ja see ei ole ka oluline, kuid selle nime alt oled jätkuvalt omas elemendis, nii nagu seda kunagi kasutaja Pudel oli.
-----ära nüüd aupaistest pimestu, sest vahel üllitad siia ka tõeslist okset, kuid kokkuvõttes ikkagi värskendav ja kui mulle ei meeldi, siis ma lihtsalt ei loe.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-11 10:14
Niikaua on paras, kuni silmade ees virvendama hakkab. Mina küll jõllitan alati niipalju kui saab.
Naised panevad ennast ju vaatamsieks nii riidesse ja meigitakse ka et ilus oleks no ja miks mitte siis sellest lugu pidada ja seda mitte teha. Teine näeb vaeva ja puha ja siis keegi ei vaatagi. Kui kole on siis kaua ei vaata, kui just neid koledadid riideid seljast ära ei hakata võtma.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-11 11:02
Olin just ennast mugavasti tänavakohvikus istuma seadnud, nosisin veidi väsinudilmelist kiluvõikut ja luristasin espressot peale, lehitsesin värsket ajakirja, mille keegi oli lauale unustanud...elu tundus olevat kui lill
Äkki kostus minu kõrvalt hääl, mis meenutas õrna ööbiku laksutamist..."vabandage noormees, kas see koht on vaba?" Rebisin end ajakirjast lahti, pöörasin pilgu küsija suunas ja...ta silmad mis sinised. kui sinine järv, ta juuksed mustad kui eebenipuu, ta huuled mis küpsed maasikad, ta rinnad, mis kui teravatipulised MountEverestid ja jalad...need jalad, mis siredad ja päevitunud...ehhh Jäin vist pikalt seda kaunist ilmutust piidleme, sest..."Mis passid töll, on siin vaba pleiss vä?" ...Tudsin, et maailm minu ümber purunes kildudeks
˅ näita rohkem ˅
2013-06-11 11:15
Olin ühes kohvikus. Letiääres seistes vaatasin ringi ja märkasin kampa neegrinaisi mind vahtimas. See oli lausa tuntav, kuidas iga mu riideese seljast kisuti ja kuidas .......
Tegelt on see suht veider tunne, kui nii vahitakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-11 20:49
aikon
järgmine kord ütle kohe "jah koht on vaba"

Siis kui kummardab siis vaatleme dekolteesse - naised jumaldavad seda kui rindadega rahul ollakse.
Sääred jäid nägematta, pole viga - pea kaldu libised toolipidi alla.
Seal on alasti jalalabad - neile annad samauti põhjaliku hinnangu.

Nüüd põhjalik näo analüüs millele järgneb piiiiiiiiiiiik naeratus kui naine seksuaalselt sümpatiseerib mehele.

Naine on meelitatud.
Nüüd naine silitab jalaga juba mehe kotte laua all, ning mängib oma huultega väga nurjatult.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-12 22:28
Millele sa ikka keskendud, ma arvan, et see on silmside, siis ehk riietus. Valges kostüümis lausa tõrjus üks tantsuaeg lähedust, saatsin p... Aga kui naine sulle kotiga ribidesse paneb, siis on see külgelöömine või vastu pead, siis oled ta pöördesse keeranud.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-13 20:34
Ma mõtlen, et kas siin on tõepõhi all, et kui naine läheb nii pöördesse, et lööb kotiga vastu pead ja hakkab koti rihmaga kägistama.
Et siis ta tegelikult hoolib sellest inimesest keda ta peksab.

Nagu lastele koolis räägitakse: "kes peksab see armastab"

Kui inimesel pole ei külma ega kuuma toimuvast siis puudub side ja asi on selge - mehele vähemalt.
Aga kui naine ründab siis ta ju tundis mingit suhet rünnatava vastu.

Kui naine ründab siis hoopis kallistad teda vastu ja seepeale näed isegi kuidas naine tuleb sind kirglikult suudlema - sest ta hoolib asjadest mis kuskil on või toimuvad.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-14 09:46
Üldiselt inimestele ei meeldi, kui neid vahitakse. Pikapeale harjub küll ära aga....
Uurisin seda asja paari tibina käest. Neile igatahes ei läinud see grammigi korda, kui keegi neid pikemalt, kui põgus pilk, vahtima jäi.
Selels mõttes korda, et eneseuhkus paremaks ei läinud.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-14 20:49
Siiski ootavad kohest reageeringut, ehk siis vahetavad kohta, enne kui mõistlikku oskad öelda.
Aga kotiga olen luband, pane kui arvad
˅ näita rohkem ˅
2013-06-14 21:23
˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 15:36
võtaks palli ja teeks sellega ühe tagasisöödu palli platsile löönud mängija suunas.
ma tahaks sulle midagi ette visata, loovus.
kui praegu neid naiste reaktsioone sinu suhtes mõõta ja sinu käitumisega arvestada, siis mulle tundub, et sinu väljavaated samal väljakul mängu jätkamiseks on pigem kesised kui head.
see, mida sina külgelöömiseks nimetada tahad, on minu arvates pigem „viisakas“ märguanne sulle selle kohta, et sa teed naistega kontakti luues mingeid valesid liigutusi, tekitades neis ebamugavust. võid teha neid liiga vara ja vales kohas või täiesti vale isiku peal. sa ei jälginud teiselt tulevaid märguandeid, ma arvan, või olid su reaktsoonid aeglustunud ja mitte enam nii teravad.
erinevalt sinu poolt enda käitumisele antud hinnangust võibki keegi pidada seda liiga kleepuvaks ja häirivaks. võisid tõugata teise eemale.
kui mehe reaktsioonid maha käivad (natuke alkoholi pidi ka vist vereringes olema) ja ta ei märka kohe tagasi tõmmata, siis võib ribide vahel sihitud kotist siin abi olla ja ta tagasi meelemärkusele tuua.
sa vist püüdsid selle kotiteema mingisse naljavõtmesse keerata?
ma ei tea, võib-olla sulle meeldibki rohkem palliga paigal kõksida ja osavust sedasi harjutada ning sa üle platsi söötusid ei tee ja eriti tõsiselt kedagi võtmas ei ole, nagu sinu käitumisest võiks arvata, aga kui sa ise ka seda kõike, millest sa kirjutasid, sama tõsiselt võtad ja oled seda meelt, et sa oma isiksusega ja erilisusega, mitte aga oma käitumisega, naistele sellist mõju avalda(si)d, siis peaks mõtlema hakkama.
võib-olla polnudki asi sinu sarmis. ja võib-olla oli see kotiteooria sul/teil vaid eneste ego tõstmiseks välja mõeldud.
ma pigem usuks seda varianti rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 16:19
Naine tundis end rüvetatult;... mingi objektina.
Magus kättemaks.
Ootab pubi uksel telliskivi kotis.
Kõmmdi vastu pead uimaseks.
Veab mehe parki.
Muru on kastemärg.
Mehe püksid tõmmatakse jalast.
Naine laseb püksikud alla.
Mees vägistatakse
Armunud paar on hoos, seks on nii metsik, et kastemärg muru aurab.

Hommikul leiab mees pükste taskust naise telefoni numbri koos kirjaga: "Helista mulle kui mind veel nii seksuaalselt avalikus kohas vaatad. Vägistan sind veel ära - VÄRDJAS"

˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 16:26
pole paha
˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 16:45
Jah, indigotüdruk, see kotiga ribidesse suunamine oli ikka tagaselja, võta mind olen huvitatud.
Aga tõesti oli see kuumaksköetud ja lubas seda teha. Teinekord on alkomahooli pruukinu veel targem ja elurõõmsam, niiet ära alahinda naisi sugugi.
Ja mida vahet on mu üleskutses, nimelt mida halba. Ma oskan teha omi korrektiiive ja olla täiesti normaalne, suhelda täiesti tõsiselt kui partner samuti. Kui aga olen siga, siis iseendale. Tõsi, see pole ju viisakas käitumine, aga milleks mul on igaühte tarvis. Olen alati mõelnud, et jooksku ja noppigu need eest kes seda vajavad, Jätkubki järelejäänuid või kõnnib ise kohale
˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 16:49
good boy
˅ näita rohkem ˅
2013-06-15 22:07
Me kõik oleme inimesed. Milleks visualiseerida, vaata otsa ja pista, ei pea seletama, ikka tahetakse ju
˅ näita rohkem ˅
2013-06-16 10:06
Peabgi pistma, inimesed tahavad südames salamisi kõik sama, isegi kui ei julge seda tunnistada. Vaatad silma ja näed kohe ära kas võib pista. Kui ta tunneb, et hästi pisteti siis selle näed ka silmis ära ja muidugi tegudes, eriti kui seks on kahepoolne ja pistetu täie hingega kaasa mängib.

Hingestatud seks on parim.
˅ näita rohkem ˅