Foorum
2012-05-02 14:40
Naised, mida Teie arvate meestest, kes kuulutuste rubriigis siinseid naiskasutajaid sõimavad? „Siin on vaid odavad koledad litsid“ ja muud sellised väited. Mõnele üksikule olen halvema tujuga päeval midagi vastikut vastu öelnud... Aga kohtuda ja reaalselt suhelda ma sellise inimesega ei tahaks, sest viisakad inimesed võivad neid mõtteid ju mõelda, aga neid ei ole vaja siia postitada ja kõiki siinseid inimesi üldistada. Minu jaoks on see täielik turn-off, sest ma ei usu, et selline mees, kes ei suuda kontrollida, mida sülg suhu toob juba siin, on reaalses elus tore ja eelarvamustevaba mõistlik inimene. Kui kuulutuste rubriik oleks puhtam ja ka mu postkasti ei satuks vahel ülirõvedaid ja mõttetuid kirju, oleksin ma palju julgem ja uudishimulikum siinsete inimestega suhtlema.
Olen siit kepinäljas ja inetute vanade rasvunud rahuldamata meeste koledate munni-piltidega profiilide vahelt leidnud ka tõsiseid pärleid!
(Ps! Eelmise lause algus oli minupoolseks vastulöögiks neile endast hästi arvajatele...)

Aga kas Teie vaevute nende meeste kirjadele vastama? Nende kuulutustele reageerite?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-02 15:09
Pole kohustust vastata kirjadele mis ei ole viisakad
˅ näita rohkem ˅