Foorum
1
2
2013-02-06 18:03
Kuidas te naised seksuaalset võimekust jutu põhjal hindate? No et kui mees ei saa füüsilise tõestamise võimalust?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-06 19:32
Rmees, sinu seksuaalne võimekus on ju ankeedis kirjas: maha, taha ja minema. Ideaalvariandis loodad leida kuulekat mängukanni, keda saad keppida siis ja just niipalju, kui sina tahad. Suurele osale siinsetest naistest on see etapp juba läbitud.
Virised naiste kõrgete nõudmiste üle, aga naistele enamasti virisevad mehed ei meeldi. Ja nõudmised on kõrged, sest naised ei tea isegi täpselt, mida nad tahavad. Kirja on pandud ideaalse kosilase näitajad, sest seda nad juba teavad, et palju tahad, vähe saad ja vähe tahad, üldse ei saa.
Muidugi loodetakse kõrgete nõudmistega eemale peletada ka neid nikunäljas naksitralle, kes on siin vaid pääsemaks prostituutidele maksmisest.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-06 22:46
Oh, see pole mu enda tarkus. Küsin facebookis tuttavatelt naistelt nõu.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-07 16:46
jf, kas sa oled naiste suuvooder?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-07 20:28
Rmees, kas sulle oleks meeldinud, et seda juttu oleks rääkinud mõni naine?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-08 02:08
kui kuulutusi vaadata, siis on päris paljud naised pidevalt ilma jäänud
mõni juba mitmeid kuid järjest otsib samade nõudmistega kaaslasi aga siiani tulutult
ja mis siin salata, kui naine on loll kui lauajalg, andke andeks, siis ei aita ei paberkott ega kõrvatropid
˅ näita rohkem ˅
2013-02-08 22:07
Pigem vastupidi, pole masendavamat kui piiratud silmaringiga mees
˅ näita rohkem ˅
2013-02-09 16:32
jfjm, otse allikast on usutavam
˅ näita rohkem ˅
2013-02-09 19:35
Kas sa usud, mida naised räägivad? Kui sa üldse neid kuulata viitsid. Sa ju vihjad sellele ankeedis.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-10 16:55
Esiteks ma arvan, et naised saavad siin ise oma mõtete edastamisega hakkama ja teiseks paistab et jäi segakseks, et teema küsimus oli esitatud EELKÕIGE NAISTELE, kuid loomulikult võivad ka mehed oma arvamust avaldada.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-10 17:42
Rmees, kas see oli siis küsimus? Pigem kõlas see ähvardusena. Aga sa panid mööda. Kui sina siin ilma oled, ei tähenda see veel, et naised ilma on. Arvesta, et siin on iga naise kohta 4-5 meest ja ka siis, kui iga naine kepiks kahe mehega, jääksid pooled meestest ikka kuivale. Selleks, et mitte kuuluda nende poolte hulka ei aita lati liigse kõrguse üle virisemisest, tuleb õppida latist üle hüppama. See polegi nii võimatu, sest enamasti on see latt palju madalamal, kui väljanäidatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-13 18:06
mina arvan,et täiuslik sex saab olla ainult siis, kui osapooled meeldivad yksteisele,, tekib tõmme,sest iga mehe-naise puudutus ei saa olla yhtemoodi HEA-
˅ näita rohkem ˅
2013-03-08 12:02
parmaleikin: ju sa ikka hambad sisse lõid, kui naine valust lausa kiljuma pidi ja sina arvasid kohe, et sai orgasmi
Ma ei tea, kust inimesed on üldse sellise asja peale tulnud, et teha voodis samu hääli, nagu sünnitusmajas. Vaevalt naised sünnitamisel mõnust oigavad ja karjuvad, kuigi on üksikuid erandeid, kes väidavad, et on sünnitamisel orgasmi saanud
˅ näita rohkem ˅
2014-06-01 20:33
On.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-03 00:28
REWARD
2013-02-13 18:06:05
tubli tähelepanek.
teemast üldiselt, mu latt suht k6rgel kuid siiski sai ühte armutud pelgalt väljenduste baasil. paraku vaid m6neajaliseks siristamiseks privas see jäigi ja üheks itsituseks telefonis mahehäälse eputisega kaugel eestis. (on on ka meeste hulgas itsitajaid)
˅ näita rohkem ˅
2016-07-29 08:46
ma jään alati ilma, st et pole kunagi saanud
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 12:02
Algsele küsimusele vastates. Ei usu, et mõni naine oleks oma nõuete tõttu seksist ilma jäänud. Kui on tugev isu peal, siis lastakse latti korraks madalamale ja olemas. Aga samas ei üllatuks, kui mõni naine jääbki oma ideaalset meest oodates üksikuks vanatüdrukuks.

Kõrvalise märkusena. Kui mees peaks otsustama naise ilma jätta, siis on tulemuseks ikka päris meeletu viha ja solvumine.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 12:56
kenasuudlus jäi korra ilma kui minult seksi nurus. oli tigedust täis pärast ja blokkis kah kõigelõppuks.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 15:15
Kõik naised on kristjani peale tigedad, sest ta on nad kõik ilma jätnud. Aga süüdi on jotakas, kes kristjani munad ära naksas. Ja sellepärast nad iga päev varikaid teevadki, et jott püüab ennast peita ja kristjan loodab et kui teeb uue varika siis äkki tuleb munadega. Seni pole tulnud ja kõik on kurjad
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 15:55
Miku, kurinahk, kas sina oledki seesamunegi Selgeltnägijate Seltsi päälik?!?
˅ näita rohkem ˅
2016-08-01 18:11
mhmh, lülitan kristallkuuli sisse ja muudki näen kõiksugu värki
˅ näita rohkem ˅
2016-08-03 11:26
ma nägin kord kui sweety ilma jäi. Pakus mis kole aasta otsa tagant järgi
˅ näita rohkem ˅
1
2