Foorum
2012-01-09 14:44
On selline tüüp mehi, kes tahavad ainult seksi. Kas või jutukas olles nad räägivad ka ainult seksist. Mulle see ei meeldi. Minu jaoks ei ole seks see elus kõige tähtsam, aga... mõndadel meestel ma vaatan et on.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 14:57
mina tahan ka seksi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 15:18
ona edasi ajukääb
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 15:20
jah, paraku kinnitavad sinu juttu ka loetud pildialused kommentaarid (vahendan otse, sisu muutmata): „tahaks sõbrannale suhu pursata“, „Tahaks sõbrannat paljana näha“. ehk oli seal veel sarnaseid, aga need olid esimeste hulgas ja need olid kirjutatud sinu kontole, sinu piltide alla. tahaks, aga ei saa ka sind kuidagi lohutada sellega, et meeste suhtumine edaspidi paraneb ja sellised kommeteerijad kaovad. ei kao...
nii et valmista ennast ette selleks, et selles osas ei ei muutu siin praegu midagi.
ja ega sa seksist rääkimisest sa siin ei pääse. ole sa pildiga või pildida, teismeline või juba pensionil - ikka pannakse sind seksist rääkima. selle pärast, et osad isikud otisvadki siit ainult seksi. pead sellega arvestama, kui tahad siin edasi suhelda... sul on ju valikuid veel.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 16:07
lisaksin: seksiteemaline sait ka
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 16:18
Ei ole olemas selliseid mehi kes tahavad ainult seksi. On lihtsalt naisi kes ei suuda või kellel pole meestele midagi muud pakkuda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 16:30
Lp.teema algataja!...mis jutt see nüüd olgu , kohvi võiks ikka kõigepealt pakkuida ja siis alles kõike muud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 16:35
aga selle tõe võib kirja panna ka nii: pole olemas naisi, kes ei tahak seksi. on olemas ainult sellised mehed, kes ei suuda/ei taha või kellel polegi neile peale seksi midagi muud pakkuda.
ja kummalgi juhul on vastus tõene
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 17:41
Aga siia lehele on ju paljud tulnudki vaid seksi otsima. Kõike muud saavad kodus oma naise käest.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 17:43
Nii nii...räägi siis Jotteff, mida Sa kodus saad?
˅ näita rohkem ˅