Foorum
1
2
2010-01-27 18:22
...sest inetus peab kauem vastu,kui ilu!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 20:04
Huvitav mis või kes inutu peab hankima hakkama? Tuleb otsima minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 14:24
Inetu auto, siis ei varastata, inetu pott, siis keegi võõras ei pissi sinna, ........ selles mõttes või?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 10:07
jube inetu on siia sellist teema teha ja raisata foorumi vaba pinda

(kui tahate et naine teid ei petaks, valige inetu naine)
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 11:53
aga ilu pidi ju olema vaataja silmades, mis ühele õudusunenägu, see teisele äkki elu unistus
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 15:17
Ka see ilus läheb kunagi inetuks.
Kui valid inetu siis aastatega läheb see inetu veel inetumaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 18:06
Ütlus kullatud seanaha kohta: Kullakiht kulub aga seanahk jääb.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 10:26
Ilu on jah vaataja simades. Elu kogemus on näidanud paari eksemplari kus väimus oli tugevlt üle kesmkise ilu mõiste aga nii pea kui suu seltskonnas lahti tegi langes ta n.n. ilu vaakumisse. Äärmiselt ebaviisakas sõnade kasutamine ja füüsiline liigutamine oli täiesti mööda. Nii kui liigutan nii oli rida taga järel.
Ehk võiks siia lisada küsimuse teemasse lisaks kumba eelistad sina olla, kas ilus ja pisut harimatu või tavalise välja nägemisega (mitte silma torkavalt ilus) aga omada haritust?
Elu on näidanud, et need kaks koos ei käis.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 12:01
Aike, nõus Sinuga. Aga ILU ongi nii suhteline, minu jaoks on ilu pigem sarm, sisemine kiirgus ja see "miski".
Võin eksida, aga tihti käib sisemine ja välimine ilu koos - näed kaugele, et inimene on üks tervik.
Sisu puudumise näeb paari minutiga läbi ja siis ei aita ei kaunis torso, seksikas lõvilakk ega üldse mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 18:45
Nii INETUD siis ritta. Ma isiklikult hõivasin esimesekoha nii et, kes on järgmine? Kas mees või naine??
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 18:47
Kui antud lehe teemasse minna , siis valiks ilusa ja seksuaalselt haritud. Peaks ikka teadma mida nokuga kõike teha saab. Malemängimise oskus ei ole seksis oluline. Juhul kui selle etturiga midagi muud ei tehta. Oleneb kõik milleks seda tarkust on vaja. Kuigi jah voodis peab ka natuke füüsika põhimõtteid teadma. Aga 6 klassi külakooli piisab küll ja veel.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 19:14
Mõnikord on see,kel vaid 6klassi külakooli,haritum,kui mõne maineka kõrgkooli lõpetanu.
Malemäng pole ehk tõesti oluline,aga partneri voodisse meelitamiseks tuleb ju osata õige strateegia valida.Algajale "maletajale" võib see üle jõu käivaks osutuda.Peab olema piisavalt haritud,et osata ennast promoda.Paljast tilli pildist siin ei piisa
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 19:28
Oleneb tillist. Kui till on partnerile meeldiv, siis ei huvita kedagi kas seal üleval on fedja kodus või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 19:41
No tavaliselt piirdub selliste partnerite kirjaoskus "S"tähega ja seegi on mahatõmmatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 19:43
Ja eesmärk on täidetud. Ei olegi tähtis kas ilus või inetu. Ahaa küsimuse tuleb irngi vormistada.
tegemist on hoopiski raha iluga ja inetusega?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 19:58
Kellele täidetud,kellele mitte.Mina eelistaksin küll sellist partnerit,kes tunneb kogu alfabeeti ja vile vältimiseks ei pea kõrvatroppe kasutama.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 20:03
Ah et, kui on raha siis ilus ja kui pole siis kole? Kui see vaid oleks nii lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 20:04
Ja seksimisel on alfabeedist kasutusel ainult kaashäälikud. Aaeh ooeh.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 20:11
ooeh.....jumal tänatud,läbi sai
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 20:13
Mina olen küll kuulnud ikka vaid vokaale a...a...a...aaaaa
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 20:35
Raha eest saab nii ilu kui ka tarkust.

jfjm küsib tüdruku käest: Seksime? Tüdruk vastu: aaa eeeee ei tea äää
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 22:58
Parmaleikin ? No mis Sind küll vahel vaevab - ega sa ei mõtle ju ometi seda, mida kirjutad?
Sind tsiteerides "Kui riist OK, pole oluline kas Fedja üleval kodus ..." no küll ei kujuta sellist ... khmmm ... keppi? ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 23:09
pean ütlema et see foorum suhtluskeskkonnana hakkab devalveeruma, ükski teema ei arene lihtsamast keerulisemaks ja osad on kohe alguses...noh,..pooletoobised.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-31 23:54
deMerteuil: On täitsa olemas selliseid naisi kellele on riista suurus tähtis. Aja millist juttu tahes, suurus loeb.
mikhan: Ära siis postita siia rohkem, ehk läheb foorum jälle hinda siis.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-01 00:15
Huvitav,miks need suured siis seisavad siin nagu odava väljamüügi kataloogis ja pakuvad raha
Topi pääsevad ka ainult siis,kui mees ise upitab
˅ näita rohkem ˅
2010-02-01 00:31
kes seda teab. Ehk oskab mõni selline kaasa öelda midagi. Ega siis IHa ainuke koht pole kust seksi saab. Ja milline naine küll ütleks suure publiku ees "vaatan meest ainult riista suuruse järgi"
Seda mismoodi tegutsetakse postkastides ja päriselus, seda oskab igaüks oma kogemusest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-01 01:16
Ankeedist on ju näha palju on seda külastatud
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 15:00
Siin peaksid nagu naised meestest rääkima, aga räägivad mehed meestest
Lisaks siis oma arvamuse - mehe riista suurus ei ole oluline. Lisaks riistale on olemas käed ja keel ja suu rääkimiseks. Kõige olulisem on see, mis on hoopis seal kahe kõrva vahel
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 15:18
Ja et need kõrvad liiga suured ei oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 15:22
Marimus!....Ja kahe kõrva vahel...seal on ...tühjus Või ka mitte....
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 21:49
Ilu muutub ka varem või hiljem inetuseks!Miski siin elus pole igavaene ja kõik on ka suhteline.See mis ühele ilus ei pruugi teisele ültse meeldida.Seega, kui valin enda arust inetuse, siis teine võib küsida, et miks ma siis ikkagi ilu valisin?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 14:22
misasi on inetu? kakahunnik laual - mõnemeelest võib seegi seal olla - peaasi, et ei haiseks......
igaühe jaoks on kusagil keegi - järelikult pole inetuid inimesi, aga meie teod, mis teeme, võivad küll vahel inetud olla.........
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 15:02
Inetu - ilutu,näotu,maitsetu
ilutu- ilu pidi ju vaataja silmades peituma,järelikult on vaataja pime
näotu -oma nägu mitteomav,üldisest massist mitteeristuv.Ju siis pole piisavalt edev,et esiletrügida
maitsetu - aga maitse üle ju ei vaielda,mõnikord ainult kakeldakse

Järelikult pole inetuses midagi halba ja ma võin südamerahuga inetu edasi olla
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 18:50
...eks inetusega harjutakse samamoodi nagu ilugagi...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 23:43
Mis ühele teemant on teisele tuhk. Mis teha maitsete üle ei vaielda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 10:27
Jep, ilu on seal vaataja silmades....Potsas mu postkasti kiri stiilis-sexime.Kuna ma sellistele kirjadele ei vasta ei reageerinud ka tol korral.Mõne hetke pärast sain samalt kasutajalt uue kirja-misasja sa pirtsutad, vaata ennast, aga mina olen ilus, sportlik, mehelik.No vaatasin siis huvi pärast seda meest, no mind jättis ta vägagi külmaks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:05
Kuule Kiisu kas sa ikka kaesid õige uka alt?
Selle latseid kirju tuleb ikka jah tõeliselt palju erit peavad ennast kohetavalt ahvatlevast 20-25a.sed. Ma isegi naersin eile kogu südamest hea mel ikka kui inimese hakatistel enast juba nii noorelt tohutult hea arvamus. Jätsin minagi selle "Ahvatluse" teistele maiustada, olen selline lahke loomuga.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:09
Olen kiisueast ammu väljas See kirjutanu oli mingi 40+
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:20
Vabandust, andesta Kaisukassike. Minu viga. Palun kergemat karistust
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:23
Pole hullu Kiisud on palju nooremad kui mina ja hoopis teistlaadi huvigrupile
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 11:51
Huvigrupiga seondub mulle eline õhtu taru reakoja platsil. Põrr olid tõesti inetud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 14:40
inetuse vastu pidi aitama üks asi,et liialt vähe joodud. kuid kindlasti see paika ei pea ,kes ikka on inetu seda ikka ilusaks ei jõua juua ja kas on mõtet
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 15:02
Risto - kui liiga palju juua, võib ka enda inetuks juua. nii et selle teise ilusaks joomisega peab ka piiri pidama
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 15:02
Mis loogika see on, et inetu kauem vastu peab?
Kui õunapuul kasvab kaks õuna. Üks kena punane ja pealtnäha veatu ja teine, millel mõni pelkike või lauguke peal, siis siiani pole ma küll märganud, et nende säilivusaeg erinev on!
Tõenäoliselt on teemaalgataja tahtnud midagi sellega öelda aga kahjuks tema väljendusoskus pole andnud talle võimalust seda meile väheke selgemat lahti kirjutada.
Nii me arutlemegi millegi üle, mille algset mõtet pole meile keegi selgitanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 15:10
Ilus õun on muidugi isuäratavam aga, maitse ju sama Samas võib ilusam õun olla ussitanud,sest ussist puretu lihtsalt valmib kiiremini.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 15:19
Einoh seda küll. Aga sama sordi õuna säilivusaeg on olenemata tema välimusest ikka sama ju. Teema oli, et inetu säilib kauem. Ma ei leia siin loogikat üles.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 18:11
ilu vähenedes inetus suureneb, on küll loogika : P
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 22:02
Seda küll. Kõik asjad muutuvad kunagi koledateks. Siis kui nende säilivusaeg on ületatud. Aga kui mul on valid ilus mahlane õun või mädanenud viis, siis valin siiski mahlase õuna. Mädamunad, mädanenud õunad, halvaks läinud muud tooted jätaks siiski ära. Kuigi selle loogika alusel peaks valimagi halvaks läinud tooteid :S
Kui jutt on inimestest, siis ma vabandan aga tõesti inetut inimest (väliselt) on raske leida. Inimene ei ole inetu. Pigem on tal lihtsalt iluvead aga need ei tee teda veel inetuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 22:58
juuksur- täitsa nõus ise tarbin alkot mõõdukalt,ei taha inetuks muutuda. inetuid inimesi kohtab ikka küll reaalses elus,kellel väiksed iluvead,kuid ka paljud kes ei hooli sellest,et võimalused end muuta veidigi ilusamaks ei nõua mingeid suuri pingutusi. rohkem hoolitsemist enda eest kui ikka inimene on väliselt räpane ja hoolitsemata- siis ta on juba inetu.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:00
Risto18 aga öeldi ju et, inetuid pole olemas kas võib siis eeldada et, ka ilusaid mitte? Isu ja inetus on ju ühe asja kaks erinevat otsa. Kui on käidud välja võide et pole inetuid siis pole ka ilusaid.
˅ näita rohkem ˅
1
2