Foorum
2012-12-15 16:15
mykhan ära tead ussita
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:25
misasja ma ussitan, meeleheitele ajab
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:27
mis nimelt mykhan? tahad ka ilus mees olla?
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:28
ei taha, ilusad mehed on peded. Lihtsalt tsurkast natukenegi ilusam oleks ok
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:30
ikkagi tahad ju...pede oled?
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:32
eiiiii!!!! ei taha ilus olla ja tsurkast koledam ka ei taha olla
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:33
sul ikka kripeldab
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:38
no muidugi kripeldab, kõigil kripeldab, jube on olla koledam, kui turkestan, oleks siis veel et jotakas või miskit
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 16:50
mykhan pea vastu..mina sind nüüd lohutama ka ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2012-12-15 17:03
siis ei jää mud üle kui turkestan ära mürgitada suurest armukadedusest
˅ näita rohkem ˅
2012-12-16 17:12
Võtke rahulikult noored ja utha, tahan jah kakelda
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 18:11
miks kakelda..äkki kurameerida?
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 18:32
Kuule ei, enam ei taha isegi kakelda. Mingis teises teemas ma siin lugesin utha kurtmist, et mingi ihakutt ei vasta tema kirjalikele armuavaldusele. Peale sellist jama ei tule mingit kaklust, lihtsalt hale on.
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 18:35
oh fak.....sellist eid polegi ma saanud
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 18:42
Õnneks ma ka pole. Ma arvan koleda ja lollina mul selliseid muresid ei tule ka
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 18:48
mismõttes koleda ja lollina..ise pidid olema ju iha ilusaim mees?
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 19:00
Ah ära usu lolli juttu, siin lihtsalt mõned mõnitavad mind
˅ näita rohkem ˅
2012-12-18 19:04
jälle üks vennike,kel enesehinnang puudub?
˅ näita rohkem ˅
2012-12-20 00:46
mingi terav okas on eriti lähedalt kellegi naha vist ära kraapinud.
samas, kui ikka näppida pidevalt ühte okkalist taime ja torgata üksteise järel selle okastega endale sõrme, siis kahtlemata saab see valulik olema.
kui ainult teaks selle torkiva okka täpset asukohta, siis ma vajutaks oma küüne servaga selle veel sügavamale naha sisse. kohe mõnuga vajutaks peale ja laseks verel lahinal joosta.
keeruline siin midagi arvata. sellise järelkaja lugemine tekitab nõutust ja paneb küsima. siiani imestan, kuidas saab selline asi võimalikuks. kuidas saab ühe tähtsusetu kaaluga ääremärkuse peale keegi nii erutuda. miks kutsub selline asi ühes näiliselt enesekindlana esinevas meesterahvas esile kummaliselt tundelise vastasseisu. protestimarss veel puuduks siit.
kas tõesti on siinsete meeste egod naiste poolt nii verele hõõrutud ja õrnaks tehtud, et isegi tavalisest tavalisemat kriitikat enam adekvaatselt taluda ei suudeta? tell me
˅ näita rohkem ˅
2012-12-20 20:57
uthake ma ei viitsi pikalt jahuda, sa kysisid kas tahan kakelda ja ma vastasin..mingit kujundlikud väljendid nagunii mind õnnetuks ei tee niiet ära neid rohkem kirjuta
˅ näita rohkem ˅
2012-12-20 21:14
mul on hea meel selle üle, et mind ümbritsevad õnnelikud inimesed. see teeb mulle ainult rõõmu
˅ näita rohkem ˅
2012-12-26 20:04
See Utha võib siin ju plõksida, aga iha ilusaim mees on ikkagi turkestan
˅ näita rohkem ˅
2012-12-27 19:15
olgu, aamen selle peale jumal teiega
˅ näita rohkem ˅
2013-01-02 12:51
kahju mu isa pole ihas,siis mu ema utha väidaks ,et tema on kõige ilusam mees!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-04 21:27
rere87 kahtlemata !!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 17:00
ma tahaks ka midagi iniseda vahele?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 18:40
Komakoht, kas kandideerid kombits2 nimele
˅ näita rohkem ˅
2013-03-04 17:18
Iha ilusaim mees on jätkuvalt turkestan
˅ näita rohkem ˅
2013-03-27 05:51
mis jutukas oli maas ,et siin kribasite
˅ näita rohkem ˅
2013-03-27 19:23
˅ näita rohkem ˅
2013-05-12 08:56
quasimodo
˅ näita rohkem ˅
2013-05-14 17:45
Kui iha piltide järgi vaatada, siis asetaksin kaalumisele kindalt SmoKing'u

ilusate sõnadega on mind kindlalt ära võlunud erxerxerx.

Jätkan otsinuguid!
˅ näita rohkem ˅
2013-05-16 00:22
Kõige ilusamad mehed on pildita kasutajad
˅ näita rohkem ˅
2013-05-17 00:13
Tahan raporteerida ilusa mehe leiust - Growth!
No selle sööks küll kohe ära!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-10 21:41
Vabandust, et sattusin vist naiste kirjavahetusse, kuid: kas tõesti teie jaoks mängib rolli mehe juures ilu? Tõsine isane sellist tiitlit igatahes ei sooviks, pigem väldiks. Minu arvates siiski on mehe ilu hindamatu, sest see on kõrvade vahel ega ole näha; mehel võib olla (ei pea olema) maksimaalselt 2 ehet: käekell ja abielusõrmus. Lisaks muidugi riietus ja lõhn.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 07:05
nii et tõsine isane tiitliga "ilus mees" ennast ei pärja ja seda endale ei ihka, suhtub sedalaadi tunnustusse pigem vaoshoitult, on tagasihoidlik, ja seda nii käitumise, välimuse kui ka vaimsete väärtushinnangute järgi?
aga kuidas selline suur isane naistele "nähtavaks" muutub, kui tema hindamatu, nähtamatu ilu ainult tema kõrvade vahelisel alal peitub ja keegi sellest ei tea? kas ka mitte oma välimuse korrastamisega ei tooda seda ilu teistele lähemale? isane ju ehib siiski ennast kellegi või millegi jaoks - kannab ilusat käekella, sõrmes kuldset abielusõrmust, lõhnastab end, valib väljaminekuks riideid. kas see pole siis "ilu"?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 09:29
Theperson, sa räägid nagu kole inimene
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 22:51
1) "suur" isane - kelleks ka ükski intelligentne mees ennast ei nimetaks - ei peagi igale "möödujale" nähtav olema, ta ei soovigi seda, kuid käitumise, riietuse, lõhna ja käekella järgi on ta äratuntav. Kellele vaja.
2) välimuse osas olen nõus, see on laitmatu - mainisin seda ju ka ise: (riietus ja lõhn).
3) ilu, millest foorumis jutt käis, tundus mulle mulle olevat väline, visuaalne. Mina räägin aga, hoomatavast "ilust", mis sobib mehelikkusega märksa paremini.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 23:01
Ilus mees on puhas, hoolitsetud ja töökorras ülemise peaga. Ilus mees ei laia ega ülbitse kuid suudab teised end häält tõstmata kuulama panna. Ilusa mehega tunneb naine end maiilma kauneimana ka siis kui ollakse koos sopasel ATV matkal. Ilus mees ei pruugi iial sobida kaanepoisiks sest ta pole imal ja nö klassikaline
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 23:16
jestas,ano, sa nagu tunneks mind
˅ näita rohkem ˅
2013-12-11 23:28
Anonyym. Peaaegu perfektne teemakäsitlus. Ainult, et ATVga "mees" ei sõida, seda teevad "poisid". Aga saan aru, et ütlesid seda näitena.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 07:38
kuidagi veniv tundub mulle olevat see võrk, mis selle meeste ilu ümber nüüd siin laotatud on... ei tahaks seda rohkem venitada. läheb veel midagi katki.
kardan, et ühe maalähedase mõtlemisega praktilise inimese jaoks jääb selline „hindamatu ja hoomamatu ilu“ ja salapärastatus sellest rääkimisel vist tabamatuks. jääb hoomamata ka mul see idealism. aga samas - las iga isane mõelda teistest isastest nii, nagu tema just endast mõelda tahab. tunduvalt lihtsam, kui veel meestega nende ilu üle vaidlema minna.

teisalt, kui me mehe ilust juba rääkima hakkasime, siis kuidas on naisterahva iluga, Theperson? kas see peaks ka silmale vaevu nähtav ja mitte igale nägijale tabatav olema?

p.s - kas „suure isase“ asemel lihtsalt „isane“ intelligentse mehe kohta sobiks öelda? või väldib intelligentne mees ka selliseid nimetusi?
vabandan oma terava keelekasutuse pärast, aga see kõlab kokku nagu munadeta pedandist mehe jutt. liiga illusoorne.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 15:56
Välises hoolitsetuses peitub sisemine harmoonia.
See on lause härra Thepersoni ankeedist. Kahjuks ekslik, sest sisemiselt harmooniline inimene on iseendaga rahul. Sellel, kes püüab enda välimust, kõigi võimalike vahenditega, paremaks muuta, on sees kõike muud, aga harmoonia puudu.
Loomulikult peab inimene olema pestud, kustud, kammitud, aga see on igapäevane hügieen, mitte enda eest hoolitsemine. Vähemalt mitte selles mõttes, mida siin rõhutatakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 15:56
Kui ma loen siinsetelt ankeetidelt, et mees kirjeldab end "puhta, hoolitsetud ja diskreetsena" , tuleb miskipärast silme ette operatsiooniblokk haiglas
Normaalne mees ei pea rõhutama , et ta on kuidagi eriliselt puhas ja hoolitsetud

Samamoodi tundub kummaline, kui mõned paarid soovivad tutvuda paariga, kes oleks "puhas ja hoolitsetud"- püha jumal, see, mis on loomulik, miks seda rõhutada tuleb?

Meie oleme kohtunud enda iha-praktika jooksul julgen öelda, et kümnete inimestega ja pange tähele- MITTE ÜKSKI POLE OSUTUNUD "RÄPASEKS". Mitte ükski.
See, kas on tekkinud soov ka lähemaks intiimsemaks suhtluseks, on teine asi...sõltunud omavahelisest sobivusest, sarnasest maailmavaatest ja keemia olemasolust.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 18:32
Theperson- ilusad mehed teevad väga erinevaid asju. Aktiivne vaba aja veetmine käib sinna juurde. Ühe ilusa mehega isegi koos kalal käidud paar vahuvini setsiks kaasas
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 21:56
Vahuveini ja naisega kalale? See pidi tõesti ilus mees olema
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 22:12
mina personaalselt eelistaks...õnge
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 22:33
"Munadeta pedandist mehe jutt"!
Sa konstrueerid teemat endale sobivaks.
Ütlesid ju, et "las iga isane mõelda teistest isastest nii, nagu tema just endast mõelda tahab. tunduvalt lihtsam, kui veel meestega nende ilu üle vaidlema minna".
Mina aga ei räägi teistest inimestest, vaid endast. Ja oma nägemusest, mitte kellegist konkreetselt. Mind üldse ei huvitagi teised mehed. Usu mind!
Veel tsitaat sinu kirjast: "vabandan oma terava keelekasutuse pärast, aga see kõlab kokku nagu munadeta pedandist mehe jutt. liiga illusoorne".
Ainuke, mis saab pedantlikuna mu jutus kõlada on see, et mehe eheteks võb olla abielusõrmus ja käekell. See on minu arvamus. Aga miks sa ütled "munadeta pedant"? Oled mu mune näinud? Oskad põhjendada?
Ma muidugi ei ole pedant - kui keegi seda loeb, pisut vastupidine isiksus isegi, niiet eksimus arvustajapoolne.... See selleks.
No ja lõpuks: mida tähendab "illusoorne".
Kokkuvõtlikult tundub, et saidil on olemas inimene, kes peab end superioorseks kõigi ülejäänute suhtes, ning minu näol on tekkinud "kamikadze", kes fanaatikuga argumenteerib; kuigi on üldteada, et see ei vii kuhugi.
Jõulutervitused kõigile lugemishuvilitele!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 23:15
Mehe ehteks on ju auto ja ilus tibi käevangus, muidu keegi veel mõtleb, et ta jõusaalis vaid ilusaid poisse vaatamas käib
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 20:53
Muretsejatele teadmiseks, et kalale võtsime õnged ja paadi ka ikka kaasa ning kõige masendavam on teile kindlasti teadmine, et saime kala ka Aga mehel polnud viga jah
˅ näita rohkem ˅